Forums » Vše okolo BDSM

Dusenie

    • 8 posts
    16. septembra 2012 9:09:11 CEST
    Neboj sa nic keby Ta niekto dlhodobo mucil dusenim a popritom by Ta robil a sem tam by Ta mucil aj inak urcite by si nezaspal, ja viem sice ze ked sa takto hravame napriklad 5h tak som unaveny zeledva zijem :)
    Ale spat by ma teda nenapadlo :D
  • xx
    16. septembra 2012 0:20:55 CEST
    Tomu sám neveris :)
  • 15. septembra 2012 22:19:00 CEST
    Má to len jeden háčik. :D 99.4 % chlapov pri takomto maratóne zaspí..... chrrrrrr ;-)

    A ten zvyšok sú zákonom chránené druhy hh.
    • 8 posts
    14. septembra 2012 17:48:36 CEST
    Co to je?
  • 13. septembra 2012 20:45:52 CEST
    Skusali ste uz masku a rebreather? Mozem odporucit, da sa s tym dlho vyhrat podla velkosti rebreathera.
    • 8 posts
    13. septembra 2012 14:18:01 CEST
    Ahoj, praveze vobec nie. Je nadherne nehat sa zviazat, byt duseny a drazdeny a hrat sa takto cele hodiny je nadherna zabava.
    Lapat po vzduchu, iba trosinku sa nadychnem a znovu mi Tvar obopina sacok.

    My sme uz skusali od sacku, latexu, skrtenia, dusenia rukov, zadkom prsami, vacbed, obrovsky sacok....

    Podla mna najlepsia praktika, naviac nikdy sa clovek nespravy tak rychlo ( teda aspon ja )ako ked mam sacok cez tvar.

    Posledne sme sa takto hrali asi 4 ci 5h... + ovsem ine bolestive praktiky :D
  • 13. septembra 2012 11:38:09 CEST
    Krk patri do erotogénne zóny, hlavne oblasť okolo dolnej čeľuste medzi bradou a krkom, to miesto vyvolava vzrušujúce mrazenie. Takže ked sa skončí jemné dráždenie je samozrejme, že pri samotnom aktu stískanie tohto miesta resp. dusenie može vyvolať orgazmus .
    Pes
    Zviazať a mučiť je chvíľka ale vydržať niekoľko hodín sa takto hrať a dráždiť erotogénne zony je pre druhého teror. :)
  • 12. septembra 2012 17:45:55 CEST
    Myslim, ze je to picovina!!!!
    Ledaze sa jedna o dusenu sackovu ryzu.
    • 8 posts
    12. septembra 2012 8:48:43 CEST
    Pekne videjko na temu dusenie stehnami:
    http://www.freevideo.cz/vase-videa/uchylnej-amaterskej-parecek-732299.html
    Je uplne nadherne ako ho ta babenka tymi krasnymi nohami dusi :)
    • 8 posts
    26. júla 2012 21:02:01 CEST
    Dakujem ceknem, my uz mame doma takmer vsetko :D
    Ja by som este chcel to obrie vrece co v nom dusia tie japonky
  • 26. júla 2012 11:57:15 CEST
    sam by som si ani netrufol, možno pre niekoho je tam dychaci otvor dost velky, ale pre mna by mohol byt väčší,v klude na dyhcanie stači, ale kričať, alebo zrýchliť dych to bude asi problem, vnutorna maska ti tak obopene tvar, že ani necitiš pri výdychu, že by sa ti odlepila od tvare,
    http://www.latexcatfish.com/, ale možno to maju aj v ltx.cz, niekto pisal, že aj oni od tial berú.....
    • 8 posts
    26. júla 2012 10:08:16 CEST
    Bacha na taketo kukly, netreba sa s nimi moc hrat sam, lebo ak by Ti doslo zle a odpadnes je po tebe...
    De si ju kupoil mas link? Nafukovaciu este vo zbierke nemame :D

    Inak aj ja som nedavno kupil predychavaciu kuklu, su v nej 3 male dierky a tiez mas co robyt aby si sa v nej nadychol....

