Forums » Nekategorizováno

Myslíte že sa tu dá nájsť domina?

  • 21. augusta 2005 8:12:23 CEST
    Tak vidis, nie je Ti co radit, neexistuje ziadna specialna varianta, ktora Ti cokolvek zaruci. Hladas rovnako, ako by si hladal uplne normalnu priatelku, len mas jasnejsie poziadavky, to je vsetko. Ja teraz, ako som pisal nehladam a asi by som odmietol, aj keby ma to udrelo medzi oci, mam ine starosti. Kazdopadne nic specialne ani pri hladani nerobim, je to asi to, co robia vsetci.
  • 21. augusta 2005 0:42:23 CEST
    Hladam, hladam
    povetsinoy vo svojom okoli, ked padne debat okolo sexu, chuti a podobne, nenapadne sa snazim zistit aky pohlad ta ktora holka na bdsm ma, zatial som nenasiel to je fakt, ale hladam dalej.
    Obcas aj ja odpisem na niektory inzerat, ale ak sa mi nahodou aj nejaka ozve, tak samozrejme chce peniaze, aj ked v inzerate o nich nebolo ani slovo, alebo je fakt tak z daleka, ze nieco zacinat by nemalo ani len zmysel.
    A skus teraz prezradit ty.
  • 20. augusta 2005 11:22:14 CEST
    Tak třeba konkrétně u mně, co dělám pro změnu:

    Rozhodně nepodávám inzeráty tady v seznamce, tak bláhový nejsem, když tu není ani vyhledávání podle měst, oblastí nebo hesel. Na takové inzeráty nikdo mužům neodpoví či pravděpodobnost je mizivá

    Podávám inzeráty jinde, nejen na bdsm stránkách a nejsou to žádné přiblblé inzeráty typu: Absolutní mužská nula hledá svou paní, udělám všechno! a pak k tomu třeba dlouhý popis mých masturbačních fantazií. Na takový inzerát samozřejmě nikdo neodpoví max. tak domina, co chce zaplatit.

    Občas mi nějaká žena nebo holka na moje inzeráty odpoví, ale většinou to vždy na něčem ztroskotá (nemyslí to až tak zcela vážně, bydlí moc daleko, očekává vpodstatě na něco jiného atd.)

    Sám i odpovídám na inzeráty dom žen, velmi kultivovanou formou, ale většinou ani neodepíšou (95% případů) nebo si kladou pro mě prakticky nesplnitelné podmínky (zejména chtějí zaplatit nebo někoho, kdo bude finančně a matriálně dobře zajištěn, někoho staršího na trvalý vztah, někoho, kdo nemá žádný práh bolesti a ani trochu sebeúcty apod.)

    Když vidím podle profilu té které ženy na zdejších stránkách, že má podobné s/d preference jako já a nebydlí-li zejména tak daleko, napíši dopis nebo mailík a představím se.

    To co však dělám hlavně a jsem přesvědčen, že to je vpodstatě daleko nejschůdnější cesta jak si někoho na tyto hrátky najít, je hledání ve všedním životě mezi běžnými příslušnicemi něžného pohlaví a moji líbůstku ponyplay si vychutnám třeba na rokovým koncertě a i holky si to užijou, i když nejsou žádný dominy a o s/d nebo SM nepadne ani zmínka pokud na to neuzraje ta správná doba nebo situace

    Všechny tyhle snahy striktně odděluji od toho, co napíši ve fóru, kde chci věcně diskutovat. Na seznamování je chat, mail a chcete-li seznamka a ne fórum

    jinak to ASDAREEL

    - s tím pyjem to byla samozřejmě trochu nadsázka. To že muž přinese ženě obět se rozumí přeci samo sebou (to nic nemění na tom, že ho to víceméně baví či vzrušuje takovou obět přinášet)

