Forums » Vše okolo BDSM

Dusenie

  • 20. marca 2013 21:37:47 CET
    myslim že v zahradkárstvach predávajú fóliový tunel, v podstate by to mal byť taký rukáv, len neviem aký je priemer, a mohol by simať uzol nad hlavou a pri nohách a máš po vzduchu
    • 8 posts
    20. marca 2013 16:32:41 CET
    Ja by som najnovsie rad niekde splasil velke uzke priehladne vrece, iba na telo, take ze uz len ze do neho vleziem a budem mat strach :).
    Breathplay je super zabava :)
  • 20. marca 2013 12:02:02 CET
    Mam 2druhy masiek, klasicku a aj s chobotom. Samozrejme výborný je aj foliovy vak
    • 8 posts
    20. marca 2013 7:32:37 CET
    Aj ja ju mam doma len sme sa zhodli ze je skoda ze nieje priehladna ta predychavacia maska :)
    • 8 posts
    19. marca 2013 20:21:31 CET
    Maska je fajn, nam sa najlepsie osvedcilo obrie vrece kam sa zmesti cely clovek :)

    Mas aj masku s chobotom a nejakym latexovim predychavacim vakom nakoniec?
  • 19. marca 2013 13:46:27 CET
    Osobne nedám dopustit na klasicku protichemicku masku z vojenskej "torny"
  • 18. marca 2013 23:06:12 CET
    ahojte, mam novu hračku, zohnal som si predýchavaciu masku, akurat som to vyskúšal , velmi zaujímavé.... skoro som sa v tom zadusil, a to mi ani moja babenka pomahať nemusela ,
    kto má rad dusenie odporučam http://www.bdsmforyou.sk/tovar/akciove-produkty/vsetky-produkty/predychavacia-latex-maska
    • 8 posts
    13. februára 2013 17:53:31 CET
    Ale chemiu snad neee :) treba sa dusit s rozumom :)
  • 13. februára 2013 13:34:45 CET
    toto je ku nim písané : Pre zvýšenie odolnosti proti anoxii a urýchlenia obnovy funkcií po anoxii
  • 11. februára 2013 22:26:30 CET
    ono zaleži aj hlavne kde to pradjcovia skladuju, s maskami mam zatial aj aj dobre skusenosti, len na jednej som si urobil šnurovanie ( dal som kovove prechodky) a nejako ten kov sa nemal rad s latexom.....
    inač aj ja som kupoval od eurocatsuitu masku nejake odrezky a lepidlo, opravoval som jedny slipy pretože tie sa pri prvom použití rozlepili ale terz držia dobre,
    čo sa týka vlastnej výroby aj ja som nad tým uvažoval, ale ked som lepil tie slipy zistil som že je to dost velka babračka, a latex je hnusný materiál, skúšal som oj ostre nožnice aj uplne nove orezávacie nožíky ale nešlo to dobre rezať, kolieskový rezač som nemal,
    ja si radšej našetrim a necham si urobiť na mieru....
    • 8 posts
    11. februára 2013 21:46:46 CET
    No som aj ja Velmi zvedavy, ale napriklad co som kupoval latexove masky, tak zatial tie su vsetky dost neznicitelne a aj ta postel vakuova je nezmar a to ma v nej aj mlati rakoskou cez ten latex a zatial drzi...
    I ked aj nam sa uz podarilo rozklbat latexove nohavice...

    Inak ja som uz aj mal taky rapel ze sa naucim lepit latex, lebo da sa pekne kupit metraz + lepidlo a orezavatko a vyrabat si sam...

    Minule sme akurat tu kupovali priehladnu metrovicu na dusenie:
    http://www.eurocatsuits.com/index.php/?la=cz¤cy=EUR

  • 11. februára 2013 19:59:48 CET
    som zvedavý či ti to vyjde, aj ti to prajem, ja som raz kupil partnerke latexove body, a pri prvom naťahovaní sa to uplne potrahalo ( nehovorím že to bolo na tejto stranke)
    ps. ja si musim dat robit veci na mieru lebo som trochu nadrozmerny preto som možno trochu skepticky....
    • 8 posts
    10. februára 2013 19:31:04 CET
    Ja sa do toho praveze nechcem dostat cely, vies si zober ze ked sa tam zmestila babenka skoro cela mne staci pol tela po vtaka.

