Forums » Nekategorizováno

Financne oroctvo

  • 21. marca 2007 14:08:00 CET
    o tom nikto sudny nepochybuje, ze to s Vami nema nic spolocne..Vy ste nepochopila asi ani, ze som pisal vseobecne o krasnej Pani..a nie o konkretnom nicku.. mozno by ste mala Vy zmenit vo svojom nicku to slovo krasna na vztahovacna
  • 21. marca 2007 10:29:40 CET
    ale je zavisla na prasurach lebo bez nich neprezije.
  • 21. marca 2007 6:38:24 CET
    Crowlie, bacha, aby jsi si to u jedné "krasavice" inteligentní nerozházel ! :-))
  • 20. marca 2007 20:55:57 CET
    pomaly mozme temu tejto diskusie premenovat na CHARITA ..to je to o com teraz pani zacinate pisat? Presne tak si to asi predstavuju aj niektore Damy.. chcu sa tym zivit.. lebo sa nevedia inak uzivit slusne.. pre moneyslavea je ale pocit vykoristovania Panstvom tou radostou ktoru zaziva. Radostou z utrpenia, ktore musi podstupit pre rozmar niekoho nadradeneho. Ak jednej krasnej Pani sluzi 5 submisivnych oddanych otrokov, ktori Ju tak zboznuju, ze su ochotni dat vacsiu cas svojich zivotnych nakladov Jej ako sebe..tak Pani sa ma viac ako 5krat lepsie ako kazdy jeden z nich.. je to krasne ak sa spolu s vysmechom potom od Pani dozvedia, kolko penazi minula len na jednej vecere, zatialco oni maju prikazany post alebo predpisanu skromnu dietu a nezriedka aj v pase cudnosti, zatial co Bohyna sa cele noci bavi a mina ich peniaze a flirtuje na diskotekach...A teraz pozor Damy!: Ona vsak vie, ze mina peniaze svojich vernych, no ziadneho z nich NEPOTREBUJE! oni potrebuju Ju..a Ona si kazdeho z nich moze nahradit..a keby sa na to aj hned vykaslala, NEBUDE V NUDZI..pretoze NIEJE ZAVISLA NA SVOJICH OTROKOCH. Snad som teraz uz lepsie vysvetlil myslienku financneho otroctva pre obe udivene strany
  • 20. marca 2007 19:35:22 CET
    Yoooo! Fakt, samotný mám větší radost, když moje činnost přinese radost někomu jinému nebo Jiné, potěší to u srdíčka. Svým způsobem to může být i druh finančního otroctví, když už jsme v tom foru.
  • 20. marca 2007 19:04:52 CET
    Hej to je pravda ale sa radim tym ktorych tesi to ak moze niekomu spravit radost.
  • 19. marca 2007 22:05:28 CET
    yo, tak nějak by to mohlo být, ale ještě by jsi z toho měl mít i jakési potěšení. Tedy možná...:-)))
  • 19. marca 2007 19:20:06 CET
    dobre si to vystihol a nieco tu napisem ak mozem sice s tymto nemam ziadnu skusenost ale vdaka tejto miestnosti mi raz zisla na um jedna myslienka. Raz tak vecer som relaxoval a trochu som premyslal nad tym co to vlasne fin. otroctvo moze byt. Niezeby som to nejak v zivote potreboval presne vediet ale len tak. Samozrejme na nic som nejak neprisiel ale v noci sa mi snival zaujimavy sen. Makal som v praci ktoru som nenavidel chodil som do nej lebo som to bral ako trest a aby som mohol nosit domou peniaze svojej zene. Neviem ci sa to zhoduje s psichykou alebo predstavou podaktorych ludi o fin otroctve ale mne sa to zda ze by to slo.
  • 18. marca 2007 10:53:14 CET
    ale "vedia", holt hra na suba bolí a ne všichni to unesou, když se dojde k reálu a ona už to není hra, ale skutečnost. PC snese vše... a zhrzení lidé umí být hodně zlí, když se mají za co schovat. Ale toto má být forum o finančním otroctví, že? :-)))
