Forums » Nekategorizováno

Amputácie .

  • 18. marca 2005 16:06:47 CET
    Veľmi sa mi páčia ženy z amputovanou jednou nohou , ale najviac ma priťahujú ženy , ktorým chýba úplne celá jedna noha . Myslím tým také , ktorým po amputácii neostal z nohy ani kúsoček . Toptálne iba jedna noha !
  • 18. októbra 2007 15:10:26 CEST
    Myslel som, že planeta teror je dobrá haluz.
    Včera som zhliadol tarantinov výkvet Auto Zabiják a bolo to husté. Keď som vyšiel s kina mál som totálne zmiešané pocity a chýbal mi taký ten kusok sladkej realnej pritomnosti. Dokonca som mal pri odchode s kinosály pocit, akoby ma niečo nadnášalo ale skôr odnášalo.
    Teraz viem prečo bol Jožo Ráž po zhliadnutí tohto filmu tiež tak trochu mimo.
    Sice sa to nechytá na Hostel, ale oddelené končatiny tam samozrejme nechýbali.
    Najme ten koniec ma dostal.
    Nikdy by som nepomyslel, že kľadas Kurt Russel sa spreneverí takémuto projektu, ale akosi mu to aj sadlo. Malého herca v sebe nezaprie.
    Odporúčam zhliadnuť .
  • 3. októbra 2007 21:35:45 CEST
    mno,ked tento moj prispevok je mozno odveci,ale daky suvis tam predsa je...ked som bol toto leto v cechach na jednom hudobnom festivale tak som tam par krat videl dievca ktore bolo troska postihnute,ruku mala tak zvlastne zakrivenu a v tvari mala taky tik,resp ju tak trocha ohrnala do boku.Strasne sa mi zapacila a stale nanu obcas myslim...moc rad by som urobil taku zenu stastnou.
  • 15. septembra 2007 0:58:46 CEST
    sú aj takí, čo môžu zažiť 4 ozajstné orgazmy v živote, a to pritom, keď im niekto amputuje končatinu.
  • 14. septembra 2007 14:45:21 CEST
    zhliadol som pred pár dňami tento film a bola to sila - sprvoti šok a až potom príde triezva uvaha, vcitenie sa a možno aj sympatie