  • 20. augusta 2005 9:12:00 CEST
    ono to nebolo len na Teba, ale vseobecne...kazdopadne na Teba bola otazka, co robis pre zmenu Tvojho "stavu"?...
  • 20. augusta 2005 0:08:23 CEST
    sorry, ze takto o tebe bez teba
  • 20. augusta 2005 0:02:32 CEST
    ??? niekde som sa stazoval. alebo nieco podobne? ci dokonca plakal??? Polozil som Cerokimu par otazok, na kt. by ma zaujimali odpovede a dovolil som si predpokladat ze ju opustit nechce. Ale som rad ze sa tu diskutuje. Ale zaujimalo by ma ako si videdukoval to co si napisal.
  • 19. augusta 2005 20:05:36 CEST
    A co si spravil pre zmenu? Co knkretne robis preto, aby si tu neplakal a aby si mohol povedat, "snazim sa, ale zatial marne". Nie je plac a stazovanie si len jeden zo sposobov, ako na seba upozornit a dufat, ze si Ta vsimne "ta prava"? Hladat nezmanema stale plakat. Je pravda, co pise SELENNA, vacsina len place, chodi na chat a pise "spravim vsetko, je tu nejaka pre mna?" ci podobne prizemnosti. Ceroki sa snazi, aj ked osobne mne by to nevyhovovalo. Mozno, aj ked s kompromisom, dosiahne ciel a drzim mu palce. Nie je to o tom, ze uz ma priatelku a nema inu mzonost. Jasne, ze ma inu moznost. Nechat ju a hladat. Rozhodol sa pre cestu, ktora nema jasny ciel, mozno ked do ciela dojde, nebude stastny, ale kraca, nestoji. Nestoj ani Ty. Hlavne musis chciet Ty sam! A aby si nemal pocit, ze sa mi to pise, ked uz mam, tak nemam a sice by som rad, tak nehladam (dovody nie su dolezite) a ver, ze aspon nejake moznosti mam. Viem presne, co chcem a sice priznam, ze niekedy "podlahnem" pokuseniu, tak zatial, aspon v tomto, sa mi dari ist svojou cestou. Najdi si aj Ty svoju cestu, moze trvat roky, ale kracaj..nestoj...
  • 19. augusta 2005 15:43:52 CEST
    Tak úplně bych nesouhlasil s tím pyjem... i když nepopírám erotické souvislosti, já chápu femdom bdsm i v širších duchovních souvislostech, jako úctu k ženě, k ženskému principu. A úcta a pokora k ženě se neprojevuje tak, že "subík" dělá jen to, co mu dělá dobře. To pak používá dominantní ženu jen jako nástroj svého potěšení - a to nemůže nikomu přinést uspokojení.
  • 19. augusta 2005 14:44:08 CEST
    Samozřejmě nejdřív je vzájemná dohoda a správná domina nikdy nezjde za mez, která byla dohodnutá. V podstatě subík nebo otrok to dělá primárně pro svoje potěšení, pro svůj dobrý pocit stejně tak jako domina. Primárně je otrokem svého pyje nebo svých submisivních pudů, co si budeme nalhávat. Kdo toto nechápe, neví co to je s/d vztah

