Forums » Nekategorizováno

  • 13. septembra 2005 3:57:51 CEST
    hmm, tak tato informacia je takmer nehodnotna, nic v zlom...je to rovnake, ako v beznom zivote, aj tam si zena prirodzene hlada muza zabezpeceneho...to, ze je niekto subik neznamena, ze ho zena bude zivit...je to otazka poptavky a ponuky...niektore zeny, ktore nasli tu poptavku v tejto oblasti ju proste sikovne vyuzivaju, len si pozri inzeraty typu "zamestnaj si svoju dominu" a podobne...
  • 15. januára 2006 14:54:21 CET
    Žádné hmotné statky, ani státy, žádné pomíjivé věci, šperky, ani zlato, to všechno je uboze málo, jen dobro, pravda, krása, láska a bytí stojí za to, aby se pro ně umíralo.
  • 11. januára 2006 12:42:16 CET
    je to blbe ale peniaze pre zenu znamenaju viac ako pozitok
  • 30. decembra 2005 21:43:59 CET
    Pekne si to napisal. Uplne suhlasim. Bohuzial tych "dominantnych zien" co chcu peniaze je tu vela ... Skutocne to patri do verejnych domov, platene stranky...
  • 30. decembra 2005 9:27:20 CET
    ty dominy na Vilové - byla to Satanela?
  • 20. decembra 2005 21:15:56 CET
    Myslim ze mnohi z nas citia D/s vztah ako prijemnu zmenu vo svojom zivote. A pritom si radi zijeme nas kazdodenny zivot. A verim ze to iste citia aj mnohe zeny. D/s stretnutie moze byt obojstranne a kamaratske zaroven. Prezit spolocne par hodin v tyzdni a vzajomne sa zabavit tak ako to obom vyhovuje, Toto je snad normalne. A tie co zato beru prachy nech navstevuju platene stranky, alebo nech platia za svoje inzeraty na tejto stranke. Nech sa zemestnaju v erotickych salonoch, ale nech nevnasaju tuto spinu medzi ludi pre ktorych D/s je naozaj prijemnym sprijemnenim vsedneho zivota. Ved tuto stranku tvoria ludia pre D/s zapaleni a tiez nepytaju za to prachy ze sa tu mozeme zabavit podla nasich chuti.
  • 20. decembra 2005 19:41:41 CET
    Ono záleží na tom, jde-li o vztah pouze typu D/s, nebo životní lásku s prvky D/s. Jde-li o životní vztah, pak do něj musí něco vkládat oba, zasloužit se o něj oba a i když je žena dominantní, jedná velmi krátkozrace, pokud chce svého partnera jen citově (i jinak) využívat. V takovém případě jej dříve či později ztratí a nezmění-li svůj přístup, může jednoho krásného dne být dočista sama.
  • 20. decembra 2005 15:30:48 CET
    aj domina si musí kvalitného subíka zaslúžiť .....takých priemerných je dosť a stoja v rade - zvyšujú sebavedomie ženám o ktoré by normálny muž možno ani nezakopol.
  • 19. decembra 2005 15:13:59 CET
    No moj je taky. Nepatrim k dominatnym osobam preto ze som sa v zivote na niekoho spoliehala. Musela som si a musim si vydobit ak nieco chcem. Nikto my nic nedal nic zadarmo a od nikoho si nepitam. Nikdy by som nechcela subika co by ma zivil. Napr. moj ma zakazane opustit moj byt jedina jeho starost som ja. Ja chodim do prace a staram o vsetky financne zalezistosti sama. Neviem ale ak by to malo byt na mojom subikovi tak by sme za kratky cas urcite boli na myzine. Co sa tyka zien ktore vykonavaju za peniaze tak to tiez neuznavam ale chapem. Mozno som staromodna ale chlap by nemal tak lahko ziskat zenu a obzvlast dominatnu zenu. Kupuje sa tovar v obchode ale zena nieje tovar. Dominantnu zenu by si mal chlap ZASLUZIT!!!
  • 19. decembra 2005 12:03:14 CET
    Tak myslim, ze existuju aj Dominy, ktore to robia aj pre potesenie a nie len pre prachy. Ja neberiem peniaze ajked mi ponukli (a to som mohla zit ako princezna kazdy mesiac, tak ma to skor urazilo ako potesilo. Viem, ze muzi su uplne bez seba ak najdu dominu, ktora splni vsetky ich tajne sny lebo to aj on tak chce. Ale na druhej strane neodsudzujem ani tie ktore za to beru prachy. Tak to citia a tak to chcu. Ak si najdu takeho subika a on pristane potom je to ich sukromna vec
  • 20. septembra 2005 18:12:42 CEST
    prajem skore uzdravenie Milos :-))))))))

