Forums » Nekategorizováno

www.sadiasm.sk

  • 29. marca 2005 19:43:06 CEST
    aj ked nehladam komercne sm sluzbym, zaujima ma ci u nich uz niekto bol, ako to u nich v skutocnosti vyzera... ake ceny praktiky a pod ... tak sa pochvalte subici :)))
  • 14. septembra 2007 7:29:44 CEST
    stranky skutocne urcitu dobu fungovali ,ja pravda ze boli dost na amaterskej urovni, tato domina asi nemala este vychovanych svojich propagacnych netovych manzerov-subikov,ako niektore profi dominy co chodia aj sem do fora staraju sa im o propagaciu. Svoju polo-profi dominantnu karieru pred istym casom aj ukoncila z dovodu nedostatku platiacich klientov. Cast svojej muciarni ponukala aj mne.
  • 11. septembra 2007 23:56:17 CEST
    To by ale musela bejt vypršatá dýl, takhle by něco zbylo aspoň v googlím archívu, ale vono nic a nic. A to sem z něj zkoušel něco vydyndat. sadiasm site:sadiasm.sk nevrátí nic, dotaz www.sadiasm.sk vrátí tohle fórum a pár fejků. Přimlouvám se, že to existovalo KDYSI, jsem ochotnej věřit, že NIKDY.
    • 2 posts
    11. septembra 2007 22:49:06 CEST
    povedala by som ze vyprsala :-)
  • 11. septembra 2007 21:35:54 CEST
    je fakt asi blbě. SK-NIC nezná nic takovýho. Zkoušel sem googlit i všelijaký jiný možnostě typu inurl: sadia OR sadiasm site:sk a nikde nic.
    • 2 posts
    11. septembra 2007 18:27:51 CEST
    chcel som pozriet tu sprantu co si dal ako nazov fora ale nejde mi ... nieje tam preklep alebo tak ?
  • 10. septembra 2007 13:48:57 CEST
    Máš pravdu s tou čiernobielou. Ani subíci možno nie sú len takí. A vo vystupovaní v bežnom živote už vôbec nie sú všetci takí. Práve naopak, často pracujú vo vedúcich funkciách.
    Ani ja nie som jednoznačná, proste switch, ako mi to práve vyhovuje. Cítim sa vo svojom aj ako dominantnejšia aj ako submisívnejšia.
  • 9. septembra 2007 21:56:23 CEST
    Preco vsetci mate utkvelu predstavu, ze ked je niekto dominantny tak nemoze byt aj submisivny? Najma subici to neradi pocuju o svojich dominach. Stretol som sa s ozaj cistymi subikmi, ci uz zenami, alebo muzmi, ale vascina ich bola taka co si to v urcitej svojej etape zivota radi vymenili,a o dominantoch to plati dvojnasobne, len ti sa k tomu neradi priznavaju. Clovek by mal robit to co mu momentalne vyhovuje a nie sa stylizovat do nejakej role len koli svojmu image.
    FOTKY: je dobre kritizovat, ze preco si niekto nezverejni tvar, ale kolki z vas suhlasia so zverejnim svojich fotiek s roznych bdsm akcii a ste tam povacsinou civilne obleceni. Takmer nikto. Mozno si poviete , ze ked je to profi domina a platim za to, tak mam pravo vidiet jej tvar. Neuvazujete o tom , ze tu profi dominu moze mat len ako bokovku,a pritom kazdy den dochadza na magistrat do zamestnaia, robi osetrovatelku v nemocnici, chodi na rodicovske zdruzenia do skoly a podobne.
  • 8. septembra 2007 22:31:32 CEST
    která by měla požadavek zamaskovat na fotkách obličej, asi bych se ji snažil přesvědčit, že radši žádný fotky, než takhle upravený. Dovedu si představit vrazit tam jen nějakou fotku zlehýnka ze zadního čtvrtprofilu, nebo s nějakou maskou - ale nemyslim tim škrabošku čerta - ta maska by musela bejt fakt přesná. Jinejma slovama ta fotka by musela bejt tak kvalitně udělaná, aby si člověk řek, že ta maska je tam kuli atmosféře, stylu, dojmu a ne aby něco ukrejvala.
