Forums » Nekategorizováno

Pás cudnosti

  • 20. novembra 2009 14:28:16 CET
    súhlasím s tebou. nie sme predsa takí bohatí aby sme si mohli dovoliť kupovať lacné veci
    • 6 posts
    20. novembra 2009 7:57:40 CET
    Určite je celková cena rozhodujucá pre nákup pásu, ale povedzme si, že naša fajta / bdsm / ked po niečo tuží, tak proste ide tento činitel bokom , teda aspon u mna. Dost často čitam, že su v predaji na rozných strankach lacné pásy. Páni a Dámy, určite to je skvelá infomrácia, ale ked sa poobhliadnete po zahraničných forách, tak s lácnymy pásmy maju časom ludia problemy. Nejdem Vám tu robit osvetu, je to ozaj len a len Vaše rozhodnutie, ale osobne si myslím, že ked už niečo tak špecifické mám kupit, tak chcem kvalitu. Ja osobne mam doma cb3k, cb6k a skusil som aj birdlocked. Birdlocked neodporučam nikomu, je to hračka a nesluži na nič čomu je to určené. K tým CB pásom : len tolko, oba som kupoval cez jednu .cz stránku specialshop.cz a bol som maximálne spokojný. Že su drahšie ? ... tak to už je na Vás, ale sám za seba možem potvrdit, že ani po roku nosenia nieje problem s žiadnym a tak to má byt. Aby bol spokojný aj predajca a aj v našom prípade " nositel "
    • 6 posts
    18. novembra 2009 9:49:47 CET
    k tej stránke dreamlovers : zatial to je v štadiu vývoja a ja osobne to sledujem už niečo cez rok a nejak sa nikam nepohli, všetko to je krásne vymyslené a určite to bude super vecička, a tak sa teším aj ja na to až to bude v predaji, ale kedy to bude ? ... hmmmm, to nevedia ani výrobcovia
    • 6 posts
    18. novembra 2009 9:47:41 CET
    ahoj, ja mam na predaj cb3000 ... je rok použivaný, ale bezchybný a vysterilizovaný, takže sa nemusíš ničoho obávat.
    cena : 90 Euro.
    Je to originál s USA, ktorý stal a stále stojí cca 230 €, viem, su na trhu aj napodobeniny z Činy, ale ako som čital na forách, je to za cca 150 €, ale su to šmejdy, ktoré sa dotyčný už pokušali lepit a kadejako spájat , takže ak chceš kvalitu aj ked použivanu, daj vediet
  • 17. novembra 2009 23:20:46 CET
    Ten elektronicky pridavok nema chybu, najviac sa mi paci moznost nadstavit okruh z ktoreho sa nemoze subik vzdialit.

    PS.: Nema tu niekto navyse (pripadne na predaj) nejaky(aj starsi model) CB****??
  • 17. novembra 2009 10:56:45 CET
    pozrel som tu webstranku, je to parada!!! Dik za typ
  • 16. novembra 2009 20:35:48 CET
    www.dreamloverlabs.com
    • 6 posts
    16. novembra 2009 20:04:29 CET
    ako hovoríš , po cca dvoch týždnoch su zubky pekne vtlačené v penise a každý aj sebamenší pokus o stoporenie je velmi bolestivý. Trošku z toho aj krvička tečie, ked sa daju po dlhšej dobe preč, ale ved predsa aj to má svoje čaro ;o) .... teraz v cb6k to je pohodička a zrejme prekonám za chvilu svoj osobný rekord
  • 16. novembra 2009 10:45:49 CET
    POI sú dobré aj z "estetického" hľadiska,po zložení pásu sú na penise pekné značky po nosení...a tie vzrušujúce nočné prebudenia môžem potvrdiť,tiež som ich už veľakrát zažil a postupoval som tak isto-rozdýchať a rozchodiť...
    • 6 posts
    15. novembra 2009 22:05:27 CET
    mno :

    terazky som majorom .... ja som prešiel s cb3000 na cb6000, a nedám na cb6000 dopustit, lepší tvar, vyšší komfort, trochu chýbaju POI, ale po pár rokoch nosenia cb3k s poi už som zrejme vycvičený a tak niesu potrebné.

    ale každopádne ak by som si mal vybrat JA, tak jednoznačne cb6000 s poi
  • 13. novembra 2009 12:40:51 CET
    že ďakujem pekne za vyčerpávajúcu odpoveď. len teraz nevie či je lepšia tá 3000s POI alebo 6000 bez...hmm? a včul buď múdry..
    • 6 posts
    13. novembra 2009 11:22:45 CET


