Forums » Nekategorizováno

Dominancia medzi súrodencami

  • 28. júla 2005 14:54:44 CEST
    Ja som mala dvoch mladsich bratov a robila som im rozne veci:))), hlavne ked ma stvali. Jedneho som prinutila aby drzal toho druheho pri zemi, tak ze lezal na chrbte a potom som mu prilozila nohu na tvar a vonal mi ju, stricla som mu palec do ust a musel mi ho cmulat:))) zlateee to bolo. Alebo druhy bracha cosi robil a ja som si pisala v gatkach ulohy a som mala prekrizenu jednu nohu cez druhu a on zrazu prisiel a mi ju zacal vonat z nicoho nic ze ci smrdi, ci co .. a ja ze no pobozkaj mi ju a zacal vazne mi bozkat nohu a potom ju aj lizal a komplet celu a trvalo to asi 10 minut ,potom som si vymenila jednu nozku za druhu a aj tu mi jemne bozkal. Neskor som si ju polievala mliekom a lizal mi ho z nohy. Keby som ale nemala take pekne nohy, tak by to asi nerobili:))
  • 1. júna 2014 11:20:15 CEST
    nenavidela som velku noc,moj brat o 6 rokov starsi,ma nahanal po celom byte,ja som sa schovala vsade,do skrin,pod postel,stadial ma nasilu vytiahol,som ho kopala,kusala ale kedze bol silnejsi,zakazdým som skoncila v sprche,ponizena,mokra do nitky,nenavidela som ho...raz som ho nacapala ako na balkone potajomky fajcil,poviem to nakricala som na neho,schmatol ma za plece a prinutil 3 krat potiahnut z cigarety,potom vyzlacil so zubnej pasti 5 cmm a pod hrozbou donutil zjest.A bola som aj ja svina,raz moj mladsi bracek nieco zle urobil,prinutila som ho aby mi pobozkal papucu,mala som paradny pocit nadvlady,potrhala som papieriky na drobne kusky,hodila na zem a chcela som aby ich zjedol,razne odmietol,potom som ho velmi lutovala,ked som si to prehravala v hlave
  • 8. februára 2014 18:34:35 CET
    ,no,hra na schovavacku a sesternicu blond po pas som nasukal do 200.lit. suda s asfaltom.Vsetko ok.kym sa to nezacalo topit od Slnka..,potom uz len noznice a vlasy dole...ajajaj.ale to nebolo nic oproti tym pasom na riti co som schytal potom ja.,uf...
  • 24. decembra 2013 14:01:39 CET
    Aragorn - tomu vravim vysvetlenie v poetickom duchu
    Mirage - krasny a uprimny prispevok bez prikraslovania ako vzdy
  • 21. decembra 2013 11:44:42 CET
    ..moj prispevok asi zakladatela neuspokoji,ale ked tu citam vase zazitky...vybavili sa mi dve veci ktore som robila ja svojmu mladsiemu braskovi:-))))mamina ked nam dala peniaze na zmrzku,tak ked som mu kupovala,tak vzdy kavovu,lebo v nej boli take male cierne zrniecka a ja som mu potom rozpravala,ze su to male chrobaciky a on mi ju dal zjest:-)))))ked ho mamina cakala,tak sa ma stale pytali ci sa tesim a ako sa bude babatko volat....ja som vzdy pohotovo odpovedala,ze Lucifer:-))))tak to su moje spomienky.....okrem tych,ze ked ho vonku chlapci bili,tak vzdy som sa bila za neho;-)))ozaj a este som ho obliekala do dievcenskych siat
  • 19. decembra 2013 21:44:44 CET
    Preco si to napisal 2x? Preco si to napisal 2x?
    • 9 posts
    14. decembra 2013 11:00:53 CET
    tu caroline z wornx.com/sk by som rad spoznal, ale uz tam nechodi na ten wronx a som smutny, rad by som jej patril.
  • 6. novembra 2007 17:43:51 CET
    ...no ale to uz mal taku predpripravu na rodicovstvo
  • 5. novembra 2007 22:04:31 CET
    no ja neviem odo mna je brat starsi o 7,5 roka a boli obdobia ked ma mlatil ako zito, druha vec je ze vzdy mal zaco :-))) ono napit sa rano osoleneho caju nieje ziadna radost, pripadne ked ma clovek volny byt od rodicov a dovedie si frajerku a ten maly zasran je kazimrd lebo nosi stale ukazovat co postavil z lega ;-))))
  • 5. novembra 2007 21:21:57 CET
    bitka medzi surodencami? to kto nezazil? no teda hej...ked tam je vekovy rozdiel cez 7 rokov...to sa potom neda....ale kde sa clovek najlepsie zoceli, ked nie pri kvakani mladsich surodencov...alebo pri uniku starsim surodencom....?

