Forums » Nekategorizováno

SM pomocky - vyroba a nakup materiálu

    • 2 posts
    2. mája 2006 16:10:20 CEST
    s prizvukoms a netrap :-)
    No nechcem nic hovorit ale poriadna ratanova rakoska pri pravidelnej satostlivosti vydrzi velmi dlho.
  • 2. mája 2006 13:57:46 CEST
    S kratkou životnosťou rákosky je treba ratať už aj preto, lebo subčata vela znesú. (a jestli mám nemožnej přízvuk, tak se omlouvám)
  • 2. mája 2006 13:48:51 CEST
    ... jojo, a s tim, že jádro musí být pevný, mimochodem souhlasim... ono to jádro, co sem ho líčil níž (vrstva provázků + kobercová páska), je o dost tužší než horolezecký lano
  • 2. mája 2006 13:46:45 CEST
    to chceš říct, že jádro má konstantní průměr a přesto se bič zužuje? A podotýkám, že se mi moc nelíbí řešení, že budu opletení stále víc stahovat, abych v něm uškrtil horolezecký lano dejme tomu tak na čtvrtinu jeho původní tloušťky
  • 2. mája 2006 13:35:56 CEST
    Zužovanie biča ku koncu sa dosahuje sposobom pletenia. Pevné jadro je potrebné, aby celý bič potom nebol "mľandravý".
  • 30. apríla 2006 21:13:17 CEST
    Xdom... to je ten člověk, který mi řekl jak plíst a z čeho plíst; kromě jeho záliby v motorkách a vcelku opačného zaměření jsem měl vždycky pocit, že si rozumíme...
  • 30. apríla 2006 14:12:02 CEST
    Ano, to je to, co označuji boční smyčkou..
  • 30. apríla 2006 8:06:31 CEST
    Ono sa to moze niekomu zdat , ze je to velmi jednoduche, ale nie je to tak.
    Ja pouzivam prevazne pleteny bic o dlzke cca 1 m s ukoncenim kratkou metlickou/produkt od Xdoma/, ten pozivam jednoduchym svihom, pre jemnejsie povahy tak aby na telo dopadala len ta metlicka , pre otrlejsie povahy aj cele jadro bicu.
    Minule som mal moznost byt na starom statku, kde som nasiel na stene visiet klasicky dedinsky bic , ktory sa pouzival niekedy na zahannie krav. Trestany subjekt bol priviazany v leziacej polohe,a trvalo mi asi 5 minut kym som si osvojil techniku narabania s tymto bicom. Neviem ci to spravne popisem , ale jednalo sa o ten sposob , ze vo vertikalnej/zvislej/ polohe sa musel ten bic zvlnit /opisat polohu hada pri pohybe/. To su vlastne skusenosti.
    Dalej na jednom CD od spolocnost NU-west som videl bicovanie dlhym bicom o dlzke asi 3 m. tak tam sa bicovalo sposobom zboku ako keby sa hadzalo laso.
  • 29. apríla 2006 19:30:16 CEST
    U kratšího biče tahem, u delšího smyčkou, ale boční..
    • 2 posts
    29. apríla 2006 18:40:02 CEST
    Slana voda je fajn akurat rataj s kratkou zivotnostou rakosky.
    • 3 posts
    29. apríla 2006 2:26:03 CEST
    Můžu se zeptat těch, kteří bič používají (resp. je na nich používán): Jakou techniku úderu používáte? Hodíte smyčku? Jen tahem jako karabáčem?
  • 28. apríla 2006 19:21:23 CEST
    říkáš slaná voda?hned to jdu mojí paní poradit,ať je hezký večer
  • 28. apríla 2006 6:40:34 CEST
    no jo, ale horolezecké lano se přece nezužuje? A bič by určitě měl být na konci uzoučký a na začátku silný.
    Možná, že je nebezpečný, ale mé Paní sluší v rukou bič ze všeho nejvíc. Samozřejmě, že na výprasky bičem to chce koženou kuklu, kvůli očím, a má-li být Paní o něco krutější než obvykle, pak i chránič na varlata.
    No a musím se přiznat, že pokud jde o výprasky, a to výprasky přes zadek, tak výprask rákoskou před malou chvílí vytaženou ze slané vody, kde se dostatečně dlouho koupala, mě bolí ze všeho nejvíc.
  • 27. apríla 2006 14:39:04 CEST
    Moja známa mi kedysi vyrobila solídny bič tak, že ako jadro použila horolezecké lano. Prúžky potrebné na oplietanie som narezal z koženej kováčskej zástery, kúpenej v remeselníckych potrebách. Dodnes funguje.
    Druhá vec je tá, že bič ako praktický nástroj pre BDSM je naozaj nebezpečný. Čím dlhší, tým nebezpečnejší.
  • 25. apríla 2006 5:24:49 CEST
    ještě jsem zapomněl na jednu podstatnou věc - ten ohon z provázků, co jsem o něm psal níže, se před oplétáním koženými proužky pevně omotá textilní kobercovou páskou. A k tomu konci: já ho pletu od konce k rukojeti, takže tam neni ani práskačka, ani strapeček, prostě konec. Ale jinak je to fakt tak strašná piplačka (i proti programování win API v assembleru :)), že koupit si za dva tisíce bič už hotovej mi nepřipadá jako utrácení.
  • 20. apríla 2006 20:16:42 CEST
    Niećo by sa našlo na pletenie ale na vyrezanie vzoru to je horšie. Neni to po slovensky ale dá sa to preložit.
    Na SM je nebezpečné!

  • 20. apríla 2006 9:25:14 CEST
    to jádro se podomácku nahrazuje provázkama - udělá se z nich takovej koňskej ohon - nejdřiv se vemou kratší a pak se k nim přidávaj delší a delší, aby se tloušťka jádra postupně zvětšovala. To se potom oplete kůží. Je to strašná piplačka.
  • 20. apríla 2006 9:16:41 CEST
    kde se dají sehnat odřezky a dlouhé proužky kůže, všelijaké kovové kroužky, déčka, přezky nejtky, řetězy a lana, je v Praze v Dlouhé ulici kousek od Kotvy. (Kdo nevíte, kde to je, koukněte na www.mapy.cz)
  • 20. apríla 2006 9:12:50 CEST
    mne skor ide o technologický postup pletenia, jednoduche oplietanie "do guľata" je vhodne na malé biče ale klasické Austrálske biče su vyrabane az z 24 pramenov roznych farieb opletených okolo koženeho jadra.
  • 20. apríla 2006 9:11:19 CEST
    Samozrejme že praskačka na konci trha mesko zo subinky. Použiteľnosť biča v BDSM reale je podla mna skor v psychologickej forme ako v fyzickej. Úder "praskačkou" ma nadzvukovú rýchlosť, to by musela byť riadna masochistka, dokonca ani v stredoveku pri klasickom treste bičovaním sa nepoužíval bič s praskačkou ale len ukončený "metličkou" alebo uzlikom.
  • 19. apríla 2006 23:47:11 CEST
    Neni bíč ako bíč

    • 2 posts
    19. apríla 2006 17:41:16 CEST
    Keď sa bavíme o klasickom biči je podla mňa doležité si uvedomiť že keď má na konci práskačku je pre potreby bdsm nepoužitelný. Práskačka pri dopade na telo posobí rovnako ako nož. Preto sú lepšie iné konce, rozšírené ako má napr. www.signd.cz/rebel