Forums » Vše okolo BDSM

Dusenie

  • 9. februára 2010 2:29:57 CET
    Včera to byla bomba. Zase sem navštívil sestru mé bejvalky a docela překvapení protože
    tam měla ještě 2 kamarádky.
    Ona prej -Ahoj tohle jsou moje kamarádky Monika a Renata vyprávěla jsem jim co děláme a
    chtěli by si to taky vyzkoušet.
    Pak sem si stoupl vedle postele a všichny se na mě vrhli a začali mě omotávat folií.
    Ta Renata mi trochu naháněla strach protože vypadala dost fanaticky. Měla na sobě
    latexovej kostým sestřičky i ty chirurgické rukavice :D
    Monika vypadala normálně a byla taková méně zůčastněná. Jana (moje domina) ta jen
    přihlížela a radila jim co maj dělat a tak :)

    No když sem byl pevně svázanej a na posteli tak ta Renata hned - Honem hnonem kdej je
    nějákej igelitovej pytel? Jana jí hned nějáký podala a ta se na mě vrhla jak vrah.
    Honem mi ho narazila na hlavu a pevně utáhla. Monika si mi sedla na nohy a renatana na
    břicho a by mě ještě víc znehybnili. Jana začla hnedka udílet příkazy - necháte ho
    nedychnout až vám řeknu řeknu.
    Pak tam chodila okolo a počítala vteřiny. Po 30s jim řekla ať mě nechá jednou
    nadychnout a zase mi ten pytel utáhne a takhle si semnou chvilku hráli. Dalo se to
    zatím vydržet.

