Forums » Nekategorizováno

Pás cudnosti

  • 24. marca 2008 21:41:00 CET
    janvajan10: Díky za Tvá slova...realita je krásná a vášnivá, sny jsou květnaté a vzrušující. Má fantazie nezná mezí a věřím, že může mnohé oslovit, inspirovat a navnadit. Já však věřím, že jednou otevřu oči a uvidím tu, které mě v mých snech provází noc co noc...
  • 23. marca 2008 17:58:29 CET
    Těžko se to definuje a taky to každý, kdo to poznal, vidí asi trochu jinak. Ale existuje a je v některých ohledech mnohem silnější, a není vůbec spojen jen s pásem cudnosti ....
  • 23. marca 2008 15:49:26 CET
    To je pekne napísané,a keď to subík aj prežíva,nie je o čom,termín psychický orgazmus...hm,to asi treba prežiť,ja zatiaľ som v tomto iba v oblasti predstáv..
    • 6 posts
    23. marca 2008 14:47:28 CET
    tak krajšie by som to ani ja nenapísal ;o) vložil si do toho vela času a energie a je to cítiť, už dávno som nečítal tak výstižný príspevok.

    Uvažujem a neviem, tvoje sny su stále sny, alebo už tie pekné sny vystriedala krásna realita ? ... V sub. srdiečkach sa velmi vela odohráva všetko ovela skor ako sa to vobec stane a udeje. Je krásne snívať a dufať, že raz v živote tie sny s niekym premeníš na realitu. Pás cudnosti je velmi silná pomocka, sám za seba iba možem a tak píšem : po asi dvoch týždnoch zamknutia som sa dostával do dovtedy nepoznaného psychického stavu a hoci telo kričalo a semeno sa pýtalo von, psychicky som si to ozaj užíval a je krásne sa do toho stavu stále dostávať. Neviem či existuje definícia " psychického orgazmu " ja som ho prežil s mojou Madam.

    S pásom prichádza niečo nové, už nikdy nebude také ako dovtedy, odporúčam to vrelo.
  • 20. marca 2008 22:44:19 CET
    Já vidím využití pásu cudnosti ve dvou hlavních věcech:
    - Nástroj pro krocení a ovládání neposlušných sub
    - Odměna pro věrné sub

    Jak využít pás cudnosti pro krocení a ovládání si jistě všichni umíte představit. Jeho účinek na psychiku tu asi všichni znají a chápu. Ale možná se divíte, jak by mohl být pás cudnosti odměnou. Vemte v úvahu následující situaci. Máte velmi věrnou subinku. Zakážete jí dosáhnout orgasmu a přitom jí budete každý den několik hodin dráždit až k vrcholu a pak jí necháte. Věřte mi, že po pár dnech bude o pás cudnosti škemrat, aby vás nezklamala. Když jí ho nasadíte, sejmete z ní to těžké břemeno. Už si nebude muset hlídat, že nesmí. Teď totiž ani nebude moci.
  • 20. marca 2008 13:50:51 CET
    Díky existenci jedné dominantní dámy se zamýšlím nad některými tématy hlouběji než doposud. Ano, je to tak. Mnozí se nestačí divit. Jsi přece jen štěňátko, ne? To už jsme na mých štěněčích stránkách ale dali na správnou míru. Je třeba jasně definovat kam patříme, kde nás to táhne. A to nejen do míst, kde se cítíme nejlépe a nejpřirozeněji, ale i tam kde svět BDSM pro nás nekončí, ale naopak je lákavý. Dlouhou dobu jsem považoval obojek jako symbol oddanosti. nepopírám to, ale našel jsem, objevil něco co hraje v hlavě subíčka neuvěřitelnou roli v chápání své podřízenosti vůči své Vládkyni. Pás cudnosti.

