Forums » Nekategorizováno

AFEKTOVANY BLONDACIK A PODOBNE SKUPINY

  • 21. decembra 2005 11:26:06 CET
    Stalo sa mi ráno že som vystúpil z vlaku na hlavnej stanici a v mieste kde sa vystupuje schodmi do vestibulu sa predbiehal a odstrčil ma taký ten afektovaný nagelovaný chudáčik blondáčik s fakt „drsnými“ okuliarami.

    Pokiaľ ja také niečo urobím s nedopatrenia, tak poviem aspoň pardon, takže na moju otázku – kam sa tlačíš, sa otočil, podišiel ku mne a spustil 3x MAŠ NEJAKY PROBLEM a po mojej odpovedi ANO MAM pristúpil ku mne a začali z jeho strany také tie „tvrdacke“ vyhrážky a opakovaný náznak rukou ako keby chcel dať uder ale skôr to vyzeralo ako náhle postihnutie epileptickým záchvatom (postihnutý epilepsiou nech sa na mňa prosím nehnevajú za použitý výraz) tak to na mňa zapôsobilo.

    Tak som zaujal obrannú pozíciu a jediné čo toho dotyčného napadlo, bolo strčiť pravú ruku do vrchného vnútorného ľavého vrecka kabáta, s otázkami - CHCEŠ VIDIEŤ ČO TAM MAM som odpovedal TAK UKAŽ ČO TAM MÁŠ ale pravdu povediac som sa musel veľmi premáhať aby som sa nezačal smiať pretože by som asi nedokázal prestať, tak som premýšľal či mu jednu otcovskú neuvalím aby malo jeho okolie od neho aspoň na týždeň pokoj, ale po mojich slovách - ABY SOM ŤA NAHODOU NEZOBRAL ZO SEBOU dotyčný schoval chvost medzi nohy a upaľoval kade ľahšie, ešte som však vyšiel zo stanice a pozoroval polobehom prchajúceho dotyčného a akoby som počul v jeho mysli – MAMI TEN UJO MI CHCE ASI UBLIŽIŤ, som sa pobral preč, ale doteraz mám mierny úsmev na tvári, preto dobrá rada pre všetkých ktorí sa s podobnými indivíduami stretnú, zaujmite rázny postoj a neustúpte ani o krok - Sú to len vystrašené malé deti ktoré vidia len seba a nevidia si ďalej od svojho nosa a pravdu povediac majú OVEĽA OVEĽA OVEĽA väčší strach z vás než vy z nich.
  • 30. januára 2006 17:19:07 CET

