Forums » Nekategorizováno

Fetish, footfetish

  • 19. augusta 2005 14:32:14 CEST
    Velmi by ma zaujimali Vase nazory na footfetish, vase skusenost...dotazy, dojmy, vsetko...A aj Vas mile DAMY, ako sa Vy k tomu staviate...
  • 29. augusta 2005 18:50:46 CEST
    no dufam...
  • 29. augusta 2005 18:46:29 CEST
    Ano MADAM.Moja MADAM ma tie najkrajsie nozky na svete.Nenormalne vzdy po nich tuzim. Vsak MADAM?
  • 29. augusta 2005 11:47:20 CEST
    Ano, ovšem předpokladem je mít Paní :-)
  • 29. augusta 2005 10:49:29 CEST
    Se hlásím: mne taky "berou" všechna dívčí chodidla, nejen ty co patří mé pani ...
  • 29. augusta 2005 8:40:32 CEST
    Mali by ťa zaujimať len nohy tvojej Pani...žiadne ine
  • 26. augusta 2005 14:45:09 CEST
    Stalo sa. Konkrétne silonky...
  • 22. augusta 2005 20:55:31 CEST
    Vidim, ze forum je velmi vdacne. Mna osobne by zaujimalo, ci mal niekto nejaku taku skusenost, ze si kupil alebo dostal od nejakej zeny, alebo svojej PANI cast, z jej satnika.Napr. silonky, podväzky, silonkove ponozky a podobne.Velmi ma to zaujima.
  • 22. augusta 2005 19:05:11 CEST
    Zdravím všetkých, ktorí prispeli na tomto fóre (i tých, ktorí možno v budúcnosti ešte prispejú). Som dlhoročným privŕžencom rôznych footfetish praktík. Áno rôznych, pretože tento výraz postihuje širokú oblasť hrátok týkajúcich sa nôch - bosých nožičie, siloniek, topánočiek, čižmičiek a tak ďalej a tak ďalej. Ja osobne by som nič nezovšeobecňoval. Footfetish môže mať rôzne formy. Od jemných erotických masaží nožičiek až po tvrdý trampling (šliapanie po submisívovi), dobrovoľné alebo s donútením dominantného partnera, ako výraz pokory, ale aj ako nástroj poníženia... Každý teda môže mať rôzne skúsenosti, zážitky alebo predstavy,fantázie a túžby o týchto veciach. Tak ako všetko v d/s, aj táto oblasť je o fantázii a tá nemá hraníc... Okrem toho, dnes už nie je žiadne tajomstvo, že na nohách (chodidlách, medzi prstami na nohách a pod.) má človek erotogénne zóny. Toľko z mojej strany.
  • 21. augusta 2005 22:43:07 CEST
    Presne tak som to myslela...prejaviť pokoru, nie brať subíčka ako handru a stále. Každý aj submisívny má svoju dôstojnosť.
  • 21. augusta 2005 21:26:03 CEST
    Do nedavna som footfetisch zaradoval len ako jednu s praktik s-m,ale nijako som nevedel pochopit jeho vyznavacov, miestami som sa nezdrzal a robil aj vtipy na ich adresu.
    Pri jednej prilezitosti mi moja subinka(spravnejsie priatelka s ktorou praktizujem -sm hratky,lebo typicky vztah pan-subinka, resp.domina-otrok mi velmi nerezu)klakla k mojim bosym noham pekne ich bozkala a lizala. Nechcel som verit ale normalne ma to vzrusilo(aj sexualne)
    Neviem ci to bol ten spravny footfetisch,o ktorom sa tu diskutuje,ale bolo to pekne
  • 21. augusta 2005 21:22:22 CEST
    nejsem subik ale me se taky libi na zenach kdyz maj udrzovane a krasne chodidla je to krasne pri sexu kdyz ji muzes libat vsude
  • 21. augusta 2005 21:17:38 CEST
    ja mam strasne rad lizanie a bozkavanie noh, ale najviac sa mi to paci,ak je tie nohy aj citit, popridade su trochu spinave, vtedy je to riadne ponizenie a som vo vytrzeni.
