Forums » Nekategorizováno

Financne oroctvo

  • 2. apríla 2006 22:56:43 CEST
    Nie ja som si to rozdelil do 2 hlavnych kategorii. Samozrejme ze existuju aj kombinacie toho ... ja osobne takemu niecomu nerozumiem ... davat domine vsetko, ako parfem, ruzu, a male pozornosti to ano ale ... Nechapem proste.
  • 2. apríla 2006 22:54:31 CEST
    Ja som to bral ako z teoretickeho hladisla a podla mna existuju "ludia" ktory su domine oddany az na smrt. Pozri si obrazky napr. cruella.com to uz vazne nechapem toto, nechat sa zbit do krvy ... hmm, ked nieco take preco nie aj takto - stratit identitu a "exictnost".
  • 2. apríla 2006 22:01:24 CEST
    tot je povedka, ktoru som pisal este pre MissKate..prvej financnej Domine v ceskoslovnesku:
    Někde jsem čet, že hlavní povinností otroka je čekat. Vychází to z jeho submisivni podstaty. Aktivni je jenom na povel, jinak pasivně čeká. Jednou jsem (ještě jako svobodný člověk) skusil odpovedět - aktivně..i když už to je jenom reakce na aktivitu...jedné slečně, která se v zoznamce svěřovala s tim, že ji láká ponižovat muže.
    A Ona byla skutečně dominantni...náš vztah byl odzačátku Ni určen jako D/s, kde já jsem Její ctitel, zbožňující ponížený pes, který si cení nade vše Její blahosklonnou přízeň...a uspokojuje se když vidí alespoň fotečku Jejich božských nožek...a čeka. Čeká, že jednou se s Ni snad setká a bude mu dovoleno chovat se k Ni se vší psí oddanosti a otrockou ponížeností, ve které si Ona tak libuje u svích pejsku. Ona neni žádná profesionálka. Je to krásna dívka, o které v okolí nikdo ani netuší, kolik má na internetu zbožňujících ctitelú, kteří Ji posílají dárky a finančně se Ji snaží zavděčit a vyjádřit svou oddanost Jeji kráse a dominanci. Zajisté se občas zamysli na tím, jaké by to bylo, nechat si byt uklidit lidským robotem, který to udělá zadarmo, dokonale a ještě s vděčností, líbajíc Ji při setkání špičky botiček. Jako každá mladá krásná holka má svého přítele, rodinu, zaměstnáni a jednoduchými příkazy mailem nebo mobilem dokáže řídit osudy svích pejsku, kteří po Ni tak touží a snaží se Ji zavděčit, škeblí o Její vzácnou přízeň, a nesčetně krát si čtou ty ponižující slova, které jim jejich Bohyně za odměnu posílá. Ne, jim to není dovoleno, žít normální život. Musejí střádat a šetřit pro svou Vládkyni, jestli chtějí vychutnat ten pocit být vykořisťován, být v stavu otroctví krásné mladé Lady. Oni nesmějí mít partnerku, zažít lásku, nebo mít sex, protoze pro ně je jenom jeden cil, být tu pro Ni, být v první řadě k dispozici Jí –Bohyni, a to ve všech směrech, které si Ona bude přát. Je to pro ně – s jejimi předpoklady, to nejlepší- čekat. Čekat na Její přání, na Jeji pokyny, úkoly...čekat jestli při věrné službě jednou zažijou ten okamih, kdy jejich Bohyně sestoupí z nebes a oni budou moct pokleknout pred Ní a uctívat Ji. Nebo čekat na to, když si jejich Vládkyně přestane odpírat možnost, která se Ji skýtá a po které všichni Její psi prahnou...a nechá se obsluhovat, necha jim pocítit jak náročné je pečovat o Její pohodlí v Její bezprostřední blízkosti. Co je to trest, nebo jak chutná prach s podrážek Jejich botiček. Jsem jednim z nich – naštěstí – a snad se jednou dočkám uskutečnění mého, už tak konkrétniho, snu.
    • 2 posts
    2. apríla 2006 17:44:27 CEST
    Mna zaujimaju skusenosti "realnych" ludi a hoci poznam dost BDSM+ ludi financneho otoka ziadneho a preto sa pytam ako to funguje. Poznas to aj z vlastnej skusenosti?
    • 2 posts
    2. apríla 2006 17:43:06 CEST
    To co pises o otrokovi a subikovi e len nazvoslovie, kazdy to ma posunute trosku inak :-)
    A trosku pochybujem ze toto je to jedine spravne delenie.
  • 2. apríla 2006 13:47:38 CEST
    ..k tomu by som dodal, ze otrok o akom pises ani neexistuje..ti subici, ktorych som virtualne stretol v roznych forach a ktori takyto zivot vedu su subici, ktori sa pomenuvavaju rozne, financni otroci, penaznekravy, prasce, zive penazenky, atm..ale maju tiez svoje hranice a moznosti..casto su ochotni ist aj do dlhov a dost vysokych. Nie kazdy otrok../chap ako pojem z bdsm a nie pravnicky/..je ochotny platit tolko..ked nezaplati dostane bitku..a rad..ale zabit ho domina nemoze..lebo de facto otrok nieje..keby ho zabila bude odsudena.
  • 2. apríla 2006 11:02:30 CEST
    Ako je rozdiel medzi otrokom a subikom, tak aj tu je rozdiel kto tu "dan" odvadza ci O alebo S. (Kto nevie rozdiel vid.: Pre zaciatocnikov)
    Otrok - je zaviazany svojej pani , a tak je jeho povinnostou dbat nato aby jeho pani mala vsetky potrebne tuzby splnene.Ci uz chce pc alebo auto, proste otrok je tu od toho aby splnil potreby svojej pani na ukor seba.Bude driet v praci od rana do vecera, zivit svoju pani a ku tomu jej tie veci bude rad splnat.A pani sa zato o neho "stara" a jeho povinnostnou je vlastne uzivit svoju pani a splnit jej tuzby.
    Subik - ma stanovene medze svojej oddanosti. A tak aj tu sa stanovia medza jeho otroctva (viac menej si ich stanovi sam, alebo sa dohodne so svojou Pani). Moze to byt pravidelna ciastka, alebo forma darcekov ktorymi si svoju Pani ucti.

    3 kapitola je o tom co spominal "Spanking" -> ako vsade na svete aj tu su ludia vypocitavi, a komu by sa nepacilo keby zanic-prenic dostal istu ciastku... ? Zijeme vo svete plnom klamstva a lzi - tak si kazdy musi davat pozor na seba aby vedel do coho sliape ...
  • 2. apríla 2006 1:03:39 CEST
    su na strankach..
    • 2 posts
    1. apríla 2006 23:23:39 CEST
    Stranky ma nezaujimaju, zaujimaju ma tvoje slova :-)
  • 1. apríla 2006 16:55:17 CEST
    tak teda uverejnim nejake linky:
    http://mujweb.cz/Zabava/rozmarJejiVysosti/
    http://www.goddess-kalyah.com/
    http://www.livejournal.com/users/schuftsau_olaf/
  • 31. marca 2006 21:52:55 CEST
    Mně osobně výsměch a pohrdání nepřipadnou jako ideální vztah, já vidím jako nejkrásnější vztah oboustrannou lásku a respekt s příměsí D/s, ale i já bych se rád dozvěděl něco o tom, co finanční otrok prožívá.
    • 2 posts
    31. marca 2006 19:57:14 CEST
    Mozno by si nam o tom mohol povšedat trosku viac, ako to funguje pretoze si to dost dobre neviem predstavit, co vlastne z toho mas.
  • 31. marca 2006 18:54:55 CEST
    ..presne to je jeden z predsudkov ludi, ktori o tom nemaju sajny..rozpraval si sa uz s niekym, kto to zazil? jedno ci D alebo s.. asi nie. Iste ze sa na to chytia aj nejake slapky..ale tie nevydrzia. Je to trochu zlozitejsie..nazval by som to taky 'intelektualny sex' :)
  • 31. marca 2006 14:02:19 CEST
  • 31. marca 2006 13:46:07 CEST
    finančné otroctvo je to isté ako prostitúcia - muž môže ísť do bordelu a zaplatí si šlapku alebo dominu - nie je v tom rozdiel alebo na krížnu a šlapku - je jedno či mu ona vyfajčí alebo ju on uspokojí - platí jej a ona to robí len kvôli peniazom a nie kvôli tomuž že ju to baví rovnako !!!
  • 31. marca 2006 1:01:15 CEST
    je to najkrajsia forma D/s vztahu..ide o zobznovanie, uctievanie a obetovanie sa pre Bohynu a na druhej strane o ponizovanie, vysmech, vykoristovanie a pohrdanie..Bohyna ma niekolko otrokov, ktori su kedykolvek a s cimkolvek Jej pripraveni posluzit..vsetci sexualne abstinuju a zivot maju riadeny podla predstav ich zboznovanej Majitelky, zatial co Ona si uziva zivota plnymi duskami a zije v co najvacsom luxuse a neustale vyvija tlak na svojich poddanych.. prave otroctvo..a peniaze su moc.. otroci ju nemaju..ma ju ONA PS: BMW sa da kupit aj na leasing..niekto plati a niekto jazdi..aky problem?
  • 18. januára 2006 22:07:26 CET
    Fenomén finančního otroctví je dobře popsán tady: http://otrok.frienpages.com včetně psychologických aspektů finančního otroctví.
  • 18. januára 2006 12:02:00 CET
    No tak to si neviem predstavit take sluzenie domine aby som jej furt platil,peniaze jej daval a nic z toho nemal.Ani keby som na milionoch sedel Neviem ale taky subik podla mna na slovensku asi ani neexistuje
  • 18. januára 2006 10:11:11 CET
    Presne tak, nejake finančne otroctvo... Tak to by sa hneď stali všetky blaváčky dominami
  • 18. januára 2006 0:15:14 CET
    subik_ba:
    suhlasim
    • 8 posts
    17. januára 2006 10:06:34 CET
    tento druh otrostva oblubuju najma pijavice, alebo nazvyme ich hoci aj paraziti a nie naozajstne dominy ktorým ide aj o ich subika
  • 16. januára 2006 23:38:37 CET
    hlavnym cielom pre otroka je zabezpecit svojej pani co najvacsie pohodlie a blahobyt a to hlavne svojou solventnostou napr. odovzda jej celu svoju vyplatu. Vacsinou nejde o nejako extremne bohatych ludi takze cakat BMW by bolo od jeho pani naivne ;)na zapade je inak toto pomerne popularne