Forums » Nekategorizováno

Asphyxie

  • 20. decembra 2005 7:23:12 CET
    Vzruší mne predstava nekoho ovládat a pri tom mu nedovolit dýchat všechny predstavy se točí kolem dušení , škrcení a tak Je ešte nekdo koho to láka nebo jsem sama?
    Diana
  • 10. septembra 2007 14:46:47 CEST
    Bílá Košile, také mne vzrušuje věšení a košile. Při onanii si představuji, že jsem zbojník, kterého věší ve světlé košili, nebo nevinnou dívku.
  • 28. apríla 2007 21:20:09 CEST
    A já miluji pocity bezmoci a rozkošné bolesti, ale rád bych to přežil :-)))
  • 28. apríla 2007 20:49:37 CEST
    Myslim, ze by bolo vhodne..v ramci fantazii a pocitov pre VAs umriet :)
  • 28. apríla 2007 20:06:25 CEST
    Milujem tie pocity svojej moci
  • 28. apríla 2007 16:46:06 CEST
    Ahoj, dal jsem sem pár odkazů a zatím žádná reakce? Samozřejmě budu-li mluvit za sebe, tak je to nepopsatelný pocit stát s oprátkou na krku, vědět co příjde, ale zároveň doufat, bát se, prosit a dívat se své paní do očí a čekat, jestli opravdu je tak přísná, jak se zdá. Konečně zde můžu někomu prozradit, jak vnímám své pocity, aniž by mi někdo nadával do úchylů a je dobré vědět, že je nás víc.....
  • 20. apríla 2007 8:01:10 CEST
    Chvilečku po zavěšení, kdy se uvolní tělesné otvory a erekce, je nutné dotyčného nadzdvihnout a následně uvolnit smyčku. Těžko si představit, že to dokáže křehká , dejme tomu sedmdesátikilová, dáma se stokilovým chlapem. Dělal jsem pár pokusů sám na sobě a proto chápu tento argument. Pokud by to nebylo pojištěno jinak, je tato praktika ve dvou vrcholně život ohrožující. A protože všem jde spíše o užívání si života a ne o zbavování se života, nedivím se, že se Dámy tomuto brání.
  • 20. apríla 2007 7:35:27 CEST
    Tiez si myslim, ze je to o tom, aby to dotycny par pritahovalo.Podla mna, Pani, ktora je ta, ktora rozhoduje o zivote a smrti...Je to o velmi velkej dovere..a zivot je taky krehky..Kludne sa to moze vymknut z ruk
  • 20. apríla 2007 6:34:52 CEST
    To musí byť v človeku aby ho to priťahovalo. To nejde len tak sa páčiť ako sa ty domnievaš. Mne osobne sa napríklad hnusí piss alebo kaviár a pre niekoho to je vzrušenie.
  • 19. apríla 2007 23:34:10 CEST
    divím se že se to dominám moc nelíbí
  • 18. apríla 2007 19:29:44 CEST
    Ahoj my hanging family. Tady je pár adres na koukání:
    www.necrobabes.org/gaspers
    www.ewprod.com
    www.3virgin.com
    www.tie-her-up.com
    www.hangingbitches.com
    www.necrofilia.com
    Taky to občas spojím s www.onlytease.com (bílé košile, kravaty)

    Těším se na vaše názory.

    Páček schledáček

    Bilá košile
  • 18. apríla 2007 14:00:07 CEST
    k předchozímu: špatně uvedená adresa: tedy správně: [email protected]
  • 18. apríla 2007 13:54:54 CEST
    Napjatě sleduji diskusi - jsem čerstvě registrován. Nemohl by mi někdo zaslat nějaký klípek nebo foto na téma hanging? Špatně se mi to schání.. [email protected] Díky!
  • 18. apríla 2007 9:39:40 CEST
    Ano u věšení může dojít k trhu, nebylo by to poprvé, už se to stalo ( viz dějiny), dušení taky dostatečně stačí k nesmírné panice:-))
  • 18. apríla 2007 0:23:45 CEST
    No to je právě to vzrušení
    • 2 posts
    17. apríla 2007 22:39:34 CEST
    nie ze by asphyx bol nejak mojim oblubenym ale vaz si nezlomis ked partnera trosku pridusis :-) Vaz sa lame trhom.
    Pre mna ale tieto hratky koncia pri pokuse o zapchanie nosa a ust dlanami, viem ze nemam tolko sili aby som milacka udrzala pokial zadne skutocne bojovat o vzduch a tak je to bezpecne :-)
  • 17. apríla 2007 19:28:47 CEST
    No i s ostrým nožem včas použitým může být pozdě, když se zlomí vaz. Asi opravdu je lepší představivost, než reál. Je pravdou, že samotného mne to láká, ale...
  • 17. apríla 2007 13:28:19 CEST
    to už necháme na predstavivosť
    • 2 posts
    17. apríla 2007 9:00:39 CEST
    a skontrolovat si ostrost noza, teraz preletela sprava mediami ako to dvojici nevyslo lebo mali tupy noz
  • 17. apríla 2007 8:41:42 CEST
    to uz je mozno trochu extremnejsia praktika.. treba 100% verit partnerke aby sa jej to nezapacilo mohla by to prehnat
  • 17. apríla 2007 6:32:46 CEST
    pri orgazme stačí podkopnúť stoličku........
  • 16. apríla 2007 16:03:50 CEST
    Sedíte povně přivázaný na židly, díváte se, jak si krásná paní připravuje punčochu, igelitový sáček a kousek provázku. Punčoch vám nátáhne na hlavu, pak vám pomalinku přetahuje velmi těsný sáček přez hlavu, vy cítíte jak po punčoše krásně klouže, nakonec veme provaz a tím podváža igelit na krku, sedne si před vás a dívá se na ten zoufalý boj o trochu vzduchu.
  • 16. apríla 2007 9:59:11 CEST
    Mam niekolko filmov na temu asphyxia...Vsetky su o tom, ze zeny su vypocuvane a potom vyvesene a obesene...Ukazky su dlhe, ako sa trepu a hadzu sebou, niektore sa dokonca az pomocia.
    Samozrejme, vsetko je to len nafingovane a su to vsetko velmi pekne zeny.
    Vedel by som si predstavit byt na mieste niektorej z nich...a exekuciu by vykonavala nejaka nadherna Madam
  • 15. apríla 2007 21:49:32 CEST
    isteze :-) (ťvotrokynka s Azetu)
  • 15. apríla 2007 15:46:52 CEST
    Pre mna je tiež vzrušujúca predstava, že mi nejaka žena nedovolí dýchať, trestá ma dusením. Alebo ze som pod vodou /napríklad vo vani/ ,a zena si namňa sadne alebo alebo ma prinuti ostat nejakú dobu pod vodou... skúšal už niekto z vás niečo také?
  • 15. apríla 2007 15:02:14 CEST
    Představa svázaných rukou za zády kdy stojím na stoličce s pořádně utaženou oprátkou kolem krku a bát se jestli mi paní stoličku ponechá to je ono.