Forums » Nekategorizováno

Financne oroctvo

  • 16. januára 2006 13:38:45 CET
    Ahojte vsetci pozitivne BDSM orientovany.Stretavam sa s pojmom aky sa mi zda,ze je este neznamy:FINANCNE OTROCTVO.Ako vlastne taky vztah funuje medzi dominou a otrokom?To akoze ked mu rozkaze aby jej kupil mercedes alebo BMW,tak jej ho musi kupit a ona mu za to nespravi ziadnu protisluzbu?Alebo mu potom nada.Vesvetlite mi to.Za vase nazory a prispevky vopred dakujem
  • 19. novembra 2008 20:33:30 CET
    Trochu vytrhnute z kontextu ale da sa pochopit :

    "Ved laske znesie milujuci aj modre z neba. Videl som Liin portret. Veru necudujem sa, ze sa jej to zda ako sen. Zbytocne vsak rype do veci o ktorych moze ona leda snivat."

    Tak tomuto hovorim svinstvo .. Keby si cital jej prispevky (viac ako len 1 urceny tebe) zistis ze je na dost slusnej urovni aj v s/m aj inteligencne .. A ze sa ti nepaci je vec tvojho vkusu, ale takto jej to hodit nie je ani privelmi galantne .. Tedaa - sam sa mam za hajzla ale vidim ze su tu este aj hovada ..
  • 19. novembra 2008 20:14:57 CET
    " V kazdom pripade nemozes mat nudzu o potencialne partnerky, pretoze si neviem predstavit dominu, ktoru by takyto otrok nebavil.(ak mas dost penazi)"

    Prave si napisala ze kazda Zenska je v podstate D..fka Byt Zenskou tak sa uz ozvem .. Byt tebou tak sa asi splachnem ...

    Pokial sa to ma chapat tak ze by ta takyto partner tiez "bavil" ..
  • 19. novembra 2008 20:04:45 CET
    je to diskusia..coby mlatenie..aj Ty si vyjadril nazor.. chapem, ze vacsina ma nazor taky ako Ty..ale je to aj preto, ze vacsina to nepozna, nestretla sa s tym..
    narazky na to, ze moneyslave je ako Yetti, ze neexistuje..tie mi pridu ako narazky na to..ak si, ukaz sa :) a ine narazky otrokov.. takych co hovoria, ze splnia svojej Pani vsetko..a potom ked si od nich Pani vsetko vypyta..tak zacnu..ano parfem a male darceky anoPani..ale vsetko nieeee :)
    ked sa na to takto pozerame,neexistuju ani ziadni otroci
    Skusam a stae nieco o tom pisem,lebo skor verim ako viem,ze existuju aj ini ako ja..ktori maju tento fetis.. ozaj fetisnieje nahodou masturbacna predloha? ok.. keby aj..a tie obrazky v galeriach davate pre estetiku? B) bol som clenom fora nemeckeho,ktore nechapem preco zrusili,pretoze v nom bolo aktivnych asi 15 Domin a desiatky otrokov..pisali svoje zazitky..vymienali si nazory..aj na kozuchy napr..alebo si davali tipy na nakupovanie online..alebo ako zohnat viac penazi pre Pani..veru fungovalo to a boli tam taki vlazni aj tvrde jadro.. a bolo to veeelmi zaujimave..a ziadne mlatenie slamy :)
  • 19. novembra 2008 19:37:19 CET
    "ja osobne takemu niecomu nerozumiem ... davat domine vsetko, ako parfem, ruzu, a male pozornosti to ano ale ... Nechapem proste."

    Nielen ty ...

    NELYSS(ka): "A finanční otroci? Ti budou patrně něco jako Yetti"

