Forums » Nekategorizováno

Pás cudnosti

  • 10. novembra 2010 18:51:40 CET
    pánabeka.. to čo si vyviedol, že si v ňom musel ostať šesť týždňov?
    no nič, veci sa dejú a slnko svieti :)

    s milkingom už mám skúsenosti, bol som však len asi 4-5 dní bez striekania (ejakulácie) a Madame sa rozhodla vyskúšať si to na mne a po nejakej chvíli sa jej podarilo docieliť čo chce a dosiahnuť tak, že zo mňa niečo málo vytieklo...
    Bol som pripútaný a nebolo to vôbec príjemné, bolo to ako vravíš, čisto fyziologické...pri zatláčaní na prostatu som mal neustále pocit, že sa skôr pomočím, ale bisťubohu, veru nie, vykvapkal som sperma

    Týždeň vravíš...a po tom ten pocit narastá, stupňuje sa...v dobrom Ti závidím skúsenosť, verím, že sa niečím takým raz budem môcť pochváliť i ja
    • 6 posts
    10. novembra 2010 16:08:03 CET
    tak trochu sa možno " pochválim " ... moj najdlhší čas stravený v CB bol 6 týždnov, to je už kritický stav a vtedy treba praktikovať milking, čo to je milking ? masírovanie prostaty cez anál a ked už nič, tak aspon vytesnáš prebytočne semeno a mierne sa ti ulavý fyzicky, ale psychicky to je stále to isté a ak nie ešte horšie, nakoľko po milkingu som mal pocit flustrácie, nakoľko sa cítiš ako vec, ako niečo čo treba urobiť aby bolo všetko v poriadku, ale to iba z pohladu zdravia a fyzična .... inak tento rekord som ešte neprekonal a aj sa trochu desím toho časoveho useku, ale bežne dva týždne zamknutý nie je absolutne problem zdravotne ide o to, že po cca 7 dnoch od orgazmu nastáva v tele akýsi pretlak hormonov a vtedy to dostáva tie správne grády ;o) .. a každý den navyše je stále krajší a krajší ...
  • 10. novembra 2010 15:28:58 CET
    vďaka aj za Tvoj príspevok, skúsim s adostať k tej poviedke, veľa som ich o situáciách spojených s uzamknutím nečítal...

    ohľadne frekvencie nosenia a dobu zotrvania v PC by som to tiež nechcel preháňať, ale musím o tom presvedčiť i moju Pani..:) preto som vďačný za vaše príspevky, chalani...
    a čo sa týka označenia otrok,...v istej veci máš pravdu, vo vážnom vzťahu sa už nedá baviť v takýchto termínoch, v prvoradom sú to dvaja partneri každý s vlastnou dávkou submisivity a dominancie...otrok je slovko, ktoré používame my dvaja, je mi jasné, že nie každý s tým súhlasí, pretože to nemusí celkom vystihovať daný stav ...
    osobne si myslím, že najcelistvejší BDSM je vzťah, ktorý zahrňuje dvoch switch partnerov...ale to je už iný príbeh
  • 10. novembra 2010 15:18:43 CET
    v´daka za Tvoje slová,..celkom určite do toho hodlám ísť s presvedčením, že to chcem a som si istý, že sexuálna abstinencia a moje predstavy a doba strávená za zámkom urobí svoje a bude tu chuť na súhlas so všetkým, čo Madame navrhne, ako to už poznáme

    určite sa teším na prežitky a psychický stav spojený s neukojením a nemožnosťou sa dotýkať a prežívať hriešne veci...je možné, aby človek dosahoval i lepšie výkony v práci, resp. vedel sa lepšie sústrediť? že ho odlúčenie sa od tejto stránky veci otvorí hlbšiemu vnímaniu? (nielen kvôli problémom s delením majetku a celkovo svetskými starosťami skladali mnísi sľuby čistoty, spojené s odriekaním sexuálnych pôžitkov a tým lepšie spirituálne prežitky, spojenia s Bohom)

