Forums » Nekategorizováno

Tickling

    • 2 posts
    30. mája 2006 22:01:06 CEST
    Skor by som povedala ze uz nikto nema zaujem s tebou diskutovat, sorry.
  • 30. mája 2006 21:49:42 CEST
    ako vidim tak tu nik nema rad steklenie,alebo sa toho bojite???
  • 11. mája 2006 10:38:55 CEST
    Ak niekto z Vas pozna babu ktora rada niekoho stekli tak mi to prosim napiste do posty,dam sa jej zviazat a steklit tak dlho az sa v zachvate smiechu budem dusit,za odmenu,dakujem.
  • 7. mája 2006 22:51:40 CEST
    Steglenie je to co ma najviac zo vsetkeho dokaze vzrusit ked neberem do uvahy este aj dusenie pri ktorom sa tiez fantasticky odrobim,ach keby som mal babu ktora by ma steglila kazdy den,je to uzasny pocit ked ma niekto stegli.
  • 27. septembra 2005 15:09:23 CEST
    Tickling je D/s hra o skúmaní vlastných limitov a má strašne vela podôb - zaleží čo kto má rád a ako ďaleko chce zájsť...od jemného šteklenia s vela prestávkami...cez šteklenie ktoré ide vždy kúsok za hranicu znesitelnosti... až po drsné štekliace mučenie ďaleko za limit..niekto obľubuje tickling čisto pre ten adrenalinový pocit a vybitie energie a úľavu a nádherné uvolnenie na konci... niekto to chce spojiť s inými D/s praktikami... alebo so vzrušovanim (čo sa da nadherne napr. s hrou odopieranie orgazmu). Správne vedieť štekliť je umenie......lebo každý je šteklivý inde a inak... a 99 % ludi JE šteklivých aj ked polovica z nich si myslí že nie je... len sa nedostali pod prsty, ktoré to vedia:) Techník a pomôcok je vela....ale vycvičené prsty sú na nezaplatenie:-) A samozrejme to chce mať dosť dobré skúsenosti s bondage - je dobré keď je pevná a hlavne pohodlná, aby nedochádzalo k zarezávaniu sa pút ..pretože pri dobrom tickling sessione dostávajú putá vážne zabrať:) Takže povrazy a kovové putá radšej nie...
    A na záver: pri šteklení sa spaluje veľa kalórii a svalovica na bruchu je zaručená (to vždy zaberá na babuľky keď zistia že sa pri tom super chudne:)))
    • 11 posts
    27. septembra 2005 9:51:56 CEST
    Je to uplna nadhera. Ved ako inak by aj mohol otrok uctievat telo svoje Pani? Spoznava každy kusok najcitlivejšie ako sa len da. Už len vyskušať a oddať sa tomu...
  • 26. septembra 2005 9:12:29 CEST
    casto som premyslal, ci by bolo mozne ma tak vysteklit, ze by som sa neudrzal a pomocil sa...zatial som mal ale vzdy pocit, ze to dokazem prekonat a nevnimat, ale mozno preto, ze sa nikto nesnazil ma k tomu priviest...stalo, alebo stava sa to niekomu?
    • 1 posts
    23. septembra 2005 16:20:31 CEST
    ...bol som zaneprazdnený...šteglil som:)) A doplňam tvoj zoznam- elektrická zubná kefka na zviazané nožičky...
  • bo
    20. septembra 2005 0:57:09 CEST
    Je to mozne ze som si JA toto forum vsimol az teraz?!:) Steglenie je moja profesia:) Tickling RULES!
  • 24. augusta 2005 11:03:58 CEST
    Jj, vlastně lechtání byl jeden z mých prvních bdsm zážitků, přítelkyně mě lehtala a když jsem se různě kroutil, tak mě svázala šátkem... a pak mě lehtala tak, až jsem měl od jejích nehtů stopy po celém těle... nádhera
  • 24. augusta 2005 8:45:10 CEST
    MŃam mňam... a ještě v poutech k tomu ;-)
  • 6. augusta 2005 2:03:36 CEST
    teda toto som este nepocul ale je jasne ze sam seba steklit rukami asi moc nefunguje skus pomocky ako pierka pripadne prud vody na urcite partie...zapoj fantaziu urcite na nieco prides, alebo skoc do obchodu a kup si stekliaci prasok a napudruj sa.....ked to na teba tak posoby budes ako hasicske delo