Fórum » Vše okolo BDSM

Kopání do varlat až k ejakulaci

• 17 Příspěvky
    24. ledna 2018 18:24:33 CET

Sorry že s tím kopáním pořád otravuju, ale jsem z něj poslední dobou docela dost prdlej.

Před časem mi svěřila jedna dáma, že dokáže "vykopat z varlat sperma." Nebyla však ochotná zkusit to se mnou a ani mi neposkytla odpověď na mé otázky, jak toho dosáhnout, s odkazem na to, že je to její know-how, o které se nehodlá dělit. Jiná dáma, které jsem se svěřil, mi řekla, že se jí to jednou stalo. Ale nevím, nakolik se tomu dá věřit.

Prohledával jsem internet, ale nic kloudného jsem nenašel. Snad jen jedno fóru, kde se jakýsi chlapec svěřoval, že ho ondino sestra kopla do varlat a on se udělal. Videa slibující takovou podívanou vždy vypadají tak, že muž masturbuje a dáma ho při tom kope. Což není přesně to, co hledám.

Zajímá mne: Máte s tím někdo pasivní či aktivní zkušenost? A jestliže ano, jaký způsob vám funguje? Naprosto netuším, zda má jít o kopance slabé nebo naopak na hranici či za hranicí toho, co objekt snese, jak dlouho to tak může trvat a další detaily. Víte-li někdo o zdrojích, článcích či videích, budu vděčný za linky.

Kopání zdar!