    a ešte ma zaujalo, spomínal si, že doba 5 týždňov je kritická? prepáč ak zasahujem do osobnej sféry, bol si dlhšiu dobu zamknutú a spôsobilo to niečo?
    ten prvý orgazmus po "vypustení vtáčika" je asi skutočne neskutočný...vďaka za odpoveď ešte raz:)
  • 9. novembra 2010 21:40:51 CET
    Před lety jsem na tohle téma zplodil takové menší literární dílko :-))
    http://www.ds-life.cz/index.php3?session_id=f6c8126613b597671de9f45ac5ba35b2§ion=clanek&target=167770
    Samozřejmě, už je to hezkých pár let a hodně se za tu dobu změnilo... ten příběh má samozřejmě pokračování, ale to už je jen pro Mou Paní a pro mě :-)) Jsme si, nejen kvůli cébéčku, mnohem více blízcí... v první řadě partneři a až potom Paní a její subík ... Náhradní klíček už není v kostičce, ale v oříšku ... A i to prádlo, co jsem doporučoval, jsem diametrálně změnil :-))
    Jinak v podstatě souhlasím s většinou toho, co píše javanjan... Je to prostě v hlavě, to si musíš prožít sám ...
    Pouze jediné doporučuji... Nebyl bych si až tak jistý, že permanentní nošení neovlivní funkčnost. Proto myslím, že je mnohem lepší tak měsíc nosit a pak týden až dva si dát pauzu. Koneckonců, cudnost není v klícce, ale v hlavě ...
    A ještě jedna věc na závěr ... Pokud to s tvou Paní myslíte na vážný vztah, zapomeň na to označení otrok ... To se hodí tak do nějaké povídky nebo možná k profině, ale reálný D/s vztah je trochu o něčem jiném ...
    • 6 posts
    9. novembra 2010 19:08:19 CET
    začnem tým čo ta najviac zaujíma

    moje prvé cb3000 sme si obstarali pred cca 3r. a od vtedy sa všetko zmenilo, teda hlavne pohľad na sexuálne potreby a akosi tie moje išli do úzadia maximálne. Samozrejme že POI v CBčku sú totálne vynikajúce, nedoprajú ti vobec žiadnu možnosť ho čo i len stoporiť a to po takých dvoch týždnoch zamknutia je sakra ťažké ovládať, pretože telo si robí a žiada svoje, ale jednoducho to predýchaš a ideš dalej ;o) ... asi najťažšie bolo ked po dlhšom čase síce mi bolo dopriate mať krásny sexuálny styk, ale nikdy nedošlo u mna k vyvrcholeniu a práve naopak po pár krásnych chvíl mojej Madam, som sa zase ocitol zamknutý a to už chcelo súrne studenú sprchu

    o funkčnosť sa báť nemusíš, pokial nebudeš nonstop zamknutý viac ako 5 týždnov tak to je v pohode, akurát ten vobec prvý orgazmus si užiješ ako nikdy na svete a bude to niečo čo inak nespoznáš a neprežiješ.

    CBčko ti jednoznačne pomože a naučíš sa ovládať svoju túžbu, upriamiš a najdeš aspon psychicke uvolnenie pri orgazmoch svojej Madam, budeš neskutočne nabitý energiou a vitalitou, budeš mať robiť veci o ktorých si pred tým nechcel ani počuť a dokážeš sa dostať do takeho psychického stavu, ktorý je velmi ťažko opísať ...
  • 9. novembra 2010 14:14:53 CET
    zdravím Ťa, janvanjan10, pôvodne som i svoje otázky chcel smerovať k Tebe, keďže si vicmenej najzainteresovanejší z prispievateľov do tohto fóra a prežil si si svoje v páse cudnosti...