    No bohuzel .. asi ne ...
    • 7 posts
    19. novembra 2008 10:14:12 CET
    aj podla mňa je to len masturbačná teoria,aby bolo o čom písať nezmysly.Myslím,že takejto blbosti sa vôbec nemá význam venovať,žial,ked sa pozrete,je tu veľmi málo tém k veci a ked sa aj vyskytnú,málokto do nich niečo seriozne prispeje.Začína to tu byť mlátenie prázdnej slamy,ale ked už iné neviete..........
  • 19. novembra 2008 0:58:11 CET
    Nic není v životě zadarmo, vždy je něco za něco. Tohle platí i v případě Moneyslavingu. Dámy které si naivně myslí, že můžou jen a pouze inkasovat, těch se najde určitě víc než dost.A finanční otroci? Ti budou patrně něco jako Yetti
  • 19. novembra 2008 0:35:10 CET
    hehe zmen si..
    a prave koli takym ako aki switch co poteboval peniaze a vyuzival svoju priatelku na to si kazdy ako ja dava velky bacha komu ich bude posielat
    a existuje..len nevies kde hladat
  • 18. novembra 2008 22:20:20 CET
    No este to tak .. JA ze by som este sa pretahoval s niekym inym kto "viac prispeje" .. Vsak to je jak hlupy a sprostejsi ... Jezis - az tuna som zistil ze ja vlastne ani niesom sub .. Idem si rychlo zmenit profil ))
  • 18. novembra 2008 20:35:10 CET
    Finanční otroctví je něco jako lochnesská příšera: všichni o ní mluví, ale nikdo ji neviděl. Podle mého názoru se jedná jen o masturbačbí fantazii. Kdo si může dovolit vyhazovat peníze pánubohu (ehm, bohyni :)) do oken? Vím to z vlastní zkušenosti. Moje bývalá přítelkyně se pokoušela dělat finanční dominu, já jsem jí k tomu zajišťoval logistickou podporu - systém elektronických plateb, jazykovou podporu apod. "Finanční otroci" měli sice plná ústa slibů, nicméně, když přišlo na věc a měli poslat prostřednictvím systému elektronických peněženek nějakou tu otrockou daň, tak se k tomu neměli. A my jsme ty peníze tolik potřebovali ;-)
  • 18. novembra 2008 20:30:14 CET
    Madamme: skonci to skor ako by sa to niekam dalej posunulo z rovnakych dovodov ako krachuju vztahy.. je to empatia, porozumenie, cas.. ano zabralo by Vam to cas, ak by stemala otroka, ktory by bol plne zavisly na tom kolko mu zo zarobenych penazi vratite.. samozrejme keby ste ho k tomu dostali a za prvu jeho vyplatu si nakupila veci na oblecenie a jeho nechala 'na holickach' tak mozno sa postara aby druha vyplata uz na Vas nesla.. musite o vediet motivovat aby sa snazil prispievat Vasemu luxusu co najviac.. aby mal pocit ze tym sa stava Vasim oblubencom.. ale pritom stale sutazl s dalsimi poddanymi.. casto je chyba na starne suba,ktory je v podstate sebecky a chce si tak Pani kupovat, co Ona samozrejme vyciti a prestane..ale castoje chyba aj na strane Pani,ktora chce len prostriedky ale zabuda sa 'venovat' subovi..nevie ani co je jeho fetish a cim ho naozaj ponizit..
    turtles: ano ponam z nemeckeho fora dvoch takych muzov
  • 18. novembra 2008 20:25:53 CET
    Som rad ze nerozumiem .. Za kazde slovko co mi unika .. Boze daj im rozum. Za toto by mala byt basa
    • 0 posts
    18. novembra 2008 17:01:15 CET
    Podle mě se to nedostane ani do polovičky prostě proto, že jak jde o prachy, tak je každý hrozný ras:-)
    • 0 posts
    18. novembra 2008 17:00:34 CET
    znáš takové případy, kdy Paní chodí výplata na účet a ta až potom přerozděluje peníze tomu, kdo je vlastně vydělal?:-)
  • 18. novembra 2008 16:37:40 CET
    ano, tomu rozumiem Tych foriem je vela často sa stretavam s "navrhmi" hlavne zahranicnych otrokov, ktori sa mi ponukaju,ze budu financni otroci, a pri tom chcu,aby som im urcovala,na co presne maju minat svoje peniaze. Zda sa mi, ze je za tym skryta manipulacia s cielom ziskat pozornost.Keby som naozaj chcela niekoho takto detailne sledovat, zabralo by mi to strasne vela casu a bolo by to ako viest uctovnictvo mensej firme. Domnievam sa, ze to je len taka fantazia, kde si dotycny neuvedomuje celkom presne, co by chcel a co vlastne ziada Btw, preco podla teba sa to nedostane ani do polovice?
  • 18. novembra 2008 0:09:45 CET
    dokazala .. to bola taka pesnicka :)