  • 18. marca 2007 9:47:38 CET
    kto vie kolko s tych sracou ju denne prosikalo el. formou o neviem ani co a teraz je to mrcha. he he he he he he he he. rozhodne mam za to ze ani neviedia co pisu.
  • 18. marca 2007 9:36:14 CET
    no, co jsi mohl očekávat od borce s takovým nickem?
  • 18. marca 2007 1:31:25 CET
    zase sa tam 'jeden z nas' predviedol..
  • 17. marca 2007 7:18:49 CET
    Plně tě podporuji při ignoraci fora KONEC MRCHY. Madam Šárku neznám, ale princip serveru Domina.sk, vzhledem k svému názvu, by měl zachovávat jisté dekorum právě k dominám. A uvedené příspěvky degradovali nejen dotyčnou dominu Madam Šárku, ale i princip vztahů v D/s světě.
    Mimochodem, ty botky já velmi rád líbám, zvláště když je to cash :-))))
  • 16. marca 2007 18:59:37 CET
    nepaci sa mi, ze niekto moze vyuzivat forum aj na ohovaranie, a napadanie. Zvlast ked je to anonymne. Moze to viest bud k cenzure, ktora by sa asi nikomu nepacila alebo povinnosti pisat neanonymne, co je tazko uskutocnitelne a hlavne uskodilo by to myslienke fora, pretoze nie kazdy sa o svojej uchylke ci orientacii moze ci dokaze vyslovit neanonymne. Jedina sanca pre nas je pokusy o narusenie tohto mieru a slusnosti na fore ich proste spolocne ignorovat. Preto Vas prosim nereagujte uz na prispevok Koniec mrchy..Dakujem Vam. Pisem to aj zo slusnosti k Madam Sarce, ktoru som mal to stastie poznat osobne a som Jej velmi zaviazany za Jej profesionalitu a korektnost, aku by si mozno clovek od Dominy ani nepredstavoval, pretoze to Ona nemusi, pretoze Domina pravidla dava a aj moze menit. Vela internetovych domin odomna bezvahania zobralo akukolvek sumu, chceli pri prvom stretnuti bozkavat topanky a ine smiesnosti dokazujuce skor ich malost a hru na dominanciu ako skutocnu autoritu, vedomie svojej nadradenosti. Aby sa moj pprispevok trochu venoval aj teme do ktorej som ho vlozil, by som Vas zaujemcov o financne otroctvo odkazal aj na podstranky prave spominanej Madame..je na nich aj zial malokedy updatovany zurnal..a len v anglictine..ale predsa.. PS: mrcha nie je az take zle pomenovanie v tejto oblasti, co poviete?
  • 2. marca 2007 18:44:15 CET
    trefa:-)
  • 2. marca 2007 18:38:19 CET
    ved vpohode..ale prave tym pomerom si to naznacil, z akeho pohladu sa na to pozeras a preco je to nepochopitelne.
    niekto nechape ani Ds..nechape ze niekto chce mat ponizenu ulohu vo vztahu..
    a KAZOUCH..veru casto je to tak, ako vravis..preto su lepsie stranky financnych domin, kde sa daju na zaklade zazitkov inych subikov - formou dennikov alebo fora zistit informacie o preferenciach Pani a Jej sposoboch kontroly a ovladania poddanych..ak to niekomu imponuje moze sa ponizene uchadzat.. v predstavach sa mi paci skor ak taka Bohyna ma aj stovky vdaka nej chodobnych otrokov, ktori ale Jej bohatstvo a moc tak zvysuju do zavratnych vysok. Takze postupne vsetci ktori maju taky fetis skoncia u niekolkych malo najlepsich..najkrajsich, najmocnejsich, najnarcistickejsich, najegocentrickejsich a najinteligentnejsich :)

