Forums » Nekategorizováno

Ženatý bez výprasku

  • 1. augusta 2005 19:30:40 CEST
    Som ženatý a chcel by som si nájsť svoju Dominu, ktorá by sa so mnou nezáväzne stretávala pretože žena nechce o sm ani počuť(asi je nás viac). Už počujem naše pani Dominy ako rozmýšlaju veď sa rozveď ale nie je to také ľahké kedže nechcem aby trpeli tým deti, a celkovo sú s tým len problémy. Možno nemáte moj názor ale rád by som vedel či ženatý chlap v mojej situácii nemôže mať taký vzťah a ak áno kde ste? Bol by som veľmi rád keby napísali svoje vztahy podobne "postihnutý" muži aj ženy popr.Dominy, ktoré by taký vzťah neodmietly(prosím nepíšte že mi ide len o sex ten doma mám takže by som sem nepísal)ide mi o nezáväzné stretnutia a možno to tak vyhovuje aj nejednej s Vás a ja chcem počuť názory od takýchto ľudí, pretože sa určite najdeme a dokážeme o tom popísať.Úvítam každý názor na túto tému pretože si myslím že v tomto fóre dosť omiela
    • 1 posts
    2. augusta 2005 14:34:19 CEST
    Ahoj,

    pozri si forum "Preferujem BDSM, moj partner nie", tam je diskusia v podstate o tom istom a napis, co si o tom myslis. Mna by to osobne zaujimalo.

    Pekny den