    Jestli pak nekecáš....
  • 30. januára 2006 9:22:25 CET
    čo vás dvoch robí takým istým, ja som na vojenskej škole bol
    • 8 posts
    26. januára 2006 7:47:02 CET
    Co tam po tom ci je to pravda, alebo zvast, ale pribeh je to pekny, ci nie? Kto by nerad vylizal muslicku peknej babenke....
  • 25. januára 2006 16:37:29 CET
    to co uvadza ten chujko armysex neni pravda same vymysli
  • 25. januára 2006 13:46:42 CET
    Moj príbeh sa odohrával na vojenskej škole kam som nastúpil hneď po základnej škole. Ihneď po nástupe som bol tak ako všetci okamžite konfrontovaný s tvrdou realitou vojenského života. Kolektív sa delil najme na dve skupiny, tých otrlejších životom oplieskaných a tých menej skúsených, ktorý si svoje mali ešte len prežiť. Vďaka svojmu idealistickému postoju a svojmu nezkazenemu, peknému dievčensko chlapčenskému výzoru, aj napriek svojej vysokej výške, som zapadol do druhej skupiny.
    Po prvotnej adaptácii, som sa tak ako všetci ostatný zmieril zo životom v uzavretej skupine vojenskej poslušnosti a drilu. Moju submisívnejšiu povahu si všimla jedna velitelka čaty, ktorá si moju poslušnosť dokázala vychutnať pri každej príležitosti, či už v službe alebo aj na izbe, v čase osobneho a intímneho voľna. Ako velitelka mala neodbytné právo vstúpiť kedykoľvek na izbu, za čo bola odvďačená našim spoločným postojom v pozore a každého zahlásením.
    Stalo sa tak neodvratne a mám pocit, že to nebolo náhodou, keď raz tak vstúpila do izby, keď som tam bol celý víkend sám, ostatný odišli domov, a ona takto vstúpila do sprchy, dvere sa otvorili, ja som stál nahý práve v tom najlepšom, celý červený od hanby, najme preto že dievča som dovtedy nikdy nemal a jediné čo dokázala bolo na mňa skríknuť - nevieš sa zahlásiť?, na čo som musel odhaliť svoje stoporené prirodzenie a zaujať postoj v pozore, Ešte dodnes vidím jej usmevný pohľad, ktorým si danú situáciu náramne vychutnávala.
    Tak ako plynuli dni ďalej a ja pri každom vojenskom pozdrave ktorým som jej musel preukazovať uctu a rešpekt, som postupne zisťoval, nakoľko som sa stal obeťou jej plánov a požitkárskej povahy.
    Stalo sa tak, že keď mala nočnú službu práve počas mojej dennej služby, si ma krátko po polnoci zavolala k sebe do kancelárie, na čo som zistil, že je v celkom dobrej nálade a tak som myslel že služba uplynie aspoň raz trochu príjemnejšie, to som netušil, že za jej dobrou náladou sa skrýva alkohol a ona sa rozhodla preveriť moju fyzickú zdatnoť sedľahmi, klikmi a rusnákmi a to celkom nahý, vonku mrzlo a napadlo vyše meter snehu a ja som dúfal, že sa naše cvičenie obmedzí na vyhriatu kanceláriu, čo sa aj stalo, vydýchol som si, ale len do doby než mi prikázala ľahnúť si bruchom na kancelársky stol, na čo ma ku tomuto stolu priviazala rukami aj nohami a zaviazala mi oči, moj posledný pohľad patril uškrnku ktorým ma obdarila, krátko na to ma dosť nešetrným sposobom donutila uspokojiť jej neukojitelnú túžbu a to niekolko krát za sebou, chuť ktorú som cítil na jazyku a v nose, vo mne vyvolávala zmiešané pocity ale nie na toľko ako keď, na chvíľu odišla a ja si trochu vydýchol.
    Potom čo sa vrátila a prikázala mi otvoriť usta, som v ústach pocítil predmet, ktorý mi len dával tušiť čo to može byť a s hrozou som zistil, že do izby priviedla zopár chalanov,
    najprv mi do ust vtlačila flašu od šampanského a nutila ma vypiť jeho obsah,následne na to som musel všetkých oralne uspokojiť, na čom sa veľmi veľmi dobre bavili a obdarovali ma niekolkými frázami, ich pobavenie však vzrástlo, keď oslobodený od lán, som sa ocitol na balkone "intráku", kam ma velitelka doslova vykopla a oni sa zatial dnu zahrievali inak.
    Svoju službu som na druhý deň dokončil ako sa patrí, na čo na druhý deň po službe prišla za mnou a vysvetlila mi čo sa vlastne stalo a na koľko je v mojom osobnom záujme, udržať toto tajomstvo medzi nami dvoma, to mi ale nepovedala na koľko je v mojom záujme byť jej poslušne k dispozícii ako hračka jej sexualnych výstredností a okamžitých nápadov, tak nebolo ničím vínimočným, ak usporiadala párty, počas ktorej som spolu s mne podobne "prehovorenými" chalanmi služili ako nástroje pri zasvecovaní niekolkých subiniek s dievčenskej čaty, ktoré postihol rovnaký osud ako nás, na čo sme všetci poslužili vianočným hrátkam niektorých velitelov a ostatných vyvolených danej velitelky, čoby organizátorky tejto doslova bizarnej párty, na ktorej okrem skupinového ukájania, sa našlo zopár jedincov zo špecialnymi chúťkami, takže znásilnenie a následne hromadné pomočenie bolo tým najludskejším druhom zábavy, tým menej príjemným bolo polievanie horucim voskom, studená sprcha, šlahanie bičom a výboj polného telehonu, aj keď z počutia viem o drsnejšom zaobchádzaní, ako bolo riadené dýchanie čiže dusenie, ponáranie hlavy do kýbla s vodou a predstieraná poprava, a to nemusím ani písať, že podobných "hrátok" sme sa zučastňovali pravidelne, či už na intráku, na súkromných akciach alebo počas niekolkodňoveho cvičenia v prírode.
    čo sa mňa týka napriek prežitým skúsenostiam som celkom nezanevrel na ženy, aj keď som si to sprvoti myslel, zdá sa skor, že s odstupom času, sa moja sexualita usmernila a uberá smerom, ktorej dimenzie by som nikdy nebol odhadol, a čo sa velitelky týka, nebol som od posledného stretnutia na škole s ňou viac v kontakte, určite si našla nových , aspoň dovtedy kým bude dostatok jej chúťkam povolných poslušných zajačikov, pretože ako som sám mohol zažiť, s jedlom rastie chuť