Forums » Nekategorizováno

BDSM klub Slovensko

    • 2 posts
    18. februára 2005 9:31:54 CET
    Keď som bol poctený možnosťou zúčastniť sa stretávky BDSM klubu rozhodne som netušil čo ma tam čaká. Našťastie som si radšej ani nič dopredu nepredstavoval, len som cítil menšiu nervozitu v žalúdku. Najmä preto, že som nevedel ako milovníci latexu, kože, či výprasku po zadku, budú akceptovať moju prítomnosť, veď v mojom prípade išlo pre nich o neznámu osobu. Nakoniec sa ukázalo, že ide o veľmi tolerantných, milých a sympatických ľudí, ktorým nevadili ani moje občasné detinské výstupy. Aspoň si to myslím. Aj keď hlavnú organizátorku stretnutia, mám dojem, predsa len zo mňa trocha bolela hlava.

    Ale po poriadku. Prvý dojem z klubu BDSM bol pre mňa, hm, najmä hlučný. A to bolo hneď na začiatku, keď začali ešte len prichádzať prví návštevníci. Stačili k tomu dve dominy a zvyšok sa zmenil na nemé obecenstvo. Teda ja určite a postupne rozrastajúce debaty som sledoval ako na tenise.

    Vďaka občasným dávkam vodky a hlavne zisteniu najpodstatnejšieho faktu, a to že som sa ocitol v prítomnosti otvorených a vyrovnaných ľudí, som sa aj ja uvoľnil a zopárkrát otvoril ústa. Aj keď som hlavne stále počúval. Veď sa tu preberalo skoro všetko. Od správnej techniky zväzovania, cez citové vzťahy a veštenie až po prípad rádioaktívnej ženy, ale pre zachovanie inkognita nemôžem uviesť o čo v poslednom uvedenom išlo.

    Prichádzajúcimi hodinami sa atmosféra nenápadne zhupla do kože a latexu, teda lepšie povedané, niektorí zúčastnení nahodili na seba oblečenie v štýle BDSM a treba podotknúť, že sa bolo na čo pozerať. Ja som si zatiaľ za asistencie hlavnej organizátorky a ďalšieho návštevníka mohol spraviť menšiu exkurziu do mučiarničky, z ktorej som však radšej po chvíli ušiel. Akosi mi začalo byť horúcejšie.

    Mučiareň však rozhodne nezostala nevyužitá. Postupne do nej vchádzali dvojice, či dokonca trojice a začali sa z tadiaľ ozývať zaujímavé zvuky. Zábava pritom pokračovala ďalej a ja som začal strácať svoju hlavu vďaka jednej návštevníčke, ale keďže ide o súkromnú záležitosť, tak prepáčte. Aby som sa vrátil k mučiarni, zdalo sa, že nikoho jej návšteva nesklamala.

    Takto to pokračovalo až do chvíle, keď sme sa s hlavným barmanom, a ďalšími dvoma účastníkmi rozhodli uskutočniť súťaž, kto vydrží byť najdlhšie hore. Kto bol víťazom radšej neprezradím, mohli by sa o tom viesť dlhodobé spory.

    Na záver len toľko, že ak by išlo o recenziu podniku, tak BDSM klub rozhodne odporúčam každému kto to má rád, ale nie ako dočasnú zábavu, alebo povyrazenie si z kopýtka, ale ako svoj životný štýl, za ktorým si aj stojí.

    Ostatní by mohli byť sklamaní.


    Nebojte sa pridať svoj názor)
  • 4. júla 2006 0:09:57 CEST
    hmm
  • 4. júla 2006 0:08:31 CEST
    hmm
  • 22. marca 2005 14:56:01 CET
    Ďalšie víkendové stretnutie v klube sa nieslo v znamení viacerých atrakcií. Najprv to bol malý psík (myslím doslova), ktorý sa pohyboval v prostredí určenom pre ,,úchylov“ s neuveriteľnou suverenitou (aj keď občas spravil vrásky na čele barmana), potom veľmi sympatická dvojnásobná zahraničná návšteva a napokon nonstop prevádzka mučiarne, kam sa zavrelo zopár ,,búrlivákov“ a ak sa nemýlim zostali tam až do rána. Nemožno zabudnúť ani na dominu, ktorá sa predviedla nečakaným umeleckým talentom a prinútila zatajiť dych viacerých prítomných osôb, najmä jednej s účesom ježka.

