Forums » Nekategorizováno

Vztah běžného sexu a bdsm

  • 29. júna 2005 10:04:12 CEST
    Jak je to s vámi??? bdsm pro mě představuje jen doplňkovou záležitost...uskutečnění bdsm je pro mě stejně důležité jako uspokojení potřeby běžného sexu... naopak bežný sex je pro mě jen doplňkem...musím do něho vnést prvky bdsm jinak mě nebaví...nebo nejzaží varianta nejsem schopen (schopna) dosáhnout při běžném sexu vyvrcholení - bdsm je jedinou možnou variantou realizace mojí sexuality...
  • 23. júla 2007 0:39:28 CEST
    Myslim ze ludi co "fandia" bdsm vzrusuje rovnako ako ostatnych aj mnoho inych veci, ktore s bdsm nemaju co spolocne a ked sa daco mimo bdsm co je vzrusujuce zakomponuje do sexu, tak je dobry aj sex bez bdsm :-)

    A taktiez vela ludi co nema s drsnymi bdsm praktikami nic si niektorymi praktikami sprijemnuje bezny sex a staci im to.

    No a niekedy moze byt parnterka/partner takym lakadlom ze k tomu nic zvlastne netreba
  • 22. júla 2007 23:04:17 CEST
    jak psala Liina o sexu přes hlavu,kdy se aktivně nezapojují pohlavní orgány,mám to taky tak.V mém případě,pokud bych se měla jako profi-domina "nastavit každému",už bych se necítila být dominou,ale prostitutkou,ale i takto jde prožít vzrušení.Pokud jde o partnerský sex pak okořeněný o bdsm prvky určitě vítězí nad klasickým vanilkáčem,záleží na co zrovna máme chut a náladu.
    • 2 posts
    13. júla 2005 21:17:33 CEST
    Ked je pistaciove manzelstvo dvoch switchov vztahom tak potom v nom zijem :-)))
  • 12. júla 2005 23:22:04 CEST
    Pokiaľ žiješ vo vzťahu je to celkom prirodzené
  • 12. júla 2005 20:50:23 CEST
    Rozhodne si nemyslim ze by Nenufer bola nejakou velkou vynimkou... Podla mna vysoke percento BDSM pozitivnych ludi rado obcas "klasicky" posexuje... alebo sa mylim ? :-) Ak ano tak sme s Nenufer uz dve vynimky :-)
    • 2 posts
    12. júla 2005 20:15:15 CEST
    Asi budem medzi vami pomerne vynimkou ale bavi ma aj vanikovy sex. obcas prostes manzilkom nemame chut na nejake BDSM a tak je to len taka "obycajna" klasika :-)
  • 12. júla 2005 16:34:08 CEST
    Nemáš za čo ďakovať...je to vlastná skúsenosť
  • 12. júla 2005 14:26:04 CEST
    Teda dievča, záver Tvojho príspevku - hotová báseň! Vďaka!
  • 11. júla 2005 20:27:17 CEST
    Rozumiem Ti veľmi dobre. V dobe keď som začínala ako subinka a môj Pán ma chcel potrestať a ukončil hrátku predčasne, odchádzala som domov a mala som pocit že mám na hrudi balvan, ktorý neskutočne tlačil. Ale musím napísať, že to bol skutočne dobrý Pán a vždy za mnou i keď po 2 hodinách prišiel a doprial mi vyvrcholiť, až potom som sa cítila ako vo výške. Je nádherné nechať sa zatlačiť k zemi a ešte krajšie ak Ta partner vynesie k výškam. Až potom prichádza to nádherné precítenie a uvoľnenie.
  • 1. júla 2005 9:51:54 CEST
    je hezký a výstižný.
    Jinak pro mě je ideální stav, kdy sex začíná a probíhá jako D/s pod taktovkou dominantní přítelkyně. Ale "běžné" vyvrcholení svého těla jakýmkoliv způsobem potřebuji. Pokud mi ho partnerka nedopřeje, dostávám se do takového toho podivného psychického stavu o kterém psal Liinin přítel v auditku o pásech cudnosti.
    Možná trochu off topic rubriky: v BDSM memám rád slovo OTROK.
  • 30. júna 2005 18:14:51 CEST
    Cítim to asi tak ako Liina, aj do klasického sexu zapájam vždy nejaky BDSM prvok a skoro si to ani neuvedomujem. Je to asi tak, kto si ho raz okorení prvkami BDSM, už mu to podvedome chýba. Ale je to o vzťahu. Liina rozumiem tomu čo je to sex cez hlavu. Pokial sa stretnem s mužom - subíčkom, s ktorým nemám vzťah a chcem i ja niečo prežiť, dá sa to aj bez sexu. I ked mi ide o jeho uspokojenie pokial to chcem dokážem aj ja dosiahnuť vrchol a nemusí sa ma on ani dotknúť. Ale to je zrejme o fantázii tela a ducha. Bez nich to nejde.Pokial ide o vzťah, je krásne ked sa strieda BDSM a klasika.
  • 29. júna 2005 10:55:11 CEST
    já nakonec ty pohlavní orgány musim dřív nebo později zapojit, je to u mně dost spojené s sex. vzrušením, jinak nevím, těžko říct z dlouhodobějším s/d vztahy zkušenosti nemám, tam už možná nastupuje i něco jiného a vyvrcholení není vůbec důležité...
  • 29. júna 2005 10:39:48 CEST
    bych asi měla upřesnit jednu věc.. V jiném auditku jsem psala, že SM aktivit jsem schopna i třeba s dobrým kamarádem, ne jen s partnerem. Chtěla bych říct, že v takovém případě u mně nastupuje něco jiného, než klasické sexuální vzrušení s jeho fyzickými projevy. Říkám tomu "sex přes hlavu", protože SM sex je i v případě, že se aktivně nezapojují sexuální orgány... Máte to taky tak, víte o čem mluvím?? Nebo pro vás je to aktivní zapojení pohlavních orgánů, byť jednostranné (např. orální sex) nutné?
  • 29. júna 2005 10:33:08 CEST
    Pokud se týká tzv. klasického - vanilkového sexu u mně, potřebuju k němu, především mít určitý citový vztah k partnerce, pokud možno ji milovat, nedokážu si to třeba představit moc bez líbání. Nejsem ten typ muže, co by mohl kdykoliv a s kýmkoliv a případná návštěva veř. domu, by mohla v mém případě dopadnout fiaskem. Nejsem na to vůbec typ - nijak mě to ani nepřitahuje. Nevím jak jsou na tom ostatní muži, každopádně vím, že je jich dost, co s tímto problém nemají a víceméně kdykoliv, kdekoliv a s kýmkoliv to provozovat mohou. To, že já takový nejsem, není podle mně dané tím, že se orientuju také dost na duševní stránku, ale tím, že klasický sex bez alespoň soft prvkům SM (pokud se ovšem tedy nejedná o silnější vanilkový citový vztah) pro mě nepředstavuje dostatečně vzušující záležitost.
    Klasický sex bez lásky můžu provozovat také, ale to mě musí partnerka opravdu hodně moc fyzicky přitahovat, ale vlastně tam musí být taky nějaká ne tak čistě tělesná jiskra a občas si nějaký ten prvek sm při tom alespoň fantazijně ve svojí hlavě představím.
    Oproti tomu víceméně klasický sex po předehře s nádechem sm, mě baví i s pro mě méně atraktivními partnerkami. A co se týče čistého sm, tam jsem vybíravý nejméně. Vlastně je to tak, že můžu provozvat jen extrémy - buď čistě vanilkové milování plné citu nebo sm jak jinak než v drsnosti a bez citu. To co je mezi tím, běžný sex se shodkem hlubšího citu - mě z toho všeho bäví nejméně a činí zpravidla největší problémy...
  • 29. júna 2005 10:18:40 CEST
    Toť zapeklitá otázka:-)))) Rozhodně se nehodlám zabývat tím, co je a co není "normální vanilkový sex", konečně i tohle asi bude individuální... Ale já osobně bych asi tak řekla, že ... jak kdy:-))) Někdy jsou pro mne podstatně důležitější prvky BDSM, někdy je "bežný" sex doplňující aktivitou k BDSM ale faktem je, že pouze a jedině "běžný" sex mne ne nebaví, ale stejně v jeho průběhu zcela automaticky už tropím něco, co tam z pohledu vanilky "nepatří"... :-)))
  • 29. júna 2005 10:06:04 CEST

