Forums » Vše okolo BDSM

Dusenie

  • 18. októbra 2009 12:16:37 CEST
    My by sme si rozumeli, kurva . Mne sa tiež nejko nepáči hlava omotaná strech fóliou, ale pripchať ústa a nos rukou alebo priškrtiť hrdielko to sú kráľovské disciplíny dusenia.
    Vešania sa vyslovene bojím.
  • 17. októbra 2009 23:12:25 CEST
    Ja som estet, takze ma to bavi len s rukou...trosku pridusit pripadne priskrtit..;o))
    A k tomu krizu..vobec by som nemysela, ze sa take nieco moze stat.
    • 13 posts
    17. októbra 2009 22:07:01 CEST
    neverila by si ako rýchlo sa to môže stať. A nemusí ísť len o dusenie. Niekedy stačí pripútanie na kríži so zdvihnutými rukami.
    • 13 posts
    17. októbra 2009 22:02:10 CEST
    nie, nenatrafil som na zdroj, určite máš všetko čo sa dalo zohnať. Ale v insexových filmoch (a ich následníkov) sa občas mihne scénka so sáčkom napr. Minimálne raz im kvecla. Rýchlo ju zase prebrali.
    • 8 posts
    17. októbra 2009 14:44:22 CEST
    Este otazka mas fimi na temu dusenie? Vymenim???
    • 8 posts
    17. októbra 2009 14:43:00 CEST
    Noo zalezi od vela veci ja sa zatial citim OK a robievame to velmi casto...a pomerne dlhe roky..
    • 8 posts
    17. októbra 2009 14:41:31 CEST
    Ahoj no teda poviem ti s dusenim sa hrame celu vecnost a este nikdy som zatial neupadol do bezvedomia, treba vediet kde ma druhy hranicu, mat odmerane kolko asi vydrzi a mat signal kedy je uz fakt ale fakt dost... a signal kedy sa dusis ale este vydrzis....
  • 16. októbra 2009 11:35:18 CEST
    To bezvedomie je uz trochu silna kava.
  • 16. októbra 2009 11:22:27 CEST
    Mám obavu, pri opakovanom alebo častom prevedení dusenia, môže dôjsť ku nejakým menším skrytým zmenám na mozgu, ktoré sa môžu prejaviť neskôr.
    Napriklad potapači sice netrpia priamo dusením ale boli u ních preukázané poškodenia mozgu, zníženým prísunom kyslíka.
    Nechcem robiť bububu túto praktiku mám rád ale zo všetkých ostatných praktík je asi najrizikovejšia.
    • 13 posts
    16. októbra 2009 9:55:14 CEST
    ma fascinuje tá tenká hranica medzi totálnou panikou a aktivitou keď už nie je kyslík a následným pokojom keď stratíš vedomie. Potom zachváti panika druhú stranu. Zatiaľ som to videl len vo filmoch.
    • 7 posts
    16. októbra 2009 9:43:47 CEST
    Nie je problém,na stretku u Texy zaradiť do programu dusenie,myslím si,že nám obohatíte skúsenosti.A všetci konkrétny ste pozvaní,len nebudte lenivý prísť,ako minule.
    • 8 posts
    16. októbra 2009 6:15:44 CEST
    , tiez sa mi zda...
    • 13 posts
    15. októbra 2009 23:11:46 CEST
    myslím že všetci záujemcovia sa aj tak stretávate. Možno ešte Angel_nina. Ale tá to má trochu od ruky.
    • 8 posts
    15. októbra 2009 22:00:29 CEST
    Leto je este daloke, ale ved ja by som az bude cas chcel urobit stretko v BA, niekedy na jar ci v lete na dusenie... tada ak bude aspon daky zaujem...
    • 13 posts
    15. októbra 2009 11:17:28 CEST
    OK, nepočítame s tebou. Pridusíme niekoho iného.
    • 8 posts
    15. októbra 2009 9:46:58 CEST
    cak ale ved som ti hovoril ze na motorke ma cez kybel oblecenia nebolieva... :-)
    A dobre si cital... heh uz dlhsie som chcel ist mrknut na sever...
  • 14. októbra 2009 0:17:30 CEST
    ZA POLáRNY KRUH???? MYSLíš POPRAD? A čO TVOJE KOLENO??? EXISTUJE USM OHRIEVAč NA šáLKY TAK TEN BY SA DAL MOžNO PRISPôSOBIť :o))))
  • 13. októbra 2009 22:21:30 CEST
    super...skusim daco stiahnut od nich
    • 8 posts
    12. októbra 2009 15:08:04 CEST
    Cak ty sam dobre vies ako som na tom s casom a ked ho uz trosku mam tak radsej si poblbnem sam v sukromi, alebo niekam idem so zenou...
    Naviac nemam az tak velku potrebu sa predvadzat- mozno by som bral pred nejakymi peknymi babenkami :-)
    A posledna vec do BB by som len tak z haluze isiel jedine ak na motorke a to som v lete prepasol :-).
    Ale na to vrece nedam dopustit.. je to parada..
    Mozno zbehnem na jar, alebo v lete ak bude cas :-), bo v lete by som cel s motorkou za polarny kruh...
    • 8 posts
    12. októbra 2009 15:05:06 CEST
    Ahoj videa od anacondy su pekne mam cih par ale su moc hrane, lepsie su od Cocoa Soft, alebo Breath Play
    • 8 posts
    12. októbra 2009 15:01:35 CEST
    Ahoj folia je uplne idealna ak to nerobis sam :-).
    A najlepsie ak Ta niekto zabali uplne celeho a potom aj tvar tak na dva krat. A pokial sa uz moc budes dusit tak baba nema problem prepichnut foliu nechtom, alebo hocicim po ruke.
    My zvikneme pouzivat pohyb hlavou na ano ze vydrzis a nie ze nie... ale je to o tom ze toho druheho poznas a cas mu stale predlzujes... a nadychy skracujes
    No a pokial budes mat na hlave sacok uzky tiez sa Ti nemusi ak odkvacnes podarit vyslobodit von.
    Ja som to kedysi davno skusal sam, ale teraz ma to uz samehop nevzrusujem, potrebujem citit ze sa mykam a ten druhy ma drzi :-)
  • 11. októbra 2009 23:30:22 CEST
    odporucam si pozret videa o duseni od anacondy...su super
    • 7 posts
    8. októbra 2009 9:40:49 CEST
    ja sa fólie nejako obávam - stále mám pocit, že dusenie by malo závisieť od mojej aktívnej činnosti, to znamená že ak prestanem, odídem, odpadnem, zabudnem.... tak sa prívod vzduchu autovmaticky obnoví
    • 13 posts
    8. októbra 2009 7:53:18 CEST
    tak sa konečne ukážte na stretku v BB. Nech aj my z toho niečo máme.
    • 8 posts
    8. októbra 2009 7:17:27 CEST
    Ahoj foliu milujem aj ja, ale teraz mam aj take obrie vrece a aj to je sranda, teda haluz je i milovat sa v nom dvaja.. ked vam obom pomaly dochadza vzduch...
    Ono ten nedostatok kysliku nejak znasobuje orgazmus, tiez sa clovek rychlejsie urobi bez O2, teda co mu ostava :-)
    PS: Inak som rad ze tu pribudil novy uchil zamerany na dusenie :-), vytaj v klube