    Pak najednou Jana řekla Monice- Moniko říkala že si zkusíš to dušení kozičkama ne?
    Monika byla hezká blondýnka štíhlá a přitom s velkýma prsama.
    Když jí Renata uvolnila místo ona si na mě sedla a začla si vyhrnovat tričko ze
    kterého se na mě vyhoupli ty dvě obr prsa tak sem začal mít trochu strach.
    Už se na mě chystala lehnout když v tom Renata - počkej počkej trošku to vylepšíme.
    Odmotala z václe kus folie a utrhla ji a položila mi jí na ksicht.
    Teď ho přidus. No než sem se nadál položila se na mě. Hlavu mi zabořila mezi ty dvě
    kůzlátka rukama mě pořádně objala havu a natlačila jí co nejhloubš.
    Folie se mi totálně natáhla na ksicht + ty její prsa dokonalejší vákuum snad není.
    Pak sem slyšel jak jana říká dokuď sebou nebude pořádně házet tak nepovoluj.
    napadlo mě že bych sebou mohl začít házet už dřív. začal sem tedy sebou škubat a házet snažil
    sem se odtrhnout ale držela mě pevně. Vteřiny plynuly já sebou házel co to šlo a Monika
    furt nic. bylo to jak sevření anakondy!
    Začal sem panikařit a házel sem sebou už doopravdy. Pak se mi podařilo škubnout hlavou tak
    že se mi ústa dostali mimo její prsa jenže přez tu folii sem se stejně nemohl nadechnout
    a sotva sem se o to pokusil hned si mě zas natlačila zpátky.
    V duchu sem prosil aby to Jana už ukončila ale místo toho sem slyšel jak se smějí a
    užívají si mé utrpení.
    Pak ale zanělo to sladké - To stačí. Monika mi konečně uvolnila hlavu z její hrudi a Renata
    mi odtrhla z obličeje tu přilepenou folii která mi stále bránila v dýchání.
    Bylo fajn zase dýchat jenže než sem se nadál folii mi Monika zase natáhla na obličej a
    honem mě zas objala hlavu a pořádně se na mě přitlačila tak že sem byl opět ve stejné
    situaci. Mezi tím si Renata s Janou povídali o tom jak to Moniku baví. Pak se jí ptali -
    baví tě to Moniko? Ona na to - Jo celej život maj chlapy narážky na moje velký prsa
    tak sem ráda že to mohu jednomu z nich takhle vrátit.
    Já si v duchu říkal bezva tak že to teď odnesu za všechny.
    Opět se začal dostavovat pocit paniky a Monika nelítostně držela mou hlavu přitlačenou na
    její obrovské prsa. Já se snažil opět hlavou ucuknou jenže toho si všimla Renata a ihned
    začla pomáhat své kamarádce tím že mě chytla za vlasy a přitlačila mě obličejem ještě víc na
    na její melounky.
    Znáte ten pocit kdy vám buší srdce jak o život a jediné na co myslíte je - chci dýchat!
    Tak k tomu sem se už dostal! A jediné co mě napadlo je kousnout (jemně) do prsa aby povolila.
    To sem udělal a Monika vyjekla - Jau on mě kousl! A hned odtrhla své ňadra od mého obličeje.
    Ale folii která mě stále dusila a dostávala se mi až do úst mi neodtrhla a všechny se ještě
    chvilku dívali jak marně lapám po dechu a do toho mi ještě Renata začla nadávat že kousat paní
    Moniku se nemá a že zasluhuji trest.
    Potom mi ale tu folii odtrhli a já z hluboka dýchal a dýchal. Pak sem ale zaslechl jak
    Renata říká - Už vím co s tebou šáhla po polštáři který měl na sobě PVC povlak.
    Ná tímhle ho přidus. A podávala ho Monice. Ta se samozřejmě dlouho nerozmýšlela a začla mě tím
    polštářem dusit a do toho pronesla větu. Do toho si klidně kousej jak chceš!
    Cítil sem jak celou svou vahou tlačí na ten polštář a nejspíš jí pomáhala i Renata.
    Opět mi docházel vzduch a snažil sem se dostat z té pasti ale marně.
    Věděl sem že dokuď to nezastaví Jana tak že mě nenechají nadechnout. Jenže sem si
    nebyl jistý jestli tam Jana ještě je. Vůbec sem jí neslyšel tak že sem opět docela
    panikařil. Pak sem ale Janu uslyšel - Neblázněte chcete ho vážně udusit? nechte toho.
    A konečně mi ten polštář odednadli a já zase dýchal a děkoval sem.
    Pak najedou Jana řekla - musím si odskočit
    za 20min sem zpět tak mi ho tu neuduste. Tak to sem se skutečně vyděsil a začal sem prostit
    ať nechodí. Ale Renata s Monikou začli říkat jen di neboj nebudeme to přehánět my si tu s ním
    zatím pohrajem a tak teda Jana v klidu odešla a když se zabouchli dveře tak sem se začal skutečně
    bát protože ty dvě bláznivky opět zvedli ten polštář a pronesli věty typu. Tak a teď už ti Janička
    nepomůže. Teď si jenom náš a my tě šetřit nebudem apd...
    Než sem se nedál zase mi přitiskli na obličej ten polštář a nelítostně mě dusili.
    Dvě holky které vůbec neznám mě dusili a já měl strach jako nikdy.