    Opravdu, dávat ven svý fotky a zaslepovat obličej, kór nějakým blemcákem v mspaintu, to mi připadá obludný. Něco jako - tady máš fotky, koukej jak vypadám, jen nechci, abys věděl, jak vypadám.
    • 2 posts
    8. septembra 2007 12:08:25 CEST
    No j si napriklad myslim ze tvar nie je vobec podstatna pokial sa dana Domina tym nezivi, ked sa zivi tak je to na povazenie ale inak nevidim dovod preco vobec tvar zverejnovat.
  • 8. septembra 2007 11:34:09 CEST
    Chtěl jsem stránku zkusit,ale už nejede:-).
    Jaké rozdíly mezi CZ a SK?Já i madam bydlíme ve městě asi 30km od Nového Mesta .Ona by si asi těžko mohla zřídit osobní stránku,kde bude její obličej.Ona se za to sice nestydí,jaká je,že je prostě dominantní.Jde o to,že lidi tady by to nezkousnuli.A tak nějak to možná bude i z dominou ze Zvolena.Přece jen větší město je mnohem anonymější,než malé a tak bydlet v Brně,nebo v Praze je něco jiného.Stejně tak jak místo Zvolenu bydlet v Bratislavě.Že má zahalenou tvář jí nemám za zlé.Stránky se dají předělat kdykoliv,když je čas.
    Mnohem víc mě zaráží,že dělá dominu,když je spíše submisivní.Jak to teď vyplynulo.
  • 7. septembra 2007 22:16:29 CEST
    ale ten sajt neni rýčibl... takže se k ní nevyjádřim.. to ste o dost přišli :)
    • 2 posts
    7. septembra 2007 11:23:23 CEST
    Long and nothing happens...
    Lots of stupid laughs.
    Useless
  • 21. apríla 2005 2:41:00 CEST
    sorry jestli budu "mimo mísu", tyhle komentare jsem prelitnul zhruba za 1 minutu, libi se mi tvuj nazor, ze, kdyz uz teda zena chce byt "ta nahore" - tedy dominantni, muz, podle meho nazoru, vzdy oceni vic nez "formu". to, jak ta holka reaguje. kdysi jsem zil s partnerkou, ktera mi jednou rekla, ze "..mi jeste zadnej chlap nekoupil bicik.." a pak po par mesicich souziti (ve vane - tesne pred tim, nez mi to udelala pusou), jen tak "mezi reci" rekla neco v tom smyslu, ze " mlatila bych te, pres zada - hodne, taky pres zadek a tak PRE NEHO...". Dodne s na to vzpominam a ne bez vzruseni. Pokud si nekdo na neco hraje, pozna se to. Pokud je zena schopna dominantniho chovani, je to bajecne, a taky spis vyjimka vyplyvajici z prirody. Dodneska me mrzi, ze kdyz jsem sehnal jezdacky bicik, nechal jsem ho ve skrini a ona se to nikdy nedozvedela...
  • 17. apríla 2005 17:44:08 CEST
    zaujimave... jadrom submisivna...biznisom dominantna :) co sa tu clovek vsetko nedozvie
  • 16. apríla 2005 22:13:24 CEST
    Nebol som tu par dni a ako sa to tu rozbehlo. Menovanu osobu poznam velmi dobre, Sme,lepsie boli sme , skor priatelia ale pre nedostatok casu sme kontakty prerusili. Ja mam na nazor profi domin svoj vyhraneny nazor ,ktory je mozno niektorym uz znami. V drvivej vacsine pripadov Vam profi domina splni vsetko co Vam vidi na ociach ,len aby nestratila zdroj prijmu od Vas. Ak ste blby tak tomu aj uverite, ze ju to bavi. Ja by som osobne nikdy nemohol zaplatit za taketo sluzby priamo peniaze.Pre zvedavcov: stretli sme sa bol som v dominantnej roli a bolo to bez penazi. Je to prijemna zena, fyzicky aj pritazliva, ale svojim jadrom submisivnej orientacii, To ze sa zivi tymto sposobom nechavam bez komentara. Co sa tyka jej stranok-kazdy nejako zacina.