    indiisha
    inet stránku máš možno umelecky ladenu, právo na názor máme danú bohom, ale tvoj príspevok do tejto temy som celkom nepochopil.
    Ani si nevieš predstaviť ako rýchlo môžeš dôjsť ku urazu ktorý ťa znetvorý po zvyšok tvojho života - teda pokiaľ by to nebol vrchol tvojho umeleckeho snaženia - živé umenie.
  • 14. septembra 2007 9:20:05 CEST
    gargamel, skus ist do kina na grindhouse: planet terror...rose mcgowan je aj na putacox ukazana tak, ze nema jednu nohu pod kolenom a namiesto toho tam ma sapik alebo co to je :) nehodnotim to sice z tej muzskej strany, ale osobne mi na tom nepride nic diwne ani zwratene. akurat nezwykle, to je wsetko. okrem toho, nas ako ucastnikow tejto stranky takisto spaja jedno caste osolovenie prawe na zaklade nasej istej odlisnosti od wanilkowyx - uxylaci...paci sa wam to?? a to sa bawime o istej oblasti ziwota, ktora stale este podlieha nasmu wlastnemu rozhodnutiu...to, ci dakto pride o nohu w drwiwej wacsine pripadow nie je na zaklade wlasnteho rozhodnutia a oznacowat takto postihnutyx ludi pojmom kripel moze len necitliwy a netolerantny clowek bez jedineho promile akejkolwek empatie.
  • 14. septembra 2007 8:50:22 CEST
    nice to see a domme enyoying herself should have kicked him in the balls more
  • 3. septembra 2006 8:53:05 CEST
    ...nádherne napísaná posledná veta....
  • 2. septembra 2006 21:52:41 CEST
    fuuuuuuj bleee Milos 1 mas moje sympatie
  • 2. septembra 2006 20:10:46 CEST
    Záujemcom o túto problematiku odporúčam film CRUSH, nie ten, čo vyhral posledného Oscara, tento je s Holy Hunter a je k dostaniu na DVD, naposledy som videl v KE predajňa pri divadle. Excelent !!
    • 13 posts
    23. marca 2006 0:29:19 CET
    Vazim si takychto ludi, klobuk dole pred nimi, mal som jednu babu, ktora nemala nozku, ale ozaj bola super to sa neda opisat, zo zaciatku si na to treba zvyknut ale potom je to OK, taketo baby sa vedia super milovat....
    Medzi ludmi niet rozdielu, lebo kazdy prichádza na svet nahy a srdce je jedinym meradlom ludi
  • 20. marca 2006 13:37:46 CET
    mne po uraze ( výbuch náložky ) utrhlo prsty na ruke a zostali mi jazvy na brade a po celom tele, moja domnienka ale je, že nezáleží na prvom dojme, aj keď denodenne keď idem po ulici a oproti mne ide dievča, najprv sa zo záujmom na mňa pozrie a pousmeje a po tom čo príde na niekolko metrov - ustrašene odvráti tvár.
    Mal som z toho komplexy, najme keď prechádzam po námestí a voči mne sa vyruti skupinka gymnazistiek, ale časom som si zvykol a viem, že nezáleží len na prvom dojme a človeka to aj akosi pozmení a pretaví, ale záleží aj na povahe a okolnostiach, mňa to bohužial zastihlo pred uplným sexualnym vyzretím ( práve som ešte len prekonal vžitý strach z nahoty ), intímne som ešte s dievčaťom nežil a to, že som na tejto stránke, nemusí znamenať, že som bol touto skusenostou takto ovplyvnený, ale vylučit sa to nikdy nedá.
  • 7. augusta 2005 0:43:17 CEST
    Prečítal som si vaše príspevky a musim povedať že sú totalně off, vy zabůdatě, že aj ludia čo majů dajaký hendykep sa chců milovať??? Nězabudnitě na to, že sa to móže stať aj vám,,,,, Váš Aids
  • 6. augusta 2005 2:35:18 CEST
    a verte ci ne mam znameho co sa raz pekne stal a odisiel s krasnou zenou, na druhy den(pred tym sa tym inak nepochvalil pokial som s tym nezacal)proste ked sa prebral tak videl protezu vedla postele islo o to ze zensku pretiahol este vo vytahu ona mala protezu od kolena dolu...samozrejme ze ked jej stiahol rifle pod zadok tak si to nevsimol no paradox je ze si to nevsimol ani v posteli proste ta zena to vedela robit tak ze na to neprisiel a zaver? celkom pozitivny...ked to zistil zarazilo ho to ale aj tak ju este par krat navstivil....
  • 8. júla 2005 0:06:15 CEST
    http://www.fetish-usa.com/kroll_video/index.html
  • 7. júla 2005 18:08:27 CEST
    ide len o to ze tak mozes dopadnut aj ty a urcite by sa ti nepacilo keby ta niekto verejne oslovoval "kripel alebo mrzak" aj ked to je pravda..da sa to povedat aj citlivejsie...alebo ak to nevies prekusnut tak sa o to vobec neskusaj zavadit
  • 4. júla 2005 8:54:28 CEST
    Uz sa radsej nebudem nikomu do nicoho starat a pliest sa niekomu do remesla.
  • 4. júla 2005 0:18:55 CEST
    bud trosku tolerantnejsi... zivot sa neriadi iba podla toho co chces ty...
    • 3 posts
    2. júla 2005 4:36:10 CEST
    Ved nohy su to najkrajsie co zeny maju,ja fakt nechapem takych ludi ako sa im moze pacit mrzacka(kripelka).