Forums » Nekategorizováno

Tickling

  • 14. decembra 2011 20:55:06 CET
    mna vylucne vzrusuje ked zena alebo viac zien steklia muza a este lepsie keby to robili mne
  • 11. decembra 2011 19:41:01 CET
    http://www.ulozto.sk/live/7418202/czech-tickled-feet-gabrielas-pretty-feet-in-the-stock-flv
  • 15. septembra 2011 21:56:53 CEST
    tak tuto zabavku ja tiez mozem, som tickler
  • 19. apríla 2011 20:29:17 CEST
    šteklenie može byť zahrnuté do ds hrátok, ako forma mučenia. A može fungovať aj ako samostatná aktivita. Je to niečo ako FootF.CHodí tu dosť mužov, kt.FF majú, ale nie sú S. Jedno síce nevylučuje druhé, ale tiež nie je pravidlom, aby sa FF a submisivita kamarátili
  • 19. apríla 2011 14:10:57 CEST
    to akoze aj steklenie je bdsm hratka?
  • 14. apríla 2011 22:24:59 CEST
    tak nemám rada specifikáciu divná úchylka, vačšia, menšia, moja je tá naj a tá pravá.Nikto nepovedal, že to, čo sa Ti páči je divné, ale je to určite menej obvyklé, ako napr. latex či pony.
  • 14. apríla 2011 20:41:19 CEST
    Dobre, skúsim to u MTexy, tá má orange tel. a víkendové volania sú tušim zadarmo
    Inak nemyslím si, že je to tak divné, skôr všetko ostatné je v BDSM dosť divné...niektorí sa chcú navliecť do latexu a hrať sa kone..alebo sa nechajú škrtiť ako chudák Carradine
    A existujú aj rôzne iné úchylky za hranicou vkusu, o ktorých písať nebudem.
    Tak tam skúsim zavolať uvidím čo mi povie...
  • 14. apríla 2011 19:59:40 CEST
    Ja si naozaj myslím, že ak chceš, aby tvoje potreby boli naplnené, tak by si mal poprosiť Texu. Človek míňa na zbytočnosti toľko peňazí, a na splnenie túžob zabúda.
    Zdrahala by som sa niečo tak špeciálne pýtať od nejakej babenky z eroticportalu. To nie je dostať na zadok 25. Zase, ak ti ide len o to, aby si bol mechanicky vyšteklený na hranicu umretia, na ti postačí ktorákoľvek pipna, ktorá má akurát svoje dni a nemože makať pohlavím. Skús si to obvolat . Ale popravde si neviem predstaviť, že by ku tomu pristupovali (a toto znie divne ) s dostatočnou vážnosťou a zodpovednosťou.
  • 14. apríla 2011 19:27:14 CEST
    Áno viem o madam Texe, ešte som jej nevolal. Cez azet som len posielal RP MadamSofii, tušim majú spoločné priestory s MTex v NZ, neviem presne. Len neviem čo by to stálo, výšku tzv. „otrockej dane" určia vraj až pri pohovore. Práveže mi nejde o klasik, na to netreba platené služby .
    Inak ja tiež nerozumiem prečo, tickling sa mi vždy páčil a som rád že nie som jediný.
    Hľadám vlastne dominu ktorá by vedela
    ako na to, nech to má povahu skutočného trestu, diskrétnu - nerád by som sa potom našiel na nete a cenovo dostupnú - tak limit max 3000 Sk by som oželel...
  • 14. apríla 2011 14:56:55 CEST
    Podľa toho, čo preferuješ. Ak ti stačí žena, ktorá robí BDSM a aj klasiku, tých je dosť, ak chceš Madam, ktorá robí len BDSM, tak sa skontaktuj s Madam Texou, tam máš istotu, skúsenosti i priestor.
    Mimochodom, šteklenie je niečo, čomu ja od detstva nerozumiem, ja som zo šteklenia podráždená a nahnevaná ešte týždeň. . Ale v kažom prípade, prajem veľa sťastia, daj potom vedieť, ako to dopadlo.
  • 14. apríla 2011 12:36:16 CEST
    Hej, profi, ale vážne neviem čo očakávať
  • 12. apríla 2011 14:06:11 CEST
    mna ked steklia,rehocem sa jak diva
  • 11. apríla 2011 21:50:07 CEST
    Myslíš profi dominy ...
  • 11. apríla 2011 13:37:20 CEST
    Zvažujem využiť služby real dominy, písala že len šteklenie nie je u nej drahé a vzala by ma na 2 hodiny. Ešte som to nezažil a neviem čo očakávať..máte s tým nejaké skúsenosti?
  • 8. apríla 2011 9:16:33 CEST
    http://www.dailymotion.com/video/xhx9ze_cz-tickling-3_fun

    správne pripravené dievča
  • 7. apríla 2011 12:38:06 CEST
    pocas steklenia este nejakou vibracnou hrackou na klitaciku juuuuj
  • 6. apríla 2011 20:49:20 CEST
    ... úplne súhlasím. Praktizoval som nejeden krát, ako trest perfektné. Takmer až do omdletia, plaču a pocikania... Ale orgazmus s tým subinka nikdy nedosiahne... Maximálne tak putá a laná pretrhne

    For examle... http://xhamster.com/movies/518738/sweet_teen_tickling_08.html
    Problém nastáva, keď sa subinka priviaže a šteklivá nieje :/ tam už sranda konči...
  • 6. apríla 2011 16:52:21 CEST
    Šteklenie je doslova druh mučenia, lenže nespôsobuje fyzické zranenia, ale smiech obete Niektorých ľudí vzrušuje, inak by tu neexistovalo toto fórum, ale ťažko môže obeti navodiť orgazmus, skôr sa pociká Rozhodne to nabudí a prekrví celé telo je to super
  • 6. apríla 2011 14:48:45 CEST
    Neviem si dosť dobre predstaviť jak šteklenie môže privodiť orgazmus:D Podla mňa to skôr navodzuje maximálny zbesilý rehot:D
  • 6. apríla 2011 9:48:15 CEST
    ak by ma chcel niekto z vas umucit steklenim az k orgazmu nech mi posle sukromnu spravu
  • 3. apríla 2010 15:08:28 CEST
    ani steglit ma nikto nesce...fnuk
  • 17. júla 2009 14:09:46 CEST
    aj toto stem
  • 22. mája 2009 20:23:04 CEST
    tak tu som nebol hadam 100 rokov a ak chcete niecim prispiet sem tak prosim, mna steklenie vzrusuje a urcite niesom sam a chcel by som to este zopar krat v mojom zivote zazit aby ma niekto poriadne vysteklil
    • 2 posts
    1. júna 2006 15:05:11 CEST
    Som zaujata voci tebe a prestala som sa tym tajit, tovje prispevky stylom: .. vsetko som vyskusal toto nemam rad ... sorry ale pisal som to vcera opity ma uz nebavia
  • 30. mája 2006 22:53:48 CEST
    to si len ty myslis ze nema,bud si voci mne zaujata alebo neznasas ked ta niekto stekli,sak mam pravdu?