Forums » Nekategorizováno

BDSM a sex

  • 17. júna 2005 22:40:22 CEST
    Neviem či som na správnom mieste, ale za pokus to stojí. Už určitú dobu so hľadal vhodný priestor, kde by som našiel „spriaznené“ duše a nič vhodnejšie ako toto fórum som nenašiel. Na úvod chcem napísať, že podľa mňa na svete nič nie je čierno-biele, ( až na pár výnimiek) a v každom je niečo z toho aj z onoho. Ja som asi tiež taký prípad. Ako vyplýva aj z môjho „nick name“, mám rád strapon sex, temer by som povedal, že až straponslave sex. Prebehol som si toto diskusné fórum a zaujala ma hlavne téma o vzťahu BDSM a sexu. Pochopil som, že pre niekoho je BDSM niečo ako životný štýl a sex je niečo iné, aj chápem a rešpektujem. U mňa to ale tak nieje, pre mňa je to niečo, čo má zintenzívniť sexuálny zážitok. Nejde mi tak ani o bolesť, ale skôr o to dostať sa do polohy submisívneho, ovládaného muža (do určitej hranice, to je tiež asi rozdiel medzi „pravým“ BDSM a mnou). Mal som priateľku, ktorá úplne pochopila moje túžby, vedela ma správne vydráždiť až na maximálnu mieru. Použitím metód BD a primeraného násilia ma „znásilnila“ po všetkých stránkach a vedela, že mojou hlavnou túžbou je dosiahnuť orgazmus. Bol som rád jej hračku, s ktorou si robila čo chcela. Žiaľ, odcestovala za more a ja teraz riešim čo s tým. O čo mi teda vlastne ide? Najlepšie to podľa mňa vystihuje práve strapon sex u muža, kde je v polohe v akej sa bežne nevyskytuje a to je u mňa sexuálny zážitok intezívnejší. Ale nemusí to byť len strapon sex, môžu to byť ine sexuálne praktiky, ktoré zintenzívnia môj sexuálny zážitok. Nechcem zisťovať či som to alebo ono, chcem sa len dozvedieť názor iných, vymeniť si skúsenosti, prípadne spoločne niečo zorganizovať. Na úvod by to možno aj stačilo (možno je to aj koniec, uvidím). Rád si prečítam vaše názory a napíšem svoje.
    • 7 posts
    29. mája 2017 14:37:27 CEST

    hladam na leto skúseného dominanta parťáka so zázemím na spoločné návštevy nudaplazi, diskoték, klubov a spoločné lovenie submisivnych báb. TT, BA ...

  • 20. júna 2005 16:53:15 CEST
    Mezi BDSM a vanilkovostí existuje zcela pozvolný a nenápadný přechod. Neexistuje žádná hranice, kde končí vanilkovost a začíná tvrdé SM. Já třeba strašně rád líbám ženám ruce a nohy jako projev úcty. Je to BDSM, nebo ne? Dříve se líbaly ruce ženám běžně a za BDSM se to nepovažovalo, dnes, kdy je to v mainstreamu podstatně méně obvyklé gesto, to s BDSM již nepochybně více souvisí, jako projev hluboké úcty.
    A nyní, je BDSM součást sexu? nebo jsou sex a BDSM jako životní styl oddělené? Opět nelze jednoznačně soudit. Vše záleží právě jen na dohodě dvou konkrétních partnerů. Není žádné pravidlo, které by předepisovalo, jaké je "jedině správné" pojetí. Jediné pravidlo je SSC. Více o tom na http://cernaluna.rootshell.cz/teoriebdsm/teorie.htm
  • 20. júna 2005 16:25:52 CEST
    a ešte niečo ... moja skúsenosť je taká, že sa to páčilo zatiaľ všetkým mužom s ktorrými som sa milovala, aj keď to netušili do tej chvíle, kým som to neurobila.
  • 20. júna 2005 14:26:18 CEST
    Aj ja om pre spestrenie vzťahu a nie pre životný stýl.
  • 20. júna 2005 13:08:07 CEST
    súhlasim s tebou, ze by to malo byt nieco, co sex ozvlastni, ked funguje naplno fantazia a hry ...