Forums » Vše okolo BDSM

Dusenie

  • 6. októbra 2009 18:55:49 CEST
    Jo! dušení je úžasná věcička! Mohu všem doporučit. Nejlepší je nechat se zabalit do folie. Moje kámoška je amatérská domina a tyhle praktiky přímo zbožňuje a tak mě mučí hezky zadarmo pro své potěšení.
  • 6. októbra 2009 10:39:46 CEST
    niekto tu písal o jednoručnom hmate na krk ktorým sa snáď má zastaviť prítok krvi do hlavy - to sa mi absolútne nedarí a vždy zatlačím na ohryzok alebo niečo čo vyvoláva napínanie na zvracanie :o(
    pritom dusenie je minimálne
    • 13 posts
    30. septembra 2009 4:22:36 CEST
    bol to len taký maličký pokus. Bola kopa inej zábavy a nedalo sa všetko stíhať.
    • 8 posts
    29. septembra 2009 13:27:09 CEST
    A? Pacilo sa? Treba pomalinky, vies ono keby sa to hned prvy krat presvihlo by si sa mohol laknut.. heh
    • 13 posts
    28. septembra 2009 22:19:58 CEST
    na horskej so máličko skúsil
    • 8 posts
    28. septembra 2009 13:50:51 CEST
    Hmmm ja som rad ze som na blbnutie s dusenim a sackami ukecal zenu a kamosku :-)..., ale ved tu pozivam dvoch ludi uz celu vecnost pomenit videjka a nikto sa ku tomu nejak nema... setci chcu najviac anonimne posielat CD a to ja vypalovat nebudem...
    Ono treba to skusit...
    • 13 posts
    25. septembra 2009 0:46:11 CEST
    záujem by možno bol, vidíš že sa ale k tomuto veľa reálnych ľudí nehlási. Ukecáme niekoho.
    • 8 posts
    24. septembra 2009 11:59:06 CEST
    Ahoj,no mozno niekedy, mna zase az tak exremne moc nelaka predvadzat sa, mozno keby dosli aj ludia ktori maju zaujem o asphyx a ...
    Naviac som chcel ja urobit stretko v BA, ibaze jaksik jak zacal september tak robievam 19h denne... :-)) v citane vikendov... a na nic nieje cas...
    Ale to vrece je vazne bomba vec, je 100x lepsie nez ten latexovy vak...
    • 13 posts
    24. septembra 2009 6:55:13 CEST
    tak si už konečne nájdite čas a prídite nám to udázať naživo. Mikuláš v BB? Možno sa niekto pridá. Inak super reportáž.
    • 8 posts
    23. septembra 2009 23:10:29 CEST
    Taak musim sa pochvalit dnes u mna bola kamoska a najprv ma dusila vo vreci ktore som si objednal s ciech- latexove, ale nebolo to ono, zjavne si budeme musiet kupit silnejsi vysavac, ale potom sme pouzili obrie igelitove vrece a poviem vam to bolo teda nieco, cele vrece je zlepene tak je tam iba uzky priechod pre cloveka.
    Vliezol som si do vreca nahy a moja kamoska pichla do sacku vysavac a odsala vzduch a uviazala vychod zo sacku, tym sa stal vzduchotesny- samozrejme cast vzduchy tam ostala.
    A tak sme blbli spociatku mi drzala nos a usta a cakala kym sa nezacnem moc mrvit... mali sme dohodnuty signal ze dokial vladzem lezim alebo jej zakyvam ze ano... ako OK, alebo ked uz mi dosiel vzduch a som velmi chcel aby ma pustila som zavrtel hlavou a vtedy ma este chvilu drzala a povedala ze este chvilku vydzim...boli sme dohodnbuty aj na akutnom.. signale na pustene...
    Teda chvilami som aj kopal nohami...drzala mi usta a nos, kratky nadych v sacku a znovu a znovu..., potom mi drzala usta a ja som mohol dychat iba nosom, ktori mi chvilam tiez drzala...
    Po chvili- nemam presnu predstavu o case zacal dochadzat vzduch aj vo vreci a ja som vydrzal vzdy kratsie`a ked ma pustila som musel vyvyjat viac usilia na nadychnutie... Uz ked bolo vo vreci menej vzduchu, alebo skor malo, drziavala mi ho okolo tvare a klacala mi na hrudi jednym kolenom co teda fest bolelo a o to tahsie sa dychalo... Cim sme blbli dalej tym sme samozrejme hranicu predlzovali a vdychnutia skracovali... chvilami je o extremny pocit paniky, ze uz nemate vzduch a chcete dychat a druhy Vas este drzi s tym ze este vydrzis...