    PIO sú po slovensky povedané, umelé polkruhy, ktoré sa nasádzajú medzi klietku a obruč pásu, samotné telo POI je rovnaké, ale rozlišujú sa velkostou zubov, ktoré plnia funkciu následovnú : ked sa ti bude chciet stoporit penis, tak ich budeš pekne cítit ako sa ti zabáraju do tela penisu. To znamená, že tie najvačšie zubky služia v podstate aj proti postaveniu a vzrušeniu. Akákolvek sexuálna aktivita je skoro nemožná, pokial ta práve nebude vzrušovat že to príšerne bolí. Ja osobne sa budim v noci, ked sa mi chce sám od seba stoporit a musím sa prejst a predýchat tu bolest.
    Dufam, že som zodpovedal tvoju otázku vyčerpávajuco a už nič ine ti neodporučim, iba to " vyskušaj POI " a pochopíš do bodky o čom píšem
    • 8 posts
    13. novembra 2009 10:12:09 CET
    sakra povie mi niekto čo je to POI ďakujem
    • 8 posts
    13. novembra 2009 9:59:38 CET
    ja mam CB3000 a mne vyhovuje, aj s POI je to super, zatial ziadne problemy..pravdou je, ze CB6000 som este nevyskusal, no pokial je pravda, ze nema POI, asi je zbytocny, tzv. nevychovny:-)))
    • 6 posts
    3. novembra 2009 17:51:03 CET
    cb6k je jednoznačne lepší, pri cb3k som mal časom problem s tým klbom dole, šialene ma tam štipalo a pálila pokožka. Čiže ohladne komfortu nosenia cb6k , ohladne váhy a pocitu na tele cb6k , no a pokial dostaneš POI do ck6k tak aj ohladne nechcenej erekcie cb6k .
    Cb3k bolo vo svojej dobe super, nemožem povedat ani slovko proti, ale nove je len nové a cb6k ma aj mierne inak tvarovanu klietku čo zvyšuje konfort, zamykanie je také isté, ale samotný prstenec okolo vajec je jednoducho skvele vymyslený.
  • 3. novembra 2009 15:18:36 CET
    Fakt jdou použít? To je skvělé. Nosil CB-3000 s POI a vím, co dělají. A tak přemýšlel, jestli znovu koupit 3000 s POI nebo nový 6000. Jaký máš názor, když má obě srovnat?
    • 6 posts
    3. novembra 2009 5:35:34 CET
    dobrá otázka , kedže v cb3k som vždy mal tie najvačšie POI a po pár dnoch to začalo poriadne učinkovat, tak teraz v cb6k som velmi spokojný že nie su, samozrejme za predpokladu, že ho nemam za trest. Vyrobcovia tvrdia, že POI z cb3k na cb6k nepasujú, ale uplne v pohode sa tam daju dat, akurát, že su osadené trochu nižšie, bližšie k penisu a preto určite aj viac tlačia, čo sa niekomu može aj páčit .
  • 2. novembra 2009 18:47:23 CET
    A neschází ti u Cb6000 POI?
  • 1. novembra 2009 19:56:14 CET
    Přesně tak to je
    • 6 posts
    1. novembra 2009 8:13:03 CET
    píšete tu o časoch stravených v páse. Ja sa možem iba tak skromne pochválit s 21 dnami stravenými v páse. Ale poviem Vám, že potom následne milovanie a orgazmus bol najkrajší aký som kedy zažil a stál ozaj za to. Ono pás ma aj jeden psychologický rozmer, a síce, že po čase si nan zvykneš a nevieš bez neho normálne existovat. Určite najdem X oponentov, ale ja osobne radšej prežijem 1 - 2 orgazmy za mesiac, ktoré su nádherne a aj precítené ako len tak lietat svetom a hrať sa s nim kde kade ...
    • 6 posts
    28. októbra 2009 19:42:13 CET
    tak možem iba sam za seba, cca 2 roky nosim cb3k a ani raz som nemal mokrý sen, samozrejme, že vždy mam páse aj POI a ako inak tie najvačšie , takže čo i len predstava a naznak vzrušenia je okamžite potlačená a žiaden mokrý sen nehrozí.
    Tento týžden k nám dorazil nový typ CB6k a za týchto pár dni ho možem len vychválit. Komfort nosenia je ovela vyšší, uprimne ho odporučam všetkým ...
  • 26. októbra 2009 19:38:24 CET
    Ale všechno jde :-)) Jen je potřeba si uvědomit, že taková masturbace je svým způsobem vlastně úplně prázdný orgasmus - jen fyzické uvolnění. Vlastně tady jde o takovou výměnu - pár masturbací pouze sám sobě za jednu, mnohem kvalitnější, kterou s tebou prožívá i partner ...
  • 26. októbra 2009 5:09:31 CET
    inak by ma docela zaujimalo ze ako je to napr. s mokrym snom? alebo telo nevyluci prebytocne semeno vobec co ma clovek na sebe toto zariadenie? to musi byt asi docela utrpenie ...
    niekedy predtym tu bol postreh ze clovek tesne po orgazme sa vrati ako keby do normalu, t.j. "normalneho uvazovania", zda sa mi to velmi pravdepodobne lebo priznam sa ze dlho bez sexu/masturbacie nevydrzim a teraz mam post 4. den a take predstavy co ma napadaju ... :) neviem si predstavit keby to mam na sebe dva tyzdne, to som ochotny za orgazmus pomaly zabijat
  • 25. októbra 2009 20:27:29 CET
    ja sice nemam to stastie a nemam skusenost,ale mne sa zda ze aj jeden den v praci by bol zaujimavy
  • 25. októbra 2009 20:02:48 CET
    No, je to samozřejmě maximum, hlavně z hygienických důvodů, a taky záleží na typu. Sám mám ozkoušeno jen 19 dnů :-)) I tak to úplně stačilo :-))))