    Priznám sa, že ja som sa viac ako zväzovaniu, či úderom biča, venoval rozhovoru s ,,cudzincami“, čo však rozhodne nebolo na škodu. V záujme zachovania anonymity nemôžem napísať o koho presne išlo, ale som si istý, že by boli sympatický každému pravovernému fanúšikovi BDSM. No hádam neuškodí ak prezradím, že vďaka jednému z nich som bol svedkom toho, ako je ľahké zameniť nohavice za sukňu, alebo naopak.

    Stretnutia sa zúčastnil aj nováčik a dá sa povedať, že odchádzal spokojný. Ako sa vraví – videl, čo ešte nevidel a zažil, čo ešte nezažil. Možno aj zásluhou toho, že bol klub skoro až preplnený, pričom sa objavilo, z môjho pohľadu, množstvo nových tvárí. Alebo aj pre ukážku bondage, ktorú sám okúsil, či pre chvíle strávené v mučiarni.

    Hovoriť, že organizácia bola zásluhou Serrvo + Henesi výborne zvládnutá, je ako hádzať hrach na stenu. Najlepšie je si to ísť vyskúšať na vlastnej koži. Potom možno aj budete počuť výroky typu (ako teraz od jednej nemenovanej mladej dámy): ,,Čo robíš s mojim zadkom?“ A nebudete veriť, ale niekedy sú v klube sa odohrávajúce slovné súboje zaujímavejšie ako taký výprask po zadku. Len škoda, že ich nemožno uviesť.

