Forums » Nekategorizováno

  • 6. januára 2006 23:44:17 CET
    ahojte vcera som bol nanasteve u znamych a maju 15 rocnu dceru paci sa my uz dlho ja som fetisista na zenske nohy a povedal som jej to a ona povedala ze ak chcem tak jej mozem lizat nohy bolo to super aky mate nazor na fetis dakujem
  • 11. januára 2006 8:03:02 CET
    takmer kazdy clovek je zamerany na jednu vec na ludskom tele, ktora sa mu paci viac nez ostatne.. takze mozno o tom ani vela ludi nevie, ale v istom zmysle slova su aj oni fetisisti.. :)
  • 10. januára 2006 19:58:23 CET
    s usmevom som prijal tuto temu a aj reakcie, dnes sa kazdy moze nazvat , ze je v urcitom smere fetisista :-)
    ak ste mali z toho radost, tak asi je to dobre :-)
  • 10. januára 2006 18:05:01 CET
    som rad ze ste vyjadrili svoj nazor a je to pravda nemam dvovod klamat
    jej sa to tiez pacilo lebo sa priznala ze aj ona je trosku fetisistka
    • 8 posts
    9. januára 2006 13:31:55 CET
    Trochu mlada, ale preco nie, lubis sa jej? Alebo len tak blbla
  • 9. januára 2006 11:35:34 CET
    to si len tak prisiel???
    "Ahoj, ja som fetisista."
    a ona
    "Tak pod mi lizat nohy?"
    ????????????????????? To znie ako dobry vtip.. :)
    ale aby som sa vyjadrila k teme.. je to fajn, pokial partnera nezaujimaju len tie nohy.. ako sa vyjadril vladtepes.. :)
  • 8. januára 2006 22:32:15 CET
    no, v Tvojom pripade by som sa viac, ako o to, co si myslime o lizani noziciek pytal na to, co si myslime, pokial je to pravda, o tom, s kym si to robil...jej rodicia - Tvoji kamarati - by asi nemali radost...
  • 7. januára 2006 15:53:28 CET
    Lízání nožek zbožňuju, hlavně mezi pravým a levým palcem to mám nejraději. Vtip mi promiň - myslím si že pokud má někdo někoho rád, tak ho má rád na 100%, s nohama i bez noh. Své mučenky mám rád a miluju je celé i s obsahem:-) Tím jsem chtěl říct,milovat nožky je krásné a vzrušující, pokud nezapomeneš že ty nohy někde končí.
  • 7. januára 2006 11:35:16 CET
    a to len tak ti povedala, ze jej mozes lizat nohy? a ma ich pekne aspon?=)