Forums » Nekategorizováno

Pás cudnosti

  • 2. júna 2007 2:02:26 CEST
    slovní zákaz je opravdu hrozný.klidně bych po dobu zákazu pás cudnosti nosil.když ho člověk nemá tak v hlavě hlodá červík.... a to je teprve utrpení
  • 31. mája 2007 23:16:27 CEST
    Nejsem součástí moneyslavingu a přesto i moje Madam chce mít nade mnou kontrolu. Psychické odpírání orgasmu bez technických pomůcek je větší prověrkou důvěry i odříkání. Ale sám bych byl pro mechanické pásy cudnosti.
    jen slovní zákaz je pro mne horor.
  • 31. mája 2007 13:40:36 CEST
    ja jsem moneyslave..alespon jsem si to parkrat uz zkusi a taky jsem aktivnim clenem nekterych for a myslim, ze i fetis pasu cudnosti prave z teto oblasti bdsm vysel a pro zeny je to to prave na ovladani otroka na dalku, otroka, slouziciho hlavne jako prostredek zabavy z ponizeni a kontroly a taky levne pracovni sily.. kazda Moneymistress to uz alespon na jednem svem otroku pouziva.
  • 31. mája 2007 0:37:50 CEST
    Cau chlapi, nemate taky ten pocit, ze pas cudnosti je vec ktera zajima hlavne clapy? Zeny to zdaleka tolik nepodporujou. Muj pocit.. Pro me je PC napul fetish a na pul pomucka k udzeni nadrzenosti. Poznal jsem jen jednu, co to ma taky rada.
  • 24. apríla 2007 19:41:28 CEST
    tak fajn,nebudem to jiz resit ;)
  • 24. apríla 2007 18:28:26 CEST
    No tak jsi to nepopisoval, doslova jsi psal, že po vyvrcholení dochází obvykle k myšlenkám typu: co já jsem to, hlupák, zase vyváděl. Nebo tak nějak podobně. Ale to je omyl, někdo má průběžný požitek, kde vyvrcholení je třešínkou na dortu a dále může pokračovat v BDSM praktikách, aniž by měl "výčitky svědomí" a určitě se nemusí jednat zrovna o duševní otroctví.
  • 23. apríla 2007 8:13:51 CEST
    Ja o nikom nepochybuji a rozhodne netvrdim,ze submisivita spociva pouze v 2vterinove ejakulaci.Mel jsem na mysli pouze intenzitu prozitku,ktera je pred ejakulaci rozhodne vetsi.Dusevni submisivita je o necem jinem,to uz me nezajima,to uz zalezi na danem jedinci jak dokazaze onu vec vnimat.A vanilkaci me nezajimaji,sam nejsem zastancem divadylka na 20minut v nejakem smesnem sm salonku s prostytutkou ktera si na dominu za ucelem vydelku pouze hraje.Nesnasim ani slovo bdsm hratky.Jeste kasparek a...
  • 22. apríla 2007 19:43:54 CEST
    Proč pochybuješ o ostatních, když je neznáš. Prožitek a zážitek submisivity, přece nemusí být nutně podložen ejakulací. To tě nenapadlo,že uspokojení nemusí být nutně dílem jednoho okamžiku, který se omezí na dvě vteřiny ejakulace. Proč třeba profidominy dělají víkendové pobyty, proč mnoho subíků hledá dominantní životní partnerky?
    To co ty popisuješ, to nepopisuješ submisivní, ale vanilkové jedince, kteří mnohdy ani neví co po domině chtějí.
  • 22. apríla 2007 19:38:00 CEST
    No označit hned někoho za devianta a hned si o něm myslet že je nemocný nebo nebezpečný je něco jako jít do potravin a hned předpokládat, že všechny potraviny tam prodávané jsou otrávené.
    Naše komunita se mimo jiné vyznačuje tím, že mezi sebou komunikujeme a tím se poznáváme. Nikoho koho znám, bych za devianta (tku) neoznačil, nemám potřebu je hned urážet. K novým lidem v této oblasti přistupuji stejně, nemám důvod si myslet, že hned natrefím na nebezpečného devianta. A taky nevím proč se hned musíme bavit o extrémech a neobvyklostech. V BDSM komunitě je mnoho živých a příjemnějších témat, třeba pás cudnosti.
  • 22. apríla 2007 16:38:44 CEST
    Nemel jsem na mysli duchovni,ci dusevni prozivani,je to zcela neco jineho,nez prozivani sexualni.To ze prozivas dusevni submisivitu pred orgasmem i po orgasmu je chvalihodne,ne kazdy muz je toho schopen.Ale pochybuji ,ze vyprask po orgasmu bude pro tebe stejne vzrusujici,jako pred orgasmem.Budes mozna poslusne drzet a pocitat rany,ale ver,ze zadne dusevni prozivani ti nenahradi nadrzeny stav.
  • 22. apríla 2007 11:35:00 CEST
  • 22. apríla 2007 11:13:46 CEST
    "Submisiv u ktereho dojde k vysemeneni,vlastne prestava na urcity cas submisivitu vnimat."

