Forums » Nekategorizováno

Otrok ponizeny na zenu

  • 31. augusta 2005 22:00:36 CEST
    Takze za 1. sa podakujem vsetkym za nazor obzvlast Liine, len keby ich bolo takych viac potom samozrejme strapon to je urcite este lepsie ako vibrator jednoducho to len vyskusat neake zaciatky uz mam ale este nie s dominou
    • 9 posts
    31. augusta 2005 11:40:38 CEST
    to by bolo nieco ... aj ked viac by sa mi namiesto toho vibratora pacil strapon od panicky, aby si ma poriadne chytila za boky a poriadne pretiahla
  • 30. augusta 2005 7:54:59 CEST
    Jen bych si pohrála se slovíčky:-)) Název tohoto fóra .. otrok "ponížený" na ženu? To jako zakladatel chtěl říct, že býti ženou je něco ponižujícího???:-))) Jak se to potom slučuje s jeho avízovanou submisivitou???:-))) Není náhodou název tohoto fóra očividnou urážkou všech žen a majitelek subíčku s těmito sklony zvlášť?:-))) Trestuhodné....:-))))))

    Jak většina z vás správně pochopila, výše uvedá slova jsou míněna jako žert.. i když žert...:-)) Dámy, nebyla by to móóc krásná záminka k potrestání vašeho subíčka, či zrovna momentální služtičky?:-)) Protože z tohoto by se NEVYKECAL/A:-)))))))))))


  • 30. augusta 2005 7:48:33 CEST
    Jo:-))) To by člověk nevěřil, z čeho se dá udělat krásná ženská:-))) Ta změna je ale naprosto úžasná a vzrušující:)
  • 29. augusta 2005 21:26:10 CEST
    Ja by najradsej spoznal taku Pani ktora by nutila obliekat do damskeho aj nakupovat a skusat v obchode zenske veci atd
  • 7. augusta 2005 21:35:32 CEST
    ani mnaaa
  • 7. augusta 2005 21:33:59 CEST
    Mna to moc nelaka
  • 15. júna 2005 13:53:25 CEST
    citim presne to iste a tuzim po tom, byt otrokynou. Robit Pani kurvicku, predvadzat sa jej hostom, a tak
  • 10. júna 2005 12:22:38 CEST
    Mně se to taky líbí. Hodně mě vzrušuje představa, kde mne madam donutí se nalíčit nalakovat nehty a tak dál. A pak mě takhle svázat, mučit. Taky mě napadla skvělá myšlenka, že by mě takhle donutila dělat striptýz u tyče.
  • 10. júna 2005 11:28:44 CEST
    Ale ved aj zeny su submisivne, nevidim dovod preco by to tak nemohlo byt
  • 9. júna 2005 16:59:40 CEST
    To je povísenie. Zeny sú nadradené.