    Súťaž v nespavosti ako obvykle vyhral barman, čo je neuveriteľný výkon, ak vezmeme do úvahy prakticky nepretržitú starostlivosť o svojich hostí. Dúfajme, že neskončí s podlomeným zdravým) a držím palce do budúcnosti.
    • 2 posts
    14. marca 2005 23:12:02 CET
    Patro sa pouziva na vacsie zrazky, naposledy tam boli myslim pony zavody :-))
  • 14. marca 2005 20:48:26 CET
    nie je restauracia ako restauracia. V tej Vasej je dost podstatne , ze majitelia, su pozitivne naladeny, alebo lepsie povedane aktivnymi clenmi. Dufam,ze mate uz sprevadzkovane aj to patro.
    • 2 posts
    10. marca 2005 23:07:33 CET
    A myslim ze na co som myslela ja :-)))
  • 10. marca 2005 5:04:12 CET
    Ahoj :-)
    Pri Tvojej reakcii som si ihned spomenul na Mocal ked tam jedno dievca malo nasadene puta a casnik jej pretacal stranky jedalneho listku bez jedineho mihnutia oka :-)
    • 2 posts
    9. marca 2005 18:58:55 CET
    Tak neviem ci v kazdej restike su otravny casnici, parkrat som absolvovala zrazy v neuzatvorenej restauracii a casnikom to v podstate bolo jedno.
    V Prahe momentalne je jedna restauracia kde sme dokonca vitany :-)
  • 9. marca 2005 11:04:46 CET
    Same prekvapenia pre mna :-) Musim ti zagratulovat a samozrejme aj serrvovi urobili ste kus prace a hlavne pre ludi ktory si nemozu dovolit verejne sa stretavt s ostatnymi,. Taketo prostredie je fakt dobry napad ziadny otravny casnici , ziadne zvedave oci len ludia ktory maju radi bdsm:-)) Drzim palce a nech sa vam aj nadalej dari Gratulujem:-))
  • 9. marca 2005 7:39:02 CET
    Zatial nema . Pravidelne sa v Bratislave robili stretavky ,ale bohuzial boli to verejne stretavky v restauraciach co nebolo moc dobre tak sme sa rozhodli spravit taky maly klub kde sa da pravidelne stretavat bez toho aby na ludi niekto ukazoval a vravel aky su uchylni. Klub je vlastne tak pre 20 ludi je urceny vyslovene na zabavu a odreagovanie sa:-)
    • 3 posts
    9. marca 2005 0:09:30 CET
    Vida, myslel jsem si, že stránka patří ke Klubu - má tedy reálný BDSM-klub "NZ" svou webovou stránku ?
    Ne že bych tohle neznal z Čech, taky jsou dva BDSMkluby - jeden reálný (www.bdsmklub.com), který organizoval mj. srazy na Staré poště, toho času bez prostor a (téměř) nečinný, a stránky chatové místnosti BDSM-klub z některého z českých chatů ...
  • 8. marca 2005 22:21:35 CET
    dakujem skusim, pekny vecer
  • 8. marca 2005 22:17:05 CET
    dakujem skusim, pekny vecer
  • 8. marca 2005 22:15:38 CET
    dakujem ti zlata, vzdy mi napises ze mozem napisat, ale nikdy mi nepride odpoved, mozno sa pamatas, ze sme to spolu uz rozoberali, ja ti teda napisem este raz. Este raz dik aspon za reakciu
    • 3 posts
    7. marca 2005 23:34:21 CET
    Jak tak koukám na adresu uvedenou v kontaktech, tak mi přijde podezřelá - [email protected] - nějak moc teček za zavináčem ... Misino, zkus přímo Henesi, někde v příspěvku níž najdeš její mail.
    Klubáčci - zkoukněte to, jestli tam není chyba v adrese ! :-)
  • 7. marca 2005 19:16:27 CET
    tak ja som si uz 3 krat ziadal info odkazom na uvodnej stranke, avsak doteraz mi nik neodpisal. Skoda asi je to len pre vyvolenych. Majte sa krasne
  • 7. marca 2005 13:11:32 CET
    Do klubu som išiel so zámerom stretnúť sa a porozprávať s ľuďmi, ktorý sú mi blízky. Pred polnocou, keď večer začal naberať na obrátkach sme už väčšina boli tematicky "nahodený". Bolo sa teda na čo pozerať a v niektorých prípadoch sme si mohli pozrieť viacero "modelov", nakoľko sa dotyčný aj viackrát prezliekli.
    Na uvolnenie poslúžilo zopár prípitkov a hitom sa stala zlata tequila s jablkovým džúsom... ;-))
    Po nadhodení témy bondage sme si vymenili zopár skúseností a vyskúšal som aj jeden konkrétny nápad. "Odniesol" si to vanilkový reportér. Večer pokročil a náš reportér skončil nakoniec aj s inými pomôckami na tele :-) Aby vedel objektívne popísať čo videl, absolvoval k tomu krátky kurz poslušnosti, keď sa ho nezáväzne ujali dve dominy.
    Jedna z nich si potom spravila malú foto show a treba povedať, že fotky sa strieľali jedna za druhou a boli veľmi dobre spravené. Spokojný môže byť úspešný fotograf, aj uvedená dáma. V priebehu noci sa viacero párov striedalo v mučiarničke a vždy bolo počuť veľmi lákavé zvuky. Mučiareň je zariadená na prvý pohľad možno stroho, avšak účelovo. Ak máte fantáziu, nájdete v nej svoje zaľúbenie ;) Je dobre ozvučená, takže so správnou hudbou vás dokáže neuveriteľne vytrhnúť z reality a dostávate sa do inej dimenzie. V rámci zábavy a výmeny vlastných skúseností sa traja dominantne orientovaný návštevníci nenápadne vyparili do mučiarne a zabávali podľa svojho... Výborne som sa celú noc bavil a našiel človeka, ktorý mi je v mnohom podobný. Myslím si, že tieto stretnutia zúčastnených zbližujú a každý mi dá za pravdu, že aj táto sobota mala svoje tajomné čaro. Pre mňa to bola výnimočná akcia, pretože som zažil veľa už dávno nezažitých, ba až zabudnutých pocitov a emócií. Rád by som sa rozpísal aj ďalej, ale ešte stále to v sebe celé spracovávam a je to už čisto iba moje súkromie...
    O tom, že celú noc vládla výborná atmosféra svedčí aj to, že keď som sa pozrel prvý krát na hodinky bolo jedenásť doobeda a zberali sme sa na odchod... :)
  • 7. marca 2005 12:03:08 CET
    Reportáž z BDSM klubu II.