    a co sa tyka dominancie....nie vzdy ustupi ten submisivnejsi suredenec...napr u nas to bol ten, co mal mensiu oporu v rodicoch, lebo ved sestra je este mala, a nechaj ju, ona si to neuvedomuje, ty mas byt rozumnejsia....
  • 3. októbra 2007 14:57:55 CEST
  • 3. októbra 2007 10:59:04 CEST
    a co teraz? mysli si co chces, mas pravo na svoj nazor a ja mam pravo na to,aby mi to bolo jedno
  • 3. októbra 2007 1:51:31 CEST
    Nemôžem si pomôcť ale to tvoje chlácholenie Narocnej Pani (že odpusť si to a svedčí to o tvojej velkosti)mi pripadá nevhodné, až trápne, aj smiešne.

  • 2. októbra 2007 12:54:02 CEST
    Clovek ma taku ochranu pred spomienkami. Vsetky zle spomienky sa casom otupia a zostanu prevazne len tie dobre. Aj ked si na to surodenci iste pamataju, urcite ich to teraz ani nenapadne, skor tie dobre zazitky. Takze to nevytahuj pred nimi hlavne :o)
  • 2. októbra 2007 12:35:17 CEST
    vobec to neries, netrap sa Vacsinou ma kazdy na jednu vec iny pohlad a urcite to vobec neberu zle, ved take bitky su medzi surodencami normalne. Vedela si o tom,ze po rozhovore si pamatame 60% z toho,co sme hovorili my, a 20% z toho,co hovoril nas spolocnik? To,co si ty pamatas, to si uz oni mnohe nepamataju. Oni maju svoje vlastne spomienky a dokonca spomienka na spolocnu narodeninovu oslavu moze byt vo vasich hlavach uplne rozdielna. Ked je momentalne vsetko OK, tak si to proste odpust a uz na to nemysli. V zivote predsa porobime kopu hluposti, a nie na vsetky sme pysni. Svedci o tvojej velkosti,ze sa nad tym vobec zamyslas. Tak a basta a uz o na to nemysli
  • 2. októbra 2007 9:25:14 CEST
    Mají tyto události z dětsví důsledky i v dospělém životě? Poškodilo to tvoje vztahy se sourozenci natrvalo?
  • 1. októbra 2007 21:01:37 CEST
    :) no trosicku ste ma dojali..

    nozickova- dik :) uz som im to povedala no mne osobne to nepohlo i ked si na to takmer nepamataju

    dubliner- horna je najlepsia :) a kedze brat bol o 2 roky mladsi a sestra o 4 tak ich to bolelo

    marian7- ved je to moja rodina tak ma to urcite netesi najma ak si pomyslim ze to mozno na nich zanechalo stopy
  • 1. októbra 2007 17:05:57 CEST
    No vidim ze az taka zla nie ste.
    A to ma tesi ze aj domina ma srdce.
  • 1. októbra 2007 13:19:57 CEST
    co sa stalo, to sa uz neodstane, navyse na hornej by som teda rozhodne nechcel nikdy spat und bola si iba dievca a isto ich to nebolelo
  • 1. októbra 2007 11:57:17 CEST
    nebud smutna ak mas moznost povedat im,ze ich mas rada, tak to urob hocikedy Nemyslim,ze by tieto spomenky brali tak tragicky
  • 1. októbra 2007 8:36:13 CEST
    Madam škoda že ste nebola mojou sestrou...hahaha
  • 30. septembra 2007 23:26:00 CEST
    ano ale velmi som ich bila... a chcela som tym celym povedat ze ma to vobec netesi a dokonca mi je to velmi luto ... to ma napadlo ked som tu citala ako to niekoho vzrusovalo a dalsiemu to chyba... takze ak aj tam bol nejaky ten boj nebolo v tom nic sexualne ale ked som chcela spavat na hornej musela som byt tvrda :))
  • 30. septembra 2007 23:14:22 CEST
    to si akoze bila svojich surodencov, ved to sa odohrava medzi vsetkymi detmi, taky ten superivy vztah a sarvatky
  • 30. septembra 2007 16:57:52 CEST
    Napriek mojmu sadizmu sa tieto veci v detskom veku odohravali v hneve a zurivosti nie z rokose ci pre to ze by to niekomu robilo radost a ked si na to spominam velmi ma mrzi ze som svojich surodencov mlatila. Nie je na tom nic prijemne ked sa na to sptne pozeram.
  • 4. decembra 2006 13:06:01 CET
    chcel by som mať sestru ktorá by ma zväzovala alebo ma nútila nosiť svoje spodné prádielko...bohužiaľ je to iba sen...škoda
  • 24. novembra 2006 20:02:06 CET
    myslel jsem že tvoje sestřenice splní slib