    Ještě před nedávnem pro mě absdolutní tabu. Mé poznání a chápání je posouváno neustále dál a dál...Začínám vnímat sám sebe hlouběji. Uvědomuji si skutečnosti, které ovlivňují mou mysl a duši. Jistě by to bez impulsu nešlo. A ten přišel. Na stránkách Princezny Bellatrix jsem četl asi tří řádkovou informaci týkající se pásu cudnosti. Mnozí by ji přešli bez povšimnutí. Jenže já si v kontextu toho, co se začínalo rodit v mém nitru, začal uvědomovat jaký význam by tato "hračka" mohla v rafinovaném a vášnivém DS vztahu hrát. Už jsedm jednou nosil dámské kalhotky pod kalhoty a už jen tento pocit byl absolutně dráždivý. Neb jen já a dotyčná jsme věděli že je něco co spojuje naši mysl a dokresluje nadvládu nade mnou. Ono jít se na toaletu "upravit" ve chvíli kdy obdržíte dárkový balíček a celá společnost to vidí...sice netuší, ale má možnost se dovtípit...A pak ty pohledy očí, když se vrátíte. To je opravdu až mystické... A tak se ani nedivím, že myšlenka nošení pásu cudnosti mně nenechala ledově klidným.

    Účinky takového procesu jen domýšlím. Avšak vzhledem k tomu, že má submise je z hloubi mé duše submisí, která není založena na násilí a sadismu, ale na psychickém a citovém ovládnutí duše, mysli i těla , tak je nad slunce jasné že právě uzamčení "ptáčka do klece" je pro mně absolutně znakem skutečné oddanosti k té, co bude nosit na svém těle na řetízku klíček od mého druhého já. Jsem přesvědčen o tom, že tahle myšlenka je také inspirující myšlenkou mnoha dominantních žen. A také na druhou stranu nás submisivních mužů...Ale i tahle skutečnost má své pro i proti. Já osobně vnímám věrnost a oddanost své Vládkyni jako vyšší princip. Neboť bez takového chápání by žádný DS vztah neměl šanci na úspěch a už vůbec ne na rozvíjení, obohacování a posouvání hranic. A tak zůstává otázkou, jestli je nutný pás cudnosti. Subíček oddaný a skutečně pokorný nikdy neporuší dohodnutá pravidla. Prostě a jednoduše když není se svou Vládkyní, nemasturbuje, nemiluje se a neoddává rozkoším s jinou ženou... Protože otrok, sluha či psík by měl ctít tu, která mu věnuje svůj čas a pozornost, vášeň, cit i lásku.

    Jenže na druhou stranu berme psychiku...Už jen akt uzamčení a vědomí, že uplyne třeba několik dlouhých dní než svou Vládkyni opět uvidí, musí jednoznačně hrát prim v mozku. Každou chvíli cítit to sevření, vnímat to ponížení, myslet na to že prostě je jen otrokem a hračkou která i bez přítomnosti Vládkyně je pod jejím dohledem. Mé myšlení se posouvá krok za krokem vpřed. To co bych ještě před několika málo týdny zavrhoval, je nyní pro mně touhou. A ta je vyvolána jediným. Touhou po realitě a ds vztahu. A díky ní pomíjím možné následky, nepředvídané trapné situace a ostych. Jen pro ni budu rád mít "ptáčka v kleci". Jen jí bude patřit. Jen pro ni bude zpívat oblíbené písně...
    • 6 posts
    18. marca 2008 20:02:05 CET
    no prosím pekne a zase sme mi muži z toho celeho vyšli najhoršie, jeden by si myslel, že mi muži sme v podstate vo všetkom ako zvieratká, bez mechaniky to proste nejde .....;o)))
  • 18. marca 2008 14:47:50 CET
    Je to trošku složitější téma. Kvalitní pás pro ženu nestojí pár tisíc, jako CBxxxx, ale takových 20. Když k tomu ještě pořídíš pouta na stehna, aby se nesnažila dostat prsty pod pás, tak dalších 10. Potom zjistíš, že zrovna ta tvoje potvůrka se dokáže udělat i drážděním prsou. Pokud jsi dostatečný blázen, tak jí ještě pořídíš odpovídající podprsenku, což je myslím dalších 20. Ale co když zrovna ta tvoje patří mezi nějaké to mizivé procento, kterým k orgasmu stačí masáž nožek?