    Niekedy je to ťažké. Vidieť, počúvať a zažiť na vlastnej koži zázrak menom BDSM a nemôcť o tom napísať všetky podrobnosti. Ale napokon vzájomná dôvera je základným pravidlom klubu a pochybujem, že by sa našli slová, schopné vystihnúť pocity, ktoré vyjdú na povrch v atmosfére, umožňujúcej sa vám dokonale uvoľniť.

    Priznám sa, stalo sa to aj mne. Prvýkrát som mal menšie obavy, druhýkrát som, hm... No najlepšie bude povedať, že už som sa nebál a dostal som odmenu, ktorú som si možno ani nezaslúžil. Spomienka je to však sladká...

    Keď som naposledy uviedol, že dve dominy stačia na úplné umlčanie zvyšnej spoločnosti, netušil som čo sa stane, keď sa štyria dominantní ľudia zavrú v jednej malej miestnosti menom mučiareň. Skúste hádať, ja mám o tom zakázané rozprávať. Myslím, že by to mohlo bolieť...

    Tento súboj titanov dokonale zapadol do celovečerného hľadania odpovede na otázku – dominantní, či submisívni, kto je vlastne kto? A kto je viac? A kde mám ten bič...? Keďže som nováčik, tak som do debaty (s rozumných dôvodov) nezasahoval. Pochopil som však, že platí základné pravidlo – nikdy nehovor nikdy, ako aj to, že je neuveriteľne vzrušujúce hľadať a spoznávať svoje hranice.

    Bohužiaľ žijeme stále v období predsudkov (aj keď určití pokrok už nastal) a možno len poďakovať, že sa nájde niekto ako Henesi (dobre, je to reklama, ale inak by som dostal výprask), ktorí dokážu vytvoriť prostredie, kde sa nikto nemusí pretvarovať, kde je medzi svojimi a kde môže spoznať rozhodne zaujímavých ľudí, ako sú čertík z východu, ježko so šialenými nápadmi, či dáma s prekliate dlhými nohami a prekliate dlhým bičom. Jedinou zásadou je vzájomná dôvera. A to že ju nikto neporuší.

    Keď už som pri tej reklame potom musím dodať, že okrem mučiarne sú v klube k dispozícii aj veľmi zaujímavé predmety a pomôcky. Verte mi... Ak nie, bežte si to vyskúšať sami. Ak sa nebojíte.