    A to nevravim o pocite bezmocnosti vo vreci a strasnom pote ktori so mna vsade tiekol... samozrejme vo vreci som nebol sputany, ale poviem vam bolo to super....
    Asi po 2 hodinach takehoto hrania som bol zniceny na maderu a bol som stastny ze ma vypustila von( iba pre tych ktori to chcete tiez skusit obcas ked uz je to vo vreci velmi zle a teda Vas ani nijak netreba dusit a dusite sa sami treba do vreca vpustit trochu vzduchu...
    JE TO FAKT KRASA TO VRECE... DIKES
    • 8 posts
    16. septembra 2009 7:28:51 CEST
    tak pri operácii dýcha stroj za teba a keď prestane účinkovať chémia tak sa človek rozdýcha sám
    • 8 posts
    16. septembra 2009 7:15:36 CEST
    Dost blbe ci ne ak nemoze potom clovek ani dychat? Jak ho znovu rozbehaju?
  • 16. septembra 2009 0:24:42 CEST
    o tom sa na škole rozprávali horory ako niekomu dali myorelaxanciá (teda sa nemohol ani pohnúť vrátane dýchania) a zabudli mu dať anestetikum (teda všetko cítil ako pri vedomí) :o)))
    krásna predstava pre masochistu
    • 8 posts
    15. septembra 2009 8:18:19 CEST
    Aha uz chapem, bo som rozmyslal ze kde si take slovo nsiel :-)
  • 15. septembra 2009 1:11:13 CEST
    ja som bývalý zdravotník :o)
  • 14. septembra 2009 22:09:14 CEST
    aj toto je celkom dobry napad ale je tu jeden a dost velky problem ze by som ju nemohol pozvat do nasho domu, nasi by to neprezili keby vedeli co by sme stvarali v nasom dome, v momente by ma vydedili, jedine ze by som ju pozval do nejakeho hotela alebo penzionu a tam nas uz nik nebude kontrolovat co robime
    • 8 posts
    14. septembra 2009 18:56:50 CEST
    Ak nevies zohnat nejaku babu na dusenie, objednaj si domov nejaku kurvicku, myslim ze mnohe sa potesia ze miesto sexu Ti natiahne iba igelitove vrecko cez hlavu...
    • 8 posts
    14. septembra 2009 18:55:54 CEST
    Ahoj brdo kde si vycenichal teky vyraz, som to musel hodit do googlu aby som zistil co to je :-) to MYORELAXANCIA ...
  • 14. septembra 2009 12:09:33 CEST
    TAK EXPERIMENTOVAť S MYORELAXANCIAMI JE ASI PREDMETOM FANTáZIí MNOHýCH SUBíKOV :o)
    • 8 posts
    13. septembra 2009 15:02:40 CEST
    Len aby ked poziada o to skrtenie mu nepredpisali nejaky ukludnovak :-).
  • 12. septembra 2009 23:57:45 CEST
    KEĎ MA SPOLUžIAK OPEROVAL, PREDPíSAL MI HNEĎ PRVý VEčER MENTOLOVú MASáž PROTI PRELEžANINáM :o)))
  • 12. septembra 2009 23:36:09 CEST
    to je celkom dobry napad, skusim o to poziadat mojho psychiatra ci mi neprideli daku sestricku ktora by ma pravidelne dusila igelitovym sackom
  • 12. septembra 2009 19:08:17 CEST
    Potom by ti ho mohla natiahnuť sestrička. Ak máš dobrý vzťah s lekárom tak by ti to mohol aj predpísať a zacvakala by to zdravotná poisťovňa.
  • 12. septembra 2009 12:09:58 CEST
    radsej by som si ho dal natiahnut od nejakej babenky, inak to vazenie neni az tak krute lebo mozem ist kde chcem len musim dat o tom nasim vediet, totiz mam stale nariadenu ochrannu ambulantnu liecbu uz viac ako 3 roky a ani ja neviem kedy mi skonci, mozno ked zomriem. Inak sa nechcem skryvat pred vami a pouzivam oba nicky
    • 8 posts
    12. septembra 2009 8:03:46 CEST
    Na jako s tymi videami, clovece?