    a vôbec to nemyslim ironicky...
  • 19. septembra 2005 13:08:40 CEST
    ty jsi prostě nezmar :-).
  • 19. septembra 2005 7:44:09 CEST
    :-) Velmi mne překvapuje, že přes svou dříve avizovanou nechuť vystrčit nos ze svého bydliště a investovat do návštěvy u dominy částku vyšší než několik stokorun, jsi jel do Prahy a zřejmě tam za služby uvedeného charakteru utratil výplatu:-)))))))
  • 18. septembra 2005 17:19:55 CEST
    Bol som u jednej dominy ktora sa vola Lenka a Byva v Prahe ale ulicu neprezradim kvoli anonymite,jej cele meno neviem ale je to velmi seriozna dama ktora zakaznikovy splni vsetko o co si pred tym poziada a na profesionalnej urovni,robila na mne vseliake praktiky v dobe 1hodinu a v cene 2000KC ale stalo to za to,odporucam Vam ju navstivit,a teraz pozor!!!,o 3 dni neskor som navstivil ine dve dominy u ktorych som si tiez dohovoril praktiky ake budu na mne robit ale ked prislo na lamanie chleba tak oproti Lenke isli na mna poriadne zostra a vobec nerobili na mne to na com sme sa dohodli a ani lekcie netrvali ani zdaleka tu dobu ktora bola predom zaplatena a pritom som si od nich odniesol suvenir a to zlomene 1 rebro tesne pod srdcom,ked som sa potom chcel zhlboka nadychnut tak to neslo lebo pri nadychnuti ma poriadne pichlo a zabolelo pri srdci v dosledku toho ze zlomene rebro tlacilo na pluca a hrozilo keby som nesiel hned k lekarovy tak dostanem vnutorne krvacanie alebo sa mi poskodia pluca,keby ten tlak bol silnejsi tak som uz mrtvy a neviem co by si so mnou pocali,som uz objednany na operaciu a keby som ich zazaloval pre ublizenie na zdravi tak by mi pekne cvakali zo svojho ale ja taka kurva nie som,len chcem upozornit ostatnych aby si davali pozor na tieto dve doslova sadistky ktore nielen ze nedodrzia to o co si klient poziada ale robia vsetko z maximalnou brutalitou,jedna sa o dve damy ktore byvaju v Prahe,ul. Vilova 9,u nich som bol prvy a poslednych raz a uz o nich nechcem ani pocut,ale co sa tyka Lenky tak ju navstivim hned ako sa s toho dostanem,lebo jej sa da plne verit.
    • 3 posts
    15. septembra 2005 16:57:49 CEST
    no, vzhladom na to, ze z mojich prispevkov si zaroven vycitil, ze sa chcem dominam zapacit, nedivim sa, ze to vidis tak, ako pises, ale kedze tu nie som sam, argumenty by boli mozno prinosom, mozno sa mylim a Ty ma presvedcis, ze je to inak...
    • 3 posts
    15. septembra 2005 16:56:06 CEST
    nanestastie je to presne ako pises a ako sa tu snazim pisat, snad dokonca z toho, co viem je to este horsie, ako 3/4
    • 3 posts
    15. septembra 2005 16:53:14 CEST
    K (nejen) subíkům a odpovědím:

