Forums » Nekategorizováno

STREDNE SLOVENSKO - PREJAVME SA

  • 25. októbra 2005 12:58:23 CEST
    Ahpjte rad spoznem novych ludi so zalubov v SM a ... Dufam, že vas sem veľa mapiše.
  • 8. marca 2007 15:06:14 CET
    ...bolo to príma..a radi sa ešte zúčastníme...a ja rád poslúžím...za prítomnosti mojej pani...
    tešíme sa ...
  • 19. februára 2007 14:57:39 CET
    Myslim si ze akcia sa vydarila , aj ked napriek niektorym technickym problemom/na miesto chaty , dorazila za mnou len polovica konvoja- ta dalsia ostala stat na krizovatke na cervenu a odbocili inde, ale nakoniec sme sa vsetci nasli, velke stastie som mal na dobreho sefkuchara , ktory mi padol ako z neba- nezda sa ale dobre jedlo je tiez zakladom vydarenej akcie, aj panbozko sa nad nami zlutoval tak ze teplota vonku bola okolo nuly a chata sa dala vykurit/ su to take male detaily , ktore si nikto dopredu neuvedomi , kazdy ma na mysli len co sa tam dialo,alebo bude diat.
    ako tradicne neprisli niektori ludia co sa slubili na 100%a prisli zase ini ,ktori sa len okrajovo zmienili o moznosti prist na chatu. Ked chatujete v 46-ke ,alebo citate fora na domine , tak si myslite ze uz kazdy kazdeho pozname a nic nas nemoze prekvapit, ale nie je to tak, dalo by sa povedat ze aj pre mna bola asi polovica novych ludi na velke prekvapenie velmi prijemnych, lebo ked citate tie nase chaty a fora nie vzdy to tak vyzera.
    A co sa tam dialo:aj sa rozpravalo, aj sa trosku akcnilo , kto chcel tak aj pred druhymi a za ucasti druhych, kazdy respektoval hranice toho druheho, a zalezalo len na nom co chce skusit a co nie, ked niekto potreboval k tomu urcite sukromie , tak sa utiahol na izbu a tam pokracovali nerusene dalej, aj ked sa stoly prehybali alkoholom a jedlom, nikto nebol nadmieru spolocensky unaveny a nezneprijemnoval posedenie druhym.Pred akciou som dostaval mnoho dotazov-najma od zien ci to tam bude swingers akcia-odpoved nie nebola ,a taku akciu by som ani neorganizoval.
    Vyskusal som si pri odchode aj funkciu chyznej , lebo drviviva vacsina hosti po sebe nevyzliekla postelne pradlo, a Luzi zatial vysavala vsetkych 10 izieb , lebo ani to nikoho nenapadlo. Kto by chcel odcinit tento svoj cin , ktory verim ze vznikol len v nejakom rozpolozeni -tak pijeme sampanske-inak aj to tam bolo , aj ked vam ho nikto nedoniesol chladene v nerezovom vedierku.
    • 13 posts
    19. februára 2007 8:18:40 CET
    Bolo fajn, ale už sme aj skoro zabudli. Nabudúce treba prist.
    Pre tych, co si zatial nevsimli - nové diskusne forum "BDSM Slovensko" na www.vsara.com. Je tam aj kalendar acii a kopa zaujimavych fotiek a reportazi. Vsetci se vitani.
  • 17. februára 2007 23:33:04 CET
    cau, to stretko som zmeskal, a na buduce mozes so mnou ratat

