Forums » Nekategorizováno

Vzrušujú ma prostitútky...

  • 20. decembra 2005 8:25:05 CET
    Vidím v tom taky projevy dominance. Prachy jsou vlastně jen prostředek. Kurvy mě ale neberou...
  • 19. decembra 2005 22:31:33 CET
    Jasne, ze aj vzhlad prostitutky vzrusuje, aspon teda mna.
    Suhlasim s Karolom ze v tom je submisivita, platit za babu, ak je to takto vnimane.
  • 30. novembra 2005 23:15:50 CET
    Tak netrufam si povedat ci to ona "prezivala". V kazdom pripade bola riadne "nad vecou", bol foot worship aj face sittitng. A je v tom podla mna submisivita ked viem, ze platim za to ze lizem babe zadok
  • 29. novembra 2005 21:41:56 CET
    A robila facesitting dobre? Mám na mysli či si z nej cítil, že to prežívá i ona sama?
  • 29. novembra 2005 8:17:30 CET
    vzrusuje vas aj vzhlad prostitutky?
  • 4. novembra 2005 0:31:00 CET
    Zaujimave. Takmer ziadne reakice. Pravdupovediac cakal by som, ze s SM sluzbami od klasickych bab na telefon su vacsie skusenosti.
  • 16. augusta 2005 23:02:46 CEST
    Mas nejak podozrivo presne cisla
    k topicu ako takemu :
    Tak ja som to skusil (ziadat od "klasickej" prostitutky sluzbu ktora sa volala ze "lahke SM" a nemozem povedat ze by som bol nespokojny. Slo o foot worship a facesitting. Podla mna je to jedno z rieseni, jasne ze nie idealne, ale moze to fungovat.
  • 16. augusta 2005 3:15:05 CEST
    Od prostitutky s/m sluzby? Ved je to divadlo pre prachy. Takych mate na slovensku 2500
  • 15. augusta 2005 22:17:20 CEST
    Skusili ste niekedy zaplatit klasicku prostitutku a ziadat od nej SM sluzby ? Ak ano, ako to dopadlo ? Ma to vyznam ?
  • 15. júna 2005 19:14:38 CEST
    cinderela to presne vystihla ked povedala : "Mne sa to zda celkom logicke, ze ked si za to musi otrok zaplatit, tak to este podciarkuje to, ze je to neschopny tvor a inak by sa s nim ziadna dama ani nerozpravala :-) No, mam pocit, ako keby sa nam tu vyklubal specialny smer - platenie :-)
    Podla mna je to o tom... ze si uvedomuje(me) , ze musi (me) platit...
  • 17. apríla 2005 18:52:25 CEST
    Takato praktika ani mna nenedchla. Chyba v tom zmyselnost.
  • 17. apríla 2005 16:23:15 CEST
    nie,toto ma nezaujalo.
  • 17. apríla 2005 0:48:16 CEST
    No vidis, niekedy sa moze jedinec citit ponizeny tym, ked mu jeho dominantny partner rozkaze aby "zmlatil svojho pana" :-) Trosku to tu rozvedieme? :-))
  • 16. apríla 2005 21:06:16 CEST
    toto je velmi zaujimave forum,este som sa takto nad submisivitou nezamyslala :-) Ale ma to logiku. Poznam zase otrokov, ktori akoze "maju svoju hrdost" a nikdy by za to neplatili :-). Mne sa to zda celkom logicke, ze ked si za to musi otrok zaplatit, tak to este podciarkuje to, ze je to neschopny tvor a inak by sa s nim ziadna dama ani nerozpravala :-) No, mam pocit, ako keby sa nam tu vyklubal specialny smer - platenie :-) Pritom samozrejme to s profidominami az tak vela spolocne nema a takisto ani s moneyslaveingom, je to nieco celkom ine :-) Pobavilo ma to :-)
  • 4. apríla 2005 8:45:36 CEST
    U mna je to zase naopak...Nemam moc skusenosti s prostitutkami, ale samozrejme ako kazdy zvedavy jedinec som to vyskusal. Za to ze brala za sex peniaze, som si ju poriadne uzil a v ramci "moznosti" som bol dominantny. Pacilo sa jej to ale ako skusenost mi to stacilo.
  • 3. apríla 2005 7:10:56 CEST
    Tiez ma vzrusuju ! a myslim ze to so submisivitou suvisi, pridavam sa k sub1 a subman7
  • 18. marca 2005 23:24:30 CET
    Je to tak jednu takovou znam kamarade je od vas od Piešťan jmenuje se to tam Drahovce je ji asi 37,podle mne je profi to se pozna,jen to nerekne.Je pekne perverzni a rad si hraje na slusnou holku,nebo takovou tu zivotem ublizenou ale je to pekna mrcha,domina,komedie vsechno dohromady!Povaha ze za chvili si s tebe udela hadr na podlahu a kdyz nekdy k tobe prijede tak ji budes libat vdecne nohy a rikat ji jak je slusna,skvela a vubec.Ma dobrou postavu,zeleny oci.Doporucuju se chovat uctive ma divny kontakty.Tom.
  • 3. marca 2005 0:29:15 CET
    Tak som rad ze som precital aj reakcie ktore ukazuju ze nie som sam. :-)
  • 18. februára 2005 13:41:49 CET
    Suhlasim ss subman7... a myslim ze je to o submisivite...
  • 15. februára 2005 12:26:20 CET
    Pridavam sa k submanovi7 a ku karolovi, som na tom podobne, aj ked len vo fantazii. Vzrusuje ma predstava dohodnut sa s babou, stretnut sa, vylizat jej nohy, zadok a zaplatit za to...
  • 14. februára 2005 11:09:01 CET
    Je to dávno keď som tiež využil služby, bolo to presne tak. zadok a toaletné otroctvo a ešte jej platím. Je to super pocit som jej záchodom a ešte si to zaplatím.
  • 10. februára 2005 18:08:31 CET
    ja to poznam, takisto ma vzrusovala to ista stranka veci,ked jej lizem zadok, alebo ju lizem az k orgasmu a este jej za to platim
  • 10. februára 2005 4:56:15 CET
    Tak ja sa pripajam k subman7 myslim ze viem o com hovori a som na tom podobne ako on.
  • nel
    10. februára 2005 3:38:37 CET
    Tak trochu sme na tom rovnako... Az na to, ze mna vzrusuje prave ta druha stranka veci: Ja zavolam, ja platim, ja rozkazujem a ona MUSI posluchat ! Inac urcite by ste sa vsetci divili, co tie zienky su za peniaze ochotne urobit...