  • 11. apríla 2005 15:51:00 CEST
    Dik za nazor, prezrad este v ktorom meste vobec "sidli"...
  • 11. apríla 2005 9:31:38 CEST
    Nie je mi jasná debata,ktorá sa tu rozbehla, ale chcem odpovedať na prvú otázku. Chodím k nej už viac ako rok a plne súhlasím s názorom lirpa s lepšou dominou som sa na Slovensku nestretol. Nie je to bezduché bitie ani stupidné hranie sa na dominu, pretože to vynáša. Je to DOMINA telom i dušou. Skúste a myslím si, že nebudete ľutovať.
  • 10. apríla 2005 17:50:51 CEST
    Ved to, PURITANSKE Slovensko :o
    btw: chcete vediet nazor, s ktorym som sa uz niekolkokrat stretol na ceskych chatoch, ze preco je to na Slovensku tak ?? Ze sme prilis nabozensky zalozeny narod :) aj ked ja osobne nevidim az take rozdiely medzi CR a SR... to len tak pre zaujimavost som spomenul
  • 10. apríla 2005 17:43:46 CEST
    Zabudaš kamoš, že sme na puritánskom Slovensku. Nedá sa porovnávať Čechy a Slovensko. Kúp si v Čechách Anonnce a na Slovensku Avízo. V oboch inzerujú erotické služby ale v Čechách aj s fotkami poskytovateliek, ale u nás len anonimné fotky z erot. časopisov. Tak prečo by mala Sadia byť výnimkou.
  • 10. apríla 2005 16:07:56 CEST
    OK, ja som to zalozil preto, lebo chcem pocut nazory ludi ktori u nej boli. Nic viac nic menej, trosku sa to zvrtlo inym smerom, ale myslim si ze postupne sem este niekto napise ze aka vlastne je, nemozno hned z jedneho nazoru usudzovat...
  • 10. apríla 2005 15:58:44 CEST
    Myslim si že sa celá debata uberá nesprávnym smerom. Ide vám o kvalitné stránky alebo kvalitnú dominu, a tou SADIA je. Nechcem sa opakovať ako v mojom prvom príspevku, ale lepšiu dominu nepoznám.
  • 10. apríla 2005 14:35:51 CEST
    poznam vela stranok, ok, tie zo Satanely tam tiez maju zahalene tvare bud v maskach al. grafickym efektom..
    Ale aspon na niecom sa zhodneme - na kvalite www stranok
    • 3 posts
    10. apríla 2005 0:05:44 CEST
    Znáš málo stránek a prezentací, i když někdo např. holky ze Satanely nepovažuje za dominy ...
    Nicméně tato debata neměmí nic na tom, že stránky Sadie jsou mizerné po všech směrech. Jenže - pokud ji k tomu konkurence nenutí, proč by investovala do lepších ???
    • 2 posts
    9. apríla 2005 21:57:40 CEST
    Mne to je uplne fuk... ale nepoznam ani jeden web ceskej dominy ktora by sa za svoju tvar hanbila... a ja som to po nej nechcel, len som napisal ze by sa mohla odfotit cela...
    • 2 posts
    9. apríla 2005 21:28:43 CEST
    dobre ale preco to potom chces po nej? Poznas pribeh Lady Aradie - Lenky Blazejovej po tom ako vystupila na verejnosti? Vyhodili ju v tom momente zo zamestania.
    Nie je to dobry priklad ale ani vacsina prostitutiek nejde do inzercie s vlastnou tvarou tak nechapem preco by to mala robit Domina