Forums » Nekategorizováno

Pás cudnosti

  • 9. júla 2007 0:58:05 CEST
    mňa by zaujímalo, keď sa v tom kce postaviť, tak nepraskne?
  • 2. júla 2007 15:17:05 CEST
    http://www.extremerestraints.com/cb3000-male-chastity-belt_2.html

    Madam to je link na ten pas cudnosti
  • 2. júla 2007 14:13:45 CEST
    mas nejake ilustracne foto? alebo odkaz na shop?
    • 2 posts
    23. júna 2007 13:16:59 CEST
    Ja mam CB3000 , je komfortny, nedovoli ani erekciu, neda sa oklamat ani dat dole a da sa pouzivat v kazdodennom zivote....Problem je ist na kupko, lebo iba plavkami, ci slipami sa neda zakryt:-(...takze ostava na kupanie a opalovanie iba odlahle miesto v prirode pri vode...
    Tiez ale kluciky cakaju na tu spravnu Pani..:-))
    • 2 posts
    23. júna 2007 11:52:29 CEST
    Podla mna je vhodny len pre kratkodobejsie hratky pretoze ni eje stastne riesenie kozu macat vo vode ci chodit s nou na malu potrebu :-)
  • 23. júna 2007 8:51:15 CEST
    Jsem muzska sluzka a pas cudnosti si myslim ke vztahu mezi dominantni zenou a submisivnim muzem nachazi sve misto a uplatneni. Nejsem otrok honic /lilithx/ ale jednoduse citim neustale pnuti. A to nemam Madam, ktera by vyuzila mych tuzeb. Vim vsak jedno. Omezeni sexu, znemozneni jakekoliv sexualni aktivity v dobe kdy nejsem v domacnosti u Madam je jednim z prvku pusobicich na mou psychiku. Otazkou je jaky "model" zvolit. To co jsem videl na vlastni oci neni na bezne denni ci dokonce nekolikadenni noseni. Protoze si myslim, ze i tady by mela byt zachovana skryta diskretnost. Tak aby to netvorilo prilis viditelne misto muzovych partii. Na www.samshop.cz jsem videl takove decentni kozene klicky na ptacka. Jen nevim jak by byly v realu funkcni. Proto si rad prectu tady zkusenosti s pasem cudnosti. Velmi dobre zvolene forum.
    • 0 posts
    21. júna 2007 21:26:25 CEST
    Uhodil jsi hřebíček na hlavičku. Já už jsem po dvou dnech lehce nadržený, ke konci týdne už začínám hůře usínat a v polovině druhého týdne (nejdéle mě zatím Paní nechala bez orgasmu dva týdny) už skoro nespím a hlavně...Paní dokola prosím, aby mi to ještě hodně dlouho nedovolila...Jsme hold lehce ovladatelná zvířátka:-))
  • 14. júna 2007 12:06:42 CEST
    jeden můj otrok je řekněme honič a po par dnech v CB je ochoten přijmout jakýkoli trest abych mu ho sundala. nikdy jsem neviděla tak pokorného a oddaného otroka jako jeho nadrženého.... zábava
    • 2 posts
    14. júna 2007 9:44:04 CEST
    V podstate ano, v Cechach s nimi spolupracuje jeden kamarat. Zial ale tieto veci su len na mieru a dost drahe k tomu :-)
  • 12. júna 2007 18:42:07 CEST
    Ma niekto skusenosti s Neosteel?S objednavkou... serioznostou firmy a hocicim co s tym suvisi a na co sa pride az pri pouzivani?
    • 2 posts
    4. júna 2007 11:34:32 CEST
    nechcem vam kazit iluzie ale aby pas fakt sadol proste na objednavku byt musi pretoze je dobre ked je proste na mieru. Iste v pripade toho kovoveho je to absolutnou nevyhnutnostou, v pripade kozeneho je to len lepsie pre lepsie pohodlie.
  • 3. júna 2007 22:53:14 CEST
    Aha, to asi myslíte Blackdream, to jsem zapomněl, ale stejně si nejsem jistý.
  • 3. júna 2007 22:08:31 CEST
    no to som si nie celkom isty ako by som to vysvetloval :-)
  • 3. júna 2007 22:07:25 CEST
    tak to sa mate, u nas sud, vacsina statnych institucii a podobne :-)
  • 3. júna 2007 18:12:06 CEST
    priamo v budapesti maju obchod. Staci tam zbehnut.
  • 3. júna 2007 16:37:24 CEST
    Všude je to na objednávku. Bohužel
  • 3. júna 2007 16:36:34 CEST
    Detektory kovů jsem u nás ještě nepotkal, pokud zrovna nechci letět dopravním letadlem a to není můj denní chleba, jo zapomněl jsem na soud, ale tam taky běžně nechodím.
  • 3. júna 2007 13:32:00 CEST
    tak by si to musel hold nějak vysvětlit ale já se s detektori moc nestýkám takže u mě by tento problém nebyl
  • 3. júna 2007 13:19:56 CEST
    ano on-line ponuky som nasla ale cakat nechcem. :)
  • 3. júna 2007 9:56:58 CEST
    aj mne sa viac pacia kovove, ale ak by som to mal nosit napr. pocas prac tyzdna, co napr. s tetektormi kovov? ha?
  • 3. júna 2007 0:26:17 CEST
    záleží jak moc je vyvinutý budoucí nositel.když je hodně tak to nesundá.pokud je méně tak je třeba dokoupit takové vložky které mu to znepříjemní.jinak CB jde sehnat velmi pohodlně na netu.stačí trošku hledat.ale osobně se mi taky líbí spíš Nosteel.ty nejdou sundat ani náhodou
  • 2. júna 2007 23:41:49 CEST
    Já jsem se díval, že na internetu se dá nalést i v online obchodech. Mně se třeba více líbí kovové pásy cudnosti z produkce Neosteel. Ale je to šeredně drahé.
  • 2. júna 2007 23:00:46 CEST
    Kde zozeniem cb 3000? Zbehnem do madarska alebo sa da aj na slovensku? Naozaj sa neda odstranit bez odomknutia? Popripade poznate nieco lepsie?
  • 2. júna 2007 19:02:33 CEST
    taky to tak vidím
  • 2. júna 2007 6:48:23 CEST
    Myslím si , že pás cudnosti by mi spíše ulevil, než přitížil, tedy aspoň v době nařízené pohlavní abstinence. Bez pásu cudnosti je to utrpení vydržet, jako napotvoru, vždy se do toho něco jakoby schválně nachomítne, takže jsem obvykle ve velkém pokušení, které by nebylo, kdyby nebyl vysloven zákaz. Ale to je asi zákon schválnosti. Pak mám tři možnosti, buď zatnu zuby a opravdu to vydržím do další schůzky u Madam,což je hrozné utrpení, ale s úlevou o splněném úkolu. Nebo to nevydržím a mám možnost nepřiznat se, pak bych měl obrovské výčitky svědomí o porušené důvěře mezi mnou a Madam, tak to nedělám. Takže pokud to poruším, pak se přiznám, ovšem to pak trest bolí i mne tvrďáka masochistu.