Forums » Nekategorizováno

Pás cudnosti

    • 6 posts
    17. septembra 2010 6:36:31 CEST
    halooo ... toto forum nejak zaspalo a to by sme nemali dopustit
  • 16. augusta 2010 22:25:17 CEST
    • 6 posts
    1. augusta 2010 17:12:02 CEST
    sorry ale bol som 15 dni mimo SVK a tak nejak nebol čas
  • 1. augusta 2010 7:29:52 CEST
    Díky za info.
  • 31. júla 2010 20:36:34 CEST
    POI musí lícovat s klíckou.
  • 30. júla 2010 23:22:43 CEST
    Jedna praktická otázka. Když si dáváte POI, dáváte je spíš k přední kleci nebo k zadnímu kroužku? Díky.
  • 22. júla 2010 0:32:21 CEST
    ...sa dockam?...vysledky nie su?...tak mam zainvestovat ci nem?...
  • 16. júla 2010 13:24:40 CEST
    ako dlho može muž nosiť pas ????
  • 24. júna 2010 19:25:27 CEST
    To tak reaguješ vždycky, že když má někdo jiný názor, než ty, tak ho takhle uboze napadáš?? Určitě by ti neškodilo, číst příspěvky jiných pořádně, a než odepíšeš, tak počítat do deseti... Pokud neumíš rozumně diskutovat, pak je mi tě úpřimně líto...
    • 6 posts
    24. júna 2010 13:05:48 CEST
    forum je preto forum, lebo sa v nom može každý vyjadriť ako sa mu len za páči ... nebudem reagovať na tvoj posledný príspevok

    jednoducho si mal smolu s kupou " 100% " pásu no tak stalo sa a treba to vyreklamovať a maš po probleme. Na všetko je záruka 2roky a tak nieje čo riešiť. Ja osobne kupujem tieto vecičky výlučne cez www.specialshop.cz a zatial čo mi prišlo je do dnešneho dna ako nové .... hm, inak išla fórom myšlienka o nákupe lacných cbčiek ... tak to je už na každom z nás ako sa rozhodne. Vždy treba dodržiavať Reklamačný poriadok . Inak moja skusenosť s nákupom čohokoľvek z BDSM cez web je 100% spokojnosť.
    Ked kupujem niečo nové, opýtam sa známych, alebo " neznámych " a tí mi radi a vrelo odporučia to najlešpie.

    Tak sa tu nehraj na dotknutého, nakoľko aj ty a my všetci sme na fóre, kde si možeš písať čokoľvek v rozumných medziach.

    howg
  • 24. júna 2010 8:48:24 CEST
    No prepac, ze sa tu niekto vyjadril aj inak, ako si Ty predstavujes! Komentare mi nevadia, su prinosom, vadi mi, ked cele forum sa sklada z par nazorov a skusenosti rozlicnych ludi poprepletanych stovkami "najmudrejsich" odpovedi "dvoch-troch" jedincov, napriklad ako si Ty, co maju potrebu uplne vsetko okomentovavat, kritizovat, na vsetko odpovedat a ku vsetkemu sa vyjadrovat, mat posledne slovo a tvarit sa, ze su NAJ-kompetentnejsi a najfundovanejsi... potom to forum fakt vypada ako stereotyp primitivizmu...samozrejme nic ine teraz neocakavam, ako zase jednu z Tvojich trapnych spatnych poznamok
    • 6 posts
    23. júna 2010 20:07:29 CEST
    určite napíšem zažitky s KSDG3 a som velmi zvedavý ako to bude fungovať, nakoľko POI ako hovoríš su super a tie najvačšie su na " nezaplatenie "
  • 23. júna 2010 0:46:07 CEST
    ...no ved toto je ta otazka...presne toto...xi...viem si svoj zivot predtsavit bez POI na 3000-ke?...sluzia vyborne...chyo...vyborne...