    1) Jedná se samozřejmě o poměrně hodně intimní téma, řekl bych, že i dokonce dost nad poměry ostatních fór zde,
    2) přesto bych rád uvítal pokud možno, co největší otevřenost a upřímnost.
    3) Je mi jasné, že rozruch klasicky vzbudí pojem běžný sex (normální, klasický), který jsem v úvodu užil. Co to je ??? Existuje něco takového? Podle mého názoru existuje, i když můžete tvrdit opak. Na těchto stránkách se v podsttě vyskytují jen lidé s úchylkou – odchylkou od normálu. Co je běžný, normální, klasický sex: To je to, co v postelích odpovídá normě, co nejšíršího počtu lidí, to co provozuje, co nejvíce lidí u určitého pomyslného bodu průměrnosti. Přesný hranice dozajista nejsou, o tom se však nemá cenu vůbec bavit (tak je to s každým abstraktním pojmem v lidské řeči). Pod tento pojem se dá také podřadit to, co je obsaženo v největším počtu prodáváných časopisů, videokazet, na těch nejnavštěvovanějších internetových stránkách – to po čem je největší poptávka. Bdsm to rozhodně není a dokonce i provádění bdsm v soft verzi je spíše v populaci vyjímkou a tedy vlastně úchylkou, i když ještě celkem společensky u liberálnějších lidí (hlavně z měst) akceptovatelnou.
    4) uvítal bych velice, kdyby sem přispívaly také ženy a drželo se tu témátu a komunikovalo věcně (upozornění zejména special pro milosze alias miloše!!!)