    niet nad vlastné skúsenosti a tie ako veľmi dúfam a verím, budem môcť získať pod velením mojej Panej, ktorá je tou, ktorá určí ako a kedy sa tak stane...
    vie,že jej patrí moja duša i telo a tak je to nie otázkou či, ale kedy...
    je úžasná a vždy si všetko naštuduje a preskúma, kým pristúpi k činu, preto vlastne pre nás oboch túžim získať čo najviac informácií ohľadne tohto nového a napĺňajúceho stavu, kedy otrok zverí kľúče od svojej sexuality do rúk svojej Panej...
    je to tak správne a otrok by mal už predtým vedieť, že o svojom uspokojení nerozhoduje sám, že Pani a jej potreby a priania sú prednejšie a sväté...
    ale k tomu musí dospieť sám, precítiť to a zažiť..

    smiem sa opýtať, či si býval zamknutý i v prítomnosti svojej Pani? že Ťa vzrušovala a bavila sa tým, že sa nedokážeš stoporiť, resp Ťa to bolí?
    takéto vyhliadky totiž čakajú mňa, moja Pani túži po mojom ovládnutí ma v tomto smere a dokázaní mi tak, že moja mužnosť patrí len jej...

    a chcel by som vedieť, čo vlastne človek zažíva, keď cíti, že v tej klietke cíti nalievanie krvou...obmedzí sa jeho erekcia? frekvencia erekcie, je funkčnosť po uzakmnutí na viac dní/týždňov rovnaká ako predtým?
    ďakujem Ti za odpoveď..
  • 9. novembra 2010 10:10:42 CET
    Prajem pekný deň.Kúpim CB6000 priehľadný, aj používaný, ak sa niekto chce zbaviť.Ďakujem.
    • 6 posts
    7. novembra 2010 21:56:58 CET
    to tu nikto nieje zamknutý v páse typu NEOSTEEL a apd. ????
    • 6 posts
    7. novembra 2010 21:55:30 CET
    tak kde by som začal ono každý pás cudnosti začína niekde v hlavičke subíka a ked to je tam už dostatočne pevné a zakorenené tak asi už iba ten povestný posledný krôčik stačí a realizácii ... je jasné, že CB je velký fetiš už i len v forme predstáv a snenia, málo ktorý muž sa odhodlá k realizácii a vloží svojej Madam do rúk všetku moc a absolútnu kontrolu nad svojou sexualitou, ved čo si budeme klamať, mi muži sme jednoducho povedané samci a ako takí sme pohánaný týmto pudom vpred a dokážeme v vrchole tužby a vydráždenia neskutočné veci o ktorých sa nam tesne po orgazme a aj pár dni po nom ani len nechce uvažovať .... no je to tak, čo si budeme klamať Snád by som ti poradil jedno, uvažuješ a rozoberáš predstavy, ktoré prijdu akosi samé a ako bude plynuť čas, tak to bude stále viac a viac intenzívnejšie. Máš svoju Madam a tak si myslím, že nič iné jej neurobí väčšiu radosť ako ked jej vložíš klučik od svojej sexuality do ruky ... ono tvoja sexualita je jeden pohlad na vec, tend druhý je ovela krajší a spoznáš ho až po uzamknutí do CBčka ... spoznáš, že nieje nič krajšie ako prežívať psychicky orgazmus svojej Madam, zrieknuť sa svojho ptešenia a položiť ho k nohám Madam, budeš prežívať chvíle šťastia a zufalstva, ale nakoniec vždy budeš odmenený niečim krásnym čo nechcem opisovať, nakoľko to musíš prežiť sám a pochopíš aj to čo píšem medzi riadkami.

