Forums » Vše okolo BDSM

Dusenie

    • 5 posts
    22. marca 2011 19:51:30 CET
    ..ved prid prveho k zemanovi len tak pokecat a poznat ludi ...urcite tam par ludi bude zaujimat aj tema dusenie
    • 8 posts
    22. marca 2011 19:22:22 CET
    Ahoj hej hej je toto tema o duseni, ale uz dlho tu nikto z nicim novym neprisiel :) a tak to tu zakapava :)
    • 8 posts
    22. marca 2011 19:20:51 CET
    Pozri Peter je to jak som napisal, vsetko je vecou priorit a ak si si neprecital asi nezijem iba pre SM a uzivanie si ale zijem pre firmu a rodinu :), sport a pohyb... a tisic dalsich veci a SM je len spestrenie.

    Z BDSM sa nenajem, aj dnes som musel stretko s kamoskou zrusit koli praci neneham si predsa ujst velky busines koli zabave.

    Ziadne ale ked a hovadiny, chapes nez by som sa mal jebat 100km radsej si v BA zaplatim hotel.

    No a dalsia vec je ze ty ludia z neviem odkial asi nemaju SM doma :).

    A Peter mas pravdu v tom ze ked Ti na niecom nesmierne zalezi cas si najdes, teda asi mi AZ tak STRASNE na SM nezalezi, je to pre mna relax a poblbnutie, ale nieje to vec bez ktorej by som neprezil :).
    A tiez je relax a poblbnutie bicykel, beh, PC, hra na flautu, sex, fotenie...

  • 22. marca 2011 11:39:35 CET
    a neni totu tema o duseni, nevidim tu o tom ziadny pokecik,jaksi sa vyhla tema
  • 22. marca 2011 10:58:26 CET
    ako tak citam tvoje prispevky tak tam vidim same "Ked" a "Keby" ale "Keby mala stryna vtaka, tak je stryko". Pokial by si mal seriozny zaujem tak by si si cesticku nasiel, kto skutocne chce hlada sposob ako to urobit a nie dovody preco to neurobit. Mne sem chodia ludia z BA, z KE, z Brna a Ostravy vacsina z nich ma rodinu ale pridu lebo to chcu.
    • 8 posts
    22. marca 2011 8:50:32 CET
    Mno cak nejde o komerciu, keby som bol v Ba vedel o nejakej pivnici, ci pri BA, by som to zaridi aj osobne pre seba :D
    • 8 posts
    22. marca 2011 8:48:24 CET
    Veduci to vis ale my u toho ceme aj sukromie a teda pri tebe by som sa urcite poviazat nenehal :D
    • 13 posts
    22. marca 2011 7:17:07 CET
    jasné. Priorít a peňazí. Už vidím nadšenca ktorý si v Ba prenajme priestory na mučiareň a zariadi ich. Ale držím palce.
    • 7 posts
    22. marca 2011 1:52:13 CET
    Máš to len kúsok a nedojdeš
    Iba slubuješ
    • 8 posts
    21. marca 2011 17:39:05 CET
    Priaelu je to tak ako som Ti pisal, vsetko je vecou priorit a pre mna je to rodina :)
    Teda ak mam makat cely rok na to aby som mohol cele leto cestovat s rodinou tak je to cislo jedna.
    Chapes a tak pocas tyzdna ostava cas iba po 19 kedy konci v praci kamoska a nie ja...
    teda rozumies nieco najlepsie v BA a nie 100km od domu ....
    • 13 posts
    20. marca 2011 17:01:34 CET
    zaujímavé že ak chceš ísť na tri týždne do španielska, voľno si urobíš. A ak sa chceš ísť pozabávať napr. do Šale, just musíš robiť do 19 hod.
    • 8 posts
    20. marca 2011 0:27:05 CET
    Ahoj to nieje o narocnosti ale o case si zober ze skoncime v praci o 19 a teraz sa trepat 100km, dojdem tam a budem uplne unaveny jak pes.. hodim kavu a mozem ist naspat :D
    • 13 posts
    17. marca 2011 5:54:37 CET
    nebuď náročný moc. Šaľa nie je až tak ďaleko. A je hotová. Môžem doporučiť.
    • 8 posts
    16. marca 2011 23:54:38 CET
    Ahoj no casu je malo koli praci a rodine :) chapes, mas sice pravdu ze cas je an to na co chceme, ale cislo 1 je zena a dieta, praca a nakoniec je niekde zabava :)
    teda na zabavu ostava najmenej casu, aj teraz sa chystame stretnut uz mesiac a nejak to stale nevychadza a aj priestor vzdy neni... uz aby nieketo zriesil nejaku mucipivnicku v BA, alebo pri BA :)