    Dvě moje kamarádky si nezávisle na sobě podaly inzerát na BDSM prtnera. Ačkoli obě dobře popsaly, koho hledají, tři čtvrtiny odpovědí byly od chlapů, kteří asi prostě neuměj číst ...
  • 15. septembra 2005 16:49:24 CEST
    A to som napisal kde?
  • 15. septembra 2005 16:08:02 CEST
    Blahořeji, to je super :-)
  • 15. septembra 2005 16:03:34 CEST
    To je Tvoj jediny protiargument?
    • 3 posts
    15. septembra 2005 11:31:44 CEST
    Co se týká peněz v inzerci, to maj vymyšlené docela slušně na Femdom.cz - doplněk k inzerátu "Nevadí mi najít co hledám jako placenou službu/Nabízím placenou službu" Stejně to moc inzerující nepoužívaj.
    Pokud je v inzerátu uvedeno, že to něco bude stát, přijde mi to férová obchodní nabídka a nic ani proti profesionálkám nemám, jen je prostě nevyhledávám nejen z finančních důvodů...
  • 15. septembra 2005 11:00:43 CEST
    bolo by naivne sa domnievat, ze povinne udaje nieco zmenia, zabudas, ze aj tie sa daju vymysliet...dalej zabudas, ze nie kazdy se chodi preto, aby sa zoznamil a preto nemusi mat chut vsetko vypisovat...uvadzanie financnej potreby v profile je rovnako bezpredmetne, viem z vlastnej skusenosti, ze subici pisu skoro kazdemu a je uplne jedno, co ma v profile, staci aby bola zena a je kvalifikovana, Ty sam si priznal, ze si napisal niekomu, kdo ma uvedene, ze nehlada (tak preco si pisal?)...osobne, a to sa na mna nehnevaj, ma pohorsuje viac Tvoj pristup ako pristup zien, ktore tu su, pretoze je krajne nesolidne z tohoto dovodu vystupovat ako niekto iny, aj ked si to bral ako statisticky dovod...to, ze Ti neodpovedaju nemusi byt preto, ze chcu peniaze (ony nemozu vediet, ci ich mas, ci nie len z toho, ze im napises), moze to byt preto, ze nie su slusne, alebo ze si to nevsimli (maju desiatky a stovky SS), alebo ze si ich nezaujal, dovodov je mnoho, nech je to ako chce, nikto nema povinnost Ti odpisat...
  • 15. septembra 2005 7:55:10 CEST

    Problém nieje v tom či mi to vadí,alebo nie,som len toho názoru,aby domina v profile akoukoľvek formou naznačila že ak subík nechce,alebo nemôže za to platit, nech sa ani neunúva s vypisovaním SS. Ďalšia vec,ktorá z môjho pohľadu nieje úplne "kóšer" je,že kopa registrovaných členov nemá v profile uvedené zhruba nič.Nebolo by od veci, porozmýšľať nad tým ( aj pre admina ) zaviesť zopár povinných údajov.Možno to odradí od registrácie zopár jedincov,ktorí to nemyslia vážne,ale pre zbytok to bude určite prospešné.
    (iba pre Kleopatru - aj Teba som,myslím,oslovil ako "gubala" aj ako "bohatý", no ako sa hovorí, zachovala si si tvár, neodpovedala si ani tak,ani tak, myslim si že si úprimná,ak tvrdíš,že už máš svojho subíka a nejde Ti o prachy)
  • 14. septembra 2005 19:17:19 CEST
    Já si myslím, že gubala mal správný postreh, a čerokí zase správny názor na vec. Koniec koncov svoj názor na ženy, ktoré hľadajú v akomkoľvek partnerskom vzťahu peniaze som už opísal. Sú to prostitútky a a stejne tak je k nim nutné aj pristupovať.
    Pokiaľ si svoje postavenie v spoločnosti uvedomujú dá sa to tolerovať. Problém s týmito ženami začína vtedy, keď
    si o sebe opravdu začínajú myslieť, že sú dámy.
    Každá žena sa samozrejme môže sama rozhodnúť kam chce patriť a pokiaľ chce žiť spôsobom priživovania sa na ostatných musí sa zmieriť s tým, že spoločnosť sa k nej bude aj tak správať.



  • 14. septembra 2005 18:52:02 CEST
    Prečo ti to tak vadí?Ked za to chcú prachy je to len ich problémom.Každá SS sa dá zmazat.Mávam tiež dosť dost pošty kde sa mi ponúkajú subíci a mam v profile napísané že už som svojho spravneho partnera našla.
  • 14. septembra 2005 18:33:42 CEST
    Súhlasím z tvojím názorom.