Forums » Vše okolo BDSM

Dusenie

  • 18. februára 2011 10:52:03 CET
    Mne to pripadá pekné a moc moc erotické. Ja by som sa nechal Madam hneď dusiť keby som ju mal.
    Nechal by som sa zviazať a keby si mi sadla na tvár a začal by ma dusiť tak by som to považoval za veľmi erotické. Mohla by pridať pár faciek keby som sa bránil nech sa mi z mozgu vylúči nejaký ten serotín . Inými slovami podľa mňa je to super.
    • 8 posts
    18. februára 2011 9:47:47 CET
    Nikto Ti Tvoj nazor neberie :)
    Milos- ja som akurat musel na dlhy cas skoncit s dusenim koli astme.. kua :)))
  • 17. februára 2011 23:59:07 CET
    Ja si myslim, ze je to picovina.
  • 17. februára 2011 22:57:40 CET
    juuuuj...keby tak mal babu ktora by ma dusila vsetkym moznym tak som najstastnejsi clovek na svete
    • 8 posts
    8. januára 2011 23:23:23 CET
    Ahoj no uz davno som Ti pisal aby si sa jej opytal ci by sa nechcela s nami stretnut ... ale nic si neospisal? Ja s kamoskou by sme sa velmo radi stretli s babou ktoru bavy tiez dusenie...
    • 5 posts
    8. januára 2011 21:19:07 CET
    ...keď nevyskúšaš, tak nezistiš ;)
    Osobne ti poviem, že je to zvláštny pocit napätia či strachu a to je na tom to navzrušujúcejšie Ale musí tu byť maximalne maximalna dôvera a Dom partner musí vedieť, kedy stačí, kedy preruší a dovolí nadýchnuť... bo omdletie, už nie je sranda... No nútená masturbácia Sub, či dráždenie Dom az k dosiahnutiu orgazmu pri dusení, resp. regulovanom dýchaní je pocit úplne o niečom inom...
  • 8. januára 2011 19:25:29 CET
    Myslíte že to stojí za to? :P našel sem amaterskou dominku která mám tuto praktiku za svou nejoblibenější... ale je odemě 200km... jeli by ste takovu dálku? :P
    Ps. povídame si (email sms) máme vyměněné fotky i dohodnuté prostory... che jen nějákou tu měnčí odměnu za čas nemá žádnou taxu ani vymřený čas prý to je na mě kolik jí zaplatím protože to dělá pro zábavu...
    Vypadá solidně docela hezká a hlavně se s ní dá uplně normálně bavit nemusim jí řákat má paní apd. neí prostě taková na nadřazená blbka. ... šli by ste do toho? :P
    • 7 posts
    14. decembra 2010 15:54:47 CET
    skusime, uz sme to tam pozerali :) ale dusenie rukou sa mi aj tak paci najviac bo je tam ten priamy kontakt medzi nami....a ja sa mu iste nevytrhnem bo vazi raz tolko :)
    • 8 posts
    14. decembra 2010 10:31:50 CET
    Mno my to zvykneme este robievat Tak ze ma zabali od hlavy do polpasa do vreca a jazdi na mne a kedy chce vtedy mi este sacok pridrzi na tvari, teda v podstate ti vzduch stale dochadza, tym jak rychlo dychas a ked Ti ho pridrzi okolo tvare tak sa dusis uplne :)
    Ten latex urcite skus je to strasna zabava :D
  • 14. decembra 2010 8:02:48 CET
    nie, vrece sme neskusali, bo moj partner by mal s tym problem, rad sa pozera na mna ked ho ocami prosim aby som sa mohla nadychnut ale jeho by to nebralo
    ...ale ten latex budeme musiet vyskusat...
    • 8 posts
    13. decembra 2010 22:48:32 CET
    Ahoj dusenie je vazne brutalna praktika, je to nadhera... ja som uz z dusenia skusil snad vsetko :D
    A posledne som mal strasne rad milovanie v o brovskom sacku, ale teraz sa mi vazne paci tento latex... ked mi ho pri milovani da zena cez tvar a bud ja na nej sukam a mam ruky pod jej zadkom a ona ma dusi... alebo ked je ona namne...
    Vazne nadhera :)
    U ruky mas iba nevhodu ze ked sa protajsok zacne mykat neudrzis ho... Skusali ste uz aj sex v obriom vreci?
    • 8 posts
    13. decembra 2010 22:41:46 CET
    Som rad :), ja som dlho hladal nejaku latexovu metraz.... o vela filmoch sa to pouziva na dusenie a je to vaazne dobra vec...
    Sme prave v nedelu s kamoskou skusali.. ak je mokry tak ho nikto nemusi na Tvari ani drzat a clovek sa dusi...