    Tak veľa šťastia a spoznaní niečoho krásneho, čo ťa čaká ....
  • 4. novembra 2010 15:12:16 CET
    zdravím všetkých, preštudoval som si viacmenej celé fórum a na niektoré otázky som odpoveď nedostal...prirodzene moje nevyslovené otázky
    o páse cudnosti a môjmu odovzdaniu sa tak mojej Pani uvažujeme spolu už nejaký ten čas a príde deň a odhodláme sa na to:)
    celkovo som pochopil, aké stavy človek zažíva a viem si ich živo predstaviť, ale skutočne len predstaviť...hovorí sa, že vieš aký je kopec vysoký, až keď naň vystúpiš po vlastných nohách...tak to bude iste i s pásom cudnosti...
    milujem moju Madame a túžim sa jej takto odovzdať, pre jej čistú radosť a škodoradosť z toho, ako ma bude dráždiť a zároveň nenechá dospieť k uspokojeniu, ba ani poriadneho stoporenia...veľmi by sme to chceli obaja vyskúšať...

    otázka je ale, či ste zažili také niečo ako uzamknutie a dráždenie pritom, psychické prirodzene, ktoré by viedlo k opakovanému stoporovaniu, či snahe údu stoporiť sa a ako ste to prežívali...dajme tomu s PC bez POI.
    dokáže sa úd stoporiť v PC? (s tými erkeciami, resp vzrušovaním sa - je určite prirodzené,že úd sa chce vztýčiť...zažili ste, že ste boli priamo takto vzrušovaní, opakovane, pre potešenie Madame, ktorá sa bavila vašimi mukami?)

    a možno by mi stačilo pozrieť sa na nejaké obrázky ohľadne pásov a zistiť či áno či nie, ale sú PC i také, že uzamykajú i vajíčka? je k nim prístup? čo urobiť so svrbením, často prítomným u mužov?

    vďaka za odpovede od PC veteránov a skúsených
    • 6 posts
    1. novembra 2010 10:40:34 CET
    zaujíma ma kto z Vás ma skusenosti s pásmi typu : neosteel, mysteel alebo iné podobné ....
    • 6 posts
    5. októbra 2010 5:27:25 CEST
    .... aaaa, nejak som na to pozabudol a tak naprávam chybičku, moj názor na KSD G je, že síce vytesní penis v klietke, určite to nie je zlé, ale nemam z toho až taký dobrý pocit ako z POI pri CB3000 ... ktore povedzme si otvorene maju zubky a to je super. Takže ako sa rozhodneš je len a len na tebe, ale moj názor je, že nieje to to čo som očakával.
  • 5. októbra 2010 1:17:49 CEST
    ...uz mi je jasne, ze sa nedockam odpovede...ze, janvanjan?... ...
  • 28. septembra 2010 0:13:37 CEST
    To věřím, ale to není můj případ. Já mám spíš rád mít to na sobě. Jsou to slipy z nerezu a vypadají dost dobře. Znám lidi, co tak šli i na pláž.
    Je to jak chránič, co nejde sundat. Klíčnici nemám, což je škoda.
    • 6 posts
    21. septembra 2010 15:01:05 CEST
    mne sa niekedy zdá, že bez PC je to ovela ťažšie ako s ním, pretože ked som v nom tak nič neriešim a všetko je už poriešené a len poslušne čakám na odomknutie, ale ked si mimo neho a musíš odolávať rôznym dráždeniam a erotickým hecovaniam tak to je sakra ťažké a tak po takých hrách som zase ako blcha šťastný že som zamknutý