    Súťaž o tom kto vydrží najdlhšie hore tentoraz vyhral nekompromisne barman. (Ježko sa držal, ale v rozhodujúcom momente odpadol). Čo sa týka prehliadky kostýmov prítomných dám, netrúfam si určiť víťaza. Teda trúfam, ale uznáte, že verejne to spraviť nemôžem. Aspoň zatiaľ nie.
  • 7. marca 2005 12:01:00 CET
    Tak a mame za sebou dalsie vikendove stretnutie v klube:-)
    Dufam ze niekto napise reportaz o tom ako sa citil a ako to prebiehalo:-)) Uz sa tesim na dalsie prispevky a pocity:-)))
  • 2. marca 2005 21:37:22 CET
    No, ked uz sa vsetci tak rozpisali, tak ani ja nemozem zaostat a pripojit sa. Atmosfera v klube bola fajn, konverzacno-masazno-akcno-zabavna. Asi tak som to videl ja. Dalo sa pokecat na temy vanilkoveho cukru, ale aj zasit sa do muciarne a vyskusat si niektore s pomocok, ktore ste si priniesli v taske :-). Musim priznat, ze pre mna sa akcia zacala vtedy, ked som sa rozhodol vymenit obycajne tricko a rifle za tricko+gate v kombinacii PVC&guma. Sice ma niektore pritomne damy neustale nutili, aby som mal tricko vzdy zazipsovane az po krk, co mi sposobovalo kratkodobe vypadky dychania :-), nasledujuce hodinky prebehli velmi rychlo a ja som si asi tak o polnoci sadal s prijemnym pocitom palenia na zadnej casti tela (aj ked som mal na zaciatku vecera dominantne chutky, haha). Tymto pozdravujem damu v uzasnych kozenych nohaviciach, od ktorych som sa nevedel odlepit cely vecer :-). Tesim sa na dalsie akcie podobneho typu...
  • 28. februára 2005 22:17:15 CET
    no rozhodol som sa prispiet aj ja ..
    neviem sice ako zacat a tak zacnem takto - Hena , prosim ta nevies zorganizovat stretnutie ked je normalne pocasie ? aspon raz ... prosim ;)