    ...daj vediet ako to funguje s tym ksdg3...nebudem kupovat macku vo vreci a nepoznam nikoho, kto to pouziva...
  • 22. júna 2010 20:13:20 CEST
    Pokud ti komentář vadí, zdá se, že jsi zcela nepochopil princip internetového fóra. My ostatní to totiž komentovat budem, protože považujeme za přínosné případným zájemcům CB vřele doporučit. Jak vidíš, naše zkušenosti, a je nás více, jsou zcela jiné, než tvoje ...
    • 6 posts
    22. júna 2010 16:52:13 CEST
    cb6000 je krok vpred jednozančne, lepší komfort po každej stránke, teda na dlhodobe nosenie s ním nieje žiaden problem .. toť moje skusenosti
    otázka je čo to urobí v kombinácii s KSD G3, kde podla mna su cb3000+POI jedinečné na poriadne tríznenie SUBjektu a ked tam daš najvačšie zubky ... uff ... no, ... ale to je každom z nás ako si to skombinuje
  • 22. júna 2010 0:33:50 CEST
    ...nejake tie odreninky zvladam hravo megahojivym kremom a udrzovanim hygieny, to nie je problem ani pri dlhsom noseni...cb3000 je v domacnosti uz dost dlho, cca tri-styri roky?...neviem presne, predtym sme mali 2000-ku, ktora je tiez stale funkcna a pouzitelna...ani pomerne intenzivne pouzivanie nezanechalo na objekte ani SUBjekte ziadne znehodnotenie, unavu materialu som ani po dnesnej dokladnej prehliadke nespozorovala na nezivej ani zivej hračke ľúbeznej...
    ...kovove jesto tože, ale len na extenzivne domace pouzitie...kedze model po aplikacii vyzera ako vodovodny kohutik...
    ...na cb6000 sa pytam preto, lebo uvazujem o obnove vozoveho parku a POI-ky by mi velmi moc chybali...ale ked sa tam daju nainstalovat...hmmm...rozmyslim si....


    ... ...
  • 21. júna 2010 23:07:29 CEST
    no ja som ten posledny, co by nieco kupoval od cinanov, chlapci. V kazdom pripade je to moja realna skusenost so 100% originalom ... pisem to pre tych, ktori sa budu rozhodovat vrazit do CB 100-200 eur, ABY NEBOLI SKLAMANI, nepisem to preto, aby ste to museli komentovat
    • 6 posts
    21. júna 2010 21:43:07 CEST
    presne tak .... pokial kupiš niečo lacnejšie tak sa nie je čo čudovať. Mame cca 3 rok CB3000 a všetko je OK, žiadne zmeny, proste ako za nova.
    Jednoznačne treba nakupovať u renomovaných predajcov.
  • 21. júna 2010 21:35:13 CEST
    To vypadá na čínský CB-3000 ... A pak se tomu vůbec nedivím. U originálu jsem o něčem takovém nikdy neslyšel, pouze někdy se trochu oddělí ty dvě poloviny klícky, což s přehledem slepí zpět Loctite ...
    • 6 posts
    21. júna 2010 19:55:47 CEST
    CB3000 nie je najlepsie riesenie, plast sa prirodzene unavuje a moj CB sa znehodnotil v priebehu jedneho roka, koliky, ktore spajaju kruzky a tubus, sa zlomili.
    Nie je to tak kvalitne ako sa prezentuje!
    Doporucujem kovove riesenia uzamknutia.
    • 6 posts
    21. júna 2010 19:00:48 CEST
    cb3000 je velmi dobrý pás, len podla mna ma veľkú chybu v tom spodnóm kľbiku na obruči, kde aspon mna osobne po cca týždni vždy bolela kožka na miešku. Inak POI sú super, ale ako hovoríš zubky sú zákerné a po čase sa zaboria do penisu a ked to dáš dole, tak to celkom pekne krváca, alebo ak chceš tomu predíjsť tak treba totálne ovládnut erekciu a jednoducho ju nedovoliť, čo je ale asi nemožné
    cb6000 z pohľadu anatomie a nosenia je uplne super, pasuju tam aj POI, akurát sú uložené o dosť tesnejšie k penisu, čo potom je tiež problem. Tak som sa rozhodol objednať KSG D3 a som velmi zvedavý ako to bude fungovať
  • 21. júna 2010 18:51:54 CEST
    Měl jsem nepřetržitě 3 týdny CB-6000 s nejmenšími POI z CB-3000. Bylo to príma, jen po sejmutí penis trochu krvácel... Ale jinak naprosto OK.
    • 6 posts
    20. júna 2010 10:53:45 CEST
    trochu som to premenoval , takže link na tu dobru vecičku je tu : http://www.ksd-g3.com/KSDG3/Home.html

  • 19. júna 2010 17:28:52 CEST
    ...viem, ze to nema, preto sa pytam...tritisícku máme, ten je celkom fajn...KGS3 je co? kde? link nemas nejaky?...
    • 6 posts
    19. júna 2010 17:22:31 CEST
    hlásim sa .... cb6000 nema POI oproti cb3000, existuje k nemu niečo podobne KGS3 ... ale ja osobne si myslím, že cb6000 je ovela komfotnejšie ako cb3000