Forums » Nekategorizováno

Elektrotortura

  • 13. decembra 2005 23:15:24 CET
    Zaujimalo by ma, aky mate nazor na pouzite elektriny v D/s vztahu. Samozrejme ze mi ide o bezpecnu electro stimulaciu a electrotorturu. Mate uz aj nejake prakticke skusenosti? Zaujimali by ma nazory ci uz z pohladu Domin/Dominantnov a Subiniek/subikov
  • 3. októbra 2014 21:44:55 CEST
    Všetko sa.dá regulovať,,
    Minule som si zopakoval že opakovanie je matka mudrosti,,no len prečo si to človek nezachová,,,
    Prekračoval som luku skratkou cez taký pridrbaný drooooottt,,
    Kuuurva to bola šupa do vajec,,,,brrr,,,

    ,,
    No ja mám momentálne v baterkách v rezerve 10.000/A,
    To by sa ti asi nepáčila taká baterka,,,,,
    • 1 posts
    3. októbra 2014 19:08:39 CEST
    Autobateria ma kopla uz dost krat a neni to az taka supa. asi 4x sa mi podarilo schitat cca 21000V no nastastie tam niesu ampere ale supa to bola poriadna.
  • 3. októbra 2014 16:09:14 CEST
    Mna ako soplaka koplo 220 mam voči tomu rešpekt, hmm ale zariadenia s elektródami co napr. majú na kink.com by ma lákalo použiť na nejaké dievča veruze... Na mna absolútne ne :)
    Ale verím ze kebyze tu nejaká single subinka postne ze to ma doma a hľadá pána na obsluhu tak sa tu potrhaju všetci ako o zľavnenú šunku v lidli...
    A kupovať to, kedže to doma asi nikto neocení, to zmysel moc nemá koli nejakej Maybe dobrovolnicke. Radšej ďalšiu gasmasku...
    • 7 posts
    17. septembra 2014 12:29:06 CEST
    Masaz,nedopadla dobre,na chtbte to necitil,akurat ja som trpla kedy ma to kopne,ale ked som mu tym presla vajíčka,dostal poriadnu supu,na masáž nevhodné
  • 16. septembra 2014 18:05:32 CEST
    ,,prosím ťa nechaj to tak,ešte som nevedel čo má baba medzi nohami a už som sa hrabal v technike takže to nechaj tak,,ja.som nenapísal že sa to dá kupiť ale že som to urobil sám,,od malička som mal nutkanie vždy dokázať niečo sám a tak namiesto kupovania som to vyrábal,,jednoducho ma to baví,,aj teraz nemám pc ani tablet ale niečo čo testujem,,,
    • 13 posts
    16. septembra 2014 11:10:27 CEST
    nič z toho čo si spomenul sa v BDSM nepoužíva. Ani autobatéria, jednosmerný prúd už vôbec nie, rozkladá NaCl na NaOH a poleptáva kožu. A telefóny na kľuku sa používali pri výsluchoch v druhej svetovej tak akurát. Ak niekto chytí traumu z elektrického prúdu tak sa ho niekedy bojí už do smrti. a prístroje na 220 V by sa nemali používať vôbec. Len na baterky.
  • 15. septembra 2014 23:28:43 CEST
    Popravde toto bol fakt čo som napísal,že to okorením trocha humorom a sarkazmom a nie každy to pochopí za to ja už nemožem,,všetko má reálny základ,,tu mašinku som fakt vyrobil aj tych peciek z 220 pochytal habadej,,takže sa nepredvádzam,,
    • 13 posts
    15. septembra 2014 11:56:40 CEST
    je nejaký dôvod prečo sa tu takto debilne predvádzaš?
  • 15. septembra 2014 10:01:59 CEST
    Hehe dobréé,,,ty si nikdy neschytal šupu z baterky od auta,,,?,,,
    Alebo riadnych 220 že nevieš aké to je,,,?,,
    Ako chalan som sa už hrabal v elektrike a nevypol poistky,,,doteraz mám ten uvarený,,skrutkovač odložený,,,tie vlasy sa mi už napravili po tej šupe,,,,zážitok bohovský,,,oči ako reflektory,,,
  • 15. septembra 2014 1:32:08 CEST
    Vie mi niekto opisat aky je to pocit? ja by som si to aj kupil, lenze nikdy som to nemal moznost vyskusat tak aby som to nekupoval zbytocne...
  • 13. septembra 2014 20:47:50 CEST
    Bože to su problémy,,,poriadny 180 Ah akumulátor,,jednosmerný prud,dve diody odpor štipce zo štartovacích káblov a máte aj elektrické kreslo,,,aj vlasy budu vyfénované,,, ,,alebo dať za baterku pulzný zdroj,pri tých hrách Vám to vydrží aj pol roka,potom stačí nabiť,,toto som vyrobil kým sa mladá hrala,,,teraz som to prerobil na záložný zdroj usb,,,
  • 13. septembra 2014 12:55:41 CEST
    Aj ja mam nexus istim, odporucam, je sice drahsi ale stoji za to.