    My ju pouzivame u elektriky, elektrody na gulky a kuklu cez Tvar ked zakricis mas co robyt aby si sa nadychol :)
  • 26. júla 2012 8:49:53 CEST
    včera som akurat skušal nafukovaciu kuklu, len s hadičkou na dýchanie, otvor nebol nijek velky, a bol to velmi zaujimvaý pocit, hlavne ked sa ani klude nevieš poriadne nadychnuť, vzrušujúce a klaustrofobické zároveň
    • 8 posts
    22. júla 2012 8:56:03 CEST
    Sefe keby sa nasli ludia ktory by mai zaujem, dojst pokecat na temu dusenie, mile rad naku opekacku :D

    Ale uz som to sem pisal 1000x a nikdo nema zaujem. Inak som Ti pisal ty tu zyxu poznas osobne?
    • 13 posts
    21. júla 2012 23:17:12 CEST
    a čože. Organizuješ stretko?
    • 8 posts
    20. júla 2012 21:50:18 CEST
    Nie, ale po duseni plynom ani nijak netuzim, ved naco ked staci dat vrecusko cez tvar... staci ci nie
    • 8 posts
    20. júla 2012 16:40:30 CEST
    Ozon, dufam len, ze nemyslis zemny plyn? Ano, je dusivy, ale aj vybusny! Vybusna zmes vznika, ked jeho koncentracia je 4-16%. A to zistis len pomocou detektoru. K vybuchu ho moze doviest uz len staticky vyboj. To si radsej zozen NO2.
  • 20. júla 2012 15:50:53 CEST
    skusal uz niekto z vas aj dusenie plynom ?
    • 8 posts
    20. júla 2012 12:27:51 CEST
    Nikto Ta to nenuti robit, nam sa to paci.

    Je z toho krasny orgazmus ked Ti dochadza vzduch.
    Robievame to uz asi 13 rokova vyskusali sme dusenie na vsetky sposoby, mame doma vax bag, velke vrecia, latexove masky, plynove masky... a doteraz sa nikdy nic nestalo a ani nestane
  • 20. júla 2012 11:46:12 CEST
    Nepraktikujem, odsudzujem - hazard nie so zdravym, ale s celym zivotom aj keby mal clovek milion skusenosti.

    Poznala (podotykam ze poznaLA) som take pripady.. a najhorsie koncia taki, ktori si myslia ze sa im nikdy nic nemoze stat, zakon schvalnosti.
    • 8 posts
    19. júla 2012 22:20:49 CEST
    No jako je tu nieco nove? Mate nejake nove hracky na dusenie?

    Nechceli by ste sa setci fanusikovia dusenia stretnut a pokecat?

    Mimochodom pekne video som objavil:
    http://www.freevideo.cz/vase-videa/uchylnej-amaterskej-parecek-732299.html
    • 8 posts
    10. júna 2012 10:18:17 CEST
    Dobre, ale ja Ti poviem na rovinu ze som s dusenim zatial nemal u ziadnej baby nikdy problem, od manzelky az po kamoskys ktorymi som kedy robil SM. Meme uz doma brutal velku zbierku dusiacich hraciek.
    Dokoca si myslimz e pre mnohe baby je lahsie ti natiahnut pocas sexu vrecko cez tvar ako Ta nejako inak mucit :)
  • 10. júna 2012 2:29:51 CEST
    Zhruba rok chodím s přítelkyní. Celou dobu jsem se neodvážil říct co mě vzrušuje.
    Když nám to začlo v posteli skřípat šel jsem s pravdou ven a pustil sem jí videa na téma dušení igelitem a řekl že tohle mě vzrušuje.
    Bál jsem se jak zareaguje a k mému obrovskému překvapení mi řekla že je rádá že jsem se jí otevřel a že jí to nevadí a že ráda experimentuje a hned druhý den vzala igelitový pytel a dusila mě s ním při sexu.
    Zdá se že ji to baví a nebojí se mě pořádně přidusit. Prostě bomba.
    :) Teď už bere ke každému sexu igelitový pytel a konečně sme oba spokojený. Do budoucna mám ještě slíbenou mumifikaci smršťovací folii (už se moc těším).
    :P Musím ale říct že jsem strašlivě překvapený protože bych to do ní nikdy neřekl. Ona je ten typ normální obyčejné holky u které bych čekal že jí podobné věci příjdou zvrácený :) Asi mě vážně miluje
    • 8 posts
    23. marca 2012 22:28:46 CET
    Na tie videa vsetky som uz niekam nizsie dal link... teda nic nove... :)
    • 8 posts
    23. marca 2012 22:28:18 CET
    Tak to poznam a skusala si sa uz milovat ked ste obaja vo vreci a dochadza vam obom vzduch.. parada :)