Forums » Nekategorizováno

Pás cudnosti

  • 8. februára 2011 15:17:04 CET
    tie problémy mám aj ja :) zo začiatku som mal pocit že každý naokolo vie že mám CB :D ale zvykol som si na to, niečo som vo svojom živote vynechal, niečo som pozmenil, napr vzdal som sa svojej oblúbenej sauny, slipové plavky som vymenil za kraťasové ked občas so známymi ideme na kupko a čo je uplne najlepšie tak mám vo zvyku sa na lúke opalovať nahý-ležím hore nad chodníkom vo vyššej tráve, dolu po chodníku občas niekto prejde a nikto nevidí že mám pás :D verím že aj vy si to tak užívate ;)
  • 8. februára 2011 15:09:19 CET
    nosím momentálne cb3000 ,mal som predtým cb curve ale vymenil som ho. problém bol v tom že som predtým pás cudnosti nikdy nevidel, čítal som len že cb curve je dlhý 9cm čo zodpovedalo mojej dlžke v kludnom stave. lenže bol velký v tom že jak máš POI tak áš volný aspoň 1cm a viac čo pri samotnom nosení cb mi to robilo problém že to bolo dlhé. potom som kúpil cb3000 a som absolut spoko
    • 6 posts
    8. februára 2011 5:38:47 CET
    birdlocked mám doma a pravdu povediac som bol z neho sklamany, je to silikonová napodobenina CBčiek a podla mojho názoru sa uplne minula účinku. Tie hroty o ktorých píšeš sú sice na obrazku pekné, ale realita je uplne iná, ak už chceš mať nainštalované v vnutrý aby ti zabránilo stoporeniu vobec, tak dobrá volba je cb3000 s POI, ver tomu, že ked si zvolíš správnu velkosť tak po chvili si velmi rýchlo rozmyslíš či miu vobec dovolíš sa stoporiť alebo budeš kludný ako " baránok " ;o))
  • 7. februára 2011 22:25:27 CET
    skôr ako dusty odpíše tak sa sem trošičku votriem.
    Zpočiatku mi vadilo to, že tam dole nie som až tak slobodný a najmä v noci okolo tretej rána zvyknem mať stav, keď sa pravidelne chodím prejsť do kuchyňe pre pohár vody a trošku to rozchodiť
    No časom sa to lepší a ako dusty píšeš, v krčme na wc je to celkom zábavné. Občas sa pozabudnem a postavím sa do fronty, ale zatiaľ som sa vždy včas spamätal a zasadol
    Mám CB6k a chcem si zaobstarať aj niečo shemale a videl som tiež peknú verziu bird lock-u s drobnými gumenými hrotmi vo vnútri. To môže byť tiež zaujímavá skúsenosť
    • 6 posts
    7. februára 2011 21:02:39 CET
    tak toto sa pekne číta, aj ked tiež som na tvojej strane a zdielam tvoje nadšenie a pocity a ak sa smiem spýtať, aký typ pásu nosíš ;o) ?
  • 7. februára 2011 20:21:28 CET
    Bez pásu cudnosti si dnes neviem život predstaviť, nosím ho dlhodobo a je to úžasné odovzdanie. Zo začiatku mi to robilo neplechu kým som si na to zvykol, nemohol som urobiť väčšinu vecí čo som robil dovtedy, napr ked sme boli na jazere s kámošmi na pánskej jazde, v lete horúco, chlapi sa prezliekali, samozrejme do sprchy nahí jak medzi chlapmi býva a ja som nemohol sa ukázať lebo som mal pás :D ked sedíme v hospode pri pivku nikto z nich netuší aké tajomstvo mám v nohaviciach, ked sa mi chce čúrať tak už som si zvykol že som vymenil pisoár za misu, a poviem vám úprimne ani už neviem aké to je stáť pred pisoárom :DDD Pás ma krásne ovládol, krásne mi zmenil život a ja som za túto úžasnú vecičku vďačný
  • 6. februára 2011 19:49:45 CET
    To verím
    Časom bude všetko.
    • 6 posts
    6. februára 2011 18:44:57 CET
    ešte lepšie to bude, ked nebudeš mať k dispozícii klúč ;o))
  • 6. februára 2011 15:54:22 CET
    Tak som to kúpil, bolo to nové. Ta ja nevedel, že to bude návykové :)
    Nosím pravidelne a z odstupom času zistujem, že ak to nemam, citim sa divne :)