    PS: tvotrokynka :-)
  • 17. februára 2007 8:30:49 CET
    No akciu som prešvihol . Ako vlastne dopadla?? Na budúcu rád prídem
  • 16. februára 2007 0:53:12 CET
    Kto sa zúčastnil v decembri stretnutia, dajte vedieť ako to dopadlo. ?
  • 7. decembra 2006 6:56:24 CET
    Je to vážne dobrý nápad
    • 13 posts
    6. decembra 2006 15:23:45 CET
    Mozes so mnou pocitat na piatkovy vecer s prenocovanim do rana, donesiem povrazy na bondage, (aj na predaj, ak by niekto chcel), mozem premietat Video (Insex) - mozno cez projektor a par svojich drobnosti. Drzim palce.
  • 6. decembra 2006 15:21:58 CET
    a konecne stretko
  • 6. decembra 2006 14:48:52 CET
    Pri roznych zrazoch co som zabsolvoval v roznych kutoch ,aj ked som sa dobre citil a bavil, tak vzdy mi nieco chybalo/nejaky program,moznost akcnenia,ked bolo s kym , nebolo kde,v pripade ze som nieco popil-nemoznost sa dopravit domov a nutnost prespat na hoteli/,z toho dovodu robim prvy pokus zorganizovat stretnutie verejne, bez nutnosti registracie podla svojho obrazu.Uvedomujem si ze region Zvolena, nie je taky atraktivny ako Praha,Brno ,Bratislava,resp. Kosice,ale za pokus to stoji, a len od Vas mili priatelia zavisi , ci sa podobne akcie budu aj dalej opakovat , alebo ostaneme len pri nariekani zboznom snivani.
    Vykrocme teda do noveho roka razne a PRVE VEREJNE STRETNUTIE bez nutnosti registracie-moze prist hocikto sa uskutocni uz prvy vikend v novom roku v piatok 5.1.2007. Na tento ucel ja zabezpecena sukromna chata v lokalite Zvolen , kde v pripade zaujmu sa moze prespat aj v piatok aj v sobotu a niekolkohodinove posedenie sa moze zmenit na celovikendovu akciu. Pocas tohto posedenia planujem pokial to bude technicky mozne/pritomnost laptopu/ premietnut videonahravku z nasej akcie PRVY VEREJNY VYPRASK.Ked vznikne dobra atmosfera tak budu aj zive ukazky z praktik spanking-vyprasky, bondage-zvazovanie, v pripade zaujmu aj o predvedenie inych ukazok, prekazky davat nebudem.
    Nie kazdy ma v sebe zdravu , alebo nezdravu davku exibicionizmu/to je tiez na dlhsiu filozoficku debatu/a k svojmu akcneniu potrebuje urcite sukromie, tak kludne moze nasu zabavajucu sa spolocnost opustit a venovat sa blahodarnym ucinkom na jeho dusu v niektorej izbe , kde nebude ruseny.
    V pripadeaj vikendoveho posobenia na chate napisem zopar tipov kulturneho a sportoveho vyzitia:
    piatok , sobota diskoteky do 5 rana v zavedenom diskoklube , kde ucinkovali aj K-FAN-vzdialenost 7km
    boowling, squasch,tenis,biliard-4km
    miestne lyziarske stredisko-10km
    zavedene lyziarske strediska-50km
    prechadzky lesom-hned pri chate
    potraviny-2km
    autobusove a vlakove nadrazie-7km
    Ucast zopar zien na akciu mam uz prislubenu ale to neznamena pani, ze svoje frajerky, manzelky, druzky , vanilky,subinky, dominy nemate zobrat so sebou. Neznejsie pohlavie/dievcata a zeny/maju CELY POBYT na stretnuti ZADARMO.
    Ozaj je uz len na Vas, ci sa tato akcia , zapise ako jeden z neuspesnych pokusov , alebo sa nou zacne pisat nova historia BDSM na strednom Slovensku.Samozrejme privitame aj cezpolnych ,ci uz z inych regionov Slovenska, alebo aj zo zahranicia.
    Tesim sa na vasu ucast, pripadne dotazy/zmyslupne/pisat sem do fora.
    • 5 posts
    30. marca 2006 7:08:48 CEST
    MOze byt ale az na vecer sa stretneme
    • 13 posts
    28. marca 2006 8:34:06 CEST
    Od 5 do 7.4 môžem byť v Blave hocikedy, prispôsobím sa.

    Ahojte
    • 5 posts
    26. marca 2006 9:22:03 CEST
    NAzdar daj vediet kedy budes presne v BA a jati poviem kde nas najdes . NEbude velke stretnutie ale predsa len spoznas aspon par ludi .
    • 2 posts
    25. marca 2006 16:13:37 CET
    Netusila som ze miesto na hlasenie sa bydliska je uz zase zoznamkou ale to je asi zivot.

    V BA je stretko skoro furt, skus sa nakontaktovat na ludi cez azet.sk v miestnosti D/s vztah (chat). V kazdom pripade ale asi by CONECO stretko nebolo zly napad, posuniem to organizatorovi - Blacksun3.
  • 25. marca 2006 9:49:30 CET
    TOUTO CESTOU HLADAM DOMINA DOMINANTA Z BB A OKOLIA KTORY BY SI CCHELI VYCVICIT PODLA SVOJICH PREDSTAV TAK RYCHLO PISTE
  • 23. marca 2006 9:21:10 CET
    Prosim, niekoho Dominantneho v ZA
  • 23. marca 2006 8:53:29 CET
    Tak to je povinnosť. A tak sa hlásim .
    • 13 posts
    23. marca 2006 0:03:42 CET
    Zdá sa mi, že v tom Brne sme raz boli spolu. S Blavou nemôžem porovnávať, rád sa ale zúčastním, ak mi niekto dá vedieť. Nebude niečo začiatkom apríla?Som tam cez CONECO.
  • 18. marca 2006 21:14:37 CET
    Ked Leonovi sa v Brne asi paci viac.Nepocul som uz o tebe skoro rok. Brno ma tu vyhodu oproti Blave, ze pokial chcete prejst od kecania k cinom tak je kde.Ale to vy urcite viete.
    re:stredoslovaci
    Na strednom Slovensku je nas skutocne dost , ale chyba osoba tzv ,,tahun" kto to zorganizuje, a samozrejme je dolezita aj ucast parov , alebo samotnych zien, Tí tahaju stretka.
    • 2 posts
    18. marca 2006 0:16:14 CET
    BA mi pripadá bližšia :-)
    • 13 posts
    18. marca 2006 0:00:43 CET
    Tento rok len jeden príspevok v tejto rubrike? Asi je nás na strednom Slovensku naozaj málo a na stretká treba chodiť do Brna, alebo Prahy.
  • 17. marca 2006 21:24:39 CET
    tak aspon jeden zastupca opacneho pohlavia sem napisal. Nulka mas moje sympatie a vsetci ostatni tiez
  • 5. decembra 2005 20:36:47 CET
    tak aby ste nepovedali....
  • 18. novembra 2005 16:34:21 CET
    Caute stredoslovaci, aj som zo stredu, ale fakt je ten, ze sem napisali zatial len sami chlapi a ziadna baba :-)
  • 2. novembra 2005 13:25:54 CET
    pocitame s ucastou tak cca 25 ludi :-)