    zalezi na tom ako daleko je ten vztah vyvinuty.. niekdy vyplata ide na ucet Panej..a ta mu poskytne len na nevyhnutne zbytok. Teda ak je to zarabajuci v cistom 25tis..cela vyplata pojde na ucet Panej a ta mu pri kazdej navsteve ked Jej raz tyzdne chodi upratovat..dostane od Nej 1500 co mu vystaci na ubytovnu a skormnu stravu..Pani tak ostane trojnasobne viac ako jemu, cim urci o co viac je Ona hodna. Tiez Ona ma takych otrokov ako on niekolko..zije teda oproti otrokovi daleko luxusnejsie..ako to v Ds vztahu ma byt.Ale toto je extremny pripad..vacsinou sa to tym smerom len ubera ale nedostane sa to ani dopolovice
  • 17. novembra 2008 19:18:48 CET
    zaujimal by ma nazor napr.crowlieho,ktory je naozaj na tuto temu odbornik, ci je mozne povazovat za FO situaciu, ked otrok vyzaduje od madam analyzu svojej financnej situacie, ked chce,aby mu urcila, na co ma minut peniaze a kde ma usetrit atd. Toto pre pani predstavuje urcitu namahu, je to zase len praca a tym padom sluzba. Ciste FO je podla mna take, ked pani hocikedy povie,posli mi tisic korun, alebo patnasteho mi das desat tisic, a nestara sa, ako si otrocik poradi :-) P.S. debatujeme, nemoralizujeme, OKI?
  • 17. novembra 2008 19:14:40 CET
    medzi financnym otroctvom a platenymi sluzbami je velmi jemny, volnym okom takmer nepostrehnutelny rozdiel, ale je to zasadne iny prežitok a malokto to odlišuje ...
  • 17. novembra 2008 19:13:09 CET
    no,zaplatit nejaku tu kavicku,to sa ani neda povazovat za "otroctvo", to je len take " o "
  • 17. novembra 2008 17:29:30 CET
    podla mna je financny otrok kazdy normaly zdravy chalan pretoze sa chce zachovat ako gentleman a nenecha preca platit svoju polovicku cize je jej financny otrok a dristy akoze mam nejakej platit za to ze bude moja pani? no viem aj lepsie vyuzit tie peniaze ako ich pchat nejakej ..... do zadku.
  • 17. novembra 2008 16:53:03 CET
    ..reauju rovnako neprimerane ako na kozuchy. Chapem to z cesti..ked sa nato pozeraju povrchne..ale videl niekto napr. film Ten temny objekt tuzby? ..ked financne otroctvo je hra s takou tuzbou..specialne vytvorena pre nase extremy..v tom filme bol bezny typ muza..a my tu niektori sme nebezne typy takze ta manipulacia ma ine rozmery
  • 17. novembra 2008 1:14:08 CET
    Mám dojem, že o tomto druhu otroctví se mnoho zainteresovaných nechce bavit. Jedni považují za samozřejmost , že madam něco odsypout, zvlášt ti kteří chodí k profi Madam, někteří to berou jako samozřejmou pozornost své zbožňované Madam, a jsou druzí, kteří při zmínce o penězích fungují jako býci v koridě na červený hadr.
  • 17. novembra 2008 0:48:20 CET
    len chcem dostat tuto temu opat na povrch,ci sa najde nejaky novy zaujimavy prispevok k veci.. na sezname do fora prispievam posledne tyzdne len ja
  • 20. júna 2007 13:50:02 CEST
    Sorry ale Ty pises o niecom uplne inom, nehladiac na to, ze stranka je o Dominach a nie dominantoch.. zaujimam sa o to dlho ale zeny fetis financneho otroctva nemaju..Su vztahy, ked muz sluzi muzovi ako financny otrok a to bud, na ponizujuci rozkaz svojej Pani, ked sluzi aj Jej milencovi alebo priamo ak je homosexual. Financne otroctvo nie je o odmene za spokojnost klienta..je to forma castokrat na dialku prejavovanej ucti k jej krase a dominanci, potesenie z luxusu v akom Bohyna moze zit aj vdaka stradaniu konkretneho otroka..vacsinou viacerych, zijucich v poddanstve ich Bohyne.
  • 15. júna 2007 3:59:19 CEST
    Neviem prečo sa niektorí stavaju kategoricky proti financnej odmene k dominantom. Ked sa to robi na profi-urovni tak to musí nieco stat. Slovensko nie je vynimka a skuste si zistit co to stoji inde v EU. Pocul som aj nazor "cim vacsia blbost" tym za to ludia viac platia.Niekto necha v kasine velke peniaze a po case ma rodinu v troskach,iny zajde obcas k dominantovi-ne uspokoji svoje chutky a rodina funguje ok. Ja v tom nevidim nic zle pokial je klient spokojny.Ked nie je nemusi zaplatit,ale to sa mi este nestalo.
  • 3. mája 2007 23:58:16 CEST