    a inak ten steel je super
  • 20. septembra 2010 20:46:14 CEST
    No, já bych řekl, že čím větší snílek, tím větší kalibr PC :-)))))
    Ale vážně ... Je rozdíl, jak to každý vnímá. Pokud půjde někomu pouze o fyzickou stránku věci, aby se nemohl dostat ven, pak nepotřebuje partnerku, ale vystačí si sám. A pak asi bude chtít to nejfestovnější na trhu :-)) A když se bude chtít dostat ven "před limitem", zklame jen sám sebe. Když jde o psychiku, patřit někomu, přinést to někomu jako dar, je zcela jedno, zdali plastový, drátěný, či celoželezný. Tam podvod znamená selhání a zklamání nejen sebe, ale i partnerky ... a to je mnohem horší ...
    • 6 posts
    20. septembra 2010 15:01:32 CEST
    zrejme su v štádiu snívania a nevedia si predstaviť aké to vobec je ... pretože pokial by im ho nejaka Domina zamkla trebars aj do papierového CB tak by to vnímali ako neprekonatelný material
  • 20. septembra 2010 15:00:57 CEST
    Protože florentýnský kovový je zároveň i fetish, jestli se to tak dá říct. (mám taky svůj) To CBXXXX nikdy nebude. Jinak ať má každej to, co se mu líbí. ;-)
  • 19. septembra 2010 23:20:13 CEST
    Taky to nechápu, ale proč tolik lidí chce kovový PC a plastové nazývá hračkou?
    • 6 posts
    18. septembra 2010 13:31:44 CEST
    prečo by niekto ničil PC ? ... hm, teda napadla ma jedna kategoria ludí, ale tí zrejme nemajú nič spoločne s tým čo tu píšeme ... takže sa ešte raz opýtam , prečo by niekto kto v tom našiel niečo krásne a pre koho sa to stane časom určitý životný štýl ničil PC ... hm, ... tak neviem
  • 17. septembra 2010 21:51:22 CEST
    Ten pocit, že tvá paní ovládá to, jestli si uděláš dobře nebo ne, a to bez toho, aby byla přítomna je fantastický. PC je taky jedna z mála věcí, které se dají nosit 24/7.
    Kov nebo plast? Je to jen o myšlení, pocitech a o tom, kam si nastavíš hranice použitého násilí a nářadí, aby jsi PC zničil.
  • 17. septembra 2010 20:49:07 CEST
    Tak ono je opravdu úplně jedno, jestli je klícka plastová nebo kovová. To, jestli se z pásu cudnosti dostane nebo ne, nezávisí ani tak na materiálu klícky, ale spíš na velikosti kroužku, případně tloušťce distančního kroužku a pak taky na tom, zdali máš POI nebo ne. A stejně to nikdy nebude 100% :-)) Ale podstatné přece je, že pokud budeš nějaké Madam patřit, tak si přece nějaké snahy o uvolnění ani nedovolíš - to je v hlavě a ne v klícce :-)) Pokud by mělo jít o fyzický pocit neuniknetolnosti, opravdu je nejlepší florentinský typ PC - třeba Neosteel ...
    • 6 posts
    17. septembra 2010 19:31:11 CEST
    jednoznačne nie je čo riešiť, a ako píšeš treba mať svoju Madam, ktorá Ta zamkne a hotovo. Či plást alebo kov ? ... tak to je podla mna viac vec vkusu ako toho čo je lepšie, nakoľko sa to všetko odohráva v hlavičke otroka ;o) .. samozrejme sú typy ktoré su totálne na nič a sú typy, ktoré sú uplne super. Ja razím strednu cestu a idem cez CB ;o) ... akutálne cb6000 a je super.

    pokial by som hľadal totálne zamknutie tak jednoznačne kovové pásy typu Neosteel ... ale to je zase o inom ;o)
  • 17. septembra 2010 7:37:53 CEST
    chystám sa použiť pás cudnosti, veľa sa snažím o tom čítať a získať info, ale sú veľmi rozporuplné. Skôr asi inklinujem ku kovovej klietke so zámkom a nie k plastovej trubici CB a pod. Skôr ma ani ta nefascinuje technická stránka veci, ale skôr ten pocit, ke%d mi Madam uzamkne muťstvo do klietky bez možnosti dosiahnutia vlastného uspokojenia bez súhlasu Madam.
    Ten pocit patriť svojej Madam je práve to čo ma fascinuje a priviedlo ma k rozhodnutiu si nechať nasadiť pás cudnosti.
    Zaujíml by ma názor ostatných ako sa na to pozerajú a tí čo ho nosia, aké majú praktické skúsenosti a poznatky.