Fórum » Názory a Zlepšení Domina.sk

Návrh na zlepšení - Inzerce

• 9 Příspěvky
    3. ledna 2018 08:44:51 CET

Navrhuji změnit kategorizaci inzerátů. Inzerent by uvedl cílovou skupinu svého inzerátu: pohlaví, bdsm preference, věk, geografickou oblast. Měl by možnost uvést více možností. Na domovské stránce (tedy nikoli po vstupu do sekce Inzerce, tam by to bylo skoro stejné jako dnes, o tom níže) by se pak uživateli zobrazovaly pouze pro něj relevantní inzeráty. Já bych například neviděl inzerát, v němž submisivní chlapec hledá dominantní dívku, neboť nejsem dominantní dívka a je tedy málo pravděpodobné, že bych na tento inzerát odpovídal nebo že by měl inzerent radost, kdyby přeci jen ano. Kdybych měl potřebu porozhlédnout se po sadistickém trýzniteli pro svou nesnesitelnou sousedku, navštívím inzertní sekci. Kde bych opět uvítal, a to je můj druhý návrh týkající se inzerce, vyhledávání podle výše uvedených kategorií.

Zvenku se zdá, že inzerce je (kromě zjara deklarovaného průtoku tří set soukromých zpráv denně) jedinou trochu používanou funkčností webu. Zajímal bych se proto, jak ji učinit ještě o něco více zajímavou.

I v tomto případě platí, že jsem ochoten se podílet na implementaci z mého návrhu plynoucích úprav.