Forums » Nekategorizováno

Pás cudnosti

    • 5 posts
    9. januára 2010 23:33:46 CET
    Mam jednu technicku. Ked sa zavedu na letiskach tie skenery, nebude kontrola brat odhalenie pasu cudnosti ako teroristicku hrozbu?
    • 6 posts
    8. januára 2010 20:13:39 CET
    jj správna motivácia musí byť ... bez toho nejde tak a ani onak. Aj ked zase budem trochu oponovať a možno sa niekto pridá do tejto debaty, ked poviem, že po čase pás sa stane akousi súčastou života a bez neho to proste nie je ono. Niečo chýba akokeby .... už to potom nie je len o obmedzení vlastnej sexuálnej chuti, ale možno akýsi životný štýl a to čo niekedy možno bolo moje je teraz nenavratne preč a síce to nosím, ale neovládam to.
    A okrem ineho je to super vec ako odnaučiť uplne suba masturbovat
  • 8. januára 2010 13:15:24 CET
    Tedy, s tím strap-onem jsi mě celkem překvapil, ale jak je vidět máš osobní zkušenosti, pro Paní co má ráda právě takovou hrátku... hm, jak donutit svého subíčka aby o to ještě prosil, i když se mu to vůbec nelíbí a nepreferuje to.. :-)
    • 6 posts
    8. januára 2010 12:49:01 CET
    ubezpečujem ta, že pas ako taký nieje vidiet pri bežnom nosení, ibaže by si si obliekol elastáky
    nepozerám sa na pás ako na niečo ma zaručiť vernosť k mojej Madam, pás skor vnimam ako prostriedok na ovládnutie aj prapovodných sexuálnych pudov, ktoré su v každom z nás a predstav si po niekolko týždnovej abstinencii ako sa budeš tešiť na to že sa ho vobec dotkneš , sú to nezamenitelné a velmi krásne pocity a chvíle. Kedže seualitu riadia hormony tak ver tomu, že na pás si tak rýchlo nezvykneš a že tvoje telo pojde proti tebe čo sa ti to bude páčiť alebo nie a s tým ide ruka v ruke trenovanie sebaovládanie, naučil som sa tak ovládať svoje tužby že to niekedy až bolo šialené. Telo ti kričí po orgazme, ale ty nechceš, nesmeiš a nemožeš s tým nič urobit ...po čase nastupuje zistíš, že aj anál existuje a že strap on je lepší ako drotom do oka
  • 8. januára 2010 9:55:17 CET
    Tak co se týče snění s fantazií ve spojení... tak určitě v tom mém podání to je zajímavý moment. Kdysi jsem na toto téma již tady psal, a tak to nebudu opakovat, jen doplním, že sny jsou věcí krásnou, ale ne vždy zapadají do kontextu s přáním dominantní Paní. A subík by si měl uvědomit, že není ten co diktuje co chce, to si pak může koupit u profesionální dominy, ne u své Paní, která mu věnuje svůj čas a pozornost. V mém případě by pás cudnosti nesymbolizoval věrnost a oddanost své Královně. Ta je silně a nezaměnitelně zakořeněná hluboko v mé mysli a duši. Jinou věcí je nošení jako trest, protože stále mám obavy, i když je vše mnohokráte vysvětleno těmi, co jej nosí, že si toho musí někdo všimnout. A já jsem v tomto "bojka", takže skutečně trest vyjímečný. Vzhledem k tomu že můj civilní život je sice na oko spořádaný, tak je na takzvanou "psí knížku", což ve finále znamená, že sex začíná být pro mne cizím slovem a tak přichází na řadu jiné formy... A ty zase jsou až extremně nadprůměrné :-) Tudíž zabránění i těmto skutečnostem, na které si člověk rychle zvykne, když sex má méně než je svátků v roce, je jistou formou trestu, protože mé sny jsou divoké a jakoby skutečné...ve spojení samozřejmě s mou jedinou Královnou, které patřím celým svým tělemm, duší i myslí.
  • 8. januára 2010 7:49:56 CET
    nesnívam o páse cudnosti...akurát s nim už piaty deň snívam podľa mňa by aj nosenie pásu malo mať svoj "poriadok",nenosiť ho pravidelne a dlhodobo,lebo človek si naň zvykne,ako aj na nočné budíčky s tlakom na penise,zovšednie to a tým to stratí svoje čaro...je to môj názor,i keď o jeho nosení nerozhodujem ja
    • 6 posts
    8. januára 2010 7:19:20 CET
    to tu žiaden subik, subinka nesníva o nosení pásu ??
    • 6 posts
    24. decembra 2009 19:38:02 CET
    tak 6 týždnov vydržať bez pásu ani nieje fyzicky možné, nakoľko a to poznáme všetci existuje inštitút " mokré sny " a či chceme alebo nie, jednoducho telo si to reguluje samé a po čase dojde k nočnej erekcii a výronu semena , lenže kedže v páse trávim cele dni okrem týždennej očisty, na čo by som reágoval aj na príspevok od job314 ... proste hygiena musí byť, bez toho by ta naša krása po pár týždnoch velmi zapáchala, proste toto je fakt. Umývať to treba, kto a akú si zvolí techniku na hygienu je individuálne .... prostata je zase iná kategoria starostlivosti a myslím si, že tých pár týždňov nemože nikomu uškodiť, ved nenosíme pás až do smrti na penise ... sám za seba poviem, že akosi časom prichádzám na chut strapon-u ... ako sa hovorí " ked to nejde odpredu, tak to pojde od zadu "
  • 24. decembra 2009 14:53:05 CET
    Zkuste se zeptat nějaké slečny, co si myslí o měsíc nebo týden nemytém penisu... Přitom každodenní hygiena může být tak účinným nástrojem v rukou dom. Taková půlhodinová masáž koulí a ptáka každý den ve sprše, pak ledová voda, osuška a šup zpět do pásu. Nebylo by to účinnější? A když jste v něm za trest, stačí změnit pravidla. Např. pokud se subovi postaví během očisty, prodlouží si svůj pobyt o týden. Očistu provést kartáčkem. Žalud "vyleštit" elektrickým kartáčkem na zuby a na dobrou noc dát kapku tabasca.

