Forums » Nekategorizováno

S kým pokecať ŽENY

  • 12. júna 2005 15:12:27 CEST
    Rozhodol som sa pre takýto experiment....sem nech prispejú len ženy, ktoré sú ochotné komunikovať, a nech napíšu o čom.
  • 27. augusta 2008 13:44:34 CEST
    stella is a super model in leather
  • 27. augusta 2008 13:28:19 CEST
    super...
  • 26. júna 2005 21:38:57 CEST
    ...
  • 26. júna 2005 16:36:52 CEST
    Zatiaľ nič moc páni, ako vidíte...je ich málo čo chcú pokecať. Ja sa radšej nesťažujem /smashin/ ale ja som v tomto smere celkom v pohode. Rozkecávam sa s kým koľvek. Akurát mi bolo vytknuté, že prečo tak nepokecujem s mužmi...tiež nemám problém
    • 8 posts
    19. júna 2005 16:21:40 CEST



    samozrejme za to mi to určite zrátaš, ale správaj sa tu trochu....mi tu máme vážne debaty...crn ti.
  • 17. júna 2005 23:47:53 CEST
  • 17. júna 2005 14:11:33 CEST
    Otevřu-li si seznamku, kategorii "Ona hledá jeho" a vyvalí se na mě záplava modré barvy, začínám mít pocit frustrace a marnosti.
  • 17. júna 2005 14:08:05 CEST
    Ano, ženy zpravidla nehledají, neboť již našly. A to v situaci, kdy převaha mužů je zde, mým odhadem, i tak cca 20:1.
  • 17. júna 2005 12:40:03 CEST
    Komunikacia je vzdy obohacujuca, ci uz ide o negativnu alebo pozitivnu. Vzdy ti nieco dava. Chcela som len naznacit, ze rozhovor, a prave na tejto stranke, nemusi mat len zoznamovacie tendencie, ajked to nie je na skodu, ale mozu mat charakter aj obycajneho rozhovoru medzi ludmi, ktorych nieco spaja.. Prave na tejto stranke, a jej podobnych, sa mozu stretnut ludia, podobneho alebo rovnakeho zmyslania. A myslim, ze do tejto komunikacie, resp. fora, sa tazko zapoji niekto, kto v otazka komunikacie nema jasno. Ako som si precitala, vsetci, ktori prispeli svojim nazorom, su pozitivne naladeni na komunikaciu, a nikomu ju neodopieraju. A myslim si, ze mnoho z nas je tu takych, ze ajked nemame zaujem o ,,hladanie,, lebo sme uz nasli, tak radi pohovorime aj s tymi, ktori ,,hladaju,,.
  • 17. júna 2005 11:57:40 CEST
    Áno máš pravdu, bohužiaľ sem chodí veľmi veľa mužov, ktorí hneď v prvej vete oslovenia, vyžadujú trestanie, v tom lepšom prípade. Tiež verím, že je možné nájsť tu niekoho na trvalý vzťah. Veď predsa nieje možné, aby sem chodili len ludia pre zábavu a naťahovanie. Hľadá sa ale skutočne ťažko. Každý má svoju predstavu, mnohí nepočúvajú čo im hovoríš (píšeš) sú zahľadení do seba. Takí by asi mali praktikovať samoničiace praktiky, lebo vlastne toho druhého vôbec nepotrebujú. Je tu veľmi veľa ľudí, ktorí sa ešte len hľadajú a tým samozrejme pomoc a radu neodmietam. Je to ako vo všetkom, len sa zabúda, že D/S vzťah je vzťah dvoch partnerov a mali by navzájom rešpektovať svoje predstavy, túžby. Nie je to len o prispôsobení sa jedného z nich. Vždy to musí byť a dvoch.
  • 17. júna 2005 9:54:18 CEST

