Forums » Nekategorizováno

Pás cudnosti

  • 26. februára 2011 16:51:11 CET
    Ono to ani tak nelieci skor ako to ze muz je k tomu donuteny. Mnoho ludi to tu vnima ako nieco vzrusujuce, ale skor si myslim ze je to o sebazapreni a sebakontrole.
    • 6 posts
    24. februára 2011 16:36:11 CET
    v skratke si to presne vystihla ... uplne to zmení psychiku človeka a po čase pochopí, že jeho orgazmus je niekde až na konci rebríčka a všetko čo chce a túži robiť je aby bola jeho D spokojná a šťastná a ovela intenzívnejšie koniec koncov prežíva svoj orgazmus, ked už ho konečne môže mať ;o)
  • 24. februára 2011 13:39:43 CET
    Podívejte se na Mistress Lori. Vyhrabu vám email a stránky.
    Jinak abyste věděli, tak pás je velice účinný na psychiku mužů, abych to tak řekla ve zkratce, léčí sobectví...
  • 24. februára 2011 11:27:00 CET
    vdaka už som zohnal v nemecku ..a už ich aj pociťujem pravidelne
  • 21. februára 2011 0:01:49 CET
    na svk asi nie. Skôr ebay.

  • 16. februára 2011 11:11:22 CET
    ahoj neviete mi niekto poradiť kde by som si v cz či sk mohol objednať POI k CB alebo nema niekto napredaj?
    • 6 posts
    13. februára 2011 20:36:38 CET
    gugli " meoteam.com " a určite tam najdeš nielen to ale aj vela vela dalšieho podobného matroša ;o)
  • 13. februára 2011 20:19:15 CET
    Nie som si istý, či na svk/cz e-shopoch niečo také nájdeš. Skôr zahraničie.
  • 13. februára 2011 19:30:15 CET
    kto mi poradi, kde zozeniem toto:
    http://www.extremerestraints.com/chastity-devices_26/the-gates-of-hell-cbt-plug_2798.html
    • 6 posts
    12. februára 2011 21:40:21 CET
    ťažká otázka :o)) ... ale myslím, že každý čo ho ma zamknutého si to velmi rýchlo vynájde aby to bolo v pohode. A ako píše bracesfan, tak raz do týždna to treba dať dole a poriadne vyumývať. A treba si zvykať na čisto ženský štýl chodenia na malú potrebu ;o))
  • 11. februára 2011 20:58:39 CET
    No, vcelku jednoduše - vodou :-)))) A mýdlem :-))))
    Ale vážně, i s nasazeným PC to není žádný velký problém - tedy zvenku. Dobrá je na to sprchová hlavice s tryskami a mýdlový roztok do hrnku, osprchovat, vymáčet, osprchovat .... A zevnitř - to musí dolů, nejlépe jednou týdně ...
  • 11. februára 2011 14:38:27 CET
    no v páse sa umýva Ťažko, preto si ho dávam dole :-)
    ale inak dostať rôzne dezinfekcné pripravky a náradíčko pre lepší prístup.
    No myslím si že nie je žena ktorá by chcela spôsobit partnerovi nejaké zdravotne problémy a pokazila si tak svoju "hračku" tým že mu to neumožní.
    • 7 posts
    11. februára 2011 14:01:01 CET
    ako si v páse cudnosti umývate vtáka???
  • 10. februára 2011 22:19:12 CET
    No vidis a niektori mame to stastie, ze to spravanie mame vrodene aj bez pasu. :))) Aspon teda predpokladam, ze nie som jediny prirodzeny talent ...
  • 10. februára 2011 20:30:48 CET
    Analny otvor mam na to, aby mi ho jedna buchta lizala, zatial co druha ma fajci.
  • 10. februára 2011 19:12:53 CET
