Forums » Nekategorizováno

Pás cudnosti

  • 19. júna 2010 1:56:35 CEST
    ...nejaky nositel CB-6000 sa najde?...nechybaju tomu tie POI-ky?...


    ... ...
    • 6 posts
    27. mája 2010 15:59:24 CEST
    tak to je fakt, chybička se vloudila ... ale kedže vieme vocogo tak je to OK
  • 26. mája 2010 19:25:30 CEST
    Malá oprava: http://www.dreamloverlabs.com/
    • 6 posts
    26. mája 2010 14:17:44 CEST
    zrejme nepíšeme obaja o tom istom a tak ta trochu poopravim, lookni na www.dreamlover.com a určite najdeš presnu odpoved na to čo som nižšie opisoval
  • 25. mája 2010 16:57:19 CEST
    no to uz bude ina supa aj mne sa to paci len ked sa stratia od toho kluciki to je trozka taksie :Dtak fleksa a ide sa nato :D
    • 6 posts
    25. mája 2010 16:13:11 CEST
    podla poslednych správ sa blíži finish vo výrobnom pocese " dreamlover " .. to čo som posledne čítal je velmi zaujímavé, to už nieje len pás ako taký, toto je už aj absolutna kontrola aj na dialku cez pol planéty, tak len držím palce aby to dotiahli do konca a čo ma ozaj zaujíma bude CENA, pretože to bude asi v prvom kole predaja sakra vysoká sumička ... hm. Fakt by ma zaujímala štatistika, ked sa niekto pusti do tak náročneho projektu, že aký je celkový dopyt po mužských pásoch cudnosti ?
    • 6 posts
    8. mája 2010 9:24:07 CEST
    predám velmi malo používaný birdlocked.
    Nový stojí 109,-€, tento ponukam za 49,-€, píšte len vážny zaujemcovia.
    • 6 posts
    30. apríla 2010 16:41:42 CEST
    CB Lori sa mi zdá trochu predražené a v podstate je to to isté ako napr.cb6000, akurat že to je z ocele, čo može byť pekné a flustrujúce.
    Ak by som už mal do pásu opriet tie peniaze, tak jednoznačne idem po Neosteel a to je už podla mna definitívne riešenie z ktoreho niet uniku ani keby si robil čokolvek na svete samozrejme okrem flexy :o))
  • 30. apríla 2010 9:54:24 CEST
    Má niekto skúsenosti s PC od Lori? Myslím nákup a nosenie.
  • 29. apríla 2010 15:08:52 CEST
    Mas pravdu, dreamloverlabs to maju pekne vymyslene. To je ale vsetko, je spravenych par prototypov, to je asi tak vsetko... Skoda ze to nedotiahli do konca..
  • 28. apríla 2010 23:11:08 CEST
    Ono se dá elektrikou nejenom trestat, ale i vzrušovat. To by bylo lepší. Třeba v autobuse s přítelkyní.. a ona zmáčkne.
    • 6 posts
    28. apríla 2010 20:37:55 CEST
    ten dreamlovers je ak som to pochopil správne, teda riešil som to pred polrokom,a le ešte vyrobca nemal vobec jasno ako to bude vyrábať, kde to bude vyrábať a kolko to bude stáť.
    Inak je to velmi šikovne vymyslené, len to zrejme ešte chce čas na dopracovanie a zrejme aj peniaze na výskum a samotné finále výrobku
  • 28. apríla 2010 20:26:31 CEST
    Jé to je roztomilý nápad To by se dal takto na PC přimontovat elektrický obojek na psa a jsem na dálkové ovládání
  • 28. apríla 2010 19:41:30 CEST
    http://www.dreamloverlabs.com/
    • 6 posts
    28. apríla 2010 16:23:07 CEST
    tak to je pekny doplnok k pásu , prvé čo ma napadne je krásna hra, ktorá musí dohnať suba k šialenstvu a síce : dráždiť a draždiť a ked bude tvrdnut tak pekne krásne výboj do penisu tipujem, že po takom mesačnom pobyte v páse takto zvolená hra doženie suba k zufalstvu po krátkej chvíli. Je to pekne vymyslené ... čo poviete
  • 28. apríla 2010 14:33:19 CEST
    Toto som nasiel na nete, je to zaujimava uprava CB6000.
    Urcite by to odcenili dominantne damy.