    To nemůžu potvrdit, když mám fungující vztah se svojí Paní, cítím k ní pokoru a submisivitu před orgasmem stejně jako po orgasmu, prožívám to spíš na duševní a duchovní úrovni, než na čistě sexuální.

    " nadrzenem stavu posle vydrene penize sve pani,velmi ho vzrusuje ten pocit,jak je oddany,poslusny,zneuzity,ponizeny,ze se mu pani za to jen vysmeje

    Ani v nejnadrženějším stavu bych hlavu takto neztratil. Svoje těžce vydřené penízky mám rád a vím, jak dokážou chybět, když nejsou. Submisivita ano, ale když v tom mají být peníze, stává se za mě Harpagon :-)
  • 22. apríla 2007 9:50:37 CEST
    Dalsi vec je ta,jak muzes s takovou jistotou tvrdit ze nikdo z nas neni nemocny,ci nebezpecny?Coz pak ty vidis tak hluboko do kazdeho jedince?Vzdyt submisivita ,ci sadismus je v tezsich formach jiz nemoci a nebezpecna.
  • 22. apríla 2007 9:22:54 CEST
    Jiny druh sexualnich hratek,jinymi slovy ,lisici se od tech normalnich.A prave deviace znaci tento význam.Deviace znamena lisit se od normalu,odchylovat se.Deviace muze byt jak nebezpecna,tak i uplne neskodna,jako treba nebezpecny agresivni sadista,nebo neskodny masochista ,ci fetisista.Mozna prisuzujes ke slovu deviant -delikvent,ale neni totez.Takze pro tebe to je jiny druh sexualnich hratek ,ale stejne tak ci onak je to druh sexualni deviace.
  • 22. apríla 2007 7:25:02 CEST
    Není obvyklé mezi stejně smýšlejícími naše libůstky označovat jako deviantní. I když si hrdě říkame, že jsme úchylní a hlásíme se k tomu. To slůvko deviatní spíše asociuje dojem postižení ve formě nemoci nebo až nebezpečnosti a to jistě nikdo z nás není, ani nemocný, ani nebezpečný. Jde jen o jiný druh sexuálních hrátek.
  • 22. apríla 2007 7:09:29 CEST
    Na slove deviant neni prece nic spatneho,tedy alespon ne pro cloveka,ktereho vzrusuje bolest,ponizeni,trapeni,degradace,vysmech,zneuziti,otroctvi,fetisismus a jine uchylky.Takze nechapu tvou pripominku.Jak by si to tedy nazval ty,kdyz ne deviaci?
  • 21. apríla 2007 22:25:45 CEST
    deviantně smýšlející lidi bych tady nehledal, to jsem spíš myslel
  • 21. apríla 2007 18:17:25 CEST
    Samozrejme,clovek je tvor nevyzpytatelny :)
  • 21. apríla 2007 15:03:18 CEST
    Ale nemusí to platit vždy a na každého, že?
  • 21. apríla 2007 14:01:51 CEST
    zalezi jak u koho.Nekomu to pokazi naladu i na par hodin,nez se zas stane deviantne smyslejicim :)
  • 21. apríla 2007 12:58:10 CEST
    ale ten okamžit "střízlivosti" trvá tak dvě minuty
  • 21. apríla 2007 11:03:33 CEST
    Treba takovy financni otrok.V nadrzenem stavu posle vydrene penize sve pani,velmi ho vzrusuje ten pocit,jak je oddany,poslusny,zneuzity,ponizeny,ze se mu pani za to jen vysmeje atd.Po vyvrcholeni vsak smysli uplne jinak.Dostavi se pravy pocit ponizeni,ktery ho uz vsak nevzrusuje a rika si,ja jsem vul,co jsem to udelal....Teprve po dalsim nahromadeni hormonu zacne premyslet zase jak poslusny moneyslave,ktereho tolik vzrusuje byt takto zneuzit.
  • 21. apríla 2007 10:45:43 CEST
    Pas cudnosti,je hlavne o tom,ze jedine nadrzeny otrok je dobry otrok.Dane veci vic proziva.Submisiv u ktereho dojde k vysemeneni,vlastne prestava na urcity cas submisivitu vnimat.Zena je v tu dobu pro nej nezajimava a jake koliv vzruseni je mizive.Pas cudnosti tedy hlavne slouzi k zachovani emocionalniho stavu.Cloveka nadrzeneho totiz neridi rozum,teprve po vyvrcholeni si zacne uvedomovat,co ze to zas vyvadel za hlouposti.Mnoho subiku take ani po vyvrcholeni netouzi a chteji byt stale sexualne napjati.
  • 21. apríla 2007 1:03:42 CEST
    Zajímavé, mne to spíše stimuluje. navíc to mezi nohama mi BDSM neustále připomíná :-)
  • 21. apríla 2007 1:02:13 CEST
    Aha, rozumím, u mne to je spíše tlak , neukojitelné nutkání než bolest.