    Takže dá se kolem 50 tisíc pořídit opravdu velmi účinné zařízení ve velmi vysoké kvalitě. Otázka slečny už není tak těžká. Pokud je někdo ochoten utratit 50 tisíc za hračku na míru, kterou už nikdy nebude moci použít na někom jiném, jde pravděpodobně o velmi vážný vztah. A pokud chci, aby ho nosila týden, tak jí to prostě přikáži. O tomhle se se sub většinou moc nediskutuje ;-)
  • 18. marca 2008 13:52:55 CET
    To mas pravdu, ze zabrani vniknutiu penisu a orgazmus moze zena mati i bez toho kuska v nej ale ten obmedzujuci pocit je tu rovnako ako u muzov.
    • 2 posts
    18. marca 2008 10:30:51 CET
    Myslim ale ze je tu jeden fyziologicky rozdiel, zensky pas cudnosti sluzil proti oplodneniu - cize preniknutiu penisu do vaginy a nie proti orgazmu. Takze zena ktora je klitorialne vzrusiva ma orgazmus bez ohladu na pas :-)
    • 6 posts
    18. marca 2008 10:16:32 CET
    myslím si, že už ked si ho dá založiť, že záleží na D. či to budu štyri hodiny, alebo pár dní ;o)) hehe .... ale je to velmi zaujímavá myšlienka, ved prečo ked si može Madam zamknuť svojho otroka, nemohlo fungovať to isté aj opačným smerom ;o))
  • 18. marca 2008 8:30:06 CET
    a co taky pas cudnosti pre zeny?
    je vobec nejaka co by si ho dala zalozit na dlhsiu dobu ako par hodin?
    • 6 posts
    12. marca 2008 8:56:22 CET
    mi sme to doma skušali asi po dvoch týždnoch, mohol som sa urobiť, ale vždy ked už už by to bolo akotak možné, začali učinkovať POI a vzdal som to ...... otázka, je že akoby to vyzeralo po takom mesiaci :o)))
  • 10. marca 2008 19:27:04 CET
    bohužel i s POI... původně jsme měli CB2000 bez POI a tak k CB3000 jsem chtěla i tento doplněk... ano, evidentně ho to bolelo dost a stopy pak měl vidět téměř týden, ale i tak... že by takový masochista?
  • 10. marca 2008 19:20:23 CET
    mohol by sa k tomuto vyjadriť nejaký lekár? Ak tu ovšem niekto taký je...
    • 6 posts
    10. marca 2008 10:41:21 CET
    mi používame CB3000 a k nemu pravidelne aj POI stredne dlhé, tie najdlšie som mal iba raz, za trest a stačilo mi ;o) .... tvoj otrok prežil orgazmus v páse aj s POI ? ... alebo to čo opisuješ, bolo bez POI ?
    caf ;o)
  • 8. marca 2008 12:10:48 CET
    zde asi hodně záleží na modelu... každopádně ve vhodném a správně zvoleném pásu cudnosti by měl být orgasmus vyloučen... my máme CB2000 a CB3000... v obou se mi povedlo otrůčka udělat drážděním uzdičky skrz otvor na špičce... chvíli mu to trvalo a i hezky u toho trpěl, ale udělal se... proto si obě klícky musel upravit... v tom má holt plnohodnotný pás cudnosti výhodu...
    • 6 posts
    8. marca 2008 10:41:53 CET
    akosi to tu ustalo ;o) a tak pre rozvírenie debaty .....

    jedna otázka : je možné dosiahnuť orgazmus v páse cudnosti ?
  • 16. januára 2008 18:20:29 CET
    Prodám levně skoro nepoužitý pás cudnosti od firmy Latowski. Kolem pasu 85cm + druhé volnější nastavení. Eventualní úpravy firma latowski běžně dělá. msteelZavináčseznam.cz Garantuju absolutní čistotu a diskrétnost.
    • 6 posts
    3. januára 2008 8:22:49 CET
    zaujíma ma, ako dlho ste vydržali zamknutý v páse cudnosti ? ... a ako ste to znášali, proste všetko okolo toho .....
  • 22. decembra 2007 22:39:20 CET
    Oslovenie "moj krasnucky" si nechaj pre svojho tatoša a nie pre mna. A myslim ze vsetci pochopili ako si to myslel a kto vlastne si.
  • 22. decembra 2007 21:35:03 CET
    Moj krasnucky a ty si si nevsimol, ze som napisal Damu a nie Dominu???
  • 22. decembra 2007 21:02:52 CET
    tak to je potom lepsie mu strcit do analu ocelovu gulicku a pri osobnej prehliadke ho docela slusne prefistuju ;-)))

    sorry za off topic
  • 22. decembra 2007 20:46:51 CET
    no a???
  • 22. decembra 2007 20:39:01 CET
    Dobré