Forums » Vše okolo BDSM

Dusenie

    • 8 posts
    28. septembra 2011 16:26:31 CEST
    :D asi tak ono je to vrece fajne aj an elektro hry, nemas kam ujst, mas malo miesta.... a malo vzduchu tak je to taka zaujimava kombinacia...
  • 28. septembra 2011 12:52:08 CEST
    hlavne ked to prezenie.. uz ta potom nemusi ani vybalovat :)
    • 8 posts
    28. septembra 2011 10:11:49 CEST
    Ahoj ja mam original kupenu latexovu vakuovu postel a i tak som s nej neni nadseny a vrece mam jedno take akurat na seba :) a to mam 2m a druhe take ze sa do neho zmestia v pohode 3ja ludia :)

    Vrecia mi zohnal jeden kamos :)

    Jo mimochodom mam aj vrece na mrtvoly to sice nieje na dusenie, ale ked Ti v nom sadne na Tvar baba a zmackne vajcia celkom zaujimave :)
  • 27. septembra 2011 22:43:51 CEST
    to verim, že to vie krasne scucnuť, len by som sa chcel spytať to vrece mas ake velké????
    ja sa skusim ak čas dovoli venovať tym vreciam na šaty,
    ps. tu je zaujimava odkaz na vakuovu postel a vyzera to fakt dobre, len mať na to bubaciky( je tam aj video)
    • 8 posts
    27. septembra 2011 10:04:30 CEST
    Ono na dusenie uz umrelo viacej ludi heh a aj znamich hviezd, minule som akurat cital ze nejaky spevak umrel vo vani z vreckom cez hlavu, nafetovany s a cel potesit :D

    Tie vrecia na saty poznam aj ja skoda ze ich rovno nevyrabaju vo vacsich rozmeroch, ale na nich je i ta problem s tym zapinanim... mozn navarit ten patent niekam na bok sacku a otvor kade vlezie obet na vrchu uviazat :)

    Inak ja som prave skusal na obrom vreci sa nehat vysat ako vakuovy parok a dost zaujimave, by si ani neveril aku velku silu ma taky vysavac a jak straaasne Ta dokaze stlacit v tom vreci :)
  • 27. septembra 2011 6:48:03 CEST
    pôvodne som chcel poukázať na ten článok k tomu ako jeden chlapík blbol a skoro sa udusil!!! čo sa týka vákuovej postele tak to máš pravdu, takú som si doma urobil, novodurove trbky 32 mm rám 2*1m každých 5 cm dierkam zo štyroch strán trubky a na to fakt nejaké vleke vrece, resp, zlepenú foli, ale bez hadičky na dýchanie by som do toho nevliezol, lebo aj slabší vysávač stačí a si totálne vákuový párok resp. teraz akurát skúšam niečo s tými vákuovými vreciami na šaty, tam ba mohlo byť dobré tesnenie na zatvorenie vreca......
    ps. čo sa týka toho umierania ta knajradšej v 80 pri divokom sexe
  • 27. septembra 2011 2:14:02 CEST
    dusenie......? banda kokotov
    • 8 posts
    26. septembra 2011 23:31:09 CEST
    Pozeram ten Tvoj link, no neviem ja mam tu vakuovu postel doma a kupil som koli nej dokonca kurva silny vysavac karcher a niesom s nej zrovna 2x nadseny :), je na hovno...na dusenie absolutne nepouzitelna.... a na SM to tiez nieje nic moc... to uz ak ti mozem odporucit zozen si radsej velke igelitove priehladne vrece, a trubku ktoru napojis na vysavac do nej sprav dierky a strc do sacku- pozor v ziadnom pripade to nerob sam!!! Bo skoncis, staci pekne vliest do vreca strcit don trubku z dierkami napojenu na vysavac- najlepsie silny a zazijes pocit takeho vakua a bezmocnosti ze si aj cvrknes :)).

    Henta vakuova postel je dobra mozno iba na to ze ak si v nej a mas nohy od seba moze Ti pekne domina pomucit gule a rakoskou vtaka :)
    • 8 posts
    26. septembra 2011 23:26:51 CEST
    No mne o tom hovor potrebovali by sme v BA priestor ako sol... aby sa tam clovek mohol rozlozit a v klude si tam mohol nehat veci a nie dicky setko balit do kufrov a sup pod postel :D
    • 8 posts
    26. septembra 2011 23:26:01 CEST
    Na nieco umriet musis :)

    A cos a tyka dusenia mam tolko skusenosti ze by som uz pomaly mohol knihu napisat :)
    Ku bezpecnosti ono tato praktika sama o sebe nieje bezpecna :)