    • 6 posts
    5. februára 2011 21:41:10 CET
    tak krásna téma a nikto sem nepíše ? ... žeby sa subíci zlakli sexuálnej odovdzanosti ? ved predstava o sexuálnej odovdzanosti patrí medzi výrazné fetišistické fantázie, tak prečo sa tomu aj reálne brániť ?
    • 6 posts
    25. decembra 2010 15:27:38 CET
    presne ako píšeš, je v tom velmi vela psychična a je to užástná vecička, ktorá postupom času vždy zaberie na 100% tak ako D si praje ... samozrejme, ked neberieme na vedomie, že úplne odnaučí masturbácii a nevere :o)))
  • 25. decembra 2010 13:01:28 CET
    Pas cudnosti je velmi dobra vec na skrotenie neposlusneho subika,najskor je tam zlost,potom prosenie a nakoniec odovzdanost,ale plati to aj pre subinky.
  • 25. decembra 2010 4:14:44 CET
    ...ľúbim ho....
    • 6 posts
    23. decembra 2010 21:07:17 CET
    vidím, že chlapy majú nejaký strach z odovzdania svojej sexuality do rúk žien a preto sa pýtam : ako sa pozerajú na mužský pás cudnosti ženy a hlavne dominy ??
    • 6 posts
    25. novembra 2010 16:56:37 CET
    asi by si mal hodiť nejaku fotku o tom čo píšeš, lebo nejak si to neviem dosť dobre predstaviť ... ja chodim v cb bez ničoho a nejak som sa ešte z neho nedostal von .. hm
  • 21. novembra 2010 6:44:38 CET
    no ja používam na tento účel jeden klasika zámok je ho treba mierne upraviť aby mohol bit zamknutí vo viacerých polohách zaručujem že sa z tohoto nedostane žiadni subík používam to aj ako spôsob fyksácie pomocou retiazky
    http://www.makita-naradie.sk/zamok-visiaci-112-50-tokoz/
    toto je link na ten zámok ak bude mat niekto záujem ozvite sa napíšem čo treba upraviť je to jednoducho zvládne to aj menej zruční subík;.)))
  • 20. novembra 2010 10:02:08 CET
    kto nosi pas cudnosti. nemate s tim problem ze by to skrtilo krvny obeh ? ze by z toho modrely gule. hlavne pri erekcii. a takisto ci to nezlieza z penisu dole. teda penis by ostal pri koreni nekryty
  • 17. novembra 2010 18:54:51 CET
    poradite mi nejaku dobru stranku kde by sa dal objednat??? alebo kde v ziline a okoli sa da zohnat???
  • 17. novembra 2010 16:59:23 CET
    Vlastnim CB6000s zaujimavy pas sice trosku tesny, ale o to zaujimavejsi. Len skoda, ze kluc od neho mam doma
    • 6 posts
    17. novembra 2010 16:35:28 CET
    jednoznačna volba pre teba bude cb curve ... je to najvačšie aké je v ponuke ak sa nemýlim a určite ti bude dosť velký a k cene ? ... kupuj original, síce je drahý, ale stojí to za to
  • 17. novembra 2010 12:51:44 CET
    chcem sa opytat aky pas cudnosti je pre novacika najvhodnejsi??? este nikdy som ho nemal a radi by sme to vyskusali

    problem je v tom ze co som pozeral cez net ze by som si ho kupil vsetky sa mi zdaju nejake malicke (v stoporeni mam 20cm a dost hruby penis a aj v beznom stave je dost hruby a velky) a hlavne vsetky na ktore osm natrafil su pre mna riadne drahe, som este student, preto hladam nieco lacnejsie a ucinne

    poradil by mi s tym niekto??? prosim
  • 17. novembra 2010 10:58:30 CET
    moze byt aj pouzity. uvital by som aj moznost odskusat vopred. nemam skusenost a neviem ci to zvladnem. mam zaujem hlavne o CB6000S najmensiu velkost
    • 6 posts
    11. novembra 2010 14:58:05 CET
    ja som zatial oba cb3k a aj cb6k kupoval cez www.specialshop.cz a všetko bolo OK
  • 10. novembra 2010 22:50:15 CET
    Overeny mam cesky mysex.cz, maju dobre ceny
  • 10. novembra 2010 18:56:07 CET
    Neviete o nejakom svk e-shope kde by sa dalo CB6000 zohnat ?