    Moze to natiahnut cez moju tvar az pod ruky a ruky priviazat ku hrdlu a moze na mne jazdit a mne bude pomaly dochadzat vzduch...
  • 10. februára 2013 13:53:17 CET
    no na tej babenke to vyzera dobre, a pevne verim ze sa dotoho dostanes a neroztrhneš to pritom....., potom napis ako sa darilo....
  • 10. februára 2013 13:52:38 CET
    no na tej babenke to vyzera dobre, a pevne verim ze sa dotoho dostanes a neroztrhneš to pritom....., potom napis ako sa darilo....
    • 8 posts
    10. februára 2013 11:45:07 CET
    Ved prave toho podtlaku som sa bal aj ja.. asi treba mat vysavas s nastavytelnym vykonom ...
    • 13 posts
    10. februára 2013 11:41:32 CET
    hej
    • 8 posts
    10. februára 2013 9:34:36 CET
    Pozri sa co som si najnovsie kupil:
    http://www.sexnovinky.sk/latex/5513/285099-latexov-vrece-sauna.html?partner=149

    Ked sa to da naopak moze byt zaujimavy pocit milovat sa v tom :D heh uz sa nevuiem dockat az pride :)

    Vybrator skus a daj vediet :D
  • 9. februára 2013 9:16:54 CET
    každý môže podtlak vnímať ináč, každé telo môže inak ragovať, ale ak si človek dá pozor, tak by sa nič vážne mať nemalo, aj tú silu sania by som zvyšoval postupne, nech to pre telo neni tak velký šok, no a samozrejme záleží aj od ily materialu ktorý je použitý na vákuovú postel, pretože tenší material sa prispôsobý skor ako hrubší...

    Pes
    no s tým vybrátorom to skusim, to by mohlo byť zaujímvaé
    • 8 posts
    9. februára 2013 9:14:08 CET
    Ste ho vycucli vysavacom?
    • 13 posts
    8. februára 2013 23:44:16 CET
    nám sa stalo že chlapíkovi čo z vreca vyliezol tiekla krv z uší. Asi teda priamo netiekla, ale mal krvavú hlavu na oboch stranách. A nepočul skoro. Neviem ako to dopadlo nakoniec, skúšali sme to viacerí a nikomu sa nič podobné nestalo. Ale vyzeralo to fakt dosť zle.
    • 8 posts
    8. februára 2013 10:39:18 CET
    Mne sa pacilo v tom vreci ked mi sedela na Tvari a bila ma po vajciach, alebo mi prikladala na vtaka velky vyybrator, fakt som sa u toho krasne urobbil :D
  • 7. februára 2013 22:48:51 CET
    vyskušaj, budeš podla mna spokojny, len si uvedom že ťa to tak vycucne že sa ani nepohneš,
    ja som si myslel že ked si chytim vtaka že si ho budem vedieť trochu honiť, ale nedalo sa

    ak skusiš vreco, tak tam daj buď molitan alebo nejakú látku lepšie to vycucne ten vzduch z celeho vreca.

    Ps. skus to najprv z menším podtlakom, lebo mne to fakt urobilo niečo ako cucfleky, tam kde sa tretaval spodok a vrch tak mi to na ramenach urobili také dhhé červene čiary ( akoby podliatiny) sice to nebolelo ale bolo to vidieť... takže radšej opatrne....

    ps. skusim ukecať polovičku nech sa nabuduce bude hrať aj s ladovými kockami
    • 8 posts
    7. februára 2013 22:32:53 CET
    Jeeemine vidis ty si ale koumak, to nas nenapadlo oblepit to okolo este paskou, tym by sa dosiahlo plne vakum :), aj toto je latexova postel vnutri derave trubky s PVC- vodarske okolo celeho obvodu, len je tam suchy zip z dvoch stran do L

    A to s tym vrecom na to sa chystame, mam obrie vrece vlezem dnu skrcim sa a da tam jednu trubku PVC s dierkami... Len som to zatial neskusil ze ci Ti ten podtlak z vysavaca nemoze ublizit? To je vec nad ktorou uz dlhsie rozmyslam.
  • 7. februára 2013 20:15:38 CET
    ja mam latexovu postel a je na zips, vnutry sú derave PVC rurky, okolo celeho bovodu postele, takže ta to dokonale vycucne, minule ma moja drahá tak vycucla že som mal od toho tyždeň cucfleky,
    ps. citim aj ja že vysyvac vysáva, je tam nejaky vzduch ale absolutne neni šanca na nadych, už viem ako sa citi vakuovy párok... latx je pruzny ale vôbec nepustil, len budem museť opraviť jednu spojku na pvc rame
    pps. skus povdať svojej partnerke nech to skusi zalepiť nejakou lepiacou paskou okolo toho zipsu, pripadne skus nejake velke idelitové vrece strč tam molitanovú podložka aby vedel vysávač vytiahnuť vzduch z celeho vreca, myslím že budeš milo prekvapeny