    presne tak, pás cudnosti vychováva velmi dobre, chlap má ovela vyšší sexuálny chtíč než žena, napr žena má uplne inú predstavu o predohre ako chlap, kým žena dáva prednosť romantike chlap berie za predohru napr orálny sex. ak máš pás venuješ sa partnerke viac a tak ako ona to chce, v týchto chvílach je to vždy na nej. po pravde, chlap bez pásu má tú predohru rýchlu, potom na partnerku "skočí" odbaví sa potom nič. ak má chlap pás tak sa jej viac venuje, čo je pre ženu to najlepšie a vždy chlap v dúfa že možno ho partnerka odomkne, ale ak sa to stane tak je to pocit neopísatelný.
  • 10. februára 2011 18:06:40 CET
    Jasne. Chapem, ze niekto na dosiahnutie toho co si opisoval potrebuje barlicku v podobe pasu ... Nepochybujem ze je to uzitocny vynalez, ked tak vzrasta jeho obluba.
    • 6 posts
    10. februára 2011 17:34:25 CET
    milking ;o) tak až tak ho nevyužívam, ale po pár týždnoch je to aspon akési malinke uvolnenie organizmu, niečo ako ked mierne povoliš na poriadne natlakovanom " hrnci " ventil .... je to čisto fyzické uvolnenie, možno pre niekoho dehonestujúce, ponižujúce, lenže všetko to psychicke, emocionálne v tebe aj po nom ostáva a tak možeš dalej " makať " na 200% a tak dopriať svojej Madam nekonečnú priazen, možno malé nežnosti a vždy to žne úspech a vnáša do vzťahu to najkrajšie do može byť
    • 6 posts
    10. februára 2011 17:30:15 CET
    trochu si ma ináč pochopil ako som to myslel, poopravim sa : po dlhodobom nosení pásu prejdeš akýmsi psychickým vývojom, pred prvým zamknutím je to velmi silný fetiš, ktorý už len svojou predstavou vzrušuje, ked si v nom dlhodobo tak sa striedajú fázy vzrušenia, šťastia a beznádeje, čím dlhšie si v nom tým viac Ta to ovládne až nakoniec zmeníš pohlad na svoje sexuálne potreby. Naučíš sa, že tvoje uspokojenie je niekde v uzadí a všetku energiu venuješ svojej Madam ... samozrejme, za predpokladu že obaja to beriete seriozne a úprimne, pretože ak by si nechcel, tak ta žiaden pás nezastaví aby si si neurobil aspon čiastočné " dobro " ;o) ... ja by som to nazval vyšším levelom sexuálnej odovzdanosti subíka sa svojej Madam ... ked toto obdobie trvá pár rokov, zabudneš a ani nebudeš chcieť sa sám len pre svoje potešenie " robiť " pretože vždy ked ti bude dopriane mať orgazmus a v tom najlepšom aj sexuálny styk s tou ktoru zbožnuješ, tak ten orgazmus bude neskutočný a už nikdy viac nebudeš chcieť " obyčajný orgazmus " ... ale toto rozoberám psychicky a vnemový stav, k ktoremu sa nedopracuješ po pár dnoch v páse ...

    ... CB v celom svete je nový fenomen, ktorý si nevedia dominantné ženy vynachváliť, stačí sledovať na webe určité fóra a stránky s touto tématikou a hned je jasné, že CB pre mužov je doslova na rozkvete, niekde som zachytil štatistiku, že z 100% vyrobených pásov je 90% mužských ... a povedzme si otvorene, čo môže byť krajšie ako robiť život krajším naším ženám, čo može byť silnejšia motivácia pre sub. ako štastný a spokojný výraz v očiach svojej Madam ? ...