    Tiez mozno skusim niekedy objednat a nieco zlepit :D
  • 12. decembra 2010 15:52:24 CET
    nadherna praktika :) ovsem len za podmienky ze svojej D polovicke uplne doverujes....dusenie igelitom, topenie pod vodou, ale najlepsie je dusenie rukou...dokazeme sa tak hrat dlhu dobu, niekedy mi Pan povoli jeden alebo dva nadychy raz za cas....zapchat usta a nos a bez nadychu si to robit az do orgazmu....skvela predohra, ale mna nedostatok kyslika vzrusuje tak, ze to moze byt pokojne aj finale :))
    • 0 posts
    12. decembra 2010 11:52:32 CET
    potešil ma link...dik
    • 8 posts
    12. decembra 2010 0:22:46 CET
    Caves setci dusiaci uchylnici, co je nove? Objavil som shop s latexovou metrazov, fantazia, tenucky latex, ako vo filmoch, brutalne perfektne obopne tvar, super na hratky pocas sexu...
    Da sa s nim aj pekne skrtit a pekne sa cez neho bozkava.
    Tu je link:
    http://www.eurocatsuits.com/czech/metraz-lepidla-zipy

    Dva metre kupite za par supov a mozte sa uzasne hrat :D
    • 8 posts
    14. novembra 2010 20:44:12 CET
    Ahoj no ja na Mikulasa nehrozim :), mam teraz kooopec inych starosti. Ale dakujem za pozvanie.
    • 13 posts
    14. novembra 2010 19:14:25 CET
    Mikulášske stretko. V BB.
    • 8 posts
    5. augusta 2010 0:26:09 CEST
    Ahoj napis mi na mail [email protected] a rad s tebou pomenim, uz som tu tisickrat pisal ze vymenim videa a furt sa nikto neozve :)
    Dame stretko pokecame a pomenime :))
  • 17. júla 2010 21:12:15 CEST
    Mam spoustu videí na téma dušení nechce někdo poměnit? nevim teda jak :P ale kdyby to šlo bylo by to fajn :) Mám asi 15videí stažených z www.kinky-clips.com a pak taky dsot videí z cocoasoftu.
    • 8 posts
    23. júna 2010 13:38:34 CEST
    Ahoj cak si naku babu na dusenie najdi :)
    A co sa tyka opekace v lese, namam problem, len nikto odtialto sa nejak nema aby prisiel :)
  • 22. júna 2010 20:17:22 CEST
    nazdar kamarat, inak miloskobubacik som ja a inak sa mam celkom dobre len mi chyba jedno a to aby ma uz konecne daka baba znovu podusila, posledne to bolo pred 5 rokmi a uz ani neviem ako je to byt duseny lebo sam si to nerobim bo je to o nicom a uvazujem ze by sme sa niekedy stretli na nejakom zure napr. ako ty spominas niekde pri ohniku a opekackach a dobrom vinku.
  • 22. júna 2010 20:12:22 CEST
    davno som tu nebol lebo nemam moc casu sem chodit ale mam zaujem si z niekym pomenit nazory o duseni, posledne som to zazil ale to uz bolo davno pred 5 rokmi a velmi sa mi to pacilo, to som bol vtedy na troch miestach u troch domin, len akosi mi to odvtedy nevyslo a som doma a pracujem ako divy, nuz co sa da robit.
    • 8 posts
    12. apríla 2010 22:50:29 CEST
    TENTO VIKEND MA BYT UZ KONECNE TEPLO A TAK KTO KAZDY BY CEL IST BIKES? NIECO NENAROCNE? HRADZA..., ALEBO OKOLIE RAJKY?? POEKCAME.... -B SME DOHODLI BUD SOBOTA ALEBO NEDELA?
    • 8 posts
    6. apríla 2010 9:16:17 CEST
    Pozeram prave predpoved pocasia amalo by konecne zacat byt pekne, az bude normalne pocasie aj chodievam bikovat kazdy den :D, ale mozme spravit nejaky zahrievaci vylet :)))
    • 8 posts
    5. apríla 2010 23:14:06 CEST
    Neblazni ja som sa nehybal od vianoc :), teda tiez nemam najlepsiu kondicku.. cak niekm normalne zbehnut.. pokecame... mozes zobrat aj befanu.. ak bikuje?... Mozno by siel aj Octor a moja zena :)