Forums » Nekategorizováno

Východ- existuje?

  • 25. októbra 2005 15:57:26 CEST


    Nemala by si, podla mna, znevazovat snahu "bekici" (hoci nepriamo) o akesi zjednotenie "vychodu" kritizovanim
    jej pokusu o to.Je uplne jedno, ako to pomenovala, ale sa to aspon trocha pohlo.

  • 25. októbra 2005 14:27:47 CEST
    myslím , že ten tvoj príspevok tu nepatrí ,asi si si pomýlil fórum....inak aj ty si z východu????
  • 25. októbra 2005 14:25:17 CEST
    vrelo podporujem VÝZVU milej BEEKY a začnime sa spoznávať a postupne aj hrajkať.......všetci si zaslúžime byť šťastní......
  • 24. októbra 2005 10:30:30 CEST

    myslel som, že beeky a bekica je to isté... nepreklikával som si nicky...tak teda "bekica" v závere môjho postrehu nahraďte "beeky" TAK TO MALO BUC! tha zabijem sa??
  • 24. októbra 2005 10:27:52 CEST
    nuž je zaujímavé, ako sa tu niekto hrdí nejakým tým nickom, ako keby na ňom mal jediné právo...a pritom beeky je tiež len prebrané, bez hlbšieho zmyslu...
    http://www.furcadia.com/secondary/images/beeky.gif
  • 24. októbra 2005 9:47:31 CEST
    Jednak prišlo neočakávane veľa ľudí, že sme sa nakoniec museli presunúť do iného podniku, ale hlavne tam vládla dobrá atmosféra... Komunikovalo sa kris/kros a bola zabava... Samozrejme ak sa niekto bavit nesce tak hold tazko mu niekto pomoze... My sme sa bavili fajn a bavit sme sa chceli... Ja som sa s kamoskami a kamosmi bavil super a spoznal som aj novych fajn ludi. A to som bol len na druhom stretku. Netreba sa bat prist, NEKUSEME... obcas len popichame s nasimi ostrymi obojkami... vsak bekica... xixi
  • 18. októbra 2005 8:52:39 CEST
    A co dasli vychod??
  • 17. októbra 2005 17:31:48 CEST
    ...vážení , tak to stretko bolo super , takú velkú účasť sme ani neočakávali , dokonca sme mali aj hosťa z Bratislavy......aj touto cestou dakujem všetkým zúčastneným.....
  • 16. októbra 2005 18:51:51 CEST
    suhlasim so shotgunom, Azet moze sluzik ako portal pre siroku verejnost, tato stranka uz je predsa len viac specializovana, a co sa tyka uutavky na stretnutie pokial by to admini tu brali ako reklamu tak to musia brat aj ako svoju vlastnu reklamu, lebo stretavka a aj tento portal su hlavne pre BDSM+ ludi ;-)
    • 2 posts
    14. októbra 2005 9:02:31 CEST
    no pozri mi do profilu ... jeden z miestnych adminov som aj ja :))

    inac proti azetu nemam absolutne nic, sam tam mam konto ...

    moj nazor je ze ak chcu ludia kecat o vanilkovych veciach nech idu tam a ked o bdsm tak tu, to je vsetko co ktomu dodat
  • 14. októbra 2005 8:12:21 CEST
    Ja viem ze Košice žiju a to super Čim viac nás sa najde tym lepšie. Azet je SUPER len ta pošta keď to tam začnu samovoľne mazať to je
  • 13. októbra 2005 17:33:57 CEST
    Aj ja som si myslel že som sám. Teší ma že nás tu je Viac! (okr. MI)
  • 13. októbra 2005 16:20:36 CEST
    ....no neviem , či miestny admin by to nebral ako reklamu......a nakoniec , čo máš proti azet.sk?.....
    • 2 posts
    13. októbra 2005 16:08:58 CEST
    tak preco to nehodite aj tu niekde do fora ? stale chodite len na azet sa vykecavat ? ved podte vsetci tu ...
  • 13. októbra 2005 15:34:41 CEST
    Ja sa už dávno stretávam s BDSM+ ludmi z Východu , aj teraz bude stretnutie v Košiciach.....viac na azet.sk v miestnosti D/S vzťah......všetci sú vítaní.......
    • 2 posts
    13. októbra 2005 12:48:13 CEST
    nie vychod neexistuje ...
    a vlastne neexistuje ani tato stranka ktoru vlastni spolocnost z vychodu a vlastne neexistuje ani ta spominana spolocnost ...
    tak preco pisem tento prispevok ned ani on neexistuje ?
  • 13. októbra 2005 12:17:18 CEST
    Tak to podme tu roztocit aby sme dali o sebe vediet stale viac a viac
  • 10. októbra 2005 18:20:34 CEST
    ....ja som z vychodu , a priamo z Kosic......a myslim , ze nas je dost , aspon ja poznam dost BDSM+ ludi z vychodu.....a prejavujem sa k temam,ktore ma zaujmu,bezproblemov..