    ako hovorím, každý trest v rámci Ds hier je vlastne odmena pre sub. a ked už je to má byť trest, tak ten si vylíže sub do dna a určite z toho nebude šťastný a ani naplnený ...
  • 10. februára 2011 17:19:57 CET
    Kazdy vnima CB odlisne.
    Niekto ako vychovnu pomocku, niekto ako nieco vzrusujuce a niekto ako sucast zivotneho stylu.
  • 10. februára 2011 11:52:18 CET
    Myslím si, že pás, aj keď bez kľúča je hlavne pripomienkou patrenia niekomu.A je skvlé, ak jestvuje muž, ktorý ho ani nemusí mať zamknutý.
    Tvoje argumenty sú logické, ale absentuje pri nich to, že muži sú viac vizualisti. Pohľad a vedomie zaväzuje a psychicky vzrušuje. Skús si predstaviť Dom. dámu, ako sedí v teplákoch a čaká na Teba a potom tú istú dámu, v peknom oblečku.
    Dominancia ženy je tá istá, je to tá istá žena, napriek tomu druhá možnosť je príjemnejšia. Tak je to aj s pásom.Ak totiž muž chce, či s kľúčom, alebo bez, porai si a cb je preč .
  • 10. februára 2011 11:23:04 CET
    ten klbik mi nerobí problém vôbec, ono to závisí jak vela máš obdarené vajka si myslím, pretože ked sa stiahnu viac do vnútra či už v zime alebo strese tak to cítim ale nie až tak aby som to mal odreté. akurát zámok som prelepil izolepou aby sa neodieral o pás. a zámok je vidieť vtedy ak mám slipy alebo obtiahnuté boxerky ale ak mám volné tak to neni vidieť vôbec. ak by som mal porovnať cb curve a cb3000 tak 3000ka je lepšia v tom že konfortnejšia, cb curve je totiž väčšie a vidieť ho aj ked máš volnejšie rifle.. jednoducho pre mňa je curve zbytočne velké :) čítal som že využívaš milking, to využívam aj ja
  • 9. februára 2011 23:26:07 CET
    No ked je to v hlave, tak naco potom pas ? Nie je lepsia vyzva pevnosti vole odolat zakazanemu?
    S pasom mi to pride ako ulahcenie.
    Nieco co vykona pracu za mna. :)
    Nieco ako ked miesto umytia auta ho strcim do mycej linky, alebo miesto povysavania zapnem roboticky vysavac. :))))
    • 6 posts
    9. februára 2011 17:50:51 CET
    ja som časom prešiel z cb3k cez birdlocked na cb6k a možem len potvrdiť, že cb6000 je komfortnejší na nosenie, je tam poriešený problem, ktorý som mal pri dlhodobom nosení cb3000, kde sa mi robil na kožke oder z spodneho klbiku na objímke, čo sa síce dá vyriešiť rôznymi úpravami, len žial iba do času. Pokiaľ mám za trest CB tak jednoznačne cb3000 s POI a v bežný den zase CB6000 ... inak sledujem stránku www.dreamloverslab.com, kde sa blíži do finále predaj doplnku k CBčkam, skus si to pozrieť, je to velmi zaujímavé ;o))

    K klúčom od CB : akosi za tie roky je to tak, že zámky sme prestali používať a stačí tam zamknut rychlouväzovaciu pásku a je to vyriešené ... ono ide o to, že zámok predsa mierne odstavá a je to viac vidieť pod odevom ..... ;o)) a možnosť svojvolneho odomknutia je nemožná, nakoľko to je všetko v " hlave " a tá už za to dlhé obdobie " nepustí " ;o))
  • 8. februára 2011 16:57:37 CET
    Ak sa potrebujete "zbavit" kluca, tak sa urcite najde par sposobov. Hned ma napadi tieto tri:

    1. Poslat si ho sam sebe postou. Podla toho odkial a ako si ho posles, tak dlho budes bez kluca.

    2. Ulozit si ho v sejfovej schranke banky, napr v piatok a vyzdvihnut si ho mozes az v pondelok, ked otvoria ...

    3. Schovat ho do niecoho co niekomu pozicias a ku klucu sa dostanes az Ti tu vec kamarat vrati. Postrazi Ti kluc a ani nebude vediet, aku sluzbu Ti urobil a ako Ta potrapil. :)))

    PS: Predpokladam, ze su k tomu kluce dva, cize ten nahradny treba ulozit na bezpecnom mieste. Napr. ta sejfova bankova schranka ...