    Odkaz tu
    • 6 posts
    18. apríla 2010 20:12:37 CEST
    tak to je velmi fajn, ked to nie je vidiet, ale ešte lepšie je podla mna, ked si v nom tak cca 3 - 4 týždne a potom ten sex a orgazmus je ozaj jedinečný
  • 17. apríla 2010 12:13:53 CEST
    pás cudnosti nosím dlhodobo ,je pre mňa súčasťou môjho života. pod boxerkami riflami alebo kraťasami vôbec nie je vidieť. sex si viem vychutnať viac. dokonca v lete som sa opaloval nahý ,na kopčeku vo vysokej tráve a dolu sem tam prešiel niekto a nikto nevidel že mám pás cudnosti super pocit
    • 6 posts
    15. apríla 2010 22:15:53 CEST
    práve som prečítal pár site o tom ako za posledne roky stupa dopyt a výroba mužských pásov cudnosti. Je to ozaj zaujímavé a zrejme majú z toho feministky velmi rádosť
    Asi začnem robiť tomuto skvelému nástroju osvetu a polovica mužskej populácie ma bude preklínať
    • 6 posts
    10. apríla 2010 15:15:57 CEST
    jj, je to super pocit a všetko je potom intenzívnejšie, len ešte to u teba chce odstranit jednu chybičku krásy a síce aby kluč nebol u teba a u nejakej krásnej Pani, vtedy to už presne to pravé orechové
  • 10. apríla 2010 11:58:17 CEST
    po tom ako som si zadovážil nový CB3000 a prvý krát si ho nasadil s najmenšími POI musím povedať že sa od vtedy veľa zmenilo..do teraz som ani len netušil ako často sa mi v noci počas spánku penis postaví a ten tlak POI je dosť intenzívny takže som sa vždy prebudil a čakal kým napätie v klietke CBčka pominie..teraz už v pohode používam najdlhšie POIky a CBčko je súčasťou každodenného nosenia...sú to neopakovatelné zážitky mať ho na sebe a nemôcť sa "dopracovať" v vyvrcholeniu.. tá bezmocnosť a tolké vzrušenie... ale po tom ako si ho dám dole tak ten sex fakt stojí za to.... je intenzívnejší vžrušujúvcejší proste super...škoda len že zatial nie je tá "pravá" ktorej by som zveril klúč od mojho CBčka..
    • 6 posts
    2. apríla 2010 21:58:04 CEST
    Podla mna ak nieje subik neaky suknickar alebo kurevnik tak asi nema zmisel .
    • 6 posts
    2. apríla 2010 20:34:50 CEST
    zrejme preto ako píšeš je to v naších zemepisnych šírkach problém. Ono byť subíkom niekde na jednu dve lekcie a občas si ho vyleštit pri fantazíjných predstavách je jedna stránka mince ta druhá nechať sa zamknút dlhodobo a celu svoju sexualitu podriadit žene, je opäť super fantázia, ktorú však máloktorý muž podstúpi. Môj názor na pás cudnosti som prezentoval na tomto fóru ... osobne si neviem predstaviť život bez neho, je to silný ovládací prvok v Ds vzťahu.
    Veľa je toho popísaného kde kade na webe, prám by som povedal, že výroba pásov a hlavne tých mužských prežíva vo svete boom.
    Velmi málinko o tom píšu " naše " domáce dominy, ved kým v Cz som zaregistroval pár domín ponúkajúcich aj tuto praktiku, na Svk ani chýru a ani slychu.

    zrejme treba zavesiť niekde na womansite info o tejto krásnej hračke a stane sa aj u nás hitom
  • 2. apríla 2010 1:55:46 CEST
    Nema niekto jeden pas, ktory by vedel na chvilu ozeliet???
  • 2. apríla 2010 0:21:45 CEST
    Po delší době přispívám opět do jednoho z mých oblíbených témat...Zaznělo tu spousty slov, názorů.. Je skvělé číst příspěvky těch, co mají reálné zážitky,ale proč mám pocit že takových šťastných je poskrovnu? Tento server má spoustu příznivcú, ale reálně žijících uzamčených jedinců moc není. Divím se. Proč? Když se člověk jukne na některé servery s BDSM tématikou, kde jsou vyplněné profily, tak zjistí že devět z deseti, a to nekecám, žen preferují pás cudnosti ve vztahu! To je skoro ráj pro nás, subíčky co vzrušuje takový způsob ovládnutí... Myslím, že ženy rády sní, ale skutek utek... někdy mají rozumné argumenty proč ne.. Ale vždy je řešení. Tudíž, přeji všem, co touží býti uzamčeni jako já, aby jejich partnerky pochopily jejich touhy a především fakt, že tím my muži ženě dáváme to nejcennější, na co jsme hrdí a tudíž jim skládáme to nejvzácnější k nohám k ovládání....