    Kupit sa da napr. tu http://www.sexujte.sk/produkt/!ero24281/Nexus__Plug_and_Play

    Maju tam aj tie mystim aj ine, celkom dobry vyber a ceny nevyzeraju zle.
  • 13. septembra 2014 12:46:24 CEST
    Mam pristroj Nexus Istim uz asi 6 rokov popis pristroja http://www.nexusrange.com/product/nexus-istim a som velmi spokojny. Bol rozhodne drahsi ako ine v danej kategorii ale stoji za to. V dnesnej dobe sa predava znacka Mystim je to uplne rovanky pristroj kopia povodneo len elektronika dava o nieco slabsie pulzy. Cenovo je stale pomerne na vysokej urovni ale vykon, moznosti prislusenstva, bezpecnost a manipulacia su velmi dobre spravene.
    • 13 posts
    4. septembra 2014 13:24:28 CEST
    z Lidla, kúpený, otestovaný. je to už môj tretí TENS, zatiaľ najlacnejší. Funkčný, použiteľný, jednoznačne s najväčším výkonom. Parametre (Frekvencia, šírka pulzu, raz aj pauza) sa dajú nastaviť, škoda že nie "za jazdy". Kto žiadny prístroj nemá, alebo chce zmenu, doporučujem.
  • 1. septembra 2014 20:42:51 CEST
    V Česku je za 499.- Kč, to je nějakých 18 Euro. Ale technice v Lidlu bych moc nevěřil, je často poruchová, a kór tohle bych si hodně promyslel ...
    • 13 posts
    1. septembra 2014 13:24:31 CEST
    tens bude od štvrtka v lidli. Za 24,99 a vyzerá slušne celkom. Za tie peniaze asi stojí
  • 22. augusta 2014 9:37:08 CEST
    fúúúúha O_O tak to vrelá vďaka za upozornenie.
  • 21. augusta 2014 21:07:28 CEST
    pozor ten tens z lidla, nieje to isté ako ten originálny výrobok na ktorý sa to podobá, má to obmedzené niektoré funkcie........(čítal som na nete)
  • 21. augusta 2014 19:04:01 CEST
    http://xhamster.com/movies/2914534/torture_by_electric_racket.html
  • 21. augusta 2014 18:10:50 CEST
    Tak ako dopadla masáž
  • 21. augusta 2014 17:36:29 CEST
    ..u nas v lidli tiez nic...a to som sa na tu predstavu naozaj dost namotala teraz :D
  • 21. augusta 2014 14:49:24 CEST
    videl som to od pondelka cca 10 krabíc
  • 21. augusta 2014 13:45:31 CEST
    bol som vo dvoch,ale ani len cenovky, ze by mali take nieco. od kedy asi to bolo v predaji?
  • 21. augusta 2014 10:50:35 CEST
    Podľa mňa by mali mať vo všetkých, nemávajú náhodou rovnaké akcie vo všetkých prevádzkach ?
    Majú to od pondelka ako som si všimol a dopredávajú.
  • 21. augusta 2014 10:35:41 CEST
    v ktorom Lidli maju ten sanitas?
    dik.