    Pak ta jedna řekla hele je vzrušenej.
    Nejspíš si všimla mého tvrdého údu pod vrstvou folie. Pak sem cítil jak v těch místech
    tu folii trhá a snaží se vysvobodit můj penis aby si s ním mohla porhát. Podle hlasu to byla nejspíš
    Renata.Jenže to mě přestávalo pomalu zajímat protože se mi opět chtělo strašně dýchat a ta
    blbka Monika si snad myslela že sem nesmrtelný nebo co protože polštář drželá dál pevně a nezdálo se
    že by mě chtěla nechat nadechnout. Nevěděl sem jak už jí mám naznačit že mám dost! Obě na mě seděli
    Tak že sem sebou moc házet nemohl navíc sem byl zabalený ve folii.
    Naštěstí pak Renata řekla- Dost nechej ho taky nadechnout ne? a tak tedy opět odendala polštář a já
    celý šťastný začal dýchat. Pak sem ucítil jak mi Renata začíná honit můj penis plivla mi na něj a
    začla mi ho honit v těch chirurgických rukavicích. Monika mezi tím odložila polštář a šáhla po igelitovém
    pytli který mi navlékla na hlavu a utáhla. Pak řekla - Někde sem četla
    že prej při dušení se chlap udělá rychlejc tak uvidíme. A začli se smát.
    Pak se ale začla koukat přez ten pytel přímo mě do očí a bylo vidět jak si užívá můj výraz utrpení
    a slasti najednou. Renata mezi tím zvýšila tempo a já už to nemohl vydržet prostě to na mě přišlo
    celé to vzrušení jako by uvnitř mě explodovalo a já se udělal jak nikdy předtím. Cítil sem jak stříkám
    a jak moje horké semeno stéka z její rukavice a odkapavá mi na varlata. Renata začla hned křičet už
    stříká! hele! Monika si honem přesedla a pak sem ucítil jak mi saje žalud a olizuje moje semeno z mých
    varlat a jako by ho sbírala do pusy. V tu chvíli sem ještě nevěděl proč.
    Pak si na mě zas sedla a když viděla že potřebuji nutně dýchat tak mi povyhrnula ten igelitový pytel
    a ve chvíli kdy sem otevřel pusu abych se nadechl tak mi do ní to semeno vyplivla a okamžitě ten igelit
    zatáhla zpět. Mě se samozřejmě udělalo zle a hned sme ho vyplivl jenže do pytle kterým mě dusila...
    Vážně strašný zážitek! Tohle mi fakt nesedlo. Dusila mě pytlem ve kterém bylo mé sperma a strašně se při
    tomu obě smáli. Tak co chutná chutná? Ptali se a furt se smáli. Prostě dvě šílený holky.
    Koukali se jak sebou házím a lapám po dechu a Monika mi pak řekla nechám tě nadechnout když to
    hezky slížeš a spolkneš! ale dokuď uvidíme že to tam máš tak nepovolíme.
    V zoufalství a v návalu paniky sem to začal lízat a sát z toho igelitu ale když sem to měl polknout
    tak se mi dělalo zle. Ale oni na mě křičeli ať to polknu jinak že mi ten igelit nepovolej.
    Něšlo to a tak sem pouze uděla jako že sem to polkl a oni tomu naštěstí uvěřili a sundali mi ten igelitový
    pytel z hlavy. Ja to samozřejmě hned vyplivl a začal dýchat jak o život.
    Oni se samozřejme zolobili že sem je podvedl apd. ale už mě netrestali vypdali dost spokojeně.
    Pak sem uslyšel bouchnutí dveří díky bohu Jana se vrací!
    Moje zachránkyně je tu! říkal sem si ale opak byl pravdou.
    Jana přišla do pokoje a i když viděla v jakém sem zuboženém stavu tak se neslitovala ale řekla - Teď si s
    ním pohraju já.
    Začla si vyhronovat sukeň a sundavat kalhotky. Mě došlo že mě čeká dušení kundičkou které má Jana moc rádá
    dělá mi to často skoro pokaždé a vždy mi při tom natahne pytel přez hlavu a v místě kde mám usta
    udělá malou dirku přez kterou jí pak můžu lízat.
    To samé udělala i teď. Byl sem připravený a ona si nademě klekla a já měl ůsta s malým otvorem přímo proti
    její mušličce. Pak mě pevně přitiskla stehny hlavu a dosedla tak že mi můj dýchací otvor pevně utěsnila
    kudničkou.
  • 9. januára 2010 13:23:42 CET
    chcem to skusit.
    • 8 posts
    6. januára 2010 19:40:14 CET
    zaujimave stranky ste sem hodili :-), fajn videa, inak nechcete sa niekto stretnut a pomenit videa na tema dusenie?
  • 3. januára 2010 20:21:51 CET
    nepojedeš zase někdy do prahy?
  • 28. decembra 2009 7:37:49 CET
    Celkom ma zaujal jeden článok, podľa historických záznamov mali obesenci na popravisku mnohokrát erekciu a aj ejakulovali, čo sa človek všetko nedozvie.
  • 17. decembra 2009 18:02:48 CET
    super videjká chodíte aj na túto stránku? Treba sa zaregistrovať http://thebreathlesscommunity.com .super videjká
  • 16. decembra 2009 0:34:31 CET
    pise ze banned
  • 16. decembra 2009 0:10:18 CET
    http://www.zvraceny.cz/video/6486-elasticke-muceni-bezmocne-holky