    Jinak, o čem se tu pořád diskutuje, je jak přimět většinu ženských, které nemají žádné dominantní sklony k tomu, aby se u nich projevily. Protože domin je secsakramensky málo, a když už jsou, tak nechtějí dělat zpravidla žádné kompromisy. A sub by pak musel přistupovat na něco, na co přistupovat nechce
  • 19. augusta 2005 12:26:31 CEST
    Vy hladate dominu...pch!..ja rozmyslam ci sa tu da najst otrok..asi nie..Mne pripadate ako banda rozmaznancov..ktori skucia..o svoje cokoladky..ale nechapem ze otrok ma pozadovat..a Pani sa mu prisposobit..aspon na mna to tak posobi vo vsetkych strankach..A co obeta??ucta..
  • 19. augusta 2005 11:36:03 CEST
    To je mozne, ale ak partnerku nemas a hladas ju, tak to rozbehnes s vanilkou a budes dufat??? Mozes ju mat rad, ale ked Vam to v posteli nepojde o com to bude? Alebo ju potom jednochu pustis k vode??? To by asi nebolo OK, takze babo teraz rad. Ty uz partnerku mas, takze tam ti uz asi ine ostava ako ju len postupne spracovavat.
  • 19. augusta 2005 10:20:45 CEST
    Hledat hotovou a potažmo zkušenou dominantní partnerku způsobem, jakým se hledají třeba houby, je podle mě zbytečná námaha.
    Bez ní to ovšem taky nejde a tak jsem se vydal cestou "objevování" dominantní povahy u své vanilkové snachy.Je mladá, krásná ... a pohodlná. Začal jsem tím, že jsem nabízel zařídit místo ní některé záležitosti, do kterých se jí evidentně nechtělo. Teď si už nechává ode mě lakovat nehty na všech končetinách a významně zvedá obočí, když se mi cokoliv nepovede udělat či zařídit přesně podle jejich instrukcí (zatím se vyhýbá slovu příkaz).
    Já vím, těžko se tady dá mluvit o plnohodnotném s/m vztahu, nikdy bych si nedovolil překročit určité hranice. Je to spíš hra, oboustranně příjemná a přínosná. A třeba tudy opravdu cesta vede ...
  • xx
    18. augusta 2005 14:45:48 CEST
    neviem, ale asi nie. ja tiež hľadám dominu, ale je to márne a pritom veľké nároky nemám.
  • 18. augusta 2005 11:13:23 CEST
    .. co by mi len na jeden den poskytla pristup na www.bruteens.com alebo i. podobnu stranku?
  • 18. augusta 2005 10:25:52 CEST
    asi tusim
  • 17. augusta 2005 21:07:28 CEST
    Ja som jednym z tych, ktori s tym vysli von, ja velmi vela a rad rozpravam(s pribudajucim mnozstvom promile v krvi sa moja tuzba zvacsuje).... .Vedia to o mne v praci, kamosi, v skole... .Okrem rodiny(len bratranec ) A bohuzial mojej priatelky(otazka casu, dufam)... .Ono to zacalo na tabore ked som mal 16 rokov, neskor som tam bol ako veduci.. .Potom sa to dozvedeli 2 kamosky, videl som ich raz v zivote. A v skole na fyzike mi prisla SMS:Ahoj pamatas si ma?co by si powedal na to, aby sme sa stretli, priviazem ta a vyslaham ta opaskom,urcite by si sa vzrusil,xces?m*** .Asi si viete predstavit moju odpoved
  • 17. augusta 2005 12:42:01 CEST
    mas bezva kamaratky
  • 17. augusta 2005 1:27:37 CEST
    No, podla mna ide o to anjst si priatelku, a zacat pomaly, putami, neskor bicik.. v ramci sexualnych hratok, nakoniec ju to mozno zacne bavit :)). A casom vyjst s pravdou von a ak Vas ma rad, tak to nic nezmeni,ked nie tak za to nestoji Ale ja na taketo veci skor "zneuzivam" kamaratky, je to zadara, a aj ked to nie je na takej urovni ako s profickou, stoji to za to
  • 16. augusta 2005 3:11:28 CEST
    Na slovensku je to stale o peniazoch nie o pocite...
  • 11. augusta 2005 20:47:55 CEST
    ked si ujasnis, co chces, potom mozes hladat...alebo potrebujes navod, ako si hladat priatelku? je to presne to iste...ak Ti ide o uspokojenie potrieb, hladaj taku, ktora chce to iste...ak nevadi zaplatit, zaplat si..ak hladas pertnerku a nieco vaznejsie, tak tym, ze niekomu napises to iste, co si tu napisal ako reakciu na moj prispevok, asi neuspejes...
  • 11. augusta 2005 20:27:49 CEST
    ale ved ja hladam ale asi idem na to zle, preto by som asi potreboval poradit
  • 11. augusta 2005 14:02:42 CEST
    Kto hlada najde.Musis len chciet.Tieto slova su od toho kto hlada dominu.ak nejaka existuje belmi rad by som bol aby sa mi [email protected]
  • 11. augusta 2005 10:11:14 CEST
    to co pises to dostanes od hocijakej zeny na to nepotrebujes dominu. Ja som na chate nasiel uz niekolko domin a aj som sa s nimi osobne stretol a zabavili sa somnou. Mozno to zalezi aj od tvojho pristupu k nim ked ich nevies najst.
  • 10. augusta 2005 19:58:59 CEST
    to je to posledni, co bych rad...spise radsi nedoziju...
  • 10. augusta 2005 19:58:07 CEST
    dekuji, ale snad jsem se nezmenil..nebo snad jo? sam to asi moc neposoudim...