Forums » Nekategorizováno

BDSM-BABY ADULT

  • 29. júla 2006 14:09:05 CEST
    no lepsie by som to asi nerozdelil,... som rad, ze si to priradila k roleplay "praktikam" lebo naozaj to je nieco, co je blizke... a to Freudovske dieta je v kazdom z nas,... :P
  • 29. júla 2006 12:22:20 CEST
    Neexistuje praktika či úchylka, kdy by člověk nenašel partnera nebo další lidi, co ji provozují ...
  • 29. júla 2006 3:17:15 CEST
    Tak to som rad skôr som myslel ze tu objavim negativne nazory ale ako vidim tak nie som sam komu sa to paci, mne sa to skôr paci v spojeni s tym fetisom co sa tyka pissu a potom s prvkami bdsm, osobne moc hry len na dieta asi nie....
  • 28. júla 2006 22:34:34 CEST
    proste krasne uletene a plne uzasnych situacii a pocitov ktore nikdy v beznom zivote nezazijete. cele to ma nadych BDSM a je to plne relativne originalnych napadov a mnohych moznosti. PROSTE SKVELE
  • 28. júla 2006 13:03:08 CEST
    chcela by som len povedať, že sa to pravdepodobne delí na dve skupiny, že
    Adult Baby sú skôr hry na dieťa a opatrovateľku, kde patrí to kŕmenie, prebaľovanie, cumlík, hračky, lozenie po štyroch, ale aj spank – keď dostane dieťa na zadok a pod. a asi si to zamilujú ľudia, ktorí sa radi hrajú (ponyplay, dogplay, na školu, lekárov, väzenie...) proste je to krásne hravé
    a druhá časť toho názvu Diaper Lover je skôr o vzťahu k plienkám, či už papierovým alebo bavlneným s gumenými nohavičkami a ide o tú celú ceremóniu prebaľovania a túto časť si asi zamilujú skôr ľudia so vzťahom k fetišu a k pissu