    www.zvraceny.cz/video/18954-eroticke-duseni-japonky-keiichi-ikari
  • 8. decembra 2009 6:10:20 CET
    Originální krátké povídky v češtině na téma breatholding v plynových maskách

    http://rapidshare.com/files/295688361/gufare2009rijen.zip

    (rozzipovat, start gufare.htm nebo přimo seznam.htm)
    • 13 posts
    13. novembra 2009 8:14:29 CET
    super
    • 8 posts
    12. novembra 2009 6:53:24 CET
    Ahoj ak sa dohodnem s kamoskou pojdeme kuknut ku Texe.
    • 13 posts
    11. novembra 2009 21:06:58 CET
    tak definitívne neprídeš do BB? Trochu sa ukázať?
    • 8 posts
    11. novembra 2009 7:16:48 CET
    Foliu zizenies vsade, v metre v potravinach, ide iba o to aku sirku poucijes, su take tie kuchynsske sirky priehladnej folie, alebo siroke, ale baby nerady pouzivaju tie siroke bo siroa folia je na babu dost tazka... tak ak by si kupil aby ti ju neofrflala...
    Asi najdostupnejsia je priehladna folia- dostupna vsade tesco, billa..., ak Ta do nej dobre zabali taak nemas canu ju prekusat a ani sa s nej vymotat...
  • 11. novembra 2009 0:20:43 CET
    očuj kde si zohnal tú fóliu?
    • 8 posts
    10. novembra 2009 6:00:25 CET
    my budeme mat stretko tuto sobotu, tak das aspon inspiraciu :-)
  • 9. novembra 2009 22:12:08 CET
    Dnes ráno mi zavolala abych přijel že má prej nějáký překvápko tak tedy jo! A co se dělo to vám dopodrobna napíšu protože to bylo fakt užasný. Teď ale nemám čas ale hend jak to půjde tak vám to napíšu.
    • 8 posts
    9. novembra 2009 9:23:10 CET
    Zaujimave, no s casom na tom urcite nebudes horsie ako ja ja robievam bezne 18h denne, no ale na podusenie, ci vymenenie skusenosti s touto temou mi pride natolko zaujimave ze si cas urobim :-)
    Cak aspon zas ty spoznas moju kamosku s ktorou robievam tieto silene praktiky :-)
  • 8. novembra 2009 23:20:45 CET
    Ahoj. No já nemám moc času. Nevim jestli by moje dominantní kamarádka chtěla a jak je na tom s časem ona.
    Já jí v podstatě zas tak moc neznám :)
    Ona je docela sranda jak sem jí vlastně potkal :)
    Asi půl roku sem chodil s holkou a neveděl sem jak jí říct že se mi líbí dominance a dušení a tak. Ona nebyla ten typ ale nakonec sem se přemohl no a co myslíš? Měla mě za nějákého úchyla a rozešli sme se.
    Jenže má sestru které se svěřila proč se semnou rozešla a ta její sestra se mi ozvala a vysvětlila mi že je vlastně amatérská domina a že má tuhle praktiku ráda a jestli ji nechci navštěvovat.
    No a tak jí tedy občas navštěvuju
    • 8 posts
    3. novembra 2009 16:24:57 CET
    Ahoj tak isto to robievame aj my :-). Pekne pocuj nechceli by ste sa niekedy s nami stretnut, pokecat a pomenit skuenosti?
  • 3. novembra 2009 14:38:45 CET
    Podľa toho ako si ju tu počastoval, budú z toho na budúce štyri minuty
  • 1. novembra 2009 13:35:21 CET