  • 21. augusta 2005 18:48:35 CEST
    Je ponížení a ponížení. Ponížení přred Paní, projevy pokory apod., jsou součástí D/s vztahu. Ale ponížení důstojnosti, v lidském smyslu, to je něco úplně jiného. Necítím se lidsky ponížený, když mi Paní přísně poroučí, abych jí projevoval pokoru a úctu. Ale kdyby se dotkla např. mých profesionálních schopností, okmažitě bych to bral jako útok na svoji lidskou důstojnost a podle toho bych reagoval.
  • 21. augusta 2005 11:22:56 CEST
    v tom máš pravdu. Keby som ja cítila opovrhnutie, už by to nebolo ono, ale ako vravíš, každý sme iný a každý hladáme niečo iné.
  • 21. augusta 2005 11:15:39 CEST
    Jasne, to bolo len take doplnenie pohladu z hora pohladom z dola ;-) tak ako Ty pri pohlade z hora necitis opovrhnutie, tak my z dola necitime ponizenie. Samozrejme, niekto z hora to opovrhnutie citi, niekto z dola citi ponizenie, hlavne je, ze nam to vsetkym da to, co potrebujeme.
  • 21. augusta 2005 11:10:07 CEST
    Ja som nepísala o ponižovaní, i ked to tak mnohí možno cítia a potrebujú to. Koľko ľudí, toľko chutí. Skôr by malo ísť o vyjadrenie pokory. Ja som zastáncom názoru, že aj submisív má svoju dôstojnosť, že nieje handrou. Je jasné, že ak je zameraný na footfetish,bozkávanie,uctievanie nožičiek mu prináša veľa príjemných pocitov.
  • 21. augusta 2005 8:26:32 CEST
    Mne zase nepride, ked nieco robim s niekym, s kym chcem, ze by sa jednalo o moje ponizovanie. Naopak, mam z toho sam radost a radost, ze ma ten druhy radost. Ponizenie a ine neprijemne pocity citim naopak tam, kde by byt asi nemali.
  • 20. augusta 2005 23:27:29 CEST
    Zda sa, že som asi prvá žena, ktorá sa rozhodla niečo napísať do tohoto fóra. Footfetish je skutočne tak, ako to napísal Asdareel aktivita č.l. Ten kto má reálnu skúsenosť vie ako to myslím. Je to prejav úcty a pokory. Viem, že mnohé ženy sa k tomu stavajú inak, ale ten pocit je pre ženu, ktorá neskrýva ani ako domina svoje city, nepopísateľný. Vidieť svojho submisíva na kolenách a cítiť jeho letmé bozky, alebo cítiť ako sa Vám vinie k nohám je veľmi príjemný pocit. Je pozoruhodné, že som pri tom nikdy nepocítila ani náznak opovrhnutia k mužovi pri svojich nohách. Cítila som skôr jeho oddanosť, úctu voči mojej osobe.Je pravdou, že nemám veľmi veľké skúsenosti, ale ak viete nielen brať,ale i dávať,ak dokážete preciťovať spolu so svojím submisívom je to jedna z veľmi príjemných praktík BDSM.
  • 19. augusta 2005 23:55:02 CEST
    taky tak, nekupujem od cudzich zien, naco? len pre seba, nove
  • 19. augusta 2005 20:12:43 CEST
    Je to prijemne, zboznujem osobne nohy v silonkach, leskle, obtiahnute...mnam...kupovat nemam potrebu, ib ak pre svoje nosenie ale co mi robilo napr. radost bolo cucanie prstov...neviem, co pri tom zeny citia, ale asi to musi byt nieco vazne super, pretoze ked som to urobil, tak boli vo vytrzeni
  • 19. augusta 2005 17:24:06 CEST
    No, tak to bych nekupoval, proč? Mně se to líbí na partnerce, ale kupovat jenom to zboží? To ne.
  • 19. augusta 2005 17:20:04 CEST
    A co tak este aj silonky, silonkove ponozky, obycajne ponozky?Napriklad aj kupit uplne od neznamych zien...
  • 19. augusta 2005 15:35:17 CEST
    Pro mě je footfetish BDSM aktivita č. 1. Líbání nohou ženy je vyjádřením mé nejhlubší úcty a pokory k ní.