Forums » Nekategorizováno

footfetish

  • 8. októbra 2008 1:12:27 CEST
    Prečo? Lebo kurvatúra malého chodidla znanená ženskosť tak ako oblé tvary zadočku, pŕs alebo plných pier v drobnej tváričke. Lebo sme boli odmalička konfrontovaní s pútavými skrášľovanými ženskými nohami.

    Či som videl ženy ktoré to majú rady? Áno existujú a je to úžasný pocit ak jej to robí radosť. Tí ostatní sa musia uspokojiť so ženskou záľubou v topánkach a masážach chodidiel. Aj keďmožno práve srdcia vyvolené túto zálľubu nezdieľajú.

    Zážitok? Ano a silný. Väčšinou v hormadnej doprave. Žena atraktívneho vzhľadu ide zjavne z pedikúry a baví sa tým ako pohybude prštekmi na tých krásnych bosých nohách. Ešte k tomu dreváky, páni Eldorádo...
  • 6. októbra 2008 16:31:24 CEST
    nozky su nadherne a hlavne v topanockach s otvorenou spickou na opatkoch ach jo
  • 6. októbra 2008 3:04:50 CEST
  • 14. septembra 2008 23:20:31 CEST
    mam koleginu co ma nadherne chodidla a lakuje si prsteky a nich na cierno a nosi zabky ma c nohy 41 krasne tie dlhe prsty boze az mi stoji ked ich vidim take nozky sa malokedy vidia fakt spica dlhe prsty na nich
  • 14. septembra 2008 23:17:45 CEST
    mna strasne vzrusuju dlhe chodidla a prsteky na zenskych nozkach ked ich ma v zabkach som fakt vzruseny a hned by som tie palceky bozkal aj mucil
  • 14. septembra 2008 22:59:46 CEST
    lucky slave
  • 7. septembra 2005 18:25:46 CEST
    Jaj tak to ma vzdy lakalo vyskusat, ake to je, ked sa po mne prechadzaju sexi nozicky v sexi tomanockach.
  • 7. septembra 2005 15:01:28 CEST
    chlapci.....som ženská ako sa patrí , poznám obe strany , aj ja sa rada maznám s Pánovými vznešenými nohami , ale ak som v Dominantnej pozícii , rada sa kochám pohladom , ako mi tečú otrokove sliny medzi prstami , ako sa pekne prezúvame a vymiename pančuchy.....inak skúšala som aj trippling , a bol to pre mna úžasný zážitok , rozkoš prežívaný so strachom, čo ak otrokovi ublížim.....ale všetko dopadlo ok a on si to stále vyžaduje......inak , stále som rozmýšlala nat tým , prečo ma tak zjazvený chrbát , myslela som na akné , ale po prvom "stepujúcom? zážitku som to dokonale pochopila ....už sa na jeho chrbte nájdu aj odtlačky mojich topánok......
  • 12. júla 2005 21:58:07 CEST
    no, naazor druhej strany tu zatial chyba, ale snad sa dockame

    De.Sade vdaka ze si na nas mysle, pekne fotecky
  • 12. júla 2005 13:53:43 CEST
    je leto ...a kopa krasnych noziek.Ked sa tak po tebe prejde pekne opalena, s vkusne nalakovanymi nechtami...je to slast..! Mate uz taku skusenost?
  • 23. júna 2005 17:18:51 CEST
    Chlapci, na dovolenke som si na vas spomenul, tak som porobil zopar fotiek po perfeknom zure. Mam ich v albume heels. Enjoy it.
  • 23. júna 2005 0:46:35 CEST
    topanocky, sandalky, krasne zenske nozky to je moje..teraz v lete uuu
  • 21. júna 2005 17:00:12 CEST
    samo ,aj topanocky a zvlast teraz v lete....a co tak zensky nazor...zisiel by sa v tejto debatke...
  • 21. júna 2005 16:35:42 CEST
    tak to by aj mna zaujimalo, tiez som na nozky, aj na topanocky