    VEľMI PEKNE A PODROBNE SI OPíSAL ZáKLADNý POSTUP DUSENIA, KTORý ALE V PRAXI S OBľUBOU KOMBINUJEM S INýMI DRUHMI PRíKORIA RESP. ROZKOšE
  • 1. novembra 2009 12:06:30 CET
    Ta mrcha mě včera málem udusila... Musím uznat že sme rád že sem tu ještě dnes mezi vámi. Protože když sem včera ležel omotaný v5ti vrtvách folie připutaný k lehátku 5ti pásy a s šílenou dominoui co mě nenechala 2minuty nadechnout tak sem si vážně myslel že je to můj konec.
    Ta blbka si na mě sedla pak vymotala z válce kus folie připlácla mi to vší silou na ksicht a prej: budu počítat do minuty a pak tě nechám nadechnout.
    No tak dobrý začla počítat a když byla asi u 25 tak řekla: Já teď nevím kde sem to přestala a začla počítat znovu od začátku. Tak sem znejistěl a začal sem dost panikařit trhat sebou škubat a ona prej: Neházej sebou teď sme zas zapoměla kde sem to přestala a začla znovu. Za celou tu dobu mi vůbec nepovolila tu zatracenou foliji!
    Snažil sem se uklidnit co to jen šlo! Jenže sem už vážně nemohl a ona byla někde u 30tky a znovu řekla že zapoměla! To už sem se loučil se životem kroutil sem se dělalo se mi mdlo a fakt sme chtěl šíleně dýchat!
    Napočátala asi do 10 a když viděla jako že už pomalu strácím vědomí tak mě teprve odtrhla tu folii od ksichtu a já se konečně mohl nadechnout....
  • 19. októbra 2009 18:25:12 CEST
    Ja som robil potápača profesionálne skoro 10 rokov ale práve nedotatok kyslíka som pocítil možno 2× a to kvôli vlastnej blbosti a lenivosti (resp. vtipnosti kamarátov). Normálny potápač sa dusí fakt výnimične dalo by sa povedať že nikdy.
    Zato zmenám tlaku je vystavený pri každom zanorení.
    Dusenie zase je náročnejšie na nedostatok kyslíka ale zmeny tlaku nehrozia. K nevratnému poškodeniu mozgu dochádza asi po 5 minútach bez kyslíka pri normálnej teplote cca 20°C.
  • 19. októbra 2009 9:38:57 CEST
    Nie je to z mojej hlavy, ale vedecká štúdia.
    Študia sa týka práve klasického potápania a následnych patologických zmien na mozgu ( po mnohých rokoch ) ktoré sa nemusia prejaviť hneď, nebudem tu však rozoberať potápanie, nevenujem sa mu profesionalne ale rekreačne ( šnorchlovanie ).

    Ale práve dusenie by sa nepochybne dalo prirovnať ku hlbkovemu adrenalinextremnemu potápaniu bez prístroja po lane, na ktorý už niektorý doplatili priamo.

    Taktiež si myslím, ak sa dusenie prevádza občas a s rozumom, nehrozia u zdravého človeka komplikácie, ku tomu by sa mal však vyjadriť skôr odborník z lekárskej oblasti.
    "Dusenie" naďalej považujem za jednu zo zaujímavých a BDSM obohacujúcich praktík
  • 18. októbra 2009 12:17:57 CEST
    čo má spoločné potápanie s nedostatkom kyslíka? asi myslíš free diving čiže šnorchlovanie ale aj tam predsa nikto netrčí na dne kým sa začne dusiť.
    Myslím že profíci môžu mať po rokoch niečo kvôli častým zmenám tlaku v dutinách.