    Ja sa aj kominikáciou živým, takže ako nemám problém komunikovať s kým chcem, tak nemám problém komunikovať aj s mužom. Nie je na tom nič nezvyčajné, a naviac si myslím, že viac hláv viac vie. Takže ak by som nekomunikoval sem tam s mužmi, neviem ako by som sa dozvedel, ktorá žena je ochotná komunikovať a o čom. Tento výskum, skúšku nerobím z dlhej chvíle, ale snažím sa pomôcť všeobecne. Pokiaľ sa nejaká žena odhodlá komunikovať, tak by mala byť aj tak inteligentná - keď je BDSM+ - aby si komunikáciu udržala v nejakej rovine. Je len samozrejmosť, že keď ťa niekto osloví že ahoj, pani moja, chcem, aby si ma trestala, taqk to bude len nejaká "lama" čo sem prišiel relaxovať. Ale ak sa ti daný objekt aspoň trochu zapáči po nejakej stránke s prvej pošty, vieš si snáď dialóg viesť takým spôsobom aby ti vyhovoval, prípadne obom. TOTO NIE JE KÚZLO ANI ZÁZRAK to je SILA SLOVA
  • 16. júna 2005 17:05:11 CEST
    Ved komunikacia je najlepsi nastroj nielen na zoznamovanie sa. Tak komunikujte, chlapi a nestazujte sa, ze zeny neodpovedaju... Asi ste pouzili nevhodnu formu.
    Verim, ze sa da najst dlhodoby vztah aj takymto sposobom a preto na tuto stranku chodim a snazim sa.
    Prajem vsetkym pekny den.
    xjamesx
  • 15. júna 2005 14:45:30 CEST
    Komunikacia medzi opacnymi pohlaviami vzdy , chtiac nechtiac, sklzne do sexualneho podtonu, ale osobne si myslim, ze je to zalezitostou oboch stran ako sa bude dialog formovat. Tam vtedy prichadza k prirodzenej selekcii, ci sa obe strany dohodnu na takej ci onakej komunikacii. Osobne sa vsak nie prilis venujem komunikatorovi, ktory ma nechce spoznat ako cloveka a venuje sa len okamzitym stretnutiam alebo ,,lekciam,,. Ale asi je to prirodzene, pretoze kto chce komunikovat, tak komunikovat bude. Ale mozno by som sa spytala, toho, kto robi vyskum, ci uz niekedy ,,len tak,, oslovil muza, len preto, ze sa chcel porozpravat a vymenit si nazory alebo skusenosti.
  • 15. júna 2005 8:00:30 CEST
    Také ne.. Tedy kromě žádostí o poskytnutí lekce, na které většinou ani neodpovídám....
  • 14. júna 2005 19:52:25 CEST
    Nie komunikujem stale s tými istými mužmi. Asi skutočný záujem nieje. Je to len ľutovanie samého seba za svoju neschopnosť, čo tu mnohí predvádzajú.
  • 14. júna 2005 19:00:30 CEST
    Zatiaľ zhrnutie, ženy pokecovať chcú, muži nie...nik sa do fóra pre mužov neúprihlásil...ženy, Vám sa začali hrnúť nejaké SS???
  • 14. júna 2005 9:48:54 CEST
    Komunikácia je potrebná, verím, že bude na úrovni a niečo nám všetkým prinesie. Tak dotoho
  • 13. júna 2005 11:42:09 CEST
    Ja si pokecám s kýmkoľvek a očomkoľvek...toto celé ma napadlo na tie predchádzajúce témy...že tu nieje nikto s kým sa dá pokecať....tak som to urobil ako malý experiment...a som rád, že ma zatiaľ nič nesklamalo....TAKŽE PÁNI LEN INTELIGENTNňE REČI
  • 13. júna 2005 9:00:39 CEST
    Také jsem ochotná komunikovat o čemkoliv. Ale komunikovat o něčem, nikoliv vést masturbační řeči. Doufám tedy, že nepatříš k těm, co si pod pojmem komunikace tohle představují:-)
  • 12. júna 2005 18:12:58 CEST
    Tak som za a o čom? O čom len chceš, j eto na Tebe.