    Ale co je bezpecne? Ked Ta niekto udre na vhdnom mieste bicom, mozes dostat a rakovinu a na nu nasledne mozes umriet...
    • 8 posts
    26. septembra 2011 23:24:09 CEST
    Mozes si tym byt absolutne isty ze sa Ti ziadna baba z fora neozve :)
    • 13 posts
    26. septembra 2011 15:18:07 CEST
    tak len hľadajte, občas by sa zišlo.
  • 26. septembra 2011 12:16:10 CEST
    existuje aj nafukovaci obojok.. hladaj inftable collar, tiez zaujimava vecicka
  • 26. septembra 2011 0:18:53 CEST
    to je pravda ale život máš len jeden, tak treba opatrene, pretože tu nejde o fazulky, stačí málo a je prúser....
    ps toto som našiel na nete, je to celkom zaujímvé
    http://www.eroticke-pomucky.cz/vacuumbed-vacubed-ci-vacbed-a312.htm
  • 25. septembra 2011 22:15:08 CEST
    CO K TOMU DODAT PROSTE MILUJEM DUSENIE BOL BI SOM RAD KEBY TO MILOVALA TEDA ASPON MALA RADA AJ NEJAKA ZENA S KTOROV BY SME TO VYKONAVALI ak mas zaujem kludne mi napis mozes byt aj neskusena ved ucime sa cely zivot tak nemaj obavy a pis..........
    • 8 posts
    25. septembra 2011 21:53:56 CEST
    Kto neriskuje nema :)
    • 8 posts
    25. septembra 2011 21:53:20 CEST
    Nikto nieje 100perc zdravy :) staci si nedat prvy krat sputat ruky a mas istotu ze Ta domina neudisi
    • 8 posts
    25. septembra 2011 21:52:34 CEST
    Jejej Veduci tak dlho som tu nebol ze som si ani nevsimol ze si mi sem napisal, no zatial sa mi nepodarilo zohnat nic normalne, uz som aj s Octorom rozmyslal ze by sme nieco v BA, alebo pri BA zriesili...pivnicu....
  • 25. septembra 2011 18:44:43 CEST
    cudziemu by som sa dusiť nedal, jedine tak svojej priateľke, ale tej sa do toho moc nechce
  • 25. septembra 2011 17:54:26 CEST
    moze to byt dobre,ale dominy by mali pred zacatim nejake to potvrdenie od lekara o 100%zdr.stave.urcite by boli nerad,keby sa subik udusil
    • 13 posts
    22. septembra 2011 21:35:17 CEST
    nie zlý nápad. Nezohnal si nič? Prispel by som vybavením trochu.
    • 8 posts
    23. marca 2011 7:01:39 CET
    Vies jedine co som chcel je sa opytat ci niekto nema na pozicanie muciaren v BA, alebo na predaj malu pivnicu-zasitu ktoru by som si zariadil, kde by sa dalo blbnut hocikedy a nebolo by to daleko, ani do prace ani domov :D
    A ja som neriesil stretka ale nejaky priestor 100km od BA... ale to je jedno...
    Co sa tyka stretiek, tak ked dojdem domov som rad ze mam od ludi pokoj a nevladzem uz vacsinou vecer ani zdvyhnut telefon :)
    • 13 posts
    22. marca 2011 22:02:42 CET
    každý to má inak. A je to v poriadku. Niekto preferuje väčšie akcie s obecenstvom ako ja a možno aj ty, niekto prísne súkromné ako napr. Pes33. Je neskutočný a pre mňa fakt nečakaný pokrok že vznikli 2 kluby . A je iba otázka času asi, kedy sa vyskytne ďalší fanatik a urobí niečo v Ba. Ale ešte nieje. A či bude je vo hviezdach.
  • 22. marca 2011 21:09:18 CET
    ale ja nepisem nic o tom ze mas zle priority, naopak s tvojimi prioritami suhlasim, aj mne bola vzdy rodina prednejsia nez cokolvek na svete, ale ked som nemal cas chodit niekam tak som nepisal o tom ze "Prisiel by som, keby...."
    Proste mi to pride ako keby si sa o svojich prioritach sam presviedcal. Mozno to bola reakcia ostrejsia nez si Tvoj prispevok zasluhoval, len proste z urcitych osobnych dovodov som proste zareagoval ako som zareagoval aj ked vacsina zlosti co v tom bola patriala uplne inym ludom.
    • 8 posts
    22. marca 2011 20:20:28 CET
    Ahoj uz sme boli aj so zenou a badesamom u zemana, ale moc nas to tam nebavilo a na dalsie sa fakt zatial nechystam :)