Forums » Vše okolo BDSM

Dusenie

  • 19. septembra 2012 21:11:20 CEST
    napriklad ja...a nie je to nic divne, ze aj my dokazeme mysliet kedykolvek a za vsetkych okolnosti. to len pre nevedomeho to vyzera inac, ale poniektori si iba uzivame pri plnom vedomi to, co nam robi dobre.
    • 8 posts
    19. septembra 2012 16:31:59 CEST
    My sme praveze velmi radi pouzivali tie Tvoje vrecia, boli paradne :D
    Tak ak Ti jedno zvysilo az budes v BA donesies mi ho prosim?
  • 19. septembra 2012 8:25:03 CEST
    statocne bojuješ ale marne!
    Písala som o dráždení erotogenných zon,kde patrí i krk. Pokial si dobre pamätám, toto je tvoje slabé miesto takže
    Kolko percent chlapov vtedy rozmýšľa mozgom?
    • 13 posts
    18. septembra 2012 22:34:01 CEST
    si zodral? Minimálne jedno mi zvýšilo si myslím. Aj tak sa nikto nechce nechať do neho zavrieť.
    • 8 posts
    18. septembra 2012 21:55:02 CEST
    Je mi jasne ta postel je prioritne urcena na vakuovu bondage :)

    Inak pocuj nevies mi zasa splasit nejeke mega vrecia?
    • 13 posts
    18. septembra 2012 20:51:59 CEST
    určite zaujímavá skúsenosť, ale nebolo to o dusení.
    • 8 posts
    18. septembra 2012 20:31:03 CEST
    my sme sa do toho levelu prepracovali od pridusania rukou, prsami, zadkom :), aj tak mam asi stale nejradsej ked mi sedi na Tvari a robi ma :D
  • 18. septembra 2012 19:56:57 CEST
    A tomuto naozaj veris?:D
  • 18. septembra 2012 19:54:22 CEST
    Ano, ved pisem ze skusenost bola, ale nebola to nic tazkeho. zopar sekundove pridusenie:)

    To co robis ty z kadejakymi pomockami, je proste vyssi level, do ktoreho ja nechcem ist, ani ma to proste nelaka teraz.
    • 8 posts
    18. septembra 2012 15:10:38 CEST
    No co Leon a ako pacilo sa? Idealne je ked Ti v tom vreci da nejaka baba cez Tvar latex a sadne si nanho :) to je este len bezmocnost :D, ovsem musi byt dobre zalepene vrece
    • 8 posts
    18. septembra 2012 15:08:51 CEST
    Ved o par stranok dalej si pisal ako moc Ta dusieva priatelka? Tak nechapem a ja si nemyslim ze by sme robili nejake tahsie formy dusenia, my sa iba tak jemne hrame :)
  • 18. septembra 2012 13:53:16 CEST
    poučim..
    Muži myslia buď mozgom, alebo penisom, a nič uprostred neexistuje, v 99%
  • 18. septembra 2012 11:47:01 CEST
    Ako uznávam že to môže byť príjemné a z ľahšou formou dusenia mám skúsenosti.

    Ťažšie formy dusenia ma však nelákajú, neh sa nato pozriem z oboch strán či dom či sub.

    To bičovanie si myslím vystaćí aj samostatne, samo o sebe. ;)
    • 13 posts
    17. septembra 2012 23:46:01 CEST
    som vyskúšal vacuum bed v jizerkách. Bol tam síce otvor na dýchanie, ale ten drzák bydy ho občas pripchal.
    • 8 posts
    17. septembra 2012 19:35:05 CEST
    :D
    • 13 posts
    17. septembra 2012 10:38:58 CEST
    labužník...
    • 8 posts
    17. septembra 2012 8:54:56 CEST
    No my ideme obcas az po extrem sa mykam a uz nemam davno vzduch kym sa neurobim :) a potom sa hravame ze mi necha podviazane gulky dalej aj vtaka a honi ma dalej... je to tiez zaujimavy sposob dusenia :)

    A nasedky co ja Ti viem robievame to uz hmm asi 11 rokov a zijem :)

    Tiez je zaujimave nehat sa zavriet do velkeho igelitoveho vreca, vytlaci sa z neho vacsina vzduchu, hore sa zavre a pomaly sa dusis takto sa da tiez hrat celu vecnost a pri tom ma bicuje....
  • 17. septembra 2012 1:34:56 CEST
  • 16. septembra 2012 22:46:39 CEST
    Na tom kokotovi to uz nasledky zanechalo. Mozog mu odumiera.
  • 16. septembra 2012 22:42:15 CEST
    No tak to ta celkom obdivujem, ze sa odhodlavas na take dlhe dusenie pri hrach. Mne to pride mierne neprijemne a tiez iste riziko tam je, ze sa to prezenie, a urcite vies ake nasledky tam su potom..

    ..ja som toto moc neskusal, tuto praktiku moc nemam rad, mi to pripomina, pred 2 rokmi som robil vramci treningou - plavanie na vybusnost. Boli to vlastne dlzky bazena na jeden nadych, no a na poslednych metroch som doslova zufalo hmatal koncovy murik, kde som sa mohol nadychnut... nenavidel som ten pocit ze pluca uz nemaju vzduch, tlacia, palia, bolia.. a ruky stale len vodu stlacaju.. esteze pod hladinou byva aj zalomenie ciary, signal nadeje ze koniec sa priblizil, inak neviem ako by som to psychicky ustal. :D
    • 8 posts
    16. septembra 2012 22:15:41 CEST
    Skus miesto sacku pouzit priehladny latexovyt plat tam nebudes ani tu pancusku potrebovat :)
    • 8 posts
    16. septembra 2012 22:14:56 CEST
    Nikdy som to nepocital, ale vlastne s dusenim sa hrame vzdy od zaciatku, od ruky, sacku, latexoveho platu po masku... teda sem tam ma necha nadychnut, obcas menej, obcas viacej.

    Minule sme sa napriklad takto hrali v tom vakuovom vreci som bol v nom s nohami od seba a cez dychaci otvor som dostaval ten plat latexu a v tom vreci nieje sanca dat si ho dolu- zaujimavy pocit ani pohnut sa nemozes v latexe+ toto a pri tom som dostaval bicom po stehnach, rukou po guliach a nakoniec ma urobila vo cez vrece vybratorom.... chvilami na mne klacala na hrudniku a hned sa Ti tahsie dycha chvilami sedela na tvari...

    A vtedy viem ze sme sa takto vo vreci hrali 3h
  • 16. septembra 2012 18:50:33 CEST
    pekne silno poviazat sacek na hlavu nato natiahnut silonky a cim viac vrstiev tym je dusenie lepsie a lepsie
  • 16. septembra 2012 14:06:35 CEST
    To kolko dusiacich cyklov otocis za jeden maraton potom? Bez vzduchu vydrzis ako dlho?:D Hahahahahhh...
  • 16. septembra 2012 14:04:27 CEST
    Hahahahhahhahh

    ... vsak prebehol test na nahodne vybranom respondentovi:D 36hodin bez spanku pred statnicami... povedz, ze mi toto neveris ;)

    .. a povedz ze toto da viac ako 0.6 % muzskej populacie ktora ma centrum rozumovej jednotky kde?:D pouc ma znova o tom, hhahahahhhahah...