    ale teraz vazne. toto bola z mojho pohladu asi jedina vada celeho stretnutia. my aj s polovickou sme dosli vdaka skolsko/rodinnym povinnostiam trosku neskor. ked sa nam podarilo uspesne odparkovat vo dvore, tak sme opatrne nenapadne vklzli dovnutra a usadili sme sa na gaucovej suprave v rohu, mierne v uzadi. toto miesto bolo znacne strategicke. pri bare a pri stole totizto sedela partia 3 domin a konkurovat ich verbalnemu prejavu mohol mozno ak tak startujuci boeing 747 ;) tak sme dostali drinky a zacali sledovat okolie. pri stole sa skvele bavili uz spominane 3 dominy a 3ja muzi v ich okoli mali znacne problemy dostat sa k slovu. hostitelka pobehovala medzi vsetkymiavsetkym sa venovala, jej partner zas mixoval uzasne drinky. mam dojem ze "nas" gauc sluzil ako oaza pokoja kam si vsetci chodili oddychnut a dopriat si chvilu pokoja ;) ked sa zabava posunula trosku dalej tak ludia sa zacali postupne tratit smerom k muciarni a vychadzali odtial so stastnym usmevom. potom ista nemenovala krasna blondynka sa rozhodla prezliect do niecoho priliehavejsiea lesklejsieho ako su rifle a tricko, zamenit tenisky za high-heels lodicky a nahrdelnik za ostnaty obojok. a ked takto odeta vosla tak chvilku bola hlavym bodom programu len ona. ale po par minutach opat bol hlavnym bodom program dobra zabava, muciaren a zolo so svojimi drinkami ;)
    kedze som zaspal o 4tej nadranom tak neviem co sa dialo naslednych 5 hodin ale ked som sa zobudil tak akurat koncila sutaz o to kto ostane hore. vyhrala to jedna subinka ale myslim ze nasledky tohoto vitazstva sa s nou niesli este celu nedelu. teda nemyslim, viem kedze som ju videl potom doma v zalostnom stave ;)
    ale inac to bola fajn akcia a prijemne prostredie
  • 28. februára 2005 21:02:25 CET
    Rozhodol som sa tiez napisat prispevok ako to vidim ja.BDSm sa venujem uz cez 20 rokov, dalo by sa povedat, ze som sa s nim uz narodil.Po takej dlhej dobe som sa rozhodol,ze tiez sa zucastnim zrazu,ktore su v poslednom case dost popularne.Doteraz som uprednostnoval individualne akcie, akcie o mensom pocte osob. Su zrazy tzv.,,Akcne" a zrazy ,, pokecove".Tento bol nieco medzi tym.Je dolezite ,aby ste boli sami sebou, nehrali sa na nieco, co nie ste.Skratka pretvarka nie je na mieste. Tuto zasadu je dobre dodrziavat aj v beznom zivote.Zrazy navstevuju povacsinou ludia,ktori sa uz poznaju z predchadzajucich akcii a je dobre ,ked pride novy clovek,aby aspon niekoho tam poznal,co je aj nutnost,lebo pozvanku dostane len na zaklade odporucania uz staleho clena, ktory za neho berie aj zaruku.Predsa sa nejedna o bezne praktiky,ktore by mali pochopenie u sirokeho obyvatelstva. Diskretnost sa tu ceni dvojnasobne. Trosku odbocenia:Ked vidim v televizii pracovnika isteho ministerstva,tak na mojich pearach mihne usmev,ale ani vlastnej manzelke nepoviem,co znamena tento usmev.Aby nevznikol mylny dojem,on tam nebol,len sa pozname z jednej akcie spred par rokov.
    Skala Bdsm praktik je velmi siroka a pestra. Kazdemu vyhovuje nieco ine a pokial clovek najde vhodny protajsok,tak sa nad tym netreba pozastavovat a tolerovat to.Na zraze sa o tom vsetkom mozete volne porozpravat,zdokonalit sa v pouzivani roznych technik,objavit nove, dozvediet sa kde sa da co zohnat. Na tomto zraze bola aj ukazka pomocok z koze , ktore si mozete zajednat za tretinove ceny oproti sexschopu.Co som ocenil,bolo rozdelenie objektu na dve casti:disktujucu, konzumnu/o jedlo a napoje bolo postarane dobre/ a cast v ktorej bola muciaren,kde sa mohli zaujemcovia nerusene venovat nam tak milej cinnosti.Nie kazdy k tomu potrebuje divakov a radsej uprednostni urcite sukromie.
    Ak hladate dominu/dominanta/ alebo subinku/subika/, tak na zraze nestoja v rade a ked na nich ukazete tak nejdu s Vami do muciarni, nie je to bordel,partnerku ,alebo partnera si musite najst sami-je to Vasa osobnost, ktora ma zaposobit a v neposlednom rade hovorit vzdy pravdu. Prvy krok musite spravit sami-stotoznit sa s orientaciou d-s . Ostane uz pride casom same.
  • 28. februára 2005 8:31:32 CET
    henesi
  • 27. februára 2005 12:26:59 CET
    jamamoto: Vystihol si to velmi pekne Je dobre vediet co si o tom mysli clovek ktory prvy krat sa zucastni stretnutia ludi ktory maju radi BDSM. Nebolela ma s teba hlava toho sa nemusis obavat skor naopak.Som rada ze si nasiel odvahu a ze si prisiel a to doporucujem aj ostatnym ludom ktory maju chut sa zoznamovat. Nikomu nezarucujem ze si najde hned na prvom stretnuti nejaky par ale clovek nikdy nevie.Ide hlavne o to aby sme sa dobre zabavili . Stretavky sa konaju kazde tri tyzdne a su od soboty do nedele. Trocha infa ku klubu: Bdsm klub Slovensko sa nachadza na Slovensku pri Novych Zamkoch . Je urceny pre vsetkych ludi ktory maju radi Bdsm. Klub sa sklada so spolocenskej miestnosti a s muciarnicky . V klube sa neplati ziadne clenske ani vstupne je tam moznost prespania za co sa tiez neplati.Hlavnym cielom Bdsm klubu Slovensko je aby sa ludia ktory maju radi Bdsm mohli spoznat a spolu sa prijemne zabavit a samozrejme kto ma chut moze sa zahrat v muciarni. V klube je vitane extravagantne oblecenie(koza,latex,guma atd.)ale nie je podmienkou Viac info u organizatorov : [email protected]