    a tu este jeden link, kde sa presne vysvetluje filozofia financneho otroctva: http://www.eurasiangoddess.com/Feb/money101.html
  • 1. marca 2007 12:50:24 CET
    hm.... mno ako nechcel som sa Ta nejako dotknut, chcel som tym povedat ze toje pre mna trosku nepochopitelne... proste D/s vztah ma byt podla mna o niecom inom ako o peniazoch. Samozrejme co sa tyka profesionalnych domin, tam to je brane pod pojmom sluzba a plati sa za to, ale posielat Pani peniaze a pritom s nou fyzicky nebyt sa mi zda .... neprimerane ak to vezmeme pomerom cena/ vykon

    Peace
  • 1. marca 2007 6:53:06 CET
    Trochu se zastanu Slave00-ho. Ryzikovou situací ( a asi se tomu nedá zabránit) jsou první týdny vztahu. Pokud finanční otroctví trvá delší dobu, nic proti tomu nemám. Ale právě ty první počáteční týdny jsou hodně problematické na chraktery suba i dominy. Obvykle subící přijdou o docela dost peněz a nedošlo k naplnění jejich submisivity i když měli snahu( dáma přestala komunikovat) anebo Dámy inkasovaly, ale naopak subíci nenaplnili pojem submisivity. Důležitá je komunikace obou D/s stran.
    Já sám bych přistoupil na finanční otroctví ( stejně pokud jde někdo k profidámě, tak ho to stojí balík), ale zatím jsem docela pobral nepříjemné zkušenosti a mám zábrany do podobných vztahů vstupovat, když vím, že jdou jisté věci dělat i jinak.
  • 1. marca 2007 1:14:16 CET
    je to zvlastne ako sa toho vsetci bojite nchapete a podozrievate to.. a ako prezivas submisivitu ty? ak si si dal tak velavravny nick slave00 ? vari si tvoju submisivitu cenis a pridelujes ju podla zasluh? a este ti za to dominy platia nebodaj? skus sa nad tym financnym otroctvom a nad zivorenim zamysliet..o com to je..a potom sud. Ano mozno na tom ulietaju ludia, ktori viac premyslaju a nestacia im symbolicke naplacania na zadok..
  • 1. marca 2007 0:11:21 CET
    Ak som tomu spravne pochopil....ako ja budem na ukor Pani zivorit, a to by ma malo uspokojovat ??

    to je fajne, co ti rusi nevymyslia :DD

    tusim si najdem nejake financne otrokyne :DDD

    teraz vazne , myslim si ze to je zneuzivanie submisivity ako takej a neveim si nieco take predstavit :D
  • 25. februára 2007 18:30:50 CET
    Ja nemam ziadnu. A nedivim sa ze mas zlu skusenost peniaze lahko zmenia charakter cloveka.
  • 24. februára 2007 22:54:16 CET
    Jo, ale ještě mi to stejně nedalo. Holt špatná zkušenost je špatná zkušenost.
  • 24. februára 2007 19:48:37 CET
    Myslim ze si uz polozil bodku v tejto miestnosti.
  • 23. februára 2007 8:21:39 CET
    Pokud někdo provozuje BDSM praktiky, snaží se je rozvíjet k obrazu svému. Svět SM je velmi rozmanitý a existuje mnoho oblastí, oborů a zaměření. K rozvíjení patří i zkoušení nových praktik a posouvání limitů a to podotýkám fantazie je nekonečná. Já sám finančnímu otroctví nefandím, protože je to spíše zneužíváno ( ne tedy vždy), ale dominance partnerky jen se sundaným opaskem by mi jistě dnes nestačila, většině subů. Jistá naplněná fantazie je nutná i pro dominanta a za 5 minut zbýt někoho jistě k naplnění fantazie nepovede.
  • 19. februára 2007 23:05:48 CET
    ok ok, len som si povedal svoje, ja ti to neberem :-)