    A
    • 13 posts
    3. marca 2011 12:39:54 CET
    jasné. Už Einstein to zistil. Ak sa pohybujeme dosť rýchlo (ako svetlo) čas plynie pomalšie
  • 3. marca 2011 12:34:26 CET
    to je sice pravda, len plynutie casu nemame vsetci rovnake.. nehovoriac o aktivitach a prioritach ;)
    • 13 posts
    3. marca 2011 7:36:26 CET
    Tak s týmto fakt nesúhlasím. Čas je asi to jediné čo máme všetci úplne rovnako. Každý deň 24 hodín. a nikto si nemôže kúpiť viac.
    • 8 posts
    2. marca 2011 0:16:03 CET
    Ahoj ale ne az tak iba skusame a blbneme... a aj to len obcas bo casu je EXTREEEMNE malo :)
  • 26. februára 2011 17:36:56 CET
    Ja ta doprovodim za predpokladu, ze prehltas semeno.
  • 26. februára 2011 13:38:00 CET
    ktory ma zaujem ma doprovodit do studia ako pes madam potrebuje aj feny
  • 24. februára 2011 16:53:50 CET
    KTORY ALIžE MOJE NôžKY
    • 13 posts
    24. februára 2011 6:39:06 CET
    ste sa nejako posunuli
    • 8 posts
    23. februára 2011 21:41:16 CET
    Ahoj
    No alvesco a ventolin mam aj ja, mne osobne na to najlepsie zabera vela pohybu a otuzovanie, no tento rok som to dost flakal- vela prace, stres....
    No a tak ma dostala chripka a rozbehla mi astmu :)
    Jo inekcie poznam aj ja aj na ne chodm... na pele trav a mam pocit ze to aj pomaha... ale je to jak pises na 100 rokov :)
    Ckoda tej astmy tento vikend akurat ideme blbnut s kamoskou a musime si odpustit dusenie a to púri mojom domacom vybaveni na dusenie veeelka skoda :)
    Heh mam doma od latexoveho vakuoveho vreca, po normalne vrecia, latexove kukly, latexove platna, masky... jojoooj :)
    Ale neva je kopec inych praktik :) najnovsie skusame prepichovanie bradaviek atd... :)
  • 22. februára 2011 23:00:41 CET
    ahojcek...inak aj ja mam astmu ale neni to az tak zle, davnejsie som bral na to Alvesco ak poznas ten liek a ulavovacie kapsule Formovent, ale uz sa mi to o dost zlepsilo takze neberem uz vyse roka na to nic a este ked som mal 12 rokov tak mi prepukla dost silna senna nadcha, to je alergia na cerstvo pokosenu travu a pel a neskor mi robili testy a potvrdili mi pelovu alergiu na 4 kriziky, cize dost silnu ale potom mi davali injekcie Polinex-R, ktore mi najprv posielal stryko s Kanady a neskor sa uz dali aj u nas zohnat a trvalo to az 15 rokov pokym som sa s tej pelovej alergiu prakticky uplne dostal, len neskor mi prepukla ta astma a to pravdepodobne s fajcenia, lebo som dost kedysi fajcil, niekedy aj celu krabicku za den, inak v dnesnej dobe je vela astmatikov na svete, uz kvoli tomu znecistovaniu ovdusia exhalatmi a vseliakym plynnym svinstvom a este chcem upozornit na nick ktory pouzivam aj na pokeci a aj tu mam ten isty a to " miloskobubacik ", nechcem nic skryvat pred vami a naco, ved aj tak to uz vela uzivatelov vie ze som to ja.
  • 19. februára 2011 15:43:06 CET
    nieje nič užasnejšie ako ked mi žena sedí na tvary a dusí ma jazyk jej zasuniem kam sa len dá a ja pri tom onanujem