Forums » Nekategorizováno

Lízanie zadočku

  • 17. februára 2006 21:18:46 CET
    No, normalne novinka, ved to je normalka, co vlastne o tom tu stresujes , nemusi byt otrok, ty sliepka, to robi vela muzov
  • 17. februára 2006 10:56:10 CET
    je to skvela vec, ja to absolutne v ramci lekcie od otroka vyzadujem... Je to úpslne skvely ale hlavne rajcovny pocit ked mi otrok lize anal, a riadne a snazi sa dostat jazykom dnu, co sa jasne, ze neda. Samozrejme, ze absolutna hygiena je nevyhnutna! No travelerr ak by si bol BISEX a subik k tomu tak u mna by si to dostal prikazom a neziadal by sa ta o to... ;o))
  • 13. februára 2006 15:37:39 CET
    lízanie analu pri dodržaní pravidiel je pekná vec unás je to asi tabu mal som niekoľko skusenosti vätšinou to ženy nemajú radi len to trpia,ale osobne to radím medzi najkrašie zažitky
  • 9. januára 2006 14:25:27 CET
    nie, ja som ho o to neziadala.. proste to spravil sam od seba, ja som bola na styroch, on ma zozadu lizal a zasiel mi jazykom na zadocek.. a odvtedy to robi skoro pri kazdom oralnom sexe..
  • 9. januára 2006 10:57:11 CET
    ja osobne to mam velmi rada, ked mi to partner robi.. ale opacne, to nemusim..
  • 7. januára 2006 22:13:54 CET
    Je to něco nádherného, když můžu ženě lízat zadeček.Bohužel moje partnerka to nemá moc ráda.Je to velice vzrušujicí...
  • 7. januára 2006 3:20:05 CET
    tak tuto vetu by som chcel pocut castejsie, nemoze byt nic krajsie, ked Vas o to madam poziada, a to vzrusenie, ci ma neobdari este aj nejakym tym prdom...
  • 6. januára 2006 17:10:42 CET
    Urcite je to prijemne a komu sa tu nelubi nech to nasilu nerobi. Ale prosil by som cisty zadocek