    No řekněte, není každodenní hygiena zábava? :)
  • 24. decembra 2009 14:27:54 CET
    Je celkem všeobecně známým faktem, že muž potřebuje cvičit prostatu. Jejím pravidelným používáním se snižuje riziko rakoviny prostaty, která, pokud se nemýlím, je nejčastější rakovinou u mužů. Jednou jsem se bavil s BDSM+ urologem z USA, který doporučoval milking alespoň jednou za 3 dny. Takže určitě každá paní, které alespoň trochu záleží na jejím sub/otrokovi, pravidelně cvičí jeho prostatu.

    Samozřejmě v životě přijdou okamžiky, kdy člověk nemůže mít sex párkrát za týden. Ale je rozdíl mezi tím ležet v nemocnici v sádře dva měsíce a být v pásu cudnosti 15 hodin denně vedle své paní.

    Jsou situace, kdy zkrátka tělo má na práci důležitější věci než reprodukci a prostata těhle pár výpadků za život přežije. Horší je, když se 10 let oddáváte kontrole orgasmů a prostata si "škytne" tak jednou za měsíc. Pokud to uděláte v mládí, tak ve 40 budete polykat prášky na prostatu jak bonbóny.
  • 23. decembra 2009 21:02:53 CET
    Môžem otázočku?? vydržal by si zhruba tých 6 týždnov bez keby si nemal pás cudnosti?..máš dojem že sa to dá?
  • 23. decembra 2009 8:44:31 CET
    To ti dám za pravdu, po tak dlhej abstinencii by som striekal len by sa mi na neho pozrela
    • 6 posts
    23. decembra 2009 7:02:49 CET
    tak hovoríš že transcendentálna meditácia ? , tak ja to neviem tak kvetnato pomenovat, ale ked si zamknutý celý mesiac bez možnosti sa ho vobec dotknut a ked pomedzi to dostávaš " šoky " od Madam vo forme dráždenia a jej uspokojovania, tak v tej chvili si myslím, že budeš vidiet tým tretim okom niekam cez čiernu dieru ale gareantujem ti, že ten obraz, ktorý by každý v tom momente rád videl a síce, že vlastný orgazmus, to určite nebude .... to je už ôsma dimenzia
  • 22. decembra 2009 8:08:07 CET
    Milking, snáď to čítali aj knazi, aby neboli odkázaný len na poluciu
    Udajne vedie sexualna zdržanlivosť, abstinencia ku predlženiu života, duševnej "mladosti".
    Osobne som abstinoval najviac týždeň a mal som postupne čoraz viac psychickej a tým aj fyzickej energie, kreativity a chuti na veci na ktoré som si nenašiel čas, obávam sa však, že je to len dočasný psychický doping, ktorý vystrieda nervozita, kedže ďalšiemu dopingu, cigaretám neholdujem.
    Venujem sa však transcedentalnej meditácii a v kombinácii zo sexualnou abstinenciou to má až nadpozemské grádi
    • 6 posts
    21. decembra 2009 19:43:52 CET
    moj osobný rekord je zatial 31 dni a pokračuje , ohladne hygieny odporučam aspon raz za týžden dat dole samozrejme pod dozorom, poriadne oholit, vyumývat a šup ho s5 do pásu .... inak ako hovoríš, POI sa daju nasadit aj na cb6000, sice su trochu nižšie položené čo zvyšuje ich učinnost pri stoporení, ale možno pre niekoho aj to može byt " orechové " .....

    ohladne orgazmu, vydržíš aj rok bez neho, ale treba sa naučiť techniku masáže cez anál tzv.milking, kedy dosiahneš vypustenie semena cez stoporeného penisu a tak trochu pretrenuješ prostatu, neriskuj viac ako 6 týždnov bez tejto techniky, nakolko z lekárskeho hladiska je tento interval ozaj potrebny a zdraviu prospešný.
  • 21. decembra 2009 19:32:01 CET
    Tak to ti tedy hrubě nedoporučuji... Měsíc bez hygieny a několik měsíců bez orgasmu, to si koleduješ o pěkný zdravotní problém ...
  • 18. decembra 2009 18:06:40 CET
    ...k čomu ten pás cudnosti je??
  • 17. decembra 2009 21:30:26 CET
    Tak hurá, dnes mi pošta doručila CB-6000. Je to nádhera. Vzal jsem si k tomu POI z CB-3000 a bez problémů jdou použít. Následné ztopoření s POI je opravdu brutalita. Díky janvanjan10 za dobrou radu, že jdou POI použít dohromady s CB-6000.
    Teď si ho pár dní odzkouším a od nového roku bych začít s "ostrým" nošením. Sice jsem měl před lety s CB-3000 osobní rekord jen 22dní nepřetržitě, ale pokud všechno klapne, tak tentokrát plánuji několika měsíční nošení s sejmutím na hygienu jednou za měsíc. Samozřejmě bez dostupných klíčů
  • 15. decembra 2009 20:32:48 CET
    Zajímal by mě názor osazenstva na tento článek:

    http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/186946-pravidelny-sex-je-pro-zdravi-muze-nezbytny.html

    Není to v rozporu s principem mužské cudnosti, jak je prezentován ve femdom?
  • 15. decembra 2009 4:00:04 CET
    pas cudnosti - dobra vec
    • 6 posts
    11. decembra 2009 14:15:38 CET
    vyskušal som birdlocked a pravdu povediac som čakal viacej od neho. Na stránke výrobcu je toho dost napísaneho, ale myslím si, že z očakáváneho nadšenia, som bol v neskoršej realite velmi sklamaný. Birdlocked by som nepovažoval ani len za žartovnu sex-hračku a nieto za to, čo sa prezentuje. Ale toto je iba moj nazor a pokial s ním niekto nesuhlasí, tak nič iné ako odporučanie " je lepšie raz vyskušať, ako sto krat o tom hovorit " mi pre Vás neostáva.
  • 11. decembra 2009 9:54:27 CET
    tento zo silikonu po zhasnutí svetieľkuje
    http://www.youtube.com/watch?v=ewYaWmg78MI&feature=related
    • 6 posts
    10. decembra 2009 19:42:34 CET
    žeby ti nepasoval velkostou cb6000 ?
    curve je tuším najvačší z tých všetkých modelov a ten jediný som ešte nenosil, inak na cb6000 možem iba jedno jedine ... je ozaj super
  • 9. decembra 2009 23:15:44 CET
    Predam original CB 6000 v 100 % stave , bol iba 2 krat vyskusany a potom kompletne vydezinfikovany. Predavam ho lebo sme sa s mojou dominou rozhodli pre model curve.

    CB 6000,v komplet baleni s komplet prislusenstvom ,zakupene zo stranky www.tickleberry.co.uk

    predajna cena: 80 euro plus postovne.

    s postovnym ma vysiel 120 euro zo stranky www.tickleberry.co.uk

    ozvite sa na email: [email protected].
    • 6 posts
    29. novembra 2009 21:01:29 CET
    nejak nam tu téma ostala vysiet bed prispevkov .... tak do toho