    nestihol som to prelozit, ale aspon pre tych, ktori rozumeju.. to nieje vymyslena prihoda..otroka Olafa poznam dlhsiu dobu z fora aj som si s nim vymenil par mailov. Zije ten zivot od zaciatku po svojom. Toto je jedna z jeho spomienok na Pani, ktorej sluzil este ako student a potom dalsich 9 rokov:
    Am finanziell engsten ging es mir wirklich unter Isabel (und auch meine heutige Misere führe ich noch auf diese Zeit zurück, denn unter ihr verschuldete ich mich gigantisch), und zu der Zeit gab es noch kein Internet. Sie ließ mich in Wilmersdorf im Hinterhaus (Gartenhaus sagt man dort) im 4. Stock in einer mickrigen 1-Zimmer-Wohnung mit Ofenheizung und Außenklo hausen (sie hatte die Wohnung wirklich für mich ausgesucht, mir befohlen, aus meiner WG auszuziehen und dann für 400,- DM eine Möblierung ausgesucht - mehr erhielt ich nicht und mehr steckte in der Wohnung auch nie drin) und kassierte das Geld meines Vaters, des BaföG-Amtes und der vielen Jobs, die ich für sie machte, kalt lächelnd ab. In den 80er Jahren brachte ich das Kunststück fertig und gab ihr über 2 Jahre lang als Student monatlich 1500,- DM. Sie war extrem egoistisch und rücksichtslos und wollte, dass ich nur für sie lebte, was ich auch tat. Dafür liebte ich sie, wie ich bisher noch keine Frau geliebt habe. Gegen Ende unserer Zeit hatte ich nach dem Studium einen Job gefunden und verschuldete mich für sie bis an die Maximalgrenze. Vielleicht kannst Du nachvollziehen, wie sehr ich sie anbetete, wenn ich mal erzähle, wie sie mich mal nach einem Ferienjob abkassierte. Ich hatte damals in den Sommersemesterferien dreieinhalb Monate für sie in einer Fleischfabrik gejobbt. Die Arbeit war wirklich hart gewesen und ich hatte etwa 7000,- DM netto (als Student war ja brutto noch gleich netto) ausgezahlt bekommen. Stolz verkündete ich ihr die Summe am Telefon und bat sie 200,- davon behalten zu dürfen wegen einiger Rechnungen, die ich noch bezahlen musste. Doch sie lehnte hartherzig ab und verlangte, "als Denkzettel", dass ich am nächsten Tag mit 7200,- DM vor ihrer Haustür anzutanzen hatte. Und ich verliebter Trottel tat es natürlich. Dort wartete ich dann geduldig auf dem Kurfürstendamm kurz vor Halensee vor der Haustür, in dem ihr Apartment war. Als sie nach 6 Stunden immer noch nicht gekommen war, wagte ich es nach Hause zu gehen. Nachts klingelte das Telefon. "Na, wie lange hast du gewartet?" "6 Stunden, Herrin!" Sie lachte. "Ich habe mit Raymond gewettet, er gab dir 3, ich 4 Stunden. Brav gemacht, Sklave!" Am nächsten Tag sollte ich erneut warten. Nach 4 Stunden kam sie endlich nachts auf einem Mofa, das ich in meinem ganzen Leben bisher nur einmal, nämlich bei Isabel, gesehen habe, in einem Paillettenrock und sündhaft teuren italienischen Pantoletten, die ich ihr hatte schenken dürfen, angebraust. Sie war mit Raymond im "Annabelle's" gewesen (noch ein Name, der mir gerade wieder einfällt). Trotz der hochhackigen Pantoletten war dieses kleine, zierliche Geschöpf etwa einen Kopf kleiner als ich. Sie stand dicht vor mir und grinste. Ich roch ihr Parfüm und glotzte auf ihre wunderschönen nackten Füße in den Pantoletten. Ich wußte nicht, was ich tun sollte und wollte auf die Knie gehen. Doch als ich halb unten war, bedeutete sie mir mit ihrem Zeigefinger "No, no" und sagte: "Wir wollen hier doch keinen Aufstand machen!" Also stand ich wieder vor diesem zierlichen Geschöpf, das mich monatelang hatte für sich schuften lassen und mir nun, nach stundenlanger Wartezeit, endlich die Ehre erwies, mich abzukassieren. Sie grinste mich wieder an, streckte die Hand aus und sagte: "Gib!" Und ich gab ihr mit einer Verneigung die 7200,- DM. Sie zählte nach und lachte. Dann sah sie mich spöttisch an: "Ich hoffe, dir macht das genau so viel Spaß wie mir?" "Oh ja, göttliche Herrin!", sagte ich in religiöser Anbetung. "Dann verschwinde! Ich ruf dich wieder an, wenn ich dich brauche!", sagte sie lachend, schloß ihre Haustür auf und entschwand in die Nacht.