Fórum » Vše o profesionálkách (Dominy, Subinky, Switch)

Madam Sara

• 17 Příspěvky
    2. února 2018 17:44:05 CET

S pardubickou Madam Sarou mám dlouhodobě pozitivní zkušenost. Poznal jsem ji v létě 2016 a od té doby jsem ji navštívil opakovaně. Věnoval jsem jí  několik článků na svém zdejším blogu:

Jak jsem poznal Madam Saru

Pro Madam Saru (Scénář)

Za hranici a rychle zpátky

Madam není tak úplně typická profi domina, má hodně osobní přístup a opravdu hodně ji to baví. Pro lekce má doma vyhrazenu jednu místnost a dává si hodně záležet na jejím vybavení a neustálém dolaďování. Kříž, lavice s kládou, poutací židle pro ballbusting (nehodí se pro kopání). Pomůcek všeho druhu má dostatek. Je velmi vstřícná, přátelská. Dá se s ní domluvit až na celkem solidní úroveň detailu, má-li jeden tu potřebu, na druhou stranu je však třeba přiznat, že se sem tam od dohodnutého mírně odchýlí. Má tendence věst člověka kousek za hranou toho, co snese. Velmi intenzivně vnímá, jak to člověk snáší a co se s ním děje, a tomu přizpůsobuje další činnost. Je tedy dobré nenechávat si pocity pro sebe, ale hezky se o ně podělit. Tady musím soukromě podotknout, že se mi zatím s nikým jiným nepodařilo při femdom aktivitách navázat tak intenzivní napojení myslí, jako s ní. Na druhou stranu není vyloučeno dohodnout se s ní, že průběh lekce nebude vůbec korigovat podle pocitů a reakcí klienta. Ve výše odkazovaných článcích se tomu trochu věnuji.

Bohužel pro mne, na své si tak docela nepřijdou milovníci kůže. Madam nemá téměř žádné kožené oblečení. Rovněž boty jsou většinou latex či umělá kůže.

Shrnu-li. že ve východních Čechách nemá Sara konkurenci, bude to mít malou vypovídací hodnotu, protože tu fakt jiná profesionální domina, kterou by bylo možné brát vážně, není (A upřímně budu rád, jestliže mě tu na fóru někdo opraví). Tak tedy jinak: Mně se u ní líbí.

Její webová prezentace: www.bdsm-sara.cz

Profil na amatérech: sarinka33

Tento příspěvek byl upraven